Što biste promijenili na Bug forumu? zaključana tema

poruka: 98
|
čitano: 14.722
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Evo u ovoj temi možete raspravljati o tome što biste promijenili na bug forumu, što vam se ne sviđa...ajde pucajte svoje ideje :D

 

Ja bi za početak promijenio refrešanje stranice, jer uvijek kad čekam da netko odgovori moram refrešati stranicu da bi vidio novi post 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 13:35 (CodMW3).
 
2 12 hvala 1
16 godina
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Umjesto zvjezdica - bube.

Maknuo bi palceve, ostavio hvala.

Dodao bolje potpise, mozda i da budu nekakve slikice odredjenog formata i dimenzija.

Maknuo mutavi Silverlight.

 

To je to. Sve ostalo sljaka kako treba. Da sam ja izprogramirao ovaj forum dao bi si povisicu. :)

 

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
24 10 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
ukay1000 kaže...

Umjesto zvjezdica - bube.

Maknuo bi palceve, ostavio hvala.

Dodao bolje potpise, mozda i da budu nekakve slikice odredjenog formata i dimenzija.

Maknuo mutavi Silverlight.

 

To je to. Sve ostalo sljaka kako treba. Da sam ja izprogramirao ovaj forum dao bi si povisicu. :)

 

Slažem se sa svime osim potpisa. Dobro je ovako kako je, ne volim viditi napadne slike u potpisu koje blješte, pomiču se itd.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
protjeran
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

umjesto zvijezda bube, parazite i ko zna kakva stvorenja, isto to s refrešanjem i to je to 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Ja nebih ništa mjenjao.Meni je forum i ovako dobar,jedino ja bi...ma ništa nemogu se odlučit :D

Dino
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

možda tu i tam koju opciju kao brisanje accounta, promjena nadimka itd..

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
ukay1000 kaže...

Umjesto zvjezdica - bube.

Maknuo bi palceve, ostavio hvala.

Dodao bolje potpise, mozda i da budu nekakve slikice odredjenog formata i dimenzija.

Maknuo mutavi Silverlight.

  Ne slažem se ni s čim.

 

Prijatelji moji, kolege dugogodišnje, znamo se već dugo. Mislim da ću morati predvoditi najveću i najdrastičniju reformu foruma ikad!

 

Pogledajte sliku foruma:

  Na oko normalan forum, najbolji što sam ja vidio. No postoji problem, 99% vremena svi zurimo u ovaj dio Aktivne teme ispod našeg korisničkog dijela i gledamo ima li šta novo u aktivnim. Ovaj, crvenom zaokružen prostor koristi se samo kad se otvara nova tema.

 

Zato bih ja uveo 2 ribbon-a (bolje reći tab-a, kao na browser-u), jedan u kojem su ovi podforumi -za otvaranje tema i jedan personalizovano izmjenjivo sučelje u kojem bi bilo npr. 6 mjesta (3 stupca, 2 reda) za postaviti 6 različitih samoosvježavajućih lista kao što su aktivne teme.

 

Jedna lista bi bila post-ovi najdražeg autora, druga aktivne teme u određenom podforumu, treća post-ovi neke najdraže teme i slično (vi bi odabrali svoje). To bi bilo predobro.

 

Edit: Ovako nešto (samo grafički ljepše):

 

  Tko je sa mnom?

73 Ja
24 Ja ne
Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 0:13 (Mentalist).
13 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
istina mentalist zurimo u aktivne a ono zjapi. ali sto mislis da se nebi time forum priblizio malo face-u time?
AMD u <3 Intel u C===3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
GeneralPag1997 kaže...
istina mentalist zurimo u aktivne a ono zjapi. ali sto mislis da se nebi time forum priblizio malo face-u time?

  Ne mora biti, može se napravit i nešto u stilu Officea 2010

Ja pomognem, ti stisneš hvala.
14 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
GeneralPag1997 kaže...
istina mentalist zurimo u aktivne a ono zjapi. ali sto mislis da se nebi time forum priblizio malo face-u time?

  Kako misliš? Pa ne bi nitko vidio naš setup (osim samog korisnika koji ga je napravio).

kikicacool kaže...

  Ne mora biti, može se napravit i nešto u stilu Officea 2010

  Da, tako nešto.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
ukay1000 kaže...

Umjesto zvjezdica - bube.

Maknuo bi palceve, ostavio hvala.

Dodao bolje potpise, mozda i da budu nekakve slikice odredjenog formata i dimenzija.

Maknuo mutavi Silverlight.

 

To je to. Sve ostalo sljaka kako treba. Da sam ja izprogramirao ovaj forum dao bi si povisicu. :)

 

-Meni su zvjezdice odlične i mislim da ih ne treba mijenjat jer se ne ističu jako za razliku od buba.

-Palčeve ne bih dirao jer odlično pokazuje mišljenje forumaša o nečijem post, a ne zaslužuje svaki post Hvala, npr. netko napiše TheRunner je budala, nećete i vi ostali reći hvala...

-Potpise isto ne bih dirao jer je ovo super, uvijek će se naći neki debil koji će natrpati svoj potpis svakakvim sranjima i samo će nam smetati.

 

I Mentalist je odlično primjetio ono sa početnom stranicom foruma. I ja isto kao i 90% forumaša uglavnom gledam aktivne teme...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Da, dovoljno je kliknuti slažem se kad netko kaže Therunner je budala :P
NHF
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
ja bih promijenio to da kada sam logiran preko m.bug.hr mogu editirati svoj post, koristim operu i ne mogu editirati post a niti poslati pm dok sam na m.bug.hr sta me dosta iritira
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Dobar je forum ovakav kakav je. 

samo da miro malo manje pije i ne zapinje za kablove, pa nam forum u zadnje vrijeme nedostupan po 3-4 sata i usporen.. {#}

 
15 0 hvala 1
14 godina
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

I jos da ubace ono za matematiku..

ПАНТЕЛА БОГОТАЦ!
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
pirat01 kaže...

I jos da ubace ono za matematiku..

  To sam totalno smetnuo s uma.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Marko :D kaže...

Ja bi umjesto Slažem se i Ne slažem se stavio Sviđa mi se i ne sviđa mi se :D

za svidja mi se imas ovaj sajt www.facebook.com

prodajem razne steam gift igre i cd kljuceve za CoD4 te Minecraft------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas------
Moj PC  
11 1 hvala 1
15 godina
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Ja bi prvo promijenio način na koji radi Trznica.

Kako su lijepo uveli sistem na PC ekspert forumu,ne znam tocno kako ide,ali potrebno je 50 postova za koji se gleda da li je spam i 3 mjeseca da bi se dobio pristup trznici,tj.salje se zamolba adminima.

Naveliko zadovoljni kupci i prodavači,dosta manji broj prevara i prevaranti se filtiraju brzo,a clanovi onda mogu sa sigurnoscu trgovati,opet ne sigurno ali dosta sigurnije

Ovdje citam puno nezadovoljnih ili kupaca ili prodavaca,koji su na neki nacin prevareni.

Ne kazem da bi trebali kao oni,ali nesto bi se trebalo poduzeti u vezi toga.

 

btw.ako je bilo takvih prijedloga,nemojte me napasti odmah,samo dajem sugestiju ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 22:23 (doky01akablava).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Ja bi od redakcije 5 velikih porcija cevapa s vise luka  i kajmaka te 2 litre kole.

Ako zelite da se vasa sugestija prihvati otvorite temu i komentirajte, mislim da imaju previse posla da se bave ovakvim stvarima, tj da svima udovolje.

Ukoliko mogu mojoj zelji udovoljit, saljem adresu! {#}

Nothing lasts forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
doky01akablava kaže...

Ja bi prvo promijenio način na koji radi Trznica.

 

  Najavili su supermoderatori da ce uskoro biti velika promjena.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Mentalist kaže...
doky01akablava kaže...

Ja bi prvo promijenio način na koji radi Trznica.

 

  Najavili su supermoderatori da ce uskoro biti velika promjena.

Odi radi plan dizanja pobune i revolucije ako hoces da se realiziraju ove sugestije {#}

Nothing lasts forever
15 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Fake_Alert kaže...

Ja bi od redakcije 5 velikih porcija cevapa s vise luka  i kajmaka te 2 litre kole.

Ako zelite da se vasa sugestija prihvati otvorite temu i komentirajte, mislim da imaju previse posla da se bave ovakvim stvarima, tj da svima udovolje.

Ukoliko mogu mojoj zelji udovoljit, saljem adresu! {#}

 

Ček,sta bi oni udovoljavali meni ? Ja sam to napisao radi dobrobiti buducih prevarenih prodavaca/kupaca 

 i ne bi vjerojatno imali toliko posla da ih ne zasipaju tuzopoljke zrtava prevare.

ne znam,komentiras na taj nacin i vidi se da nisi nikada zeznut sto se tice trgovine...

12 godina
odjavljen
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?
Gumb za donacije, kada doniram dobijem neku moč! xD
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
ThePirateBay kaže...

umjesto zvijezda bube, parazite i ko zna kakva stvorenja, isto to s refrešanjem i to je to 

Hahahha koliko si dugo bio tu hahahaha.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
odjavljen
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Uredit prikazivanje slika unutar teksta tako da budu jedan pored drugog thumbnailovi a ne jedan ispod drugog.

SK crew
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

Malo sredite oglase, po tome se ugledajte na forum.hr i forum.pcekspert.com

forum.hr je forum kojem je to usputni podforum pa je jedno 16 puta bolje rjesen, moderator je sasvim ok i isti cita sta pise na svom podforumu

pcekspert je pak forum kojem je IT glavna tema i u kojem je trznica odlicno sređena i nitko ne trola nicije oglase, a i moderatori obavljaju svoj posao i ne zaj...vaju postenu raju

O oba gore navedena foruma samo pozitivno, dok za ovaj mogu reci da su na njemu samo infantilci od 13 godina koji nemaju pametnija posla nego zaj...vat postenu raju koja po postenim cijenama hoce nesto prodat.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Budući da su svi naveli već sve što se zamisliti može, ja ću samo dadati to da bi nekima bila korisna mogućnost uklanjanja avatara.
15 godina
neaktivan
offline
Što biste promijenili na Bug forumu?

ja bih da se uvede i ono što ima na nekim stranicama tipa kad imaš sa strane lampicu, pa klikneš na nju pa se pozadina zatamni i to, čitanje foruma malo kasnije u noć rezultira krvarenjem očiju iako mi je osvjetljenje monitora na jako nisko

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 11:34 (Mikovic_xD).
 
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
Mikovic_xD kaže...

ja bih da se uvede i ono što ima na nekim stranicama tipa kad imaš sa strane lampicu, pa klikneš na nju pa se pozadina zatamni i to, čitanje foruma malo kasnije u noć rezultira krvarenjem očiju iako mi je osvjetljenje monitora na jako nisko

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bug-forum-blackout/106524.aspx

Službeni propagandist BSD sustava =|= Trollbuster šegrt
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što biste promijenili na Bug forumu?
HR-brid kaže...
Mikovic_xD kaže...

ja bih da se uvede i ono što ima na nekim stranicama tipa kad imaš sa strane lampicu, pa klikneš na nju pa se pozadina zatamni i to, čitanje foruma malo kasnije u noć rezultira krvarenjem očiju iako mi je osvjetljenje monitora na jako nisko

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bug-forum-blackout/106524.aspx

HVALA CARE

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice