PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

mogu kako od tekken 7 osnovne igre napravit tekken 7 ultimate, dakle igru sa svim dlcima i likovima, bez da kupujem svaki season pass posebno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Predstavljena Mafia Trilogy. Ukljucuje Mafia 1, 2 i 3 Definitive Editions. No glavna vijest je da ce za razliku od 2ke koja je Remaster, Mafia 1 biti Remake od temelja s potpuno novim animacijama, i teksturama.
Mafia Trilogy je 60$, a 2 i 3 su dostupne vec danas po 30$ svaka. Mafia 1 Definitive Edition Remake dolazi tek 28.8. Mogu reci da mi je drago, nekako mi je ipak draza Mafia 1 nego 2ka. Sigurno ju nabavljam za 30$
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Svi Mafia 3 DLC su besplatni trenutno. Bar meni na US storeu, ne znam za ostale regije. Pa si svakako uzmite s obzirom da je cijela igra bila na PS+ pa ju dosta ljudi već ima, ovaj besplatan DLC dobro dođe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
John_Doe_11 kaže...
hummer0 kaže...

Čekaj čekaj što nije tu neko na forumu rastavljao i mjenjao pastu pa nije više mogao upaliti konzolu.

Bilo vas je koji ste to napravili bez problema, ali jedan je bio fail.

Ja sam isto odustao zbog poklopca nekako teško je išlo pa sam odustao.

 Taj jedan fail sam (bio) ja I ja sam razmišljao da odustanem zbog poklopca, ali.. viša sila i moji živci to nisu dopustili. Ostalo je povijest. Na kraju Sancta i "Staro za novo", -50% na konzolu.

 U kojem dijelu misliš da si pogriješio?

Nisi ti jedini još je bio jedan slučaj.

Bit će uskoro još jedan opsežniji pokušaj:

- nova termalna pasta

- nove termalne podloge - možda i bakrene

- pregrađivanje ispuha

12 godina
offline
PlayStation 4

Geldao sam video kako se rastavlja ps4 , nije bas ni jednostavno, pogotovo ako nesto pode po zlu.Tako da se prije i nije trebalo imat nekakvo znanje , jer se nije moralo ni prckat previse po konzolu izgleda da je danas isto kao i pc.Koliko je uopce jamstvo na ps4 da ne trazim sada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
MGloc kaže...

Geldao sam video kako se rastavlja ps4 , nije bas ni jednostavno, pogotovo ako nesto pode po zlu.Tako da se prije i nije trebalo imat nekakvo znanje , jer se nije moralo ni prckat previse po konzolu izgleda da je danas isto kao i pc.Koliko je uopce jamstvo na ps4 da ne trazim sada?

12 mjeseci ako nisi dokupio dodatno jamstvo.

 

Izgleda komplicirano, ali ako si ikad rastavljao ili sastavljao PC, nije preteško.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Predstavljena Mafia Trilogy. Ukljucuje Mafia 1, 2 i 3 Definitive Editions. No glavna vijest je da ce za razliku od 2ke koja je Remaster, Mafia 1 biti Remake od temelja s potpuno novim animacijama, i teksturama.
Mafia Trilogy je 60$, a 2 i 3 su dostupne vec danas po 30$ svaka. Mafia 1 Definitive Edition Remake dolazi tek 28.8. Mogu reci da mi je drago, nekako mi je ipak draza Mafia 1 nego 2ka. Sigurno ju nabavljam za 30$

 Jedinica se sigurno nabavlja, ako neće nešto zeznuti. Ostalo me ne zanima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Svi Mafia 3 DLC su besplatni trenutno. Bar meni na US storeu, ne znam za ostale regije. Pa si svakako uzmite s obzirom da je cijela igra bila na PS+ pa ju dosta ljudi već ima, ovaj besplatan DLC dobro dođe.

 Citat s HCL-a:

 

"Dobra je pak vijest što svi vlasnici Mafije 2 na Steamu dobivaju nadogradnju na Definitive Edition potpuno besplatno. Isto vrijedi i za sve vlasnike Mafije 3 – i na PC-u i na PS4, XBO konzolama. Tim nadogradnjama ne dobivate samo vizualno dorađenu verziju igre, nego i sav DLC sadržaj koji se do sada plaćao, što uključuje po tri proširenja za oba dijela."

 

Nije da mi to previše znači jer trojka je tolika katastrofa da ne vjerujem da ju ikakav DLC može spasiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mafia 3 me ne zanima uopće, Mafia 2 je dobila samo remaster no meni izgleda dosta slicno kao i prije.
Mafia 1 remake ce biti super ako cu suditi po slikama koje sam vidio. Da su ju danas objavili odmah bi ju nabavio bez razmišljanja
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Napravite malezijski PSN račun i skinite besplatno MAFIA II Def. Edition !
 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozes li to potvrditi?
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mozes li to potvrditi?

Moglo se. Zakrpali su.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

Svi Mafia 3 DLC su besplatni trenutno. Bar meni na US storeu, ne znam za ostale regije. Pa si svakako uzmite s obzirom da je cijela igra bila na PS+ pa ju dosta ljudi već ima, ovaj besplatan DLC dobro dođe.

 Citat s HCL-a:

 

"Dobra je pak vijest što svi vlasnici Mafije 2 na Steamu dobivaju nadogradnju na Definitive Edition potpuno besplatno. Isto vrijedi i za sve vlasnike Mafije 3 – i na PC-u i na PS4, XBO konzolama. Tim nadogradnjama ne dobivate samo vizualno dorađenu verziju igre, nego i sav DLC sadržaj koji se do sada plaćao, što uključuje po tri proširenja za oba dijela."

 

Nije da mi to previše znači jer trojka je tolika katastrofa da ne vjerujem da ju ikakav DLC može spasiti.

 Ja skinuo DLC za Mafia 3 koju imam kupljenu, ali kada hocu instalirati/pokrenuti DLC baca me na store gdje mi trazi 30$ da kupim Mafia 3 Definitive Edition....

 

EDIT: Rijesio se problem sam od sebe, pokrenuo obicnu verziju Mafia 3 i odmah se automatski pokrenuo download za DE.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 11:04 (arnes_king).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poznata je cijena Mafia 1 Definitive Edition - 40$
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4

 

meni se osobno to sviđa, tako jedna lijepa dužina od 40-50 sati. Ali koliko sam upratio neke priče o singleplayer igrama po netu, dosta ljudi (čak većina) se zasiti nakon 20-25 sati i čak većina ljudi ne završi priču. Zato volim kad devovi naprave dosta opcionalnog sadržaja, znači da se glavna priča može završiti za npr. 20 sati, ali ako hoćeš obići sve što igra nudi onda ćeš potrošiti i tri-četiri puta više vremena

To mi je super bilo u Bloodbornu, ima više opcionalnih bossova nego obaveznih. I ima dijelova mape na koje uopće nećeš doći ako nisi pažljiv.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zvuči obećavajuće.

Nisam shvatio hoće li odabir između samurai i ninja pristupa imati neki utjecaj na samu priču (tj. tražiti će dva prolaza za puni doživljaj) ili ćemo bez brige birati koji želimo ovisno o situaciji.

Plus što mi prema ovom da nećeš moći sam srediti grupu, nekako "zahtjeva" da prije malo smanjiš broj neprijatelja ghost pristupom.

Ovo s vjetrom su uzeli iz Shadow of Collosusa i super je, ali treba paziti kod dizajna mape da ne navodi igrača krivo. Bilo je par dijelova u SoC kad takav pristup nije sasvim funkcionirao.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

mene je GoT privukao koliko me last of us odbio.
frend je vec rekao da ce to slj mj preodrerat tako da cu svakako zaigrati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
John_Doe_11 kaže...
hummer0 kaže...

Čekaj čekaj što nije tu neko na forumu rastavljao i mjenjao pastu pa nije više mogao upaliti konzolu.

Bilo vas je koji ste to napravili bez problema, ali jedan je bio fail.

Ja sam isto odustao zbog poklopca nekako teško je išlo pa sam odustao.

 Taj jedan fail sam (bio) ja I ja sam razmišljao da odustanem zbog poklopca, ali.. viša sila i moji živci to nisu dopustili. Ostalo je povijest. Na kraju Sancta i "Staro za novo", -50% na konzolu.

 U kojem dijelu misliš da si pogriješio?

Nisi ti jedini još je bio jedan slučaj.

 Dobro je dok nisam jedini fail.

Gotovo sam siguran da je to bilo kada je bilo potrebno odvojiti konektor napajanja od matične ploče, nema drugo. Djelovalo je nekako "zalijepljeno", cimam lijevo-desno, pokušavam svojim ćevapima ne primjeniti preveliku silu pri izvlačenju, ne ide pa ne ide.. uzmem mali odvijač i umjesto da podignem "kopčicu" iz ležaja, (kasno) skužim da sam pokušao cijeli konektor od matične dignut (jer kažem, sve je djelovalo "zalijepljeno" + moji živci) i doslovce kao da se jedan mali pin odvojio od matične. Uspijem nekak sav spigan očistit i promijenit termalnu pastu bez da sam išta dodatno micao, vratim, zašarafim i to je to. Dalje se nije upalila.

Ne znam jel potrebno spomenuti da je konzola bila toliko čista da mi je zbog toga još više pao mrak na oči..

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
hummer0 kaže...
John_Doe_11 kaže...
hummer0 kaže...

Čekaj čekaj što nije tu neko na forumu rastavljao i mjenjao pastu pa nije više mogao upaliti konzolu.

Bilo vas je koji ste to napravili bez problema, ali jedan je bio fail.

Ja sam isto odustao zbog poklopca nekako teško je išlo pa sam odustao.

 Taj jedan fail sam (bio) ja I ja sam razmišljao da odustanem zbog poklopca, ali.. viša sila i moji živci to nisu dopustili. Ostalo je povijest. Na kraju Sancta i "Staro za novo", -50% na konzolu.

 U kojem dijelu misliš da si pogriješio?

Nisi ti jedini još je bio jedan slučaj.

Bit će uskoro još jedan opsežniji pokušaj:

- nova termalna pasta

- nove termalne podloge - možda i bakrene

- pregrađivanje ispuha

 Ja više sigurno neću apsolutno ništa pokušavati, niti kod PS4 niti PS5, ni pod cijenu da bukti vatra iz dotične. Svoj kredit kod žene sam dovoljno ispucao

13 godina
offline
PlayStation 4

NHF ali vi se stvarno previše zajebavate s time pastama, i ostalim stvsrima. Konzola ko konzola. Svaka konzola još od PS2 je bila bučna. Promijenit će te pastu i za mjesec dana će opet bii ista stvar. jer je hlađenje takvo kakvo jest, kućište malo, a igre postaju sve zahtjevnije za hardver. Nema tu puno filozofije, počistiš ponekad od prašine i to je to.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

NHF ali vi se stvarno previše zajebavate s time pastama, i ostalim stvsrima. Konzola ko konzola. Svaka konzola još od PS2 je bila bučna. Promijenit će te pastu i za mjesec dana će opet bii ista stvar. jer je hlađenje takvo kakvo jest, kućište malo, a igre postaju sve zahtjevnije za hardver. Nema tu puno filozofije, počistiš ponekad od prašine i to je to.

 Ti si uvijek tu da kontriras svemu iako nisi upravu. Ja sam kod svoje mijenjao prije 4-5 mjeseci i apsolutno je kao druga konzola, prije tog se nije moglo igrati i vec sam razmisljao o tome da je prodam. Isplati se u svakom slucaju i svako ko je imao problem pa time rijesio ce isto reci. Kontra moze reci samo neko kao ti ko nije ni pokusao nego je bitno da nesto napise kako bi ispao pametan ili neko ko je uradio a stvarno mu nije imalo uticaja, a ovih je malo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 14:01 (arnes_king).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja kad sam imao prvu seriju PS4 konzole ovdje pročitao kako promjena paste pomaže. I stvarno jest, na kratko razdoblje. Za par mjeseci opet ista priča. Neće ti pasta napraviti hlađenje boljim i pretvoriti sustav hlađenja koji košta par dolara u nešto vanserijsko. Čisćenje i mijenjanje paste pomaže na kratko razdoblje da konzola bude nešto tiša, ali predstavljati to kao neko dugoročno rješenje koje magično sve popravlja je neutemeljeno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 14:17 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Ja kad sam imao prvu seriju PS4 konzole ovdje pročitao kako promjena paste pomaže. I stvarno jest, na kratko razdoblje. Za par mjeseci opet ista priča. Neće ti pasta napraviti hlađenje boljim i pretvoriti sustav hlađenja koji košta par dolara u nešto vanserijsko. Čisćenje i mijenjanje paste pomaže na kratko razdoblje da konzola bude nešto tiša, ali predstavljati to kao neko dugoročno rješenje koje magično sve popravlja je neutemeljeno.

 

Nije ti dugo trajalo jer nisi probušio rupu u kućištu :-)

 

Šalu na stranu, kad rastavljaš PS4 onda ga isto tako i dobro očistiš od prašine (i pasivni hladnjak) i zamijeniš pastu.

Stoga je teško reći što je više pomoglo. Osim ako mijenjaš isključivo pastu i ništa drugo.

Naravno, ne može se isključit da nekome stvarno pomaže, kao i svaka elektronika uvijek postoji mogućnost pogrešaka u proizvodnji.

 

Činjenica je da je konzola često i bučna kad ne treba, npr u izbornicima nekih igara koji uopće nisu niti zahtjevni niti postoji neki drugi razlog zašto bi se grijala u tim trenucima.

Za nešto što bi trebalo biti out-of-the-box riješeno na specifičnom hardveru na momente se čini kao da nikad nitko nije ni testirao takve neke stvari. Zato mislim da je dobar dio problema i u biosu i softveru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 15:11 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
John_Doe_11 kaže...
hummer0 kaže...
John_Doe_11 kaže...
hummer0 kaže...

Čekaj čekaj što nije tu neko na forumu rastavljao i mjenjao pastu pa nije više mogao upaliti konzolu.

Bilo vas je koji ste to napravili bez problema, ali jedan je bio fail.

Ja sam isto odustao zbog poklopca nekako teško je išlo pa sam odustao.

 Taj jedan fail sam (bio) ja I ja sam razmišljao da odustanem zbog poklopca, ali.. viša sila i moji živci to nisu dopustili. Ostalo je povijest. Na kraju Sancta i "Staro za novo", -50% na konzolu.

 U kojem dijelu misliš da si pogriješio?

Nisi ti jedini još je bio jedan slučaj.

 Dobro je dok nisam jedini fail.

Gotovo sam siguran da je to bilo kada je bilo potrebno odvojiti konektor napajanja od matične ploče, nema drugo. Djelovalo je nekako "zalijepljeno", cimam lijevo-desno, pokušavam svojim ćevapima ne primjeniti preveliku silu pri izvlačenju, ne ide pa ne ide.. uzmem mali odvijač i umjesto da podignem "kopčicu" iz ležaja, (kasno) skužim da sam pokušao cijeli konektor od matične dignut (jer kažem, sve je djelovalo "zalijepljeno" + moji živci) i doslovce kao da se jedan mali pin odvojio od matične. Uspijem nekak sav spigan očistit i promijenit termalnu pastu bez da sam išta dodatno micao, vratim, zašarafim i to je to. Dalje se nije upalila.

Ne znam jel potrebno spomenuti da je konzola bila toliko čista da mi je zbog toga još više pao mrak na oči..

 Baš šteta što nisi uspio, ali mogao si odnijeti u neki drugi servis da zamjene taj konektor.

Samo ne u sancta domenica "servis".

Jer mislim da oni muljaju da se ne može popraviti i onda ide ta opcija 50% za novu konzolu , a njima daš svoju neispravnu.

Tako su mene muljali za HDMI izlaz iako je nisu ni pogledali.

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ne mijenjam pastu na PC-u, a kamoli cu na konzoli 🤣 Evo PC 6 godina natuko vec, cistim ga samo od prasine i radi kao day 1.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Ne mijenjam pastu na PC-u, a kamoli cu na konzoli 🤣 Evo PC 6 godina natuko vec, cistim ga samo od prasine i radi kao day 1.

 Ma na PC-u nije problem promjeniti.

5 godina
offline
PlayStation 4
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Ne kazem da je, ali nisam cak imao ni volje ni potrebu je mijenjati na PC-u, a kamoli cu na konzoli.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Nema tu puno filozofije, počistiš ponekad od prašine i to je to.

 Sa čim ti počistiš PS od prašine? Na hladnjaku se nakupi toliko kroz mjesece da zaštopa cijeli hladnjak između pera. Ventilator se dere jer dobiva siginal da je prevruće, a ne može ohladit jer je sve zaštopano i nema protok zraka. Nećaku i sebi sam stavio MX-4 umjesto skorenog bijelog "segmenta" što je davno bila termalna pasta. On nema problema već 6 mjeseci, ja isto jer niti ne koristim PS. Sestra zadovoljna jer se stvarno derala konzola kao da polijeće u dnevnom. Win-win.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice