Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 590.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
eliah84 kaže...
Cri.Lu99 kaže...
Jel imate koga da prodaje modificirani switch po okej cijeni?

 Mislim da modificirani switch vridi bar 3000kn ako je ocuvan. S obzirom na cijene igara kod Nintenda i to je malo. E sad sta ti ocekujes kao ok cijenu to je tvoja stvar. Ja ga imam modificiranog i mislim da ce vjecno biti moj, jer je vrhunska igracka. Ako ga nađes za 3000 kupuj. Ili probaj nac u ducanu staru verziju, ili u kakvoj zalagaonici (ja sam ga tamo uzeo 2018 mislim).

 slazem se ...

 

ja sam si ga sam modificirao i uhvatio sam super deal. bio je koristen 20h i sa 3 original igre(mario kart8, odyssey i zelda) za 2000kn. kupio sam jos pro controller novi i 256gb karticu i kad podvucem crtu nakon sta sam prodao igre kostalo me 1900kn. 

 

 

6 godina
online
Nintendo Switch

A ništa pratit ću malo njuškalo. Uglavnom, bitno mi je da se radi o V1 jer se ona može modificirati. Sam proces modifikacije koliko vidim ne bi trebao biti problem i mogao bi ga sam odraditi. Jel mi išta posebno za to treba? I kada se modificira mogu se skidati igre ali nema više mogućnosti igranja online?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Nije teško za modati malo folije i usbc. Samo koliko se sjećam samo modanje nije dovoljno zato što su vlasnici homebrewa protiv piratiziranja. Onda treba neki file negdje staviti i možeš igrati. Sigpatch mislim da se zove. Gooldleaf ti je onda program za jedan tip fileova i moram upaliti nintendo da vidim koji je drugi.
12 godina
offline
Nintendo Switch

Naruči si s alija ili negdje iz kine tu malu plastiku koja spaja 2 pina "RMC Jig" da se ne mučiš s folijom

Micro SD reader da možeš prebaciti datoteku s kompa na karticu.

Ostalo je laganini, naći AIO paket koji sadrži hombrew i sve patcheve. i ubaciti link na shop

 

Ima opcija igranja i svojih originala online, gdje se stvaraju 2 operativna sustava, jedan za homebrew, jedan za originale... ali nisam se bavio stim

Ima i opcija igranja online s drugim homebrew korisnicima...trade pokemona, ali također nisam se bavio stim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 18:37 (nex987).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Nintendo Switch
Nisam znao da je V1 toliko tražen...
Evo dam ja svoj V1 za OLED. :D
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nintendo Switch

Ako nekoga zanima, Switch V1, gray Joycons, power adapter, stand.

Nije modan.

Serijski broj kaže:

"For Serial Numbers beginning in XAJ7
Serials between XAJ70000000000 to XAJ70040000000 are unpatched and moddable."

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Kupujem Nintendo Switch lite preko njuškala i čovjek mi kaže da ima na njemu 10-ak igara i da će mi dati mail i šifru od Nintendo racuna. Jel trebam na nešto obratiti paznju, jel će to proći tako?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Pa rekao bih samo da trebaš odmah pred njim promijeniti šifru, da on to isto ne odradi tebi nakon što ti proda switch :)

Jedino ne znam može li on naknadno prijaviti ukradeni račun pa pomoću nekog recovery maila resetirati šifru, nisam previše u tome. Ali možda je čovjek normalan pa bude sve u redu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 18:11 (steve90).
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
maxy0 kaže...

Kupujem Nintendo Switch lite preko njuškala i čovjek mi kaže da ima na njemu 10-ak igara i da će mi dati mail i šifru od Nintendo racuna. Jel trebam na nešto obratiti paznju, jel će to proći tako?

 Acc je vezan za e-mail tako da bi ti trebao dati i pass od e-mail ako baš želiš pravu zaštitu. Pazi samo da 8/10 igrica nije free što često vidim na njuški :D

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Ja ne bi nikad uzimao tuđi račun, samo mogući problemi. 

13 godina
offline
Nintendo Switch

Uvijek možete zatražiti da se account prebaci na vaš mail.

 

Nintendo Support: How to Change Your Nintendo Account Email Address

 

LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Nintendo Switch nadmasio Wii i PS1 jer se do 31.12.2021. prodalo 103.54 miliona primjeraka. Ove godine ce sigurno prestici PS4, a vjerojatno ce prestici i PS2 nakon 2-3 godine jer je Nintendo izjavio da je NS tek na polovici svog zivotnog ciklusa, tj. da ce NS biti dostupan jos 5 godina, tj. negdje do 2027.

 

https://gamingbolt.com/nintendo-switch-has-sold-103-54-million-units-worldwide

 

https://www.nintendolife.com/news/2022/02/nintendo-president-reiterates-that-switch-is-just-in-the-middle-of-its-lifecycle

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 18:34 (Banjo-Kazooie).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav!

 

Razmišljam uzeti Switch OLED verziju te me interesira gdje je više isplativo uzeti ju? Vidim da su po našim shopovima sada cijene oko 2900 kn, što je kak ti neko sniženje, no postoji li možda neka bolja opcija kupnja online iz EU koju propuštam?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Amazon Francuska zna biti za 305 ili 311 Eura.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Nintendo Switch

Kupio switch lite i sad malo gledam koje bi igre.. jel imate preporuku kakvih za potpuno novog korisnika koji nikad nije imao Nintendo (po mogućnosti da su na saleu 😅)?

Uz to, gledam malo po njuškalu oglase za ove poznatije malo igre  i ne vidim da ima puno oglasa za njih za rabljene igre. Jel to potražnja za njima užasno mala ili se rasproda čim se stavi, ili ljudi ne prodaju, koja je fora?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
maxy0 kaže...

Kupio switch lite i sad malo gledam koje bi igre.. jel imate preporuku kakvih za potpuno novog korisnika koji nikad nije imao Nintendo (po mogućnosti da su na saleu 😅)?

Uz to, gledam malo po njuškalu oglase za ove poznatije malo igre  i ne vidim da ima puno oglasa za njih za rabljene igre. Jel to potražnja za njima užasno mala ili se rasproda čim se stavi, ili ljudi ne prodaju, koja je fora?

Breath od the wild,Mario Kart 8,Mario Rabbids,Mario Odyssey,Paper Mario....ima ih za nove vlasnike konzole ako volis Mario IP.

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
maxy0 kaže...

Kupio switch lite i sad malo gledam koje bi igre.. jel imate preporuku kakvih za potpuno novog korisnika koji nikad nije imao Nintendo (po mogućnosti da su na saleu 😅)?

Uz to, gledam malo po njuškalu oglase za ove poznatije malo igre  i ne vidim da ima puno oglasa za njih za rabljene igre. Jel to potražnja za njima užasno mala ili se rasproda čim se stavi, ili ljudi ne prodaju, koja je fora?

 Na njuškalu se prilično lako proda pa je valjda zato malo oglasa. Ako pratiš oglase možeš kupiti što god poželiš. Jedino je problem što su rabljene igre dosta skupe (ja ih prodajem nakon prelaska tako da mi to nije problem). Npr. 300 ili 350 kn je rabljena, a nova je 380 kn.

Ako želiš nove igre imaš Infomark, Gamershop, Svijet Igara i sl. Tamo su igre večinom do 400 kn. 

Do sad sam odigrao Luigis Mansion 3, Super Mario Odyssey, Paper Mario: The Origami King, Astral Chain, Pokemon Legends: Arceus, Zelda Skyward Sword HD. Sve su odlične. Još bih preporučio Zeldu BOTW, Mario Kart 8, Zelda: Link's Awakening, Pokémon Sword and Shield... Switch ima jako puno odličnih igara. 

14 godina
offline
Nintendo Switch

I može savjet za regiju koju odabrati? Pročitao sam zadnjih par stranica i nije se pisalo baš. Može se paypalom plaćati?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel itko ima ekskluzivno Switch Lite? Razmišljam možda uzeti njega jer bih najradije uglavnom igrao handheld ali me straši pomisao joycon drifta i kako to riješiti kod nezamijenjivih joycona kao na Lite verziji.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Frets kaže...

Jel itko ima ekskluzivno Switch Lite? Razmišljam možda uzeti njega jer bih najradije uglavnom igrao handheld ali me straši pomisao joycon drifta i kako to riješiti kod nezamijenjivih joycona kao na Lite verziji.

 Zamijenit će ti Switch ako ti se dogodi drift za vrijeme jamstva. Neki imaju još launch joy cone iz 2017. i još rade savršeno, a nekima počne driftati na dan kupnje. Ja bih dodao još nekih 500 kn za normalni switch. Tako barem imaš izbor za third party joy cone. I još k tome veći ekran. 

10 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Može li netko preporučiti 3rd party joycone? Neki link?
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 19:12 (fora2).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
fora2 kaže...
Može li netko preporučiti 3rd party joycone? Neki link?

 Ne mogu ti preporučiti jer nemam switch ali znam da postoji nekoliko dobrih zamjena. Po izgledu mi djeluju i kvalitetnije, a posebno ugodnije, za koristiti zbog oblika.

Hori uvijek ima hrpu opreme za nintendo, a binbok-ovi joyconi mi izgledaju ugodnije za dugotrajnu igru.

Hori možda i nađeš kod nas u rasponu od 300-500kn, dok binbok ne vidim da se kod nas nudi ali ima amazon

2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Bok, uzeo sam Switch V2 i oduševljen sam konzolom i ekskluzivama. Sada bih htio nešto sitno dodatne opreme uzeti, prvenstveno gripove za handheld igranje i neki set za popravak joycona s obzirom na poznate probleme s driftom. Imate li neke linkove i preporuke gdje to dvoje naručiti?

 
0 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch
Frets kaže...

Bok, uzeo sam Switch V2 i oduševljen sam konzolom i ekskluzivama. Sada bih htio nešto sitno dodatne opreme uzeti, prvenstveno gripove za handheld igranje i neki set za popravak joycona s obzirom na poznate probleme s driftom. Imate li neke linkove i preporuke gdje to dvoje naručiti?

Za "popravak joycona" možeš jednostavno probati onu tehniku

. Meni je pomoglo.

Ne bi ti drift trebao tako brzo krenuti. Meni se pojavio tek nakon cca 3 godine korištenja.

Ako želiš mijenjati gljivu, preporučujem naručiti sa iFixit stranice.

Dobiješ cijeli kit sa svim potrebnim alatom.

 

Najbolji komad dodatne opreme koji možeš kupiti je ofišl Pro Controller. Neusporedivo udobniji i kvalitetniji način igranja. A i ima bateriju od 40+ sati korištenja.

I kaljeno staklo, da se switch ne izgrebe u docku.

 

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 10:08 (imsonotgonnatellyoumyname).
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Frets kaže...

Bok, uzeo sam Switch V2 i oduševljen sam konzolom i ekskluzivama. Sada bih htio nešto sitno dodatne opreme uzeti, prvenstveno gripove za handheld igranje i neki set za popravak joycona s obzirom na poznate probleme s driftom. Imate li neke linkove i preporuke gdje to dvoje naručiti?

Za "popravak jo

 

 Tak je, meni se drift pojavio nakon 2 godine, medutim kupio sam Pro kontroler i nemas brige, a umjesto joycona kupio sam HORI joycone.

Battlenet - TheProdigy#2234
4 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Pozz svima,


namjera mi je kupit switch oled, iskljucivo radi prijenosa i igranja kod dugih letova itd.
Inace volim igrat imam gaming laptop, ali switch mi je zanimljiv zbog gore navedenog.

Sjecam se svog prvog nintenda i zanima me koji bi Mario bio slican mariu na tom prvom nintendu?
Koje bi igre vi preporucili?
Vidim da izlaze neke sport igre u 3 mjesecu, hoce to bit nesto tipa mahanjem ruku nogu itd🤪😂😂.

Kakva je Fifa na switchu?

Eto moze preporuka za neke igre uzeo bih odmah 2-3 igre.
Je bolje to kupit online ili imat fizicku verziju?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robi7007 kaže...
Pozz svima,


namjera mi je kupit switch oled, iskljucivo radi prijenosa i igranja kod dugih letova itd.
Inace volim igrat imam gaming laptop, ali switch mi je zanimljiv zbog gore navedenog.

Sjecam se svog prvog nintenda i zanima me koji bi Mario bio slican mariu na tom prvom nintendu?
Koje bi igre vi preporucili?
Vidim da izlaze neke sport igre u 3 mjesecu, hoce to bit nesto tipa mahanjem ruku nogu itd🤪😂😂.

Kakva je Fifa na switchu?

Eto moze preporuka za neke igre uzeo bih odmah 2-3 igre.
Je bolje to kupit online ili imat fizicku verziju?

Hvala.

 Imaš Sve OG mario igre na switchu ako želiš baš igrati ''prvog'', samo ti treba nintendo online članarina.

 

Ako želiš nešto novije od Mario igre a da je u tom ritmu, imaš Super Mario U Deluxe 

 

Ajmo reć, to je nastavak ili bar Switcheva verzija Wii sporta. 

 

Fifu nisam probavo jel me boli uvo za fucu

 

 

Preporuke; Breath Of the Wild, Super Mario Odyssey, Animal Crossing New Horizons, Witcher 3, Mario Kart, Mario Party, Mario Maker, Mario + Rabbids, Link's Awakening, itd..

LP
16 godina
offline
Nintendo Switch

Jel netko zna da li u HR ima igdje za kupiti HORI Joy con ili Split Joy con pro?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Imaš u Svijetu medija Switch Split Pad Pro ako je to taj Joy con što ga tražiš.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice