Otvaranje nove rubrike na forumu

poruka: 7
|
čitano: 1.092
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje nove rubrike na forumu

Ili nisam vidio ili ne postoji a ako ne postoji zelio bih da postoji rubrika:

RETRO

u kojoj će se pisati nadugo i naširoko nostalgičarske priče a omladina educiral o pozitivnoj historiji naših dana.

 

Eto. Ja kratko.

Cool

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
Marshal kaže...

Ili nisam vidio ili ne postoji a ako ne postoji zelio bih da postoji rubrika:

RETRO

u kojoj će se pisati nadugo i naširoko nostalgičarske priče a omladina educiral o pozitivnoj historiji naših dana.

 

Eto. Ja kratko.

Cool

 

pa po nekom "istrazivanju" od nekih moderatora, ovdje su ti sve djeca, tak da oni konzerve kakve jesu, naravno da nis od toga....:(

hahaIzlanuo se

 

trebali bi otvorit sudnicu za one koji su priznali du koriste pirateriju....

glavnog suca znamo...Smijeh

tako bi i oni dobili zadovoljstinu, jer nikako da nas preodgoje, pa me strah da si ne naprave kakvo zlo zbog frustracije...SmijehSmijehSmijeh

 

malo sale nikad dosta....

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2009 18:52 (angel of fire).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
angel of fire kaže...

pa po nekom "istrazivanju" od nekih moderatora, ovdje su ti sve djeca, tak da oni konzerve kakve jesu, naravno da nis od toga....:(

hahaIzlanuo se

 

trebali bi otvorit sudnicu za one koji su priznali du koriste pirateriju....

glavnog suca znamo...Smijeh

tako bi i oni dobili zadovoljstinu, jer nikako da nas preodgoje, pa me strah da si ne naprave kakvo zlo zbog frustracije...

Nadam se da neće proći baš tako.

Hajde da se još neko od "staraca" uključi u ovu temu i onda se neće ignorirati.

 

Eto. Opet kratko.

 

16 godina
moderator
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
Marshal kaže...

Ili nisam vidio ili ne postoji a ako ne postoji zelio bih da postoji rubrika:

RETRO

u kojoj će se pisati nadugo i naširoko nostalgičarske priče a omladina educiral o pozitivnoj historiji naših dana.

 

Eto. Ja kratko.

Cool

 

Ako misliš na podforum, to teško, no slobodno otvori tu temu u nekom adekvatnom podforumu pa ćemo vidjeti koliko će se razviti.

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
Domagoj kaže...

Ako misliš na podforum, to teško, no slobodno otvori tu temu u nekom adekvatnom podforumu pa ćemo vidjeti koliko će se razviti.

OK.

Hajde predloži adekvatan podforum za otvaranej takve teme da me ne optuze poslije za oftopic.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
Marshal kaže...
Domagoj kaže...

Ako misliš na podforum, to teško, no slobodno otvori tu temu u nekom adekvatnom podforumu pa ćemo vidjeti koliko će se razviti.

OK.

Hajde predloži adekvatan podforum za otvaranej takve teme da me ne optuze poslije za oftopic.

Ostalo

16 godina
moderator
offline
RE: Otvaranje nove rubrike na forumu
Marshal kaže...
Domagoj kaže...

Ako misliš na podforum, to teško, no slobodno otvori tu temu u nekom adekvatnom podforumu pa ćemo vidjeti koliko će se razviti.

OK.

Hajde predloži adekvatan podforum za otvaranej takve teme da me ne optuze poslije za oftopic.

Stavi za početak u Ostalo, to je za sada najadekvatnije, a kasnije ćemo vidjeti, lako prebacimo negdje drugdje.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice