PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.805
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Meni je TLoU vrh zbog atmosfere i emocije koju igra izaziva. To mi je praktički bila prva igra koja je djelovala onako filmski. Onaj dio sa mračnim podrumom u hotelu je vrh, kako te drži napetim cijelo vrijeme.

 

A pogotovo sam uživao igrati na najtežim postavkama kad moraš paziti na svaki metak. Pa kad ih sve istrošiš onda se snalaziš na druge načine. Baš totalno pogođen taj survival dio. A priča s druge strane je laka za pohvatati ali opet tako dobra i natjera te da se zapitaš za neke stvari.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Meni je TLoU vrh zbog atmosfere i emocije koju igra izaziva. To mi je praktički bila prva igra koja je djelovala onako filmski. Onaj dio sa mračnim podrumom u hotelu je vrh, kako te drži napetim cijelo vrijeme.

 

A pogotovo sam uživao igrati na najtežim postavkama kad moraš paziti na svaki metak. Pa kad ih sve istrošiš onda se snalaziš na druge načine. Baš totalno pogođen taj survival dio. A priča s druge strane je laka za pohvatati ali opet tako dobra i natjera te da se zapitaš za neke stvari.

 

Yup. TLOU prologue mi se toliko urezao u pamćenje da je već samo to dovoljno. I to što kažeš, ispituje vlastite moralne odluke.

Šteta što nikad nije na PCu izašao.

 

Zato mi je i RDR2 dobar. Samo šteta što takve igre ne dobijaju nikakve DLCe koji zaslužuju pa svijetovi često ostanu neiskorišteni što je potpuna šteta.

U RDR2 mi je epilogue još bolji baš zbog toga što mi se lakše poistovjetiti s tom situacijom nego s onom u svim prethodnim chapterima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 14:46 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam dali vas zanima ali iduci tjedan uz DBZ Kakarot izlazi i prva F2P igra ove godine: Darvin Project
Trailer:

Igra je mjesavina Battle royala i Survivala. Nesto tipa Dont even think, ali po meni puno bolje odradeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Meni je TLoU vrh zbog atmosfere i emocije koju igra izaziva. To mi je praktički bila prva igra koja je djelovala onako filmski. Onaj dio sa mračnim podrumom u hotelu je vrh, kako te drži napetim cijelo vrijeme.

 

A pogotovo sam uživao igrati na najtežim postavkama kad moraš paziti na svaki metak. Pa kad ih sve istrošiš onda se snalaziš na druge načine. Baš totalno pogođen taj survival dio. A priča s druge strane je laka za pohvatati ali opet tako dobra i natjera te da se zapitaš za neke stvari.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa ta igra je već 2018.god izašla na PC-u i X1.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da ali u early accessu, sad izlazi puna verzija i bit će i na PS4
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ko planira igrati i u uploviti u Dragon ball Z svijet, jer sljedeceg tjedna izlazi Dragon ball Z Kakarot bas se radujem igri.

PSN - FROSTXQ
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nema veze.To sam igrao još polovicom 2018 god. na X1.Ništa specijalnoga od igre.
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ljudi sad je na PSN Cro storeu "A Plague Tale: Innocence" na sniženju 50% i cijena mu je 174kn , imam i PSN US acc ali cijena je slična kao i na HR pa bi ga rađe uzeo na svoj originalni hr account jer je razlika samo 10kn HR v US.

Jel tko igrao pa da napiše neka svoja iskustva jel valja šta?

Čitam po recenzijama da je igra vrh al me zanima iz prve ruke jel je tko od vas odigrao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 17:07 (Wizards).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam preorderao na gamecollectionu zbog majice tako da cu igru dobiti tek krajem mj 😟
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja sam preorderao na gamecollectionu zbog majice tako da cu igru dobiti tek krajem mj 😟

 Ja ne znam sto bih ocekivao, iskreno, nekako mi je xenoverse bolji od ovoga.

Kovačić
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wizards kaže...

Ljudi sad je na PSN Cro storeu "A Plague Tale: Innocence" na sniženju 50% i cijena mu je 174kn , imam i PSN US acc ali cijena je slična kao i na HR pa bi ga rađe uzeo na svoj originalni hr account jer je razlika samo 10kn HR v US.

Jel tko igrao pa da napiše neka svoja iskustva jel valja šta?

Čitam po recenzijama da je igra vrh al me zanima iz prve ruke jel je tko od vas odigrao.

Ja sam je igrao na PC-u igra mi je bila super. Drugačija od svega što sam igrao.

Pogledaj malo gameplay na youtube-u.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 20:14 (hummer0).
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li bi mi netko mogao mozda napisati neke dobre igre koje se mogu igrati u dvoje? Tipa split screen ili na jednom da skupa nesto mozemo igrat s bratom ili curom. (osim tekkena, mortal kombata i fife). Hvala

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rayman Legends, Pode, Crash team racing, Trine, Borderlands 2....
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Rayman Legends, Pode, Crash team racing, Trine, Borderlands 2....

Way out, overcooked

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Da li bi mi netko mogao mozda napisati neke dobre igre koje se mogu igrati u dvoje? Tipa split screen ili na jednom da skupa nesto mozemo igrat s bratom ili curom. (osim tekkena, mortal kombata i fife). Hvala

 LEGO igre, Star Wars Battlefront 1 ili 2, Diablo 3.

PSN - DeniZg80
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Meni sutra stiže Shadow Of Tomb Raider,nadam se da ima više istraživanja i tomb raidanja ko stariji naslovi,prva 2 nastavka nove trilogije mi imaju malo previše akcije...al isto odlične igre

15 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Meni sutra stiže Shadow Of Tomb Raider,nadam se da ima više istraživanja i tomb raidanja ko stariji naslovi,prva 2 nastavka nove trilogije mi imaju malo previše akcije...al isto odlične igre

 

Baš sam počeo danas igrati na PCu. Odigrao jedno 10% tek.

Meni je to isto ko i Uncharted - uvijek se dogodi najveće sranje koje se moglo dogoditi i uvijek točno znaš da će se to sranje dogoditi :-D

I uvijek tražiš nešt i uvijek ti je netko za petama (ono, minutu iza tebe, samo što nije) i dok to nađeš onda ti uzmu jer si luzer. Sve do kraja igre kad ih razvališ :-)

U svim tim igrama je jedna te ista spika stalno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 0:36 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Knack i Knack 2, odlicne igre za igrati u dvoje.
PSN Tokioplastic292
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Meni sutra stiže Shadow Of Tomb Raider,nadam se da ima više istraživanja i tomb raidanja ko stariji naslovi,prva 2 nastavka nove trilogije mi imaju malo previše akcije...al isto odlične igre

 Prikeljila me za plejku, ne znam zasto. Dobra je, fale mi 2 trofeja za platinu ali mi se nije dalo u ng+

 Mozda budem u nekoj futuri, zabavna je ima dosta istrazivanja tih side questova, grobnica,

 ovog onog potrosit ces dosta sati ako ces ici sve istrazivati, rjesavati. Stealth killovi su suoer,

 combat borba mi je onak. Za takvu vrstu igre dao bi joj ocjenu 8/10 necu ti spoilati zasto.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
sonicfox93 kaže...

Ko planira igrati i u uploviti u Dragon ball Z svijet, jer sljedeceg tjedna izlazi Dragon ball Z Kakarot bas se radujem igri.

 Iscekujem je zeljno, i vjerovatno cu gledati da je nabavim pri izlasku :)

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
sonicfox93 kaže...

Ko planira igrati i u uploviti u Dragon ball Z svijet, jer sljedeceg tjedna izlazi Dragon ball Z Kakarot bas se radujem igri.

 Iscekujem je zeljno, i vjerovatno cu gledati da je nabavim pri izlasku :)

 Ajde vi koji ste igrali Dragon Ball Xenoverse- sto su vam glavne razlike ili poboljsanja za Dragon Ball Z: Kakarot?

Kovačić
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
arnes_king kaže...
sonicfox93 kaže...

Ko planira igrati i u uploviti u Dragon ball Z svijet, jer sljedeceg tjedna izlazi Dragon ball Z Kakarot bas se radujem igri.

 Iscekujem je zeljno, i vjerovatno cu gledati da je nabavim pri izlasku :)

 Ajde vi koji ste igrali Dragon Ball Xenoverse- sto su vam glavne razlike ili poboljsanja za Dragon Ball Z: Kakarot?

 Xenoverse je online baziran a ova Kakarot je story driven. Kakarot ima pravi otvoreni svijet dok je Xenovers imau neku vrstu u kojoj nisi imao bas nekih mogcnosti i mnogo sporednih aktivnosti koje se cine zabavne su dodali u Kakarot. Sama grafika mi izgleda privlacnije, borba, prica skoro identicna kao u anime/manga koja ide skroz u detalje.

 

Xenoverse 2 sam igrao i bio mi je dobar, ali nista spektakularno, bolji mi je bio FighterZ. Ova nova igra Kakarot mi se cini da je onakva kakvu sam cekao cjelo svoje djetinjstvo :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 11:20 (arnes_king).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A dobro, kad padne ispod 40€, mozda i uzmem. Hvala na objasnjenju

Kovačić
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakarot nema open world tipa sandbox igre vec se radi o područjima, kao sto smo imali područja u xenoverse tako i tu, samo puno veće. Ali nemojte misliti da se radi o jednom open worldu. Igra ce biti jako slicna xenoversu, samo sto su questovi razbacani po vecem prostoru, no taj prostor ce i dalje biti pust, tu i tamo su stavili pokojeg neprijatelja ili dinosaura. Velik dio igre ce biti skupljanje. Prica i borba su isti kao i xenoverse. I ja cekam igru ali nemojte ocekivati nista posebno, nece to biti puno dalje od xenoverse igara, samo malo otvorenije.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kakarot nema open world tipa sandbox igre vec se radi o područjima, kao sto smo imali područja u xenoverse tako i tu, samo puno veće. Ali nemojte misliti da se radi o jednom open worldu. Igra ce biti jako slicna xenoversu, samo sto su questovi razbacani po vecem prostoru, no taj prostor ce i dalje biti pust, tu i tamo su stavili pokojeg neprijatelja ili dinosaura. Velik dio igre ce biti skupljanje. Prica i borba su isti kao i xenoverse. I ja cekam igru ali nemojte ocekivati nista posebno, nece to biti puno dalje od xenoverse igara, samo malo otvorenije.

 To sve sto si naveo je meni i vise nego dovoljan razlog da je nabavim  da uzivam u njoj jer sam uzivao u skoro svakoj Dragonball igri do sada.

 

Gameplay, odnosno borba mi se cini bolja nego  xenoverse, jest slicna xv ali mi vise baca na one stare 3d budokai tenkaichi igre.

 

 

Dovoljno mi je ono sto sam vidio vec po YouTube kako bih znao da cu uzivati u igri, bas su se drzali originala pa cak i sa muzikom unutar igre :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 13:29 (arnes_king).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo nakon mjesec i pol dana završio RDR2 i moram priznati da sam ugodno iznenađen.
Post može sadržavati spojlere, pa je daljnje čitanje na vlastitu odgovornost.

Znači...priča...priča je odlična, doslovno od prve scene u snijegu si zaintrigiran, likovi fenomenalni, dijalozi i humor isto takvi, a ovo je jedna od rijetkih igara gdje i one emotivne scene ne budu cringe, već te zaista trnci prođu, npr. povratak iz Guarme i ''Unshaken''...vrh.

E sad, misije. Igrivo je to do određenog trenutka, točnije pred kraj chapter 4 i pogotovo chapter 5 gdje dođe do zasićenja jer u tom specifičnom periodu imaš preko 2h potpuno jednakih misija, odi do točke A, potuci 50 tipova, misija izvršena...to nit je dobro, nit zanimljivo, ništa.
Epilog mi je također predug, mislim da se radi o preko 6h materijala, od kojeg je većina simpatična, ali dosadna, čišćenje dreka i popravljanje ograde nekoliko sati jednostavno nije zabavno.

Kontrole su koliko vidim mnogima zadavale glavobolju, meni to nije toliko strašno, jest da je malo nezgrapno, ali navikne se čovjek.

Sve u svemu, priča 9/10,
misije 5/10, ima odličnih, ali velika većina je na isti kalup.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Evo nakon mjesec i pol dana završio RDR2 i moram priznati da sam ugodno iznenađen.
Post može sadržavati spojlere, pa je daljnje čitanje na vlastitu odgovornost.

Znači...priča...priča je odlična, doslovno od prve scene u snijegu si zaintrigiran, likovi fenomenalni, dijalozi i humor isto takvi, a ovo je jedna od rijetkih igara gdje i one emotivne scene ne budu cringe, već te zaista trnci prođu, npr. povratak iz Guarme i ''Unshaken''...vrh.

E sad, misije. Igrivo je to do određenog trenutka, točnije pred kraj chapter 4 i pogotovo chapter 5 gdje dođe do zasićenja jer u tom specifičnom periodu imaš preko 2h potpuno jednakih misija, odi do točke A, potuci 50 tipova, misija izvršena...to nit je dobro, nit zanimljivo, ništa.
Epilog mi je također predug, mislim da se radi o preko 6h materijala, od kojeg je većina simpatična, ali dosadna, čišćenje dreka i popravljanje ograde nekoliko sati jednostavno nije zabavno.

Kontrole su koliko vidim mnogima zadavale glavobolju, meni to nije toliko strašno, jest da je malo nezgrapno, ali navikne se čovjek.

Sve u svemu, priča 9/10,
misije 5/10, ima odličnih, ali velika većina je na isti kalup.

 

Zadnja scena... cinematic... lik nakon 6 metaka plasiranih direktno u glavu lagano mrmlja, dahće, napravi 5-6 koraka, okrene se i padne. Do tad sam se nagledao svakakvih bugova, ali ovaj je jebeno vrhunski.

Imam snimku, al neću shareati radi huge spoilera.

 

Što se građenja ograde tiče i čišćenja dreka to je jedna misija, i da, nepotrebna. Na startu jedne misije se neka random kočija zelatavala u moju ogradu, pa malo nazad, pa opet s konjima u ogradu, pa malo nazad, pa opet u ogradu :-D

I to imam snimku :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Jel zna netko mozda za taj Dragon Ball Z: Kakarot jel se moze osim u sophos lab-u uzeti na rate?

Mozda postoji neka trgovina vani da hoce na rate uzet. Hvala!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Zavrsio sam Star Wars novi i super mi je bio, malo mi se cini prekratak. Pisu da je 15-20 sati ali mi je bila zabavna pa nemam osjecaj da sam igrao ni priblizno tako, iako sam dosta i sporednih stvari istrazivao. Ako zanemarim losu optimizaciju i bugove mogu reci da je odlicna igra.

Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice