PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.240
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ovaj ursusc355 bi i rođenoj majci da se registrira na forum djelio TD

 Mrzovoljan je jer mora ležati u krevetu i igrati indie igre na Switchu

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

F1 igre su mi full dobre jer te baš ufuraju u taj svijet F1 utrka i tehnologije, poželiš naučiti više o gumama, optimizaciji goriva, ERSu i sl. Takav feeling nisam imao u nijednoj drugoj racing igri. 

Eto ga na. A kad treba u Dark Soulsu uciti block and parry, zlo i naopako.

 

Gogy7 kaže...
ps plus igra za lipanj je CoD WW2

 

Zasto bi to itko igrao uz novi COD ?

Jel ima bar zanimljivu SP kampanju?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

 

Zasto bi to itko igrao uz novi COD ?

Jel ima bar zanimljivu SP kampanju?

 Americans saviours of the world kampanja kao i uvijek. Totalno bezveze...

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Jel netko igrao F1 2019? Uzeo bi ju sad za 20 eura. Kakva je igra za nekoga tko nije baš hardcore fan F1? Znam ponekad pogledati ali nisam bas previše u tome, a F1 igru nisam igrao godinama. Jel moguće igru namjestiti tako da je neka umjerena simulacija, a opet da nije arkada? Za nekog casual fana F1 recimo, da to liči na neku simulaciju a da opet nije pretjerano. I jel igra dobro radi sa kontrolerom?

 Uzmi. Ja baš završavam drugu sezonu u karijeri modeu. Kako su kolege prije mene rekli, igra pruža mnoštvo mogućnosti i baš ubaci čovjeka u F1 svijet. Također, AI je vrlo dobar i nije samo obilaženje bolida kao u Gran Turismu. Jedina loša stvar su isti dosadni zadaci u treninzima. 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ovaj ursusc355 bi i rođenoj majci da se registrira na forum djelio TD

 

 

Ne gine ti sad jos jedan odgojni 

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 19:30 (Tututuru).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

 

F1 igre su mi full dobre jer te baš ufuraju u taj svijet F1 utrka i tehnologije, poželiš naučiti više o gumama, optimizaciji goriva, ERSu i sl. Takav feeling nisam imao u nijednoj drugoj racing igri. 

Eto ga na. A kad treba u Dark Soulsu uciti block and parry, zlo i naopako.

 

 

DS nema rewind :-)

Tj. ima, ali na početak dana :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Najjeftinije u Infomarku i dostavljaju GLS-om.

Odg za stribsa. Šteka mi mobitel pa nije citiralo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 13:57 (tandara).
6 godina
offline
PlayStation 4

Jel neko zna, hoce li ps plus card vrijediti i za ps5 kada dodje ili ne? imam pretplatu do 3/2021, a sada je u santa domenici 339 kn pa neznam da uzmem ili ce izmisliti nesto novo za ps5 ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hoce. Ps+ ti je vezan za account s kojim se mozes prijaviti i na ps5.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
4 godine
offline
Re: PlayStation 4
CoD: WWII je prva bespla igra za lipanj...stavit ću u library, neka počiva uz sto pucačina, nekako nemam osjećaj da će mi se dati igrati.

Od glasina, što znači da 100% neće biti druga koju ćemo dobiti, spominje se Spider Man... znači vjerojatno DayZ...Bohemia je ionako raspustila ekipu u Českoj...
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Volio bih da bude spiderman ali taj leak je star mjesec dana tako da ne vjerujem, iako bi mogao biti ps hit, ioak je 10 godina ps plusa u lipnju
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eric Prydz kaže...
CoD: WWII je prva bespla igra za lipanj...stavit ću u library, neka počiva uz sto pucačina, nekako nemam osjećaj da će mi se dati igrati.

Od glasina, što znači da 100% neće biti druga koju ćemo dobiti, spominje se Spider Man... znači vjerojatno DayZ...Bohemia je ionako raspustila ekipu u Českoj...

 

se moze sp kampanja tog coda (ako je ima) odigrat na mišu i tipkovnici?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kad će days of play na ps store?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najvjerojatnije 3.6.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minecraft Dungeons PS4

Jako loš Dungeon Crawler, kretanje je loše i ne mozete napadati dok se krećete. Dizajn levela je ocajno los, rekli su da su leveli zapravo random generated sad to i vidim na koji nacin su mislili. Leveli su golemi labirinti koji se toliko granaju da puno se puta morate vracati amo tamo da vidite sto je u drugom ogranku.

Loot je siromasan i loš, u 3 levela sam skupio samo 3 razlicita oruzja i 2 vrste armora.

Graficki izgleda kao Minecraft, pixelasto i kockasto.

Ovoj igri fali pozadinska muzika, djeluje prazno trcati po Dungeonima bez neke muzike.

Težina se u igri svodi na to da na vas nabaca hrpu neprijatelja, koje dok udarate, postajete laka meta ranged jedinicama jer se ne mozete kretati dok masete macem.

Jedina svjetla tocka ove igre je couch i online coop. Klinci ce sigurno uzivati u njoj, pogotovo ako vole minecraft.

Igra je 150kn, ali dobro razmislite prije nego ju kupite klincima, jer je stvarno siromasna igra. Ako imate xbox game pass mislim da je tamo besplatna ali nisam siguran.

4/10
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Upravo zapoceo infamosu ss.Nevjerojatno kako dobra grafika,mislim da bi prosla i kao naslov iz 2020.Za sad mi se sviđa igra vidjet cemo hoce li tako ostati...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Star Wars Battlefront 2 vjerojatno nova igra za PS+ ovaj mjesec........

 

ps-plus-june-2020-games-lineup

 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Upravo zapoceo infamosu ss.Nevjerojatno kako dobra grafika,mislim da bi prosla i kao naslov iz 2020.Za sad mi se sviđa igra vidjet cemo hoce li tako ostati...

 infamous second son ? dobra jedna od zabavnijih koje sam igrao na trenutke zna biti repetitivna.
 ali zabavna je pa prolazi.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Taj su leak pokupili od mene.
To je slika s communitya mog kanala.
Ja sam kasnije uplodao cijeli sluzbeni ad od Sonija.
Playstation instagram je objavio taj video sinoc i ja sam ga snimio iphoneom cim sam skuzio da su slucajno pokazali Battlefront 2. Nakon par minuta su obrisali video.

Video je zapravo reklama za popust na ps plus no nitko mi ne vjeruje da je to Official video

15 godina
offline
PlayStation 4

Ja za Spidermana navijam, taman bi to mogao odigrati dok Ghost of Thushima izađe 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 11:17 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bilo bi ravno čudu da daju Spidermana već sad.

Battlefront 2 zvuči realno pošto više ne dobiva sadržaj pa da ulove još kojeg novog igrača.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja taman prodavao igre od kolege pa imao i isprobao Spiderman. 

Nije to igra za mene, ali je zabavna i gameplay mi se čini baš dobar. 

Nego, ako se ne varam ufc 3 je 68 kuna. 

Jel ok to igra za nekoga tko nije igrao 1 i 2 dio? 

Mislim, je li preteško? 

Valjda je samo jedan ufc easports ili ima još netko da radi ufc? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bilo bi ravno čudu da daju Spidermana već sad.

Battlefront 2 zvuči realno pošto više ne dobiva sadržaj pa da ulove još kojeg novog igrača.

 

Vrijedi se nadati 

 

mariclius kaže...

Ja taman prodavao igre od kolege pa imao i isprobao Spiderman. 

Nije to igra za mene, ali je zabavna i gameplay mi se čini baš dobar. 

Nego, ako se ne varam ufc 3 je 68 kuna. 

Jel ok to igra za nekoga tko nije igrao 1 i 2 dio? 

Mislim, je li preteško? 

Valjda je samo jedan ufc easports ili ima još netko da radi ufc? 

 

Ufc 3 ima malo drugačije kontrole od prva dva tako da nemaš brige, imaš  tipove, tutoriale i sve se savlada...iako nije baš lagan niti jedan UFC za igrati ako želiš biti kompletan borac i koristiti parter i stojku,ima jako puno varijacija, kombinacija što je meni odlično. I da samo EA ima UFC za sada.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pes 2020 preko ps plusa za 39,80 kn.
Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

taman prije neki dan odigrao malo taj cod ww2 nije losa igrica.
kampanja okej kratka, a mp dosta aktivan. solidna igrica.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sada malo rokam.po starijim naslovima uz novi COD.Infamous second son,arkham collection mi se skida i danas idem po last of us.

Dobro bi mi dosla jos jedna karantena :)

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.

 Daj ne lupetaj gluposti. Ako si fifa fan pusti druge da uživaju u najboljem nogometu. Fifa je obični fliper.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
m77 kaže...
To je točno 39,80kn previše za takvu igricu.

 Daj ne lupetaj gluposti. Ako si fifa fan pusti druge da uživaju u najboljem nogometu. Fifa je obični fliper.

 

 

Tako je, pusti svih 100k ljudi koji misli kak igra najbolji nogomet. Ostalih 15m je mutavo. Sunce te grijalo i fliper.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovo mi je genijalno, kad god se kaže da je pes smeće, evo ekipe koja udara po fifi...iako fifa nigdje nije niti jednim slovom spomenuta.😆

I da, pes je sprdačina od igre, kupio sam ju u rujnu, da bi shvatio da je, prvo, nedovršena, drugo, užasno ovisna o kupovini coinsa, treće, zastarjela...meniji i cijela prezentacija izgledaju kao besplatna mobilla igra iz 2009.

Eto, ako ću samo jedno stvorenje odvratiti od kupovine ove prevare, biti ću zadovoljan.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 1 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice