PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.172
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Gameplay izgleda brutalno. Toliko sitnih detalja, zombije su baš pogodili, pogotovo što se tiče zvukova. Ti neki prijelazi i mogućnosti koje imaš "u hodu" nisam dosad vidio u igrama ovakvog tipa. Tipa kad se čini da nemaš izlaza iz neke situacije, u trku uzmes bocu ili kamen sa zida i baciš je na protivnika. Izgleda baš ispolirano.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eldo kaže...
mariclius kaže...
Kava:)
Poslano. Pa ti samo stavi pod primary taj profil i javi se za skidanje rostera i setingsa od drugih ljudi.
Malo sam čačkao i našao si najbolje postavke.
Jedino još trejd ne kužim, ali učim se:)

 Hajd budi drug pojasni malo ovo za roster i settings :D 

Reg se i logiraš na početku me to pitalo. Odbijao sam dok nisam vidio da bi trebao. 

Ideš npr pod...

1. my leauge 

2.new my leauge 

3. Prije curent nba teams 

stisneš trokut na joistiku i tu se pojavi opcija pod br. 2 

User created roster. 

Barem ja izaberem ovoga koji izdaje najviše update i koji ima najviše downloada. 

Pa onda ideš pod taj 

Curent nba teams. 

Start in regular season, 

I tu možeš pod setup options opet stisnuti trokut i izabrati nečije postavke i slidere. A, tu nađeš i svoje koje staviš da su javne ili samo za tebe(local). 

 

Ne kužim se baš u sve to, ali eto možda pomogne.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 23:03 (mariclius).
4 godine
odjavljen
offline
PlayStation 4

Gameplay odličan. Tu nisam ni imao sumnji. Čekam osvrt na priču, odnosno na tvrdnje o transsekusalnoj propagandi kroz priču.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

TLOU 2 SPOJLERI!!!

TLOU 2

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Baš ništa što bi me izulo iz cipela u ovom gameplay. Očekivao sam nešto drugačije u odnosu na onaj nedavno. Mix svega i svačega već viđenog, ali vrhunski odrađeno. Ali to sam već znao.

Nadam se da će se svaki set piece moći proći sa stealthom na umu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

TLOU 2 SPOJLERI!!!

TLOU 2

 Otkazao sam pre order, hvala ti   
 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wow, brejking njuz, šok i nevjerica, muškarac i žena čekaju dijete!😮
Mogu se oni identificirati i kao rasvjetni stupovi ako žele, no biologija ne laže, ''on'' će uvijek biti ona, a ''ona'' on...:smajlić koji ispija kavu:
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Wow, brejking njuz, šok i nevjerica, muškarac i žena čekaju dijete!😮
Mogu se oni identificirati i kao rasvjetni stupovi ako žele, no biologija ne laže, ''on'' će uvijek biti ona, a ''ona'' on...:smajlić koji ispija kavu:

postoji nešto što je jače od biologije,a to je kemija

biologija=hardware

kemija=software

 

i za tvoju informaciju,biologija je znanost a ne apsolutna istina...očito si sjedio na ušima na satu

 

pun K mi je vaše usrane vjerodostojnosti,ok imaš pravo na svoje misli ali onda se striktno drži toga pa nemoj koristiti proizvode recimo od tih osoba za koje smatraš da su "bolesne"..."nastrane"...kako ti znaš da recimo na razvoju i proizvodnji ps4...ps5 nema transrodnih osoba...a ti onda kupuješ te proizvode.

 

Smatra se da je Turing svojim radom doprinio skraćivanju rata za najmanje godinu dana te time spasio milijune života. Tijekom rata i nakon njegova završetka bavio se računalnom tehnologijom te se smatra začetnikom te znanosti. Razvijao je i teoriju umjetne inteligencije strojeva.

Godine 1952. optužen je zbog homoseksualnosti te je bio prisiljen birati između hormonske terapije i zatvora. Izabrao je hormonsku terapiju te je provodio svoje dane izoliran od svijeta. Alan Turing oduzeo si je život 7. lipnja 1954. godine Otrovao se jabukom natopljenom cijanidom.

 

Svaki put kad koristiš nešto što ima veze sa informatikom...sjeti se da je jedan "peder" imao veliki doprinos u tome...ako si protiv "pedera" a koristiš nešto od njih onda si najobične LICEMJERNO GOVNO

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
PlayStation 4

I kreće parlaonicaaaa  

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
m77 kaže...
Wow, brejking njuz, šok i nevjerica, muškarac i žena čekaju dijete!😮
Mogu se oni identificirati i kao rasvjetni stupovi ako žele, no biologija ne laže, ''on'' će uvijek biti ona, a ''ona'' on...:smajlić koji ispija kavu:

postoji nešto što je jače od biologije,a to je kemija

biologija=hardware

kemija=software

 

i za tvoju informaciju,biologija je znanost a ne apsolutna istina...očito si sjedio na ušima na satu

 

pun K mi je vaše usrane vjerodostojnosti,ok imaš pravo na svoje misli ali onda se striktno drži toga pa nemoj koristiti proizvode recimo od tih osoba za koje smatraš da su "bolesne"..."nastrane"...kako ti znaš da recimo na razvoju i proizvodnji ps4...ps5 nema transrodnih osoba...a ti onda kupuješ te proizvode.

 

Smatra se da je Turing svojim radom doprinio skraćivanju rata za najmanje godinu dana te time spasio milijune života. Tijekom rata i nakon njegova završetka bavio se računalnom tehnologijom te se smatra začetnikom te znanosti. Razvijao je i teoriju umjetne inteligencije strojeva.

Godine 1952. optužen je zbog homoseksualnosti te je bio prisiljen birati između hormonske terapije i zatvora. Izabrao je hormonsku terapiju te je provodio svoje dane izoliran od svijeta. Alan Turing oduzeo si je život 7. lipnja 1954. godine Otrovao se jabukom natopljenom cijanidom.

 

Svaki put kad koristiš nešto što ima veze sa informatikom...sjeti se da je jedan "peder" imao veliki doprinos u tome...ako si protiv "pedera" a koristiš nešto od njih onda si najobične LICEMJERNO GOVNO

 

 Nisam vidio da je Turing paradirao sa tangama ispred Big Bena ili inzistirao da se u buducnosti na svaku maticnu stavi LGTB znak. Nitko nije protiv pedera. Ljudi su protiv maltretiranja od strane manjina. Zavlacenja u svaku poru drustva i unistavanje bilo kakve slobode govora. Konstantno nametanje ''njihovih'' prava i vrijednosti koje su totalno poremecene za svaku psihicki stabilnu osobu. 

Twitch je najavio nekakvu ''druzinu'' streamera koji ce bit na prvoj crti obrane od bilo kakve naznake zadiranja u ljudska prava. Jedna osoba medu njima je trans. Musko koje smatra da je zensko a uz sve to si zabrijava da je jelen. Otvoreno na streamu kaze da odlazi van u dvoriste i pase travu. U jednom od svojih genijalnih nastupa je izjavio/izjavila kako su svi gameri bijele puti ''White Supremacist'' te da se in game voice chat treba maknut bas radi njih. Isto tako je govorio/govorila da sad ima svu moc na Twitchu i da ce banirat svakog ko joj/mu ne pase.
Osoba koja treba psihijatrijsku pomoc je jedna od osoba koja ce odlucivat tko treba popit ban i izgubiti svoj kanal.

 

Jel shvacas zasto su ljudi ogorceni na takve pizdarije? Jel je bas u apokalipticnom svijetu bitno nasrat ovakve poruke i pizdarije? O cem' mi pricamo jbt led. Jel je bilo potrebno devastirat ovako dobru pricu u igri? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 11:50 (SimeKZ).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne vidim zašto si me izvrijeđao i optužio da mrzim ''pedere''...samo sam ustanovio da ne vidim ništa čudno u vijesti da muškarac i žena čekaju dijete.😔
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
PlayStation 4

Dobro prije se bar pričalo o The Last of Us, sad je netko od vas trolao i linkao neko random sranje koje nema veze sa niti jednom igrom i opet rasprava o homoseksualcima...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
m77 kaže...
Wow, brejking njuz, šok i nevjerica, muškarac i žena čekaju dijete!😮
Mogu se oni identificirati i kao rasvjetni stupovi ako žele, no biologija ne laže, ''on'' će uvijek biti ona, a ''ona'' on...:smajlić koji ispija kavu:

postoji nešto što je jače od biologije,a to je kemija

biologija=hardware

kemija=software

 

i za tvoju informaciju,biologija je znanost a ne apsolutna istina...očito si sjedio na ušima na satu

 

pun K mi je vaše usrane vjerodostojnosti,ok imaš pravo na svoje misli ali onda se striktno drži toga pa nemoj koristiti proizvode recimo od tih osoba za koje smatraš da su "bolesne"..."nastrane"...kako ti znaš da recimo na razvoju i proizvodnji ps4...ps5 nema transrodnih osoba...a ti onda kupuješ te proizvode.

 

Smatra se da je Turing svojim radom doprinio skraćivanju rata za najmanje godinu dana te time spasio milijune života. Tijekom rata i nakon njegova završetka bavio se računalnom tehnologijom te se smatra začetnikom te znanosti. Razvijao je i teoriju umjetne inteligencije strojeva.

Godine 1952. optužen je zbog homoseksualnosti te je bio prisiljen birati između hormonske terapije i zatvora. Izabrao je hormonsku terapiju te je provodio svoje dane izoliran od svijeta. Alan Turing oduzeo si je život 7. lipnja 1954. godine Otrovao se jabukom natopljenom cijanidom.

 

Svaki put kad koristiš nešto što ima veze sa informatikom...sjeti se da je jedan "peder" imao veliki doprinos u tome...ako si protiv "pedera" a koristiš nešto od njih onda si najobične LICEMJERNO GOVNO

 

 

Apsolutno sam protiv svakog nasilja, direktnog ili indirektnog koje je usmjereno protiv osoba samo zato što se deklariraju kao homoseksualci. Žao mi je što je taj čovjek prošao to što je prošao, stvarno to nije zaslužio.

 

Nije nikome problem osoba ili pojedinac koji je homoseksualac. Problem je određeni dio homoseksulalne populacije koja vrlo agresivno tjera svoj lobi i preko svih mogućih medija pokušavaju ljude natjerati da prihvate nešto što nije prihvatljivo. Pritom ne mislim na muškarca koji voli muškarce, već druge stvari. Evo kolega iznad je dobro opisao ovu situaciju sa jelenom. Nisi jelen, puši kurac. Ako baš hoćeš biti ajde u šumu kad je lovačko društvo tamo, da te vidimo onda. Onda su nastali problemi sa oslovljavanjem, dođe muškarac u banku i traži da mu se govori gospođo. Onda smo imali fantaziju sa muškarcima koji dolaze na sportska natjecanja za žene i uzimaju zlato ko od šale. Također već su krenule ideje kako su pedofili skroz normalni ljudi, i već su im dali neko drugo "prihvatljivo" ime. Meni je to krajnja devijacija i poremećenost. A da ne spominjem pokušaj potpune degradacije tradicionalne obitelji. 

 

12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam igru već prednaručio, a kako nema deniaZG i ostalih koji potpaljuju vatricu onda sam ja malo spojlao. 

Ove šta sve shvaćaju preozbiljno treba banirati do izlaska igre. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Ja sam igru već prednaručio, a kako nema deniaZG i ostalih koji potpaljuju vatricu onda sam ja malo spojlao. 

Ove šta sve shvaćaju preozbiljno treba banirati do izlaska igre. 

 

 

 

slažem se, jebeš forum ako se ne možemo malo zajebavati 

15 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko želi biti jelen ne vidim razloga zašto ne bi bio.

No, sigurno znam da čovjeka-jelena ne bih zaposlio u svojoj firmi da ju imam, jer ne bi prošao moj psiho test. 

S druge strane, svi bi htjeli da smo batmani, spidermani i supermani :-)

 

Tanka je danas granica između slobode i ludosti.

 

A da mi netko dođe i kaže mi da ga oslovljavam sa gospođo, sterao bih ga lagano.

Nikog ne oslovljavam s gospodine i gospođo, pogotovo tko nije zaslužio.

Pa nije to neko zakonsko ili urođeno pravo. S takvim pristupom može biti sretan da netko uopće želi pričati s njim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

fora post kolega HCMA da li je sad to razlog da se homo/trans pizdarije
moraju forsirati i promovirati u industriji zabave ( videoigara ) koje bi te trebali
upravo maknuti od takvih RL pizdarija, moja cura ima jako dobro frenda gaya.

ja nemam nista protiv decka, okej je normalan je i nije ona tipicna tetkasta pedercina.
da mi se svida njegov "izbor" da li mi "pase" ? ne. zasto ja njega gledam ?

pa jer nema upravo ovakve brije i pizdarije protiv kojih mi tu seremo od prvog dana.
nema potrebu da citav svijet zna sta je, ne izigrava neke pizdarije vezane za koje kakva
prava koja su njima pod navodnike uskracena. mos si mislit ne mogu se zenit i posvajat djecu i ajmo odma paradirat.
stalno neki kurac izvoljevaju a apsolutno nista odnosno 95% stvari im nije uskraceno.

i sad ja umjesto da dodem upalim igricu sa dirljivom pricom super pricom koja je u proslom nastavku ekipu rasplakala
sto pricom, sountrackom itd oni su meni odlucili u apokalipticnom svijetu gdje se ti boris za vlastiti zivot
seruckat i prodavat lgbt fore. jer gaming industrija zabave je mjesto za tako nesto ?

i onda tu kao sto je kolega naveo gore neki čmekavac kojeg roditelji nisu dovoljno tukli ce meni pricati da sam
ja bolestan i da mene nas treba bannat s koje cega dok on u dvoristu glumi jelena i pase travu.
pa dobro onda u tom slucaju meni je apsolutno okej biti licemjerni homofob. jbg zivot nije fer, nek se pedercici na to naviknu.

13 godina
offline
PlayStation 4

Uf ovaj F1 je čista zaraza. Sve je vrhunski odrađeno od prezentacije, do vožnje i svega ostalog. Pregršt opcija u bolidu. Igrao sam zadnji put F1 igru prije 4-5 godina ali nije bilo ni blizu ovoliko detaljno kao danas. Codemasters stvarno zna napraviti dobar racing sim. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Uf ovaj F1 je čista zaraza. Sve je vrhunski odrađeno od prezentacije, do vožnje i svega ostalog. Pregršt opcija u bolidu. Igrao sam zadnji put F1 igru prije 4-5 godina ali nije bilo ni blizu ovoliko detaljno kao danas. Codemasters stvarno zna napraviti dobar racing sim. 

 Ja nekako iscekujem F1 2020. Kak' ce to funkcionirat sa prelaskom sa PS4 na PS5. Hocemo dobit besplatnu nadogradnju ili kak ce to ic. 


Volim gledat utrke F1, a nikad nisam imal F1 igru. Isto tak me brine igranje na DS4. Posto moras manevrirat sa ERS, gorivom. Tlaka mi je to radit u GT Sportu, a di bi jos stigo u ovom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Uf ovaj F1 je čista zaraza. Sve je vrhunski odrađeno od prezentacije, do vožnje i svega ostalog. Pregršt opcija u bolidu. Igrao sam zadnji put F1 igru prije 4-5 godina ali nije bilo ni blizu ovoliko detaljno kao danas. Codemasters stvarno zna napraviti dobar racing sim. 

 Ja nekako iscekujem F1 2020. Kak' ce to funkcionirat sa prelaskom sa PS4 na PS5. Hocemo dobit besplatnu nadogradnju ili kak ce to ic. 


Volim gledat utrke F1, a nikad nisam imal F1 igru. Isto tak me brine igranje na DS4. Posto moras manevrirat sa ERS, gorivom. Tlaka mi je to radit u GT Sportu, a di bi jos stigo u ovom.

 Ja imam onaj dodatak za gamepad, one dvije pedale iza i to koristim za mijenjanje brzina. Nije pretjerano teško sve pohvatati na gamepadu iako da budem iskren nisam još sve opcije stavio na manual i da sve sam moram podešavati. Te neke stvari sam ostavio na automatic, tipa pit stop i slično. Polako kako se navikavam gasim ta neka pomagala postepeno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sad je službeno da su PS PLUS Igre za lipanj CoD WW2 i Battlefront 2.
Zanimljivo je da sam baš ja otkrio leak za Battlefront 2 jos prije 2 dana. 😄
Moj PC  
15 3 hvala 8
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Želiš spomenik?
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Jbg kolega nemoj se ljutiti, ali ne mogu podrzati tvoj sarkazam.

Bar je gogy ovdje dobar covjek. Uvijek nas obavijesti o akcijama na igre medu prvima,

Preordera vecinu dobrih igri i odma napise da li je vrijedna nase love ili ne ( npr. dreams, dragon ball ).

Video-i sa popustima, igrama, eventima itd... Nemoj tako gogy je fer i korektan forumas.

Ja osobno ga jako respektiram. Maletene i da me ne zanima nijedna igra kliknem mu na video. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Želiš spomenik?

 

Nemoj nam Gogya, čovjek uvijek ima nove i kvalitetne info

12 godina
offline
PlayStation 4

Gogya7 nagraditi sa paketom spojlera iz Tlou 2 

Ja sam danas pogledao gameplay, meni je vrhunski i jedva čekam da zaigram. 

A lezbe, trans, vibratore i dilde ili kombinaciju oba, prepuštam zagriženim fanovima 

Zakasnio sam za ufc 3. Sad je 200+ kn. Ali, ima kolega pa ću isprobati. 

Until dawn, dobra igra ili? 

Ima li to Hr titlove?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 19:10 (mariclius).
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Igrao kod frenda zanimljiva i zabavna igrica. Nebi rekao da je bas horror,

ali kao onaj film horror koliba prenesen u igru. Svaka odluka utjece na tok igre i zavrsetak.

Isplati se odigrati ak je za okej lovu ( tipa manje od 100kn ).

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hvala bloodborbe, 

ispod 100 kuna je. Ako se ne varam 60,70 kn(od nekog susjeda).  Djeluje mi zanimljivo pa malo za promjenu jedna takva igra. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Za te pare ne vjerujem da ce ti biti zao. Mozda i ja uzmem.

Nemoj me drzati za rijec al mislim cak i da podrzava coop.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Za 50 kuna prodaje tu igru i divison 1, meral gear, assassian rogue i još neke cod igre. Za 50 kn se isplati. 

Ako hoćeš ti pošaljem ako ti se igra

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Na ebayu uzmeš ps now trial account za 1$ koji vrijedi tjedan dana i odigraš Until Dawn, tak sam ja napravil. Igra nije preduga, nekih 7-8h tak da je vremena dovoljno
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice