Rasprava o crack-ovima i hackiranju zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 9.758
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

shvacam da je distribucija crack programa i hackova zakonski zabranjenja te da se time takvi nesmiju dijelit na ovom forumu, ali nividim razlog zasto se nesmiju ni spomenut a kamoli raspraviti??

 

ja sam dobio upozorenje od jednog moderatora (nevazno koji) jer sam spomenuo da imam ilegalnu verziju viste...

ovo je tehnicki forum i neizbjezno je da se ponekad dode do teme crakova i hackiranja i smatrama da je sama rasprava o takvima ok, ipak je zakonski zabranjeno dijelit takve a ne pricat o njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Gle:

Nema niko protiv da se govori o "kernel hackingu" u linuxu (ko zna o cemu pricam razumije me)

Ili da se govori o lošim ili dobrim hackerima.

Mogucnostima hackiranja....

Sve je to ok ali misliš li da je crackiranje ok?

Ja ne i ne podržavam ga.

Ljudi kod nas samo za to znaju.Cracknuo sam ovo i cracknuo sam ono.

Jeah buraz imam novu vistu ultimate cracknutu konkretno hey!

Neznaju ni pravo pisat crack ili hack a glavno da se time bave.

Takvo ponašanje ne paše u ovaj forum i ja osobno ga necu trpjeti u svojim podforumima.

Kome je do toga nek si traži neki warez forum i brlja do sutra (ak ga prije toga ne ismiju i izbace :) )

Ostavite se gluposti ljudi.

Ako vas to vec zanima ulovite se korisnog hackiranja a ne brljat o stvarima o kojima nemate pojma (90% foruma)

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju

ja ne govorim o tome jesu li oni ok ili ne nego smije li se govorit o njima.

 

Velika je to razlika

15 godina
protjeran
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Ja mislim dabi se trebalo i moglo govoriti o tim stvarim,kakve su posljedice kada se koriste te stvari ,normalno zabranjeno je postanje linkova i program sto je i zabranjeno na forumu...

Mislim da ima korisnika sto bi htijeli malo bolje se upoznati sa takvim stvarima,jer nemoraju oni koristiti to,svi smo mi zainteresovani jednim djelom za ono sto neznamo a hocemo da upoznamo o cemu se radi...

Pa tako da bi bilo dobro kada bi se odobrilo da se mogu pitanja postavljati uvezi crackova i hackovanja???

Prati autora i njegove teme ako mislis da su za pratiti xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
eXsaz kaže...

Ja mislim dabi se trebalo i moglo govoriti o tim stvarim,kakve su posljedice kada se koriste te stvari ,normalno zabranjeno je postanje linkova i program sto je i zabranjeno na forumu...

Mislim da ima korisnika sto bi htijeli malo bolje se upoznati sa takvim stvarima,jer nemoraju oni koristiti to,svi smo mi zainteresovani jednim djelom za ono sto neznamo a hocemo da upoznamo o cemu se radi...

Pa tako da bi bilo dobro kada bi se odobrilo da se mogu pitanja postavljati uvezi crackova i hackovanja???

 mislim da ipak ne, i ovako je forum prepun svakvih bedastoca....
kad bi se odobrilo raspravljanje o crackovima svaka druga teba glasila bi  "Pomoc trebam crac za Cod 4"
mislim da je najbolje ovako kako je sada
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Normalno da ću koristiti crackove, pa nisam lud plaćati 1500 kn za nove windowse, 450 kn za novi office, gomila programa licence (oko 20 $), igre (300-400 kn).... Stvarno bih kupovao da su cijene malo jeftinije, ali stvarno u ovakvom vremenu (recesija) plaćati svaki komad softwarea, nema šanse!!!

 

Slažem se da se na forumu ne govori o crackovima i hackovima, pa nije ovo Warez!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2009 23:51 (ivaninho).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
leo_819 kaže...
 mislim da ipak ne, i ovako je forum prepun svakvih bedastoca....
kad bi se odobrilo raspravljanje o crackovima svaka druga teba glasila bi  "Pomoc trebam crac za Cod 4"
mislim da je najbolje ovako kako je sada
 
Slažem se.
Ionako nitko nikad nije tražio pomoć o crackiranju (s npr. programerske strane), već svi žele programe za crackiranje koji delaju na principu klik-klik...
If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
15 godina
protjeran
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
leo_819 kaže...
eXsaz kaže...

Ja mislim dabi se trebalo i moglo govoriti o tim stvarim,kakve su posljedice kada se koriste te stvari ,normalno zabranjeno je postanje linkova i program sto je i zabranjeno na forumu...

Mislim da ima korisnika sto bi htijeli malo bolje se upoznati sa takvim stvarima,jer nemoraju oni koristiti to,svi smo mi zainteresovani jednim djelom za ono sto neznamo a hocemo da upoznamo o cemu se radi...

Pa tako da bi bilo dobro kada bi se odobrilo da se mogu pitanja postavljati uvezi crackova i hackovanja???

 mislim da ipak ne, i ovako je forum prepun svakvih bedastoca....
kad bi se odobrilo raspravljanje o crackovima svaka druga teba glasila bi  "Pomoc trebam crac za Cod 4"
mislim da je najbolje ovako kako je sada
 To bi se trebalo kaznjavati slazem se dobio sam radi toga kaznu i ja....
Ali hocu da kazem kada se u nekoj temi beze spomene crack ili hack(ako neko pita za sta sluzi itd itd)treba odgovoriti i na to pitanje.A ovako kako kaze autor teme cim se spomene odmah upozorenje,odmah slijeduje kazna.....????
Sto,sto upozorenje radi takvi stvarcica....
Prati autora i njegove teme ako mislis da su za pratiti xD
16 godina
online
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Slažem se da bi neki čisto akademski razgovor na tu (ili bilo koju drugu) temu trebalo da bude dozvoljen, samo se ne sećam da sam tako nešto video ni u pokušaju, već obično ljudi problematici pristupaju mnogo pragmatičnije Namigiva (tj odmah ide "Gde? Kako?"). Malo koji korisnik računara sa ovih prostora nije, iz savršeno razumljivih razloga, imao neki komad piratskog softvera, ali je isto tako normalno je da se sankcionišu oni koji javno govore da su umešani u jednu ipak protivzakonitu delatnost. U suprotnom, ispalo bi da je stav foruma i samim tim Buga da je to u redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
leo_819 kaže...
eXsaz kaže...

Ja mislim dabi se trebalo i moglo govoriti o tim stvarim,kakve su posljedice kada se koriste te stvari ,normalno zabranjeno je postanje linkova i program sto je i zabranjeno na forumu...

Mislim da ima korisnika sto bi htijeli malo bolje se upoznati sa takvim stvarima,jer nemoraju oni koristiti to,svi smo mi zainteresovani jednim djelom za ono sto neznamo a hocemo da upoznamo o cemu se radi...

Pa tako da bi bilo dobro kada bi se odobrilo da se mogu pitanja postavljati uvezi crackova i hackovanja???

 mislim da ipak ne, i ovako je forum prepun svakvih bedastoca....
kad bi se odobrilo raspravljanje o crackovima svaka druga teba glasila bi  "Pomoc trebam crac za Cod 4"
mislim da je najbolje ovako kako je sada
 moje mišljenje je da je bolje raspravljat o hackanju nego o temama "kakve gaće nosiš..."

a sad ona druga prica crackanja zasto ljudi traze  ilegalna sredstva da nesto ostvare? Mozda zato sto zivimo u drzavi u kojoj je prosječna placa radnika 2500kn kada se od tog odbije za hranu,školovanje tj zivot ,režije ostane kojih 500kn za tih 500 kn mozete otic u ducan i kupit si igricu primjer GTA4 i mozete nju igrat cjeli dan(opce netrebate s curom ic van rade halas GTA4 i vesel si jel nemas kinte u dzepu al imas ORGINAL BURAZ ORIGIGI! I onda poslje skuzis nakon uzbuđenja da ti igra steka a nemas para za grafu al jbg buraz imas orginal igru!

Zakljucak kad bi software i igre bile puno puno jeftinije primjer 50kn da kosta neka nova igrica kladim se da bi se piratstvo smanjilo za 90% a prodaja bi porasla za 3 put,jel kako cete kupit igricu orginal ili komp ako za kruh nemate?

@LUXX
Nemaju  svi para ko ti da svaki mjesec kupuju novi hardwer i orginal igrice!Pa ipak svi se mi zelimo igrat s igricama Smijeh
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
UBIZEC cORPORATION kaže...

@LUXX
Nemaju  svi para ko ti da svaki mjesec kupuju novi hardwer i orginal igrice!Pa ipak svi se mi zelimo igrat s igricama Smijeh
 Ma kaj misliš da ja imam?
Ali eto snađem se.
Kemijam.
Prodam ovo pa kupim ono.....
Igre ne kupujem svaku koja izađe niti svaku moram imat.
Možda dvije tri na godinu kupim i njih igram.
Ostalo me ne zanima.
Zašto se mora baš svaka igra imat koja izađe na tržište?
Nemora se.
I onda je jaukanje veliko kad proizvođac igre bankrotira.
Nije ni kod mene situacija tolko sjajna i bajna kak izgleda ali snađem se ja.
Od place do place je dovoljno.
I zašto dat 500kn za igru kad ju prek steama kupiš za 200-250?
Ili naruciš iz engleske za 200-250?
Ali glavno da se ima Q neznam ni ja koji, 4-6 gb rama, bijesna maticna i još bijesnija grafa.
I onda se nema za igru od 200 kuna?
Aj malo mucnite glavom.
Treba znat s lovom pa ce se sve to moc legalno nabavit.
I kad skineš neku crackiranu igru šta je onda?
Pa ne radi crack,pa traži po netu riješenje,pa te baca sa servera ak uopce mož na server, pa se trpaju forumi sa pitanjima zašto nece.
Kaj vam to vec ne dosadi?
Kupiš fino igru za nevelike novce i igraš ko covjek bez problema i ko zna cega.
Naravno nemožeš si priuštit svaku igru koja izađe ali one koje te zanimaju ide.
ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
Ja nikad u zivotu nisam dao para za orginal igru..i nikada i nnecu....300 400 kuna previse a to sto kaze luxx 200 250 kuna preko steama to je meni i dalje preskupo...i na svakoj igrici je radio crack(zavisi odakle skidas)...a i komp nemam ko vi ostali...4gb rama...Procesor s najmanje 4 jezgre xD,,,ja jos uvijek imam hard od 40gb,,,,ohh...dok vi imate 1tb =)..Stoga za mene crack majka =)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
meni opce nije bed ak nemam neku igru,al bi si je mogo priustit da je jeftinije recimo jucer sam rade kupio novi wirless s 3 antene,rade sam u to ulozio neg u neku igru jel wirless mi ostane a kaj cu s tom igrom predem i stavim je u box i tam ostane :D,al daigra kosta 50kn a ne 300 bez griznje savjesti bi je kupio pa makar je ne igro ap cak ni instaliro :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Svaka čast vama koji zarađujete, no kako bih ja s 400 kn mjesečno džeparca (uklučen pokaz, užina, izlasci, kopiranje, školski pribor.....) mogao priuštiti originalne igre i software???? I za kraj nemam nabrijen komp, dovoljno je reći da imam gigabajt rama i jednojezgreni procesor.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
lako se sit ,gladnom smije
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Gluparije. Ako imaš 1GB RAM-a i jednojezgreni procesor, ionako igre koje možeš na tome igrati koštaju od 60-120kn i to nije puno.

Ne vidim kako možete smatrati normalnim da uzmete nešto što ne platite samo zato što nemate za platit. Zašto onda sve ne kradete?

Jasno je da mi nitko ne možemo baciti kamen, ali licemjerno je biti tako bezobrazan.

 

Da netko krade kruh, ja bih za njega razbio staklo od pekare i dao mu kruha, ali nekoga tko krade luksuz (plazma tv iz izloga, softver...) bez problema pokažem ako me pitaju...

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Ma ne vredi nam propovjedat naxeem.

Lopov ostaje lopov nema veze koje opravdanje ima.

Uglavnom oni vrte neke svoje filmove a mi budale placamo softver i igre.

Zato mi nemamo problema kad igramo a oni pojedoše vlastite nokte na nogama kad crack ne radi ili poberu tone virusa sa njihovim super duper ultimate gamer lite vistom.

Neka im.

Ja uglavnom vidim da nema smisla kamenu objašnjavat nešto.

Kamen ostaje kamen.

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
hahhahha...luxx pocinjes malo vrijedat....cccc...vidim ja da ovdje nema kruva..haha..aj uzivajte odo ja iz ove teme.. =)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
naxeem kaže...

Gluparije. Ako imaš 1GB RAM-a i jednojezgreni procesor, ionako igre koje možeš na tome igrati koštaju od 60-120kn i to nije puno.

Ne vidim kako možete smatrati normalnim da uzmete nešto što ne platite samo zato što nemate za platit. Zašto onda sve ne kradete?

Jasno je da mi nitko ne možemo baciti kamen, ali licemjerno je biti tako bezobrazan.

 

Da netko krade kruh, ja bih za njega razbio staklo od pekare i dao mu kruha, ali nekoga tko krade luksuz (plazma tv iz izloga, softver...) bez problema pokažem ako me pitaju...

 pa u gaming svjetu je igrica kruh s kojim se gameri hrane ja nemam igrica idemo zajedno do algoritma ti razbi šajbu i daj mi neku igricu Smijeh btw..bas si slatki na toj slikici vidim da imas velki kapacitet pluća Belji se
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

ja sam uz pomoc tutorijala narpavio crack za winrar. dali je to ilegalno ? :D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

ja sam imo samo 1 original igru i to za sony 1 neko pecanje sam dobio uz sony kad sam ga kupio i nista vise original(osim tenisica i robe=) uvjek kad mi je nes trebalo nabavio sam od frenda ili skinio s neta i ako mi neradi crack jednostavno odustanem od toga i tako

(a uvijek sam naso crack koju god sam pirat igru igro) nije da poticem piratstvo ali ja imam 13 godina i nemam novaca za original igre i ostale programe (jedino ako mi se nes komp pokida odvedem ga kod jednog covjeka koji se kuzi u to i on mi srusi windows i stavi nanovo)

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
naxeem kaže...

Gluparije. Ako imaš 1GB RAM-a i jednojezgreni procesor, ionako igre koje možeš na tome igrati koštaju od 60-120kn i to nije puno.

Ne vidim kako možete smatrati normalnim da uzmete nešto što ne platite samo zato što nemate za platit. Zašto onda sve ne kradete?

Jasno je da mi nitko ne možemo baciti kamen, ali licemjerno je biti tako bezobrazan.

 

Da netko krade kruh, ja bih za njega razbio staklo od pekare i dao mu kruha, ali nekoga tko krade luksuz (plazma tv iz izloga, softver...) bez problema pokažem ako me pitaju...

 Ja imam 1GB i procesor s jednom jezgrom i mogu igrati gotovo sve igre koje su modernije : Left4Dead, Call Of Duty 4,.... Ne treba mi biti sve na uber-high. Ja se igram na low ili medium i zadovoljan sam. Od igre zahtjevam da dobro izgleda, ali ipak je najvažnija igrivost. Ružno je krasti, ali cijene bi mogli spustiti... Ja kad kupim igru od nje očekujem da bude dobra i da će mi pružiti min. 20 sati zabave. Zato se prije kupnje informiram pomoću demoa, recenzije iz Buga ili PCPlaya i sve OK. Kao što LUXX kaže, ne treba se imati svaka nova igra koja izađe. Pa da se to ide prelaziti, gdje bi bilo vremena za rad. Treba se raditi, a onda tek kupiti. Istina jest, ja skupljam za igre, ali to ne znači da ne radim....
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rasprava o crack-ovima i hackiranju
LUXX kaže...

Ma ne vredi nam propovjedat naxeem.

Lopov ostaje lopov nema veze koje opravdanje ima.

Uglavnom oni vrte neke svoje filmove a mi budale placamo softver i igre.

Zato mi nemamo problema kad igramo a oni pojedoše vlastite nokte na nogama kad crack ne radi ili poberu tone virusa sa njihovim super duper ultimate gamer lite vistom.

Neka im.

Ja uglavnom vidim da nema smisla kamenu objašnjavat nešto.

Kamen ostaje kamen.

 Kao kupujes sve original?Glazbene albume isto tako?
AMD Athlon 64bit 3200+ | Gigabyte K8NXP-SLI | Gigabyte Radeon HD4850 w/Zalman, 512MB | HDD Maxtor 320 GB | Samsung Sync Master 957 MB | 3GB Kingmax 400 Mhz | Razer Lycosa | Logitech G9 | Sennheiser HD595 | Razer eXactMat | Logitech X 230 |
16 godina
moderator
offline
Rasprava o crack-ovima i hackiranju

Ovo je otišlo u veliki off-topic i zato lockam. Ovo nije podforum za ovakve rasprave.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice