PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.295
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.

 

jel stvarno toliko gora od fife? mislim radije bi fifu ali mi se nedaje 150+kn za nju, ovo za 40kn je bagatela

6 godina
offline
PlayStation 4

Na stranu PES, Fifa i ostalo.

 

Ono što bi moglo zanimati ljude s PS Plus pretplatom su popusti na: 

  • Batman: Arkham Knight Premium Edition: 104,70 kn
  • Persona 5: 99,80 kn
  • Persona 5: Ultimate Edition: 149,80 kn
  • Shenmue III: 179,60 kn
  • Shenmue III - Digital Deluxe Edition: 219,60 kn
  • PROTOTYPE™: 68,99 kn
  • No Man's Sky: 134,50 kn
  • Assassin's Creed Triple Pack: Black Flag, Unity, Syndicate: 179,70 kn
  • Assassin's Creed® Origins - DELUXE EDITION: 125,80 kn
  • South Park™: The Fractured but Whole™ - Gold Edition: 179,70 kn
  • Yakuza Kiwami: 74,50 kn
  • LEGO® Marvel Collection: 224,50 kn

 

 

Cjelokupna ponuda ovdje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MEDO11 kaže...
m77 kaže...
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.

 

jel stvarno toliko gora od fife? mislim radije bi fifu ali mi se nedaje 150+kn za nju, ovo za 40kn je bagatela

 Sve dok se drzis offline moda, PES je zanimljiv. Karijera i ostalo je svakako iznad FIFAe. Pogotovo ako stavis database sa pravim imenima klubova i liga. Sve ostalo nema nikakav smisao igrat na PESu jer je katastrofalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Preporuka za Jakuzu I personu 5.

4 godine
offline
Re: PlayStation 4
O FIFI ću reći samo jedno; Šunjić s igračem na leđima zabija gol u rašlje Kepi s 25 metara...ali prezentacija je moram priznati lijepa, ne izgleda kao mobile verzija iz 2009. 😀
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ovo mi je genijalno, kad god se kaže da je pes smeće, evo ekipe koja udara po fifi...iako fifa nigdje nije niti jednim slovom spomenuta.😆

I da, pes je sprdačina od igre, kupio sam ju u rujnu, da bi shvatio da je, prvo, nedovršena, drugo, užasno ovisna o kupovini coinsa, treće, zastarjela...meniji i cijela prezentacija izgledaju kao besplatna mobilla igra iz 2009.

Eto, ako ću samo jedno stvorenje odvratiti od kupovine ove prevare, biti ću zadovoljan.

 A koji si ti faktor na ovom svijetu da određuješ što je dobro, a što smeće?

Smiri hormone.

I smanji doživljaj.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MEDO11 kaže...
m77 kaže...
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.

 

jel stvarno toliko gora od fife? mislim radije bi fifu ali mi se nedaje 150+kn za nju, ovo za 40kn je bagatela

 Slobodno kupi igra je ok. Mlađe generacije preferiraju fifu, ali pes je zabavan pogotovo u društvu.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uvijek mozemo prekinuti ovu raspravu o Fifi i Pesu tako da raspravljamo o LoU Part 2, ipak je danas Deep Dive State of Play rezerviran za LoU. 😄
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
MEDO11

Fifu sam kupio nakon par godina apstinencije i iskreno puno mi je zabavnija od pes-a...nerado to govorim jer sam bio hardcore pes igrač još od vremena ISS Pro Evolution 2-jke, pa legendarne 5 i 6, ali ovo sad veze nema s uživanjem. Ai glup ko qurac, u pol' kontre moj igrač se okreće prema vlastitom golu, kretanjenu obrani također čudno, stoper prosječne brzine sustiže Ronalda, igranje obrane se svodi na r1+x, očajna responzivnost itd, situacije gdje u Master ligi Ronaldo ode u penziju, pa se za pola sezone vrati kao 16-godišnjak...sorr,, ali u 2020. godini to je sramotno.

Fifa s druge strane nije najbolja igra ikad, ali su joj bar kontrole responzivne, atmosfera na stadionu je vrhunska, sadržaja je također puno više. Definitivno proizvod kojeg bih uvijek odabrao prije ovog konkurentskog.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 16:28 (m77).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0

Niti jesam niti želim biti nekakav faktor koji odlučuje što je dobro, a što smeće, no ovo je forum, a ja sam iznio svoj stav i neke argumente zbog kojih smatram da je i tih 38,90kn previše za igricu kojoj je, po meni, očiti cilj samo mužnja love preko notornih loot boxeva.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
hummer0

Niti jesam niti želim biti nekakav faktor koji odlučuje što je dobro, a što smeće, no ovo je forum, a ja sam iznio svoj stav i neke argumente zbog kojih smatram da je i tih 38,90kn previše za igricu kojoj je, po meni, očiti cilj samo mužnja love preko notornih loot boxeva.

 O čemu pričaš? PES.je po loot boxevima nesuporedivo bolji od FIFA-e. U PES-u je prilično lagano složuti top ekipu u online modovima. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
PlayStation 4

Da li itko ima problema sa rest modom na konzoli?

Prvo sam mislio da je nestalo struje, pa da sam ugasio konzolu, onda sam se opet tjesio da je nestalo struje. Konzola mi se ugasi kada je duze vrijeme u rest modu (npr. preko noci), ne znam da li je to novi feature ili greska, ali mi se to nikada nije dogadalo u ove 4 godine koliko imam PS. 

I am over 9000!!!
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako ćeš kupovati coinse, da.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, meni rest mode također divlja ponekad. Počeo sam primjećivati jer punim kontroler u rest modeu no sve se pogasi, doduše ne uvijek, jučer punio i sve je bilo ok.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 16:52 (m77).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ako ćeš kupovati coinse, da.

 Bez kupovanja coinsa je prilično lako složiti top ekipu u PES-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam kako je sad, ali dok sam igrao, trebao sam cca mjesec dana za top ekipu uz coinse iz preordera.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Budimo realni, i PES i FIFA su obična cash grab smeća koja nisu donijela nikakav napredak u virtualnom nogometu barem 5 godina ako ne i više. Ni jedna igra ne zaslužuje ičiji novac.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
15 1 hvala 3
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Budimo realni, i PES i FIFA su obična cash grab smeća koja nisu donijela nikakav napredak u virtualnom nogometu barem 5 godina ako ne i više. Ni jedna igra ne zaslužuje ičiji novac.

Mislim da si preoštar prije kad smo imali više vremena nalazili bi se kod nekoga i grupno španali PES i bilo je ludo zabavno.

Sad kad imamo manje vremena igramo online nas 3 frenda i super mi je zabavno, nije nam potrebna nikakva super grafika i licence bitno da se nadmećemo kao i uvijek tvrdim da su današnje generacije razmažene i uvijek nađu neki k. koji nije po njihovoj volji i prigovaraju.

Znači primjetio sam da baš svakoj novoj igri neko nađe zamjerku tako da je popljuje uzduž i poprijeko i onda je glavni u "selu".

Razmažena rulja eto to je to.

Ok je kritika, ali natjecanje u pljuvanju je pušiona.

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...
Ufc 3 ima malo drugačije kontrole od prva dva tako da nemaš  nikabrige, imaš  tipove, tutoriale i sve se savlada...iako nije baš lagan niti jedan UFC za igrati ako želiš biti kompletan borac i koristiti parter i stojku,ima jako puno varijacija, kombinacija što je meni odlično. I da samo EA ima UFC za sada.

Hvala za koristan info

Ma uzeti ću jer ono što vidio na youtube mi se svidjelo.

 

Hexfire, 60 dolara nikako ni PES ni Fifa.

Fifa 20 uz podešene slidere može proći, za karijeru.

Nego, NBA2K 20 je predobra igra. Kakav gameplay,

atmosfera, uvodi u utakmicu, komentatori, publika... itd.

Od sad je uzimam svaku godinu. Tko ima volje za učenjem,

te malo prčkanja po sliderima neće požaliti.

Ja sam prezadovoljan. Igram ligu, ne online.

 

Ima neki link to za TLOU 2  u 22.00?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 21:45 (mariclius).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni je tako zao sto nisam uzeo nba 2k20 kad je bio 38 kn da bi najradije sam sebi jaja odgrizo...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne reži jaja, šaljem ti podatke od acc

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Ne reži jaja, šaljem ti podatke od acc

 Sta pijes,da konobar donese?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kava:)
Poslano. Pa ti samo stavi pod primary taj profil i javi se za skidanje rostera i setingsa od drugih ljudi.
Malo sam čačkao i našao si najbolje postavke.
Jedino još trejd ne kužim, ali učim se:)
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Kava:)
Poslano. Pa ti samo stavi pod primary taj profil i javi se za skidanje rostera i setingsa od drugih ljudi.
Malo sam čačkao i našao si najbolje postavke.
Jedino još trejd ne kužim, ali učim se:)

 Veliko hvala ljudino!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
State of Play
Moj PC  
7 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Hexfire kaže...
Budimo realni, i PES i FIFA su obična cash grab smeća koja nisu donijela nikakav napredak u virtualnom nogometu barem 5 godina ako ne i više. Ni jedna igra ne zaslužuje ičiji novac.

Mislim da si preoštar prije kad smo imali više vremena nalazili bi se kod nekoga i grupno španali PES i bilo je ludo zabavno.

Sad kad imamo manje vremena igramo online nas 3 frenda i super mi je zabavno, nije nam potrebna nikakva super grafika i licence bitno da se nadmećemo kao i uvijek tvrdim da su današnje generacije razmažene i uvijek nađu neki k. koji nije po njihovoj volji i prigovaraju.

Znači primjetio sam da baš svakoj novoj igri neko nađe zamjerku tako da je popljuje uzduž i poprijeko i onda je glavni u "selu".

Razmažena rulja eto to je to.

Ok je kritika, ali natjecanje u pljuvanju je pušiona.

 

 Cim netko spomene PES u losem glasu, lik je preostar. Ti si popljuvo FIFAu u svakom smislu, pa imas to pravo ocito ili kaj? Naravno da ce netko, poput mene koji jos od ISSa igra PES shvatit da igra nije priblizno onom kaj je bila ili kaj je mogla bit. Nema tu razmazene generacije ili lose generacije. Ako nesto valja, onda se to igra. Ako imas dvije igre sa istom tematikom. Jedna se igra vise od druge i to ne samo nekoliko puta vise ljudi igra, vec je razlika u milijunima ljudi vise. 

Niti PES niti FIFA ne zasluzuju 60$, kao kaj je netko spomenuo prije toga. Al' ako se vec neki nogomet mora igrat... online komponenta je bitna i tu FUT nema konkurenciju.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 22:07 (SimeKZ).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Kava:)
Poslano. Pa ti samo stavi pod primary taj profil i javi se za skidanje rostera i setingsa od drugih ljudi.
Malo sam čačkao i našao si najbolje postavke.
Jedino još trejd ne kužim, ali učim se:)

 Hajd budi drug pojasni malo ovo za roster i settings :D 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
hummer0 kaže...
Hexfire kaže...
Budimo realni, i PES i FIFA su obična cash grab smeća koja nisu donijela nikakav napredak u virtualnom nogometu barem 5 godina ako ne i više. Ni jedna igra ne zaslužuje ičiji novac.

Mislim da si preoštar prije kad smo imali više vremena nalazili bi se kod nekoga i grupno španali PES i bilo je ludo zabavno.

Sad kad imamo manje vremena igramo online nas 3 frenda i super mi je zabavno, nije nam potrebna nikakva super grafika i licence bitno da se nadmećemo kao i uvijek tvrdim da su današnje generacije razmažene i uvijek nađu neki k. koji nije po njihovoj volji i prigovaraju.

Znači primjetio sam da baš svakoj novoj igri neko nađe zamjerku tako da je popljuje uzduž i poprijeko i onda je glavni u "selu".

Razmažena rulja eto to je to.

Ok je kritika, ali natjecanje u pljuvanju je pušiona.

 

 Cim netko spomene PES u losem glasu, lik je preostar. Ti si popljuvo FIFAu u svakom smislu, pa imas to pravo ocito ili kaj? Naravno da ce netko, poput mene koji jos od ISSa igra PES shvatit da igra nije priblizno onom kaj je bila ili kaj je mogla bit. Nema tu razmazene generacije ili lose generacije. Ako nesto valja, onda se to igra. Ako imas dvije igre sa istom tematikom. Jedna se igra vise od druge i to ne samo nekoliko puta vise ljudi igra, vec je razlika u milijunima ljudi vise. 

Niti PES niti FIFA ne zasluzuju 60$, kao kaj je netko spomenuo prije toga. Al' ako se vec neki nogomet mora igrat... online komponenta je bitna i tu FUT nema konkurenciju.

 

 Što znači da igraš od ISS pa i ja je igram od tada i te igre se ne mogu uspoređivati ISS i PES su sasvim drugačije igre u ISS igraš sa malim patuljcima koji su za to vrijeme bili vrhunski.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Misljenja o LoU2 ? Kako vam se čini?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Misljenja o LoU2 ? Kako vam se čini?

 Dosta dobro, po gameplayu i atmosferi koliko sam vidio dosljedan nastavak...priča vjerujem zanimljiva.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice