PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jedna od najdražih scena u LoU2
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Bome zasad definitivno. Photo mode je nesto najbolje sta su uveli u igre.

12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

nemam iskustva pa da pitam trebam playstation za 2oje klinaca od 8 i 10 godina, pošto mi sestra za 10 dana stiže iz njemačke u mogučnosti je kupiti ovo na slici.

 

 

 

Da li je to dobra ponuda i ako nije molim preporuku di i šta kupiti bolje, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Vidi malo cijene na nabava.net, imas isto to ali s drugim igricama za manje novaca. Ili dodas cca 40 eur pa imas pro verziju

 

https://www.nabava.net/konzole?q=playstation+4

 
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Puno je to para. Nedavno je frend u Njemačkoj vidio 1tb slim sa Fifom 20 i dodatnim kontrolerom za 250€

 

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igrace-konzole/playstation-4-500gb-f-chassis-black-the-last-of-us-2.html

 

Bolje uzmi ovo. Ako im se ne sviđa igra, prodaš ju isti dan za 350 kn i za te pare im uzmi neke druge igre ili dodatni kontroler i gratis igru u gamershopu

 

https://www.gamershop.hr/playstation4/dodaci/playstation-4-ps4-dualshock-4-kontroler-crni-2016

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 20:11 (kbenzema).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
xerexy kaže...

Pozdrav,

 

nemam iskustva pa da pitam trebam playstation za 2oje klinaca od 8 i 10 godina, pošto mi sestra za 10 dana stiže iz njemačke u mogučnosti je kupiti ovo na slici.

 

 

 

Da li je to dobra ponuda i ako nije molim preporuku di i šta kupiti bolje, hvala.

 Ako će sestra kupit, dobar je.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
x18x05x kaže...
xerexy kaže...

Pozdrav,

 

nemam iskustva pa da pitam trebam playstation za 2oje klinaca od 8 i 10 godina, pošto mi sestra za 10 dana stiže iz njemačke u mogučnosti je kupiti ovo na slici.

 

 

 

Da li je to dobra ponuda i ako nije molim preporuku di i šta kupiti bolje, hvala.

 Ako će sestra kupit, dobar je.

 Jok ja placam :)

9 godina
offline
PlayStation 4

Ostao mi je još Bloodborne na ps4 accu i igrao sam evo cijelu noc do sada (gameplay je perfektan) i to me držalo u igri ali mislim da neću nastavljati jer igra je tolko štekava da evo imam vrtoglavicu i to doslovno govorim. Da se igra ovako loše vrti na ps4 to još vidio nisam. Napadaju horde neprijatelja naravno sa svih strana i dok vrtim kameru to je doslovno slow motion. Stvarno nisam očekivao 30fpsa u igri iz 2015 na ps4 pro konzoli realno igra nema neku grafiku zahtjevnu. Koji kurac? Doslovno u igri gdje je svaki potez mi bitan a da ovako loše se to vrti meni je to ne igrivo... Ds3 i sekiro sam riješio na pcu i bilo je odlično iskustvo ovo je koma... Šteta predobar gameplay, predobro dizajniran svijet baš ono from softverski štih... Jedva sam čekao da je zaigram i odma sam kupio na prvom saleu premda ja konzolu imam tek 2 mj. Ali sa tehničke strane meni je igra ne igriva...

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Steta je da propustis igru, po mnogima najbolja FromSoft igra. Ali stvarno je sramotno da jedna ekskluziva nije mogla bolje raditi i na obicnom ps4, a kamoli kasnije da Pro nije dobio nikakav update.
PeTak
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
I meni je trebalo dosta da se priviknem, ali šta je da je, Bloodborne je vrijedan te "muke". Čak i da radi u fluidnih 30fps bi bio napredak.

PRO može vrtjeti tu igru na 60 fps lock, ako spuste rezoluciju na 720p. Tak da ne stoji da se nije moglo barem nešto, ali očito nema volje. Valjda na PS5 bude moguće...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 8:13 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Ostao mi je još Bloodborne na ps4 accu i igrao sam evo cijelu noc do sada (gameplay je perfektan) i to me držalo u igri ali mislim da neću nastavljati jer igra je tolko štekava da evo imam vrtoglavicu i to doslovno govorim. Da se igra ovako loše vrti na ps4 to još vidio nisam. Napadaju horde neprijatelja naravno sa svih strana i dok vrtim kameru to je doslovno slow motion. Stvarno nisam očekivao 30fpsa u igri iz 2015 na ps4 pro konzoli realno igra nema neku grafiku zahtjevnu. Koji kurac? Doslovno u igri gdje je svaki potez mi bitan a da ovako loše se to vrti meni je to ne igrivo... Ds3 i sekiro sam riješio na pcu i bilo je odlično iskustvo ovo je koma... Šteta predobar gameplay, predobro dizajniran svijet baš ono from softverski štih... Jedva sam čekao da je zaigram i odma sam kupio na prvom saleu premda ja konzolu imam tek 2 mj. Ali sa tehničke strane meni je igra ne igriva...

 

jebiga, razumijem te, ja sam isto poludio na to, ali sam izdržao i na kraju mi je to jedna od najboljih igara ikad. FPS dropovi su ko za vraga najčešći na samom početku odnosno u central Yharnamu, poslije će ti biti bolje.

 

Ne znam kakav TV imaš, ja imam samsung koji ima način za igre i onda on kao to malo boosta da ide bolje. Samo što to nije uvijek baš tako i baš mi je za Bloodborne to bio kontra efekt. Dobro da sam to skužio, prebacio sam TV na mode "film" i odmah mi je radilo dosta bolje. Dakle probaj se poigrati malo na TVu i pogledati kakve ima načine rada pa isprobaj na kojem bi Bloodborne mogao raditi bolje. Najvjerojatnije na nekom mračnijem modeu

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja i dalje ne znam gdje vi primjecujete toliki fps na tim igrama da su vam neigrive.

Meni se cini da malo orevise filozofirate i opterecujete se brojkama. Ne znam

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa za početak, imamo zdrave oči...

Doslovno nitko nikad nije rekao da BB ima fluidan frame rate, ali sad si se ti našao pametovati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 9:35 (Hexfire).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Pa za početak, imamo zdrave oči...

Doslovno nitko nikad nije rekao da BB ima fluidan frame rate, ali sad si se ti našao pametovati.

 Govorim opcenito ne nuzno za BB, jer jedino gdje citam o takvim problemima je ovdje na bugu od nekolicine vas.

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja i dalje ne znam gdje vi primjecujete toliki fps na tim igrama da su vam neigrive.

Meni se cini da malo orevise filozofirate i opterecujete se brojkama. Ne znam

 

nitko ne filozofira, ne pričamo o padu sa 40 na 35 fpsa. Bloodborne ime padove sa 30 na 15-20 fpsa i to tko ne primjeti ima ozbiljnih problema sa vidom. Jer to su zaštekavanja da se doslovno igra zaustavlja

 

I sve se primjećuje i vidi, tko ne vidi ili laže ili ima problema sa vidom. Prvo je najveća razlika između 30 i 60 fpsa. Onda između 60 i 120. A onda između 120 i 240. Uvijek se razlika vidi, ja kao osoba sa dioptrijom -2 na oba oka vidim to sve jasno kao dan. Ne kažem da FPSovi donse sreću, netko će biti sretan sa 30 fpsova, na kraju krajeva i ja sam bio sretan s time u igrama na ps4 jer su igre bile odlične, ali te izjave da se razlika ne primjeti su najobičnija laž

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja nisam rekao da ne primjetim fps dropove, samo da su toliko rijetki da ne ostavljaju igru neigrivom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa Bloodborne je baš primjer kako loše igra može raditi. Bome se ne čudim ako netko radi toga odustane od igre.

Kad ju uspoređuješ s drugim Sony ekskluzivama koje su isto 30fps, to je nebo i zemlja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
PlayStation 4

Bloodborne je izašao u prve dvije godine PS4 i to se vidi na skoro svim igrama kojr su izašle u tom razdoblju. Tada još igre nisu bile najbolje optimizirane kao danas. Trenutno skoro svaka koja izađe je dobro optimizirana igra. I Bloodborne još nije dobio nikakav PS4 Pro update što je čudno za tako popularnu igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

A ne znam znalo mi se desit u bb da trzne tu i tam cak najvise na pocetku unseen village-a.

Al nista strasno. Ne znam, kazem ne tak strasno da bude deal breaker.

 

Da citam sad nesto neke pretpostavke doduse da + igre za srpanj ukljucuju crash trilogy, re7 i cak no man's sky.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
No Mans sky zvuči realno jer su uveli Cross play, a od ovog mjeseca je dodan i u game pass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
PlayStation 4

jel dobra cijena za ps plus 340 kn? inače to ne uzimam, pa se sad sve nešto lomim 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za te pare u pravilu uzimam. Ne znam baš da za HR account možeš puno bolje proći.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
PlayStation 4

Neki lik je hakirao i upgrade-ao Bloodborne na 60 fps. Tako da je to moguće, samo se Sonyu i From Software-u ne da s tim zafrkavati.

Svakako budi nadu u Sony-evu priču o nadogradnji igara za PS5.

 

 

Vezano uz samu igrivost Bloodborna, meni čak 30 FPS nije toliko smetalo, koliko mikrotrzaji, motion blur i prenabrijani "Chromatic abberation".

 

Cijela igra je festival tih odurnih efekata i uzrokovala mi je glavobolje, ali ne znam jel' od živciranja ili efekata.

10/10 Would play again.  

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 12:31 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Neki lik je hakirao i upgrade-ao Bloodborne na 60 fps. Tako da je to moguće, samo se Sonyu i From Software-u ne da s tim zafrkavati.

Svakako budi nadu u Sony-evu priču o nadogradnji igara za PS5.

 

 

Vezano uz samu igrivost Bloodborna, meni čak 30 FPS nije toliko smetalo, koliko mikrotrzaji, motion blur i prenabrijani "Chromatic abberation".

 

Cijela igra je festival tih odurnih efekata i uzrokovala mi je glavobolje, ali ne znam jel' od živciranja ili efekata.

10/10 Would play again.  

 

 Jeste 60fps ali na 720p.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
No Mans sky zvuči realno jer su uveli Cross play, a od ovog mjeseca je dodan i u game pass.

 Da to sam isto procitao. U svakom slucaju igra koju bi volio probati, a nekako se nikad nije nasla u kosarici. 😂

15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Neki lik je hakirao i upgrade-ao Bloodborne na 60 fps. Tako da je to moguće, samo se Sonyu i From Software-u ne da s tim zafrkavati.

Svakako budi nadu u Sony-evu priču o nadogradnji igara za PS5.

 

 

Vezano uz samu igrivost Bloodborna, meni čak 30 FPS nije toliko smetalo, koliko mikrotrzaji, motion blur i prenabrijani "Chromatic abberation".

 

Cijela igra je festival tih odurnih efekata i uzrokovala mi je glavobolje, ali ne znam jel' od živciranja ili efekata.

10/10 Would play again.  

 

 

Ja bih lika koji je zabrijao na uvođenje chromatic abberationa u igre poslao u gulag.

S time su usrali i BB i GTA V i još hrpu igara. To je prvo što na PCu ugasim ako se može, a ako ne može tražim refund.

To je kao da uvedeš zaprljano staklo leće pa evo vam čobani, igrajte se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja se inače ne žalim na fps i imam visoki prag tolerancije na takve stvari. Igram pretežno na PC i moja 1080ti drzi igre stabilne na 100 i vise fpsa a imam 155hz monitor i nakon dugo igranja i na puno vise od standardnih 60hz sam eto kupio konzolu prije 2mj i odigrao sam 4 uncharteda, HZD, Spiderman, TLOU remaster, God of wara i stvarno mi je bilo okej iskustvo nakon godina igranja na pcu. I nije mi smetalo nigdje tih 30 fpsa ali ovo u Bloodborne mi je na trenucima bio slow motion. Svaki okret sa gljivicom mi je zadavao glavobolju. Nadam se kako se priča da će remaster verzija bloodborna doći na novi ps5 i pc pa će se moći odigrati u normalnim uvjetima za tako brz i agresivan gameplay meni je ovih 30 fpsa odvratno a realno može raditi duplo bolje jer nema niti neku zahtjevnu grafiku doslovno play station 4 spava dok igra radi na god of waru je zujao punom parom... Nista odo narucit tlou 2. Bloodborne cu sigurno odigrati jer atmosfera i gameplay su brutalni samo ocito ne na ps4...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 14:19 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nba 2k20, Tomb Raider i Erica za 10 godina Ps plusa :)
Moj PC  
2 0 hvala 4
6 godina
offline
PlayStation 4

S obzirom da "slave" 10 godina mogli su ponuditi zadnji Tomb Raider, a ne nastavak koji je na svakoj mogućoj akciji bude 30kn. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 14:44 (Vandit).
 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice