Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 590.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
kizo-vg kaže...

Imaš u Svijetu medija Switch Split Pad Pro ako je to taj Joy con što ga tražiš.

 A nadam se da je to to. Imam baš jako drift na ovom lijevom Joy conu (baš igram BOTW i kvari mi užitak samo tako) a koliko sam vidio ovi nemaju problem s tim. Jedino sad sam gledao i nema case za ove a dosta je duži switch sa njima gore. Nešto ću morati smisliti.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pitanje za vlasnike switch-a.

 

 

Danas mi je dosao moj oled switch, malo mi je cudan "luft" koji imam u oba joy con-a kad igram u handheld modu.

 

Je kod vas isto oni imaju lufta u odnosu na display kad su spojeni sa strane?

Tj. osjeti se kod igranja da se mice cijeli joy con u odnosu na display.

 

nadam se da sam barem donekle predocio sto me muci 🙂

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robi7007 kaže...

Pitanje za vlasnike switch-a.

 

 

Danas mi je dosao moj oled switch, malo mi je cudan "luft" koji imam u oba joy con-a kad igram u handheld modu.

 

Je kod vas isto oni imaju lufta u odnosu na display kad su spojeni sa strane?

Tj. osjeti se kod igranja da se mice cijeli joy con u odnosu na display.

 

nadam se da sam barem donekle predocio sto me muci 🙂

 Kolko sam uspio prebacivat nove i stare switcheve, to nikad nije bila rock solid veza. Ne može ni biti kad je spoj 2-3 materijala. Uvijek će malo "plesati", kasnije malo više.

16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Dermentor kaže...
kizo-vg kaže...

Imaš u Svijetu medija Switch Split Pad Pro ako je to taj Joy con što ga tražiš.

 A nadam se da je to to. Imam baš jako drift na ovom lijevom Joy conu (baš igram BOTW i kvari mi užitak samo tako) a koliko sam vidio ovi nemaju problem s tim. Jedino sad sam gledao i nema case za ove a dosta je duži switch sa njima gore. Nešto ću morati smisliti.

 Kupio taj Switch Split Pad Pro i mogu reći da je to sad to, ni sam ne znam zašto to nisam odma kupio. Ja sam prezadovoljan. Sve je puno veće i čvršće i užitak za igranje u handheld modu. Jedino moram prebacivati na originalne Joy cone kad se u par zagonetki u BOTW javi potreba za gyro.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...
kizo-vg kaže...

Imaš u Svijetu medija Switch Split Pad Pro ako je to taj Joy con što ga tražiš.

 A nadam se da je to to. Imam baš jako drift na ovom lijevom Joy conu (baš igram BOTW i kvari mi užitak samo tako) a koliko sam vidio ovi nemaju problem s tim. Jedino sad sam gledao i nema case za ove a dosta je duži switch sa njima gore. Nešto ću morati smisliti.

 Kupio taj Switch Split Pad Pro i mogu reći da je to sad to, ni sam ne znam zašto to nisam odma kupio. Ja sam prezadovoljan. Sve je puno veće i čvršće i užitak za igranje u handheld modu. Jedino moram prebacivati na originalne Joy cone kad se u par zagonetki u BOTW javi potreba za gyro.

 Je li se taj switch pad pro iz svijeta medija može koristiti kao "obični" controller u smislu da je konzola u docku a ova dva joycona se spoje u jedan kontroler?

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Frets kaže...
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...
kizo-vg kaže...

Imaš u Svijetu medija Switch Split Pad Pro ako je to taj Joy con što ga tražiš.

 A nadam se da je to to. Imam baš jako drift na ovom lijevom Joy conu (baš igram BOTW i kvari mi užitak samo tako) a koliko sam vidio ovi nemaju problem s tim. Jedino sad sam gledao i nema case za ove a dosta je duži switch sa njima gore. Nešto ću morati smisliti.

 Kupio taj Switch Split Pad Pro i mogu reći da je to sad to, ni sam ne znam zašto to nisam odma kupio. Ja sam prezadovoljan. Sve je puno veće i čvršće i užitak za igranje u handheld modu. Jedino moram prebacivati na originalne Joy cone kad se u par zagonetki u BOTW javi potreba za gyro.

 Je li se taj switch pad pro iz svijeta medija može koristiti kao "obični" controller u smislu da je konzola u docku a ova dva joycona se spoje u jedan kontroler?

 Po default-u kada se kupe ne, potreban je dodatan nastavak da bi se mogle datko koristiti ako se ne varam. 

LP
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
I još wired. Hmm....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Nintendo Switch

Ako koga zanima Monster Hunter Rise je besplatan za igranje od 11.03.2022 do 17.03.2022

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Nintendo Switch

Za ljubitelje Mario Karta 8, danas je live prvi set od 8 staza (od ukupno 48 koliko će ih sadržavati ovaj upgrade), koji su u sklopu zadnjeg DLC-a. Cijena DLCa je 24,99 dolara.

 

Ostale staze izlaziti će svakih cca 45 dana i tako sve do kraja godine. Lijepo osvježenje za sve fanove ove igre :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 1
Re: Nintendo Switch
Tanelorn kaže...

Za ljubitelje Mario Karta 8, danas je live prvi set od 8 staza (od ukupno 48 koliko će ih sadržavati ovaj upgrade), koji su u sklopu zadnjeg DLC-a. Cijena DLCa je 24,99 dolara.

 

Ostale staze izlaziti će svakih cca 45 dana i tako sve do kraja godine. Lijepo osvježenje za sve fanove ove igre :)

 

I sve to dobijete uključeno u Nintendo Switch Online - Expansion Pack pretplatničkom servisu.

 

Ima nas 6 u tom NSO, kao obitelj, te je isplativije platiti 5€ ekstra za Expansion, nego 25€ za standalone. Čak i ako tek za 2 godine uzmemo DLC jer ne želimo membership, samo je 10€ razlike.

Ne isplati se ako kupujete individualno, no dosta se isplati ako imate taj obiteljski plan.

The planet broke before the Guard did!
13 godina
offline
Nintendo Switch

Zna itko ima li kod nas u hr kakav dobavljač, veleprodaja dijelova za switch konzole? Sve više mi ljudi donose switch na servis pa se snalazim kako god znam. Pretežno kod flatova u joyconu vučem i lemim nove veze jer mi se ne čeka aliex. Ne znam kako, ali ni jedan još nije naletio zbog analog drifta. Više mi dolaze ovi interno slomljeni zbog padova itd. Smd komponente zbavim ili elmatis, ako nađem što mi treba, ili skidam s drugih ploča koje leže okolo a pretežno su to laptopi, grafe, telke itd. Kud nosite konzole nakon što prođu dvije kodine jamstva? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nintendo Switch

Ako netko prodaje Zelda Breath of the Wild neka mi se javi u pp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Sto neposaljes upit na nintendo? Ja kad sam za acer trebao dijelove dali mi popis veleprodaje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CroVandal kaže...

Sto neposaljes upit na nintendo? Ja kad sam za acer trebao dijelove dali mi popis veleprodaje

Yeah, good luck with that. Nije Nintendo klasičan corp. Ne daje servisno zastupništvo bilo kome i bilo gdje, tak da na dijelove službenim putem mogu zaboraviti. Već sam istraživao to. Nekak sam se nadao da možda netko sa strane uvozi dijelove, kao što postoje dijelovi za mobitele, ps itd.. Ako uspijem što isposlovati, javim se tu. Istražit ću još kakvo je naše tržište kaj se tiče switcha, odnosno, da vidim isplati li mi se uvozit te sitnice i prc-a.

 

Btw, izgleda da mi uopće nismo u podržanim zemljama za nintendo. Ista stvar ko s xboxom. Ustvari bi se bilo dobro raspitati kod SD-a za informacije o putu servisa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 21:26 (dax-lax).
6 godina
offline
Nintendo Switch

aliexpress?

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
VladRi kaže...

aliexpress?

 Ima na aliju ali je većinom predugo čekat a i firma je u pitanju pa moram neko pokriće imat za dijelove.

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Kakva su iskustva s Oled verzijom? Isplati li se uzeti ili ovu v2 verziju? Razlika je cca 300-400kn
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Nemam Switch ali iz iskustva s ps vitom znam da prvi model s oledom izgleda puno bolje nego kasniji s klasičnim lcd-om.
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

OLED veci i ljepsi ali ako neces igrati Handheld to je svejedno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Nintendo Switch

Na Facebook grupi "Nintendo Hrvatska" lik prodaje Switch OLED, star 5 mjeseci za 2500kn, pa možda ti se to isplati.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
FiCoO kaže...
Kakva su iskustva s Oled verzijom? Isplati li se uzeti ili ovu v2 verziju? Razlika je cca 300-400kn

 Ako igraš dosta u handheld modu onda OBAVEZNO uzmi OLED verziju. Razlika u kvaliteti ekrana je nebo i zemlja. Ja sam imao v2 verziju i prebacio se na OLED kad je izašao i bio sam oduševljen. Ali ako ti je konzola stalno spojena na TV onda i nema previše smisla, uzmi jeftiniji model.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Na kraju sam naručio oled model, trebao bi stići sutra. Centar tehnike 2799 kn, niže od toga nisam našao :)
Uzeo sam odmah i Mario kart i Mortal kombat, gledam još super smash bros ali sam već malo pretjerao s kupovinom. Postoje li neke jeftinije alternative od fizičkih kopija?
PSN: Carlikaa
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
FiCoO kaže...
Na kraju sam naručio oled model, trebao bi stići sutra. Centar tehnike 2799 kn, niže od toga nisam našao :)
Uzeo sam odmah i Mario kart i Mortal kombat, gledam još super smash bros ali sam već malo pretjerao s kupovinom. Postoje li neke jeftinije alternative od fizičkih kopija?

 Na Eshop-u budu svakava sniženja tu i tamo, naravno Nintendo 1st party igre nisu nikad na sniženju. Isto možeš napraviti acc s drugom regijom pa kupovati sa eshopa za druge države jel znaju imat različite dealove/cijene.

 

 

Postoje sajtovi gdje možeš kupiti keyeve za manje pare, ali osobno ih nebi savjetovao to što se tiče Nintendo igra. Bio sam kupio Key za ACNH za 30 eur, Igra je radila jedno 2 tjedna pa mi je nakon toga Nintendo obrisao igru, jel je igra navodno '' ukradena ''. 

LP
14 godina
offline
Nintendo Switch

Ako ćeš već plaćati punu cijenu za Nintendo igre (a vjerojatno hoćeš), bolje kupuj fizičke. Barem ih možeš kasnije prodati/zamijeniti.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2022 8:19 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Nije baš lagano prodati switch lite. Za 1200 kn s tim da bi spustio na 1100 uz poklon torbicu i kutijicu za igre. 

Fora je stvarno konzola, kupio sam ju primarno da mogu igrati na njoj dok sam na terenu, međutim ukinuli nam teren i sad mi više stoji doma nego što igram na njemu 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Hm, ja sam prodao za 1400, ali je bio još pod garancijom 4-5 mjeseci i dao sam account sa ~10 non-nintendo igara.

Ali da, mislim da je "obični" Switch puno poželjniji, makar bio skuplji.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ima netko da možda prodaje pokemone?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch

Da, Pokemon Sword.

The planet broke before the Guard did!
12 godina
offline
Nintendo Switch

Jedno pitanje iz neba - postoji li mogućnost "čipiranja" switcha?

Gledam da bi djetetu uzeo neku childish konzolu, ali nije mi uvjet igranje online, nego samo single player i igre koje mogu igrati free...

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice