PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.627
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Dali je tko igro days gone ? I dali ima co op ? 

 

I dali se isplati uzeti ? Sad je nekih 150 kn mislim 

Baš je i ja gledam uzeti, ali ne vidim je ispod 200kn.

Frend je igra i kaže da mu je dobra.

Za 150kn bi je uzeo bez razmišljanja, gdje si je našao za tu cijenu?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
razermario kaže...

Dali je tko igro days gone ? I dali ima co op ? 

 

I dali se isplati uzeti ? Sad je nekih 150 kn mislim 

Baš je i ja gledam uzeti, ali ne vidim je ispod 200kn.

Frend je igra i kaže da mu je dobra.

Za 150kn bi je uzeo bez razmišljanja, gdje si je našao za tu cijenu?

 na storu je bilo mislim 149,99 Juce navece kad sam gledo zadnji puta, moras imati ps plus . 

Finger Up :)
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sam prodao svoju fizicku kopiju days gone prije nekih 3 4 mj za 170 kn.Problem je sto sada ovi lopovi iskoristavaju situaciju sa virusom pa su nabili cijene posteno.Kako sam prije rekao  uzeo sam cod mw za 239 kn iz sancte,dok ekipa kome god sam se javio neda ispod 300 kn na njuskalu.300 kn je jos i mala cijena jer ima.ih masu po 350,400+.Dabogda da nikad ne prodali.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Neznam tko je od vas igrao Journey To The Savage Planet ali igra poslije 15 travnja dobiva Hot Garbage Dlc. Prvo na Epic Storeu gdje je igra trenutno samo 18 eura a zatim i na ps4. DLC izgleda super i mislim da ce biti besplatan?! 

Po meni je igra dosta podcjenjena, izasla je u sijecnju kad i dragon ball igra, ali je po meni puno zabavnija, kratka, ali zanimljiva, s ovim dlc-em ce biti super. 

Sve u svemu zanimljiv co-op shooting puzzle platformer 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam sad onaj trial ps plus 14 dana kao što sam pisao ovdje nedavno. Dodao sam u galeriju Dirt 2 i Uncharted. E sad, za Dirt 2 mi je pisalo samo add to library i to sam stisnuo. Za uncharted sam morao  odabrati jednu od dvije opcije, ali obje su bile free. Odabrao sam drugu po redu i sad mi za igricu piše purchased, a za dirt mi stoji ps plus kategorija. Jel to neki bug, ili? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...

Uzeo sam sad onaj trial ps plus 14 dana kao što sam pisao ovdje nedavno. Dodao sam u galeriju Dirt 2 i Uncharted. E sad, za Dirt 2 mi je pisalo samo add to library i to sam stisnuo. Za uncharted sam morao  odabrati jednu od dvije opcije, ali obje su bile free. Odabrao sam drugu po redu i sad mi za igricu piše purchased, a za dirt mi stoji ps plus kategorija. Jel to neki bug, ili? :D

 Jesi li uopce kupovao prije Uncharted 4

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...
daniel2809 kaže...

Uzeo sam sad onaj trial ps plus 14 dana kao što sam pisao ovdje nedavno. Dodao sam u galeriju Dirt 2 i Uncharted. E sad, za Dirt 2 mi je pisalo samo add to library i to sam stisnuo. Za uncharted sam morao  odabrati jednu od dvije opcije, ali obje su bile free. Odabrao sam drugu po redu i sad mi za igricu piše purchased, a za dirt mi stoji ps plus kategorija. Jel to neki bug, ili? :D

 Jesi li uopce kupovao prije Uncharted 4

 Nisam.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Najprodavanije PS4 igre na americkom PS Store za ozujak:

1. Call of Duty: Modern Warfare

2. MLB The Show 20

3. Grand Theft Auto V

4. DOOM Eternal

5. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

6. Minecraft

7. NBA 2K20

8. Nioh 2

9. THE FOREST

10. Assassin’s Creed Odyssey

11. Tom Clancy’s The Division 2

12. Persona 5 Royal

13. TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE

14. EA SPORTS FIFA 20

15. Rocket League

16. RESIDENT EVIL 2

17. The Sims 4

18. EA SPORTS NHL 20

19. DOOM

20. EA SPORTS UFC 3

 

https://blog.us.playstation.com/2020/04/10/playstation-store-marchs-top-downloads-5/

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 21:47 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...

Najprodavanije PS4 igre na americkom PS Store za ozujak:

...

 

Ljudi jednostavno nemaju ukusa :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 22:04 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
HunterXHunter kaže...

Najprodavanije PS4 igre na americkom PS Store za ozujak:

...

 

Ljudi jednostavno nemaju ukusa :-)

Bitanga

OMG muaaahahahaha you are fuckin' genius.

Baš si me nasmijao.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Taj GTA V će se prodavati i kad će naši praunuci hodat zemljom.
A ja isto...kupio 2 PC keya neki dan sebi i klincu (uz to što imam XB360 i PS4 verziju). Užas.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 0:10 (DeniZg).
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
GTA V je razlog zašto još uvijek nema informacija o GTA 6. Rockstar će musti pare iz petice sve dok prihodi ne počnu opadati. A onda kreće promo za novi nastavak.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako nekoga zanima igra Dreams, kod Protisa je 83 kn. Mene je s poštarinom izašlo 115 kn. Sljedeće najjeftinije je 239 tako da je ovo bargain.

 
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Svi kupuju GTA V zbog GTA:Online koji je mega popularan i sve dok Rockstar dodaje nove stvari ljudi ce igrati GTA:Online

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Taj GTA V će se prodavati i kad će naši praunuci hodat zemljom.
A ja isto...kupio 2 PC keya neki dan sebi i klincu (uz to što imam XB360 i PS4 verziju). Užas.

 

Ma ne znam, meni je to nevjerojatno da se toliko prodaje već godinama. Stalno su među top 5.

A nove igre izlaze i prodaju se ko mutave na svim platformama, i skuplje i jeftinije, a GTA V već 7-8 godina isto tako.

Nešto mi to tu ne štima.

 

A singleplayer igra je u krajnju ruku solidna iako tehnički prosječna, a online je totalni bullshit. Igrao sam ga kao i RDR2 Online doslovno 2h.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 13:11 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam uzeo 2 PC primjerka baš da igram Online sa klincem, jer mi je koncept dobar.
Ali je egzekucija užasna. Duga učitavanja i matchmaking gdje ne možemo jednostavno napraviti party je koma. Budemo online po sat vremena, a jedva da odigramo jedan običan job.
Nadao sam se da će s vremenom to popraviti ili da će SSD pomoći, ali ma kakvi.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 14:14 (DeniZg).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja uzeo star wars za 240kn.

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vidim da na radditu dosta ljudi ima problema sa ps4 i gamepadima.
Ja nisam imao bas nikakvih problema s konzolom a gamepadi skoro ko novi.
Sjecam se da sam ps1 gamepade cesto mjenjao i imao problema s tipkama, ps4 gamepadi su dosta kvalitetni. Jeste li vi imali kakvih problema s ps4?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

S jednim gamepadom, gljivica otisla nakon 8mj. Bio pod garancijom dobio novi.

Sto se tice ps1 gamepada, bratic do prije 2 mjeseca koristio na pcu moj od ps1.

Meni su ti od jedinice bili neunistivi gamepad je radio 20 god. 😁

 

Sa ps4 nisam imao problema, bogu hvala. Jedino sto mi nije jasno zasto mi se

telka vise ne pali zajedno sa plejkom. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ja sam uzeo 2 PC primjerka baš da igram Online sa klincem, jer mi je koncept dobar.
Ali je egzekucija užasna. Duga učitavanja i matchmaking gdje ne možemo jednostavno napraviti party je koma. Budemo online po sat vremena, a jedva da odigramo jedan običan job.
Nadao sam se da će s vremenom to popraviti ili da će SSD pomoći, ali ma kakvi.

 

Znači još uvijek je loše. Šteta.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vidim da na radditu dosta ljudi ima problema sa ps4 i gamepadima.
Ja nisam imao bas nikakvih problema s konzolom a gamepadi skoro ko novi.
Sjecam se da sam ps1 gamepade cesto mjenjao i imao problema s tipkama, ps4 gamepadi su dosta kvalitetni. Jeste li vi imali kakvih problema s ps4?

 

Moja sva tri su ko novi, padali tisuću puta klincima iz ruke.

S druge strane već sam tri Nintendo joycona promijenio, i Switch Pro Controller je neki dan klincu pao i trigger se sad malo klima, ali radi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vidim da na radditu dosta ljudi ima problema sa ps4 i gamepadima.
Ja nisam imao bas nikakvih problema s konzolom a gamepadi skoro ko novi.
Sjecam se da sam ps1 gamepade cesto mjenjao i imao problema s tipkama, ps4 gamepadi su dosta kvalitetni. Jeste li vi imali kakvih problema s ps4?

 To meni nikako nije jasno. Imam 3 komada doma. Svi su ko novi. Gljivice nigdje niti naznake da se ljuste. 2 i pol godine je stara konzola.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vidim da na radditu dosta ljudi ima problema sa ps4 i gamepadima.
Ja nisam imao bas nikakvih problema s konzolom a gamepadi skoro ko novi.
Sjecam se da sam ps1 gamepade cesto mjenjao i imao problema s tipkama, ps4 gamepadi su dosta kvalitetni. Jeste li vi imali kakvih problema s ps4?

 Launch konzole su imale problema sa tim ljuštenjem gljivica na gamepadu. Ali to je brzo ispravljeno. Ja nikad nisam imao problema, svi gamepadi su mi doslovno kao novi a koristim iste godinama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Vidim da na radditu dosta ljudi ima problema sa ps4 i gamepadima.
Ja nisam imao bas nikakvih problema s konzolom a gamepadi skoro ko novi.
Sjecam se da sam ps1 gamepade cesto mjenjao i imao problema s tipkama, ps4 gamepadi su dosta kvalitetni. Jeste li vi imali kakvih problema s ps4?

 Launch konzole su imale problema sa tim ljuštenjem gljivica na gamepadu. Ali to je brzo ispravljeno. Ja nikad nisam imao problema, svi gamepadi su mi doslovno kao novi a koristim iste godinama.

 I ako nisi imao srece kao ja naletio si na takav kontroler kad si ga kupovao zasebno... Valjda stara zaliha je bila.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Jedino sto mi nije jasno zasto mi se telka vise ne pali zajedno sa plejkom. 

 Uključi HDMI device link opciju.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 16:06 (DeniZg).
13 godina
offline
PlayStation 4

Imam doma i Xboxove gamepade i Dualshockove i ne mogu reći da je u praksi razlika nešto velika. Xbox izgleda robusniji na prvu, ali i ovi rade jednako ko i prvog dana. Ne mogu tvrditi za gljive jer imam kapice na njima od početka. Skliže mi se palac bez njih.

 

 

 

In other news:

 

Surge 2

 

tl:dr - Zabavnije od Nioh. Duplo zabavnije od Nioh 2. 

 

 

Zapeli me nekako ti souls like RPG-ovi u zadnje vrijeme. Ova igra mi je prošla skroz ispod radara. Probao sam Lords of the Fallen istih developera i igra je bila baš loša. Ne znam dal sam i jedan sat izdržao. Prvi Surge nisam igrao (iako imam na ps+) jer mi je izgledao kao Lords of the Fallen samo u futurističkom settingu. Surge 2 mi je slučajno došao u ruke pa reko zašto ne. I sve u svemu, igra je ispala ugodno iznenađenje. 

 

S tehničke strane igra je daleko od savršenstva. Izgleda ko nešto iz 2010., a radi ko da je iz 2030. Zvuk se zna zblesirati u pojedinim situacijama, jednostavno ga nestane na par sekundi. Jednom ili dva puta sam morao restartati checkpoint jer su prestali raditi liftovi u igri. Ne bi škodio pokoji patch, ali s obzirom na datum izlaska vjerojatno će ostati u ovom stanju. Nisu problemi tako veliki da bi odvratili od igranja, ali ima ih. Priča, dijalozi, voiceacting, NPC-evi su prosječni. Ništa što ćete pamtiti dulje vrijeme.

 

U pravilu igra živi ili umire od svog gameplaya, a ovdje je srećom prokleto zabavan. Suštinu vjerojatno znate, kad umreš vraćaš se na zadnji checkpoint, a protivnici se respawnaju. Nakon smrti bacaju tech scrap, glavnu valutu u igri kojom nadograđujete opremu, kupujete stvari i punite statse svog lika. Ako umrete ostavljate tech scrap iza sebe i imate zadano vrijeme u kojem ga morate pokupiti prije nego nestane.  

 

Ono po čemu se igra prvenstveno ističe je mehanika odsjecanja udova te level dizajn. Ajmo prvo o samoj mapi. Ona nije ogromna, ali ima puno vertikalnosti te odlične povezanosti između zona (ima ih 5-6 ak se ne varam). Ne postoji fast travel, a samu mapu možete vidjeti jedino kad se igra učitava ili na par mjesta u samom svijetu. A i na njoj vidite samo gdje se nalazite, ne i kamo trebate ići, a pogotove ne kako tamo doći. Ali kao i u Souls igrama, to nije veliki problem. Čak i izostanak fast travela ovdje ne smeta puno jer je igra krcata raznim prečicama. Bloodborne x 10. Vrata, liftovi, urušeni zidovi, zip lineovi povezuju mapu na stvarno impresivan način. Ako ste dobro zapamtili put, dosta brzo se dođe s jednog kraja mape na drugi ako postoji potreba. A i takve situacije su rijetke, nije ovo RDR2. Takva povezanost se nastavlja i unutar samih zona. Iako u svakoj imate jednu ili dvije lokacije na kojima spremate napredak i razvijate lika, to uopće nije problem jer ste zahvaljujući prečicama uvijek jako blizu. Korisno je i kod boss fightova, mislim da ima najviše 30 sekundi trčanja do bossa. Nisu sve prečice dostupne od samog početka nego kako prolazite kroz priču dobivate nove mogućnosti kretanja po svijetu.

 

Odsjecanje udova je ono po čemu se borba razlikuje od ičega što sam dosad probao. Moguće je ciljati pojedinačne dijelove tijela kod protivnika. Glava, tijelo, lijeva i desna noga, lijeva i desna ruka. To se radi desnom gljivom na kontroleru i u praksi dosta dobro funkcionira jer je većina sukoba 1 vs 1. Već kad imate 2 ili više protivnika može biti malo nezgrapno jer sa LT prebacujete između protivnika, pa onda s desnom gljivom tražite koji dio tijela napasti. Dijelovi tijela mogu imati oklop ili biti nezaštićeni. Nakon što ste dovoljno puta udarili po nekom dijelu možete napraviti finishing move, tj. odsjeći taj dio i ubiti protivnika. To prate jako zadovoljavajuće animacije odsjecanja. Meni nisu dosadile kroz cijelu igru jer em su drugačije za svaku vrstu oružja, em za svaki dio tijela koji se otkida. Poanta svega je slijedeća. Ako napadate nezaštićeni dio tijela prije ćete ubiti protivnika, ali napadanje dijela s oklopom i odsjecanje daje vam materijale za craftanje. Svaki dio opreme traži posebne materijale pa ne možete recimo samo odsjecati glave. Isto tako, to znači da kad sretnete protivnika nije vam automatski plan što prije ga ubiti nego ga ubiti na način koji će vam najviše koristiti. U igri nema klasičnog loota, da ubijete nekog i dobijete armor ili oružje. Prvi put kad odsječete neki dio tijela dobijete nacrt za craftanje tog dijela. Protivnici u pojedinim zonama nose setove od 6 dijelova (glava, tijelo, ruke, noge) i da bi vi do tog seta došli prvo morate pojedine dijelove odsjeći da bi ih znali izraditi. Oružja dobijete odsjecanjem ruke protivnika i svako oružje u igri je unikat, kao u Bloodborneu recimo. Oružja se dijele na više podvrsta te je igra melee orijentirana. Imate malog drona koji za vas puca iz daljine, ali nemoguće je napraviti full long range lika.

 

Setova je u igri desetak te svaki daje bonuse za 3 i 6 komada opreme. Nema ultimativnog seta nego ovisno o stilu igre i trenutnoj situaciji vidite što vam najbolje paše. Levelanjem otključavate mjesta za razno razne implante, 9 maksimalno. Svaki implant ima power consumption koji vam ograničava koliko i kojih implanta možete koristiti. Ako vam je trenutni power level 50, ne možete staviti 7 implanta koji troše po 10 svaki. Dijelovi seta također imaju određeni power consumption koji ovisi od seta do seta. Naoko jednostavan, ali dosta dubok sustav jer nastojite kombinirati bonuse koje nosi set sa bonusima od implanta sa trenutnom potrebom. Možda je boss ogromna beštija sa nano based napadima, možda je mobilan human protivnik sa poisonom, možda je netko tko napada iz daljine... Konstantno tražite najoptimalniji mix dijelova seta i implanta koji su vam na raspolaganju.

 

Napadanje, blokiranje i izbjegavanje troši staminu. Udaranjem protivnika punite si energy bar koji se prvenstveno koristi za obnavljanje zdravlja. Isti se s vremenom prazni pa igra traži dosta agresivan pristup. I u tom dijelu podsjeća na Bloodborne. U nekim situacijama kad ste blizu smrti imate veće šanse za preživjeti ako napadnete nego ako se povućete. 

 

Igra mi nije bila preteška, ali skok u težini je popriličan kod nekih bossova. Plus, neki bossovi traže savladavanje mehanike pariranja koja nije baš "my cup of tea". Zato još nisam isprobao Sekiro :D. To bi možda moglo odbiti neke igrače. Ali ova Soulseborne ekipa neće imati previše problema.

 

Sve u svemu, jedno ugodno iznenađenje. Svakako preporučujem onima koji takve igre i inače igraju jer ipak donosi nešto novo i drugačije. Trebat će vam 30-ak sati za prelazak, taman za igru takvog tipa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Imam doma i Xboxove gamepade i Dualshockove i ne mogu reći da je u praksi razlika nešto velika. Xbox izgleda robusniji na prvu, ali i ovi rade jednako ko i prvog dana. Ne mogu tvrditi za gljive jer imam kapice na njima od početka. Skliže mi se palac bez njih.

 

 

 

In other news:

 

Surge 2

 

tl:dr - Zabavnije od Nioh. Duplo zabavnije od Nioh 2. 

 

 

Da ikako mogu dao bih ti 3 TD . prvi za predug tekst koji nikome ne pada na pamet čitati, drugi zbog uvrede da je Surge 2 zabavniji od Nioha i treći da je duplo zabavniji od Nioh 2 .
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima neko problem sa texturama na Warzoneu na PS4 pro?
Kao da se uopće ne učitaju,grafika je kao u Minecraftu
Čitam po netu,dosta ljudi ima problema s tim,čak i na PC-u
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
bloodborne kaže...
Jedino sto mi nije jasno zasto mi se telka vise ne pali zajedno sa plejkom. 

 Uključi HDMI device link opciju.

 To i je problem, ukljucena je. Rekao bih da je do novog tv-a medutim u pocetku je radilo.

I na prijasnja dva tva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 19:00 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

 

 

Da ikako mogu dao bih ti 3 TD . prvi za predug tekst koji nikome ne pada na pamet čitati, drugi zbog uvrede da je Surge 2 zabavniji od Nioha i treći da je duplo zabavniji od Nioh 2 .

 Dao bi ti svaki put 3 TD da možeš.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice