PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
ursusc355 kaže...

 

 

Da ikako mogu dao bih ti 3 TD . prvi za predug tekst koji nikome ne pada na pamet čitati, drugi zbog uvrede da je Surge 2 zabavniji od Nioha i treći da je duplo zabavniji od Nioh 2 .

 Dao bi ti svaki put 3 TD da možeš.  

Treba uz TU i TD uvesti UD sa prigodnom ikonom, naravno 1 UD vrijedi 3 boda. 

Klik na thumbs za prijedlog.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 19:59 (mzopg).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
Hexfire kaže...

Imam doma i Xboxove gamepade i Dualshockove i ne mogu reći da je u praksi razlika nešto velika. Xbox izgleda robusniji na prvu, ali i ovi rade jednako ko i prvog dana. Ne mogu tvrditi za gljive jer imam kapice na njima od početka. Skliže mi se palac bez njih.

 

 

 

In other news:

 

Surge 2

 

tl:dr - Zabavnije od Nioh. Duplo zabavnije od Nioh 2. 

 

 

Da ikako mogu dao bih ti 3 TD . prvi za predug tekst koji nikome ne pada na pamet čitati, drugi zbog uvrede da je Surge 2 zabavniji od Nioha i treći da je duplo zabavniji od Nioh 2 .

 

Dečki misle da tu trebaju pisati svoje reviewove igara :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ja sam uzeo 2 PC primjerka baš da igram Online sa klincem, jer mi je koncept dobar.
Ali je egzekucija užasna. Duga učitavanja i matchmaking gdje ne možemo jednostavno napraviti party je koma. Budemo online po sat vremena, a jedva da odigramo jedan običan job.
Nadao sam se da će s vremenom to popraviti ili da će SSD pomoći, ali ma kakvi.

 

Hehe, sad sam i ja probao opet.

Ovo je tragedija. Jedno 3-4 minute mi učitava online mode... Onda odigrao jednu retardiranu misiju s briefcaseom, poslije toga opet 3 minute load.

Neke tipke u menijima moraš 2-3 puta stisnuti da prorade.

Al sad barem sa 2080 Ti imam malo više od 60 FPSa u igri staroj 7 godina :-)

I sve je nešto u magli stalno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...
Ja sam uzeo 2 PC primjerka baš da igram Online sa klincem, jer mi je koncept dobar.
Ali je egzekucija užasna. Duga učitavanja i matchmaking gdje ne možemo jednostavno napraviti party je koma. Budemo online po sat vremena, a jedva da odigramo jedan običan job.
Nadao sam se da će s vremenom to popraviti ili da će SSD pomoći, ali ma kakvi.

 

Hehe, sad sam i ja probao opet.

Ovo je tragedija. Jedno 3-4 minute mi učitava online mode... Onda odigrao jednu retardiranu misiju s briefcaseom, poslije toga opet 3 minute load.

Neke tipke u menijima moraš 2-3 puta stisnuti da prorade.

Al sad barem sa 2080 Ti imam malo više od 60 FPSa u igri staroj 7 godina :-)

I sve je nešto u magli stalno.

 Čekaj,a koliko si FPS-a imao u RDR2?

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...
Ja sam uzeo 2 PC primjerka baš da igram Online sa klincem, jer mi je koncept dobar.
Ali je egzekucija užasna. Duga učitavanja i matchmaking gdje ne možemo jednostavno napraviti party je koma. Budemo online po sat vremena, a jedva da odigramo jedan običan job.
Nadao sam se da će s vremenom to popraviti ili da će SSD pomoći, ali ma kakvi.

 

Hehe, sad sam i ja probao opet.

Ovo je tragedija. Jedno 3-4 minute mi učitava online mode... Onda odigrao jednu retardiranu misiju s briefcaseom, poslije toga opet 3 minute load.

Neke tipke u menijima moraš 2-3 puta stisnuti da prorade.

Al sad barem sa 2080 Ti imam malo više od 60 FPSa u igri staroj 7 godina :-)

I sve je nešto u magli stalno.

 Čekaj,a koliko si FPS-a imao u RDR2?

 

od 40 do 90ak kako kad i kako gdje :-) No, većinom u prosjeku 80ak.

Naravno, ovisi o postavkama, nisam baš išao u detalje proučavati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 22:11 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Dečki misle da tu trebaju pisati svoje reviewove igara :-D

 Osobno meni je drago da je napisa review, jer ne pratin previse igre koje izlaze i zainteresira me s ovin poston.

 

Pa o cemu da vise pisemo u temi? Napokon smo uspili malo pobic od vjecnih pitanja vezana za primarne "konzole".. neka ljudi pisu reviewe, pisite o padu fps-a, o gay likovima u igrama.. imajte malo tolerancije na postove drugih ljudi jer se vise nece moc nista kvalitetno procitat u ovoj temi.

PSN - ediholic
14 godina
offline
PlayStation 4

Presao Days Gone napokon. Igru sam kupio 09.06.2019. godine 😂 i od tad ju igram... Uz prekide naravno. A prekide sam imao jer ima stvarno nekih dosadnih dijelova u igri i totalno nezanimljivih misija, kao npr. voziti se 10 min, ubrat cvijece neko i vratit se ili tako nesto slicno. A glavna prica kada istrazuje gdje mu je zena i je li ziva uopce mi je bila interesantna i zbog toga sam i ostao igrati.. sve u svemu super je igrica, da je mrvicu kraca, da nema ovih dosadnih misija, bila bi jos bolja

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ako ovo uspiju remejkat da bude bolje onda svaka im dala.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Biped Ps4
Uzeo sam si ovu igru jer sam slab na indie couch coop naslove ali trenutno ju igram solo.
Igra donosi zanimljivu mehaniku kretanja, svakom nogom upravljate jednim od thumbsticka sto dovodi do smijesnih situacija i nadasve lagane zagonetke cini teskima.
Zagonetke su mastovite i sastoje se ili od brzog prelaska nekog dijela, pritiskanja gumba u nekom nizu ili koristenje jedne, dvije ili više nogu.
Igra ima 8 levela i svaki traje oko 10 min. Graficki izgleda lijepo. Jedina mana je sto nema online coop.
7/10 Super za ljubitelje couch coopa
Gameplay:
Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 ne bi me baš oduševio remastered, fora bi bilo da naprave nešto novo. iako lako moguće da si u pravu

13 godina
offline
PlayStation 4

Mislio sam da je Crytek odavno propao. Ta igra i dan danas izgleda bolje nego neki naslovi koji izlaze pa bome ne vidim poantu Remastera.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

...Ta igra i dan danas izgleda bolje nego neki naslovi koji izlaze pa bome ne vidim poantu Remastera.

Vjerojatno ni danas nemam dovoljno jaku kantu za to  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Mislio sam da je Crytek odavno propao. Ta igra i dan danas izgleda bolje nego neki naslovi koji izlaze pa bome ne vidim poantu Remastera.

 a tak kak di

broj poligona joj nejde bas u korist

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Mislio sam da je Crytek odavno propao. Ta igra i dan danas izgleda bolje nego neki naslovi koji izlaze pa bome ne vidim poantu Remastera.

 

ni ja isto, totalno bezveze. Ono što bi imalo smisla je komplet nova igra, Crysis 4 ili tako nešto, komplet nova grafika sa korištenjem dlssa 2.0, ray tracinga i svih drugih svinjarija

13 godina
offline
PlayStation 4

Netko je spominjao da od 15. ide novi sale na Storeu. Ima negdje vise info o tome? 

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nije novi sale već dodaju jos igara na Spring Sale
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Hexfire kaže...

...Ta igra i dan danas izgleda bolje nego neki naslovi koji izlaze pa bome ne vidim poantu Remastera.

Vjerojatno ni danas nemam dovoljno jaku kantu za to  

 Kak sam bio sretan kad sam ju mogao pokrenuti na high settingsima.

 Ta igra je bila ispred svog vremena.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nije novi sale već dodaju jos igara na Spring Sale

 Jel možda bude i kakav popust na ps plus ili nema sad ništa do ljeta/Božića?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...
Gogy7 kaže...
Nije novi sale već dodaju jos igara na Spring Sale

 Jel možda bude i kakav popust na ps plus ili nema sad ništa do ljeta/Božića?

 Ma biće svako malo je popust na pretplatu.

Imaš i opciju da sa nekim podjeliš pa platite po pola,a vrijedi za oboje.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nathan Drake Collection i Journey besplatni od sutra
Moj PC  
2 0 hvala 4
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jel to za stalno ostane u librariju? Uncharted sam ugrabio u 1. mjesecu na PS plusu, a Journey sam igrao na PS3 tako da bih ga volio dodati u kolekciju za PS4.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ostaje za stalno
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ako imate njemacki racun dobijete Knack 2 besplatno umjesto Uncharted: The Nathan Drake Collection 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nathan Drake Collection i Journey besplatni od sutra

 

koliko sam shvatio to je besplatno za sve, a ane samo vlasnike ps plus jel?

 

taman bi mogao početi to igrati, nisam nikad igrao Uncharted, a to bi mi se svidjelo sigurno

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakva je situacija kod vas sa konekcijom na ea servere? Danas je radilo al' zadnjih sat vremena nece da se konektuje :(
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nathan Drake Collection i Journey besplatni od sutra

 Ima i na našem storeu ili US samo? Taman sam nedavno odigrao Uncharted 4 koji me oduševio i razmišljao sam nabavit sva tri prethodna dijela i ovo mi sad sjeda kao budali šamar :D 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice