Problemi s forumom nakon održavanja

poruka: 119
|
čitano: 18.375
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

Bome je to bilo još jako malo strpljenja potrebno s naše strane, jer čini se da je sad ok... :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

" označi forum kao pročitan " ne radi. Ostane uvijek bar 1 tema kao neprocitana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

-to je novi AI algoritam, koji zna da nisi pročitao.. :) ili, ne to je ok, to radi (imaš neki drugi problem, cache-brzina-refresh.. ili trenutni glitč pa i mogućnost da se upravo tad desi novi post..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Čitatelj kaže...

" označi forum kao pročitan " ne radi. Ostane uvijek bar 1 tema kao neprocitana.

 Nisam uspio ovo reproducirati, meni u svim pokušajima uredno sve pretvori u pročitano.

...
16 godina
moderator
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

Kod mene (za sada) sve radi u redu. 

16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Marko :D kaže...

Kod mene (za sada) sve radi u redu. 

 Čak i gifovi (kao bonus)?

...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Miro kaže...

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

 Meni već godinama teme u kojima ima novih postova ponekad prikazuje kao da nema novih. Digne ih na vrh, ali su i na mobilnoj i desktop verziji označene kao pročitane. Ponekad su označene kao nepročitane, ali ako ih ne pogledam nakon nekog vremena (i novih poruka) su 'pročitane'. 

Ponekad kad kliknem na nepročitanu temu baci me dvije stranice dalje od zadnje pročitane, jer prethodne poruke smatra pročitanima. Kao da mi se po pojedinim temama u nekom trenutku resetira pročitanost i onda ide dalje normalno.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 18:50 (Visak).
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Miro kaže...
Marko :D kaže...

Kod mene (za sada) sve radi u redu. 

 Čak i gifovi (kao bonus)?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Visak kaže...
Miro kaže...

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

 Meni već godinama teme u kojima ima novih postova ponekad prikazuje kao da nema novih. Digne ih na vrh, ali su i na mobilnoj i desktop verziji označene kao pročitane. Ponekad su označene kao nepročitane, ali ako ih ne pogledam nakon nekog vremena (i novih poruka) su 'pročitane'. 

Ponekad kad kliknem na nepročitanu temu baci me dvije stranice dalje od zadnje pročitane, jer prethodne poruke smatra pročitanima. Kao da mi se po pojedinim temama u nekom trenutku resetira pročitanost i onda ide dalje normalno.

 

 

Meni se isto ovo događa, kad pročitam temu na mobilnoj verziji, dođu novi postovi, odem na desktop verziju, kaže mi da nema novih postova.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Jakovp kaže...
Visak kaže...
Miro kaže...

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

 Meni već godinama teme u kojima ima novih postova ponekad prikazuje kao da nema novih. Digne ih na vrh, ali su i na mobilnoj i desktop verziji označene kao pročitane. Ponekad su označene kao nepročitane, ali ako ih ne pogledam nakon nekog vremena (i novih poruka) su 'pročitane'. 

Ponekad kad kliknem na nepročitanu temu baci me dvije stranice dalje od zadnje pročitane, jer prethodne poruke smatra pročitanima. Kao da mi se po pojedinim temama u nekom trenutku resetira pročitanost i onda ide dalje normalno.

 

 

Meni se isto ovo događa, kad pročitam temu na mobilnoj verziji, dođu novi postovi, odem na desktop verziju, kaže mi da nema novih postova.

 isto...

čak i na mobu kaže da je sve pročitano, a došli novi postovi...

16 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Je li kako moguce staviti otvaranje linkova u novom tabu?
Mislim da bi to bilo korisno i prakticno. Barem preko mobitela, ne sjecam se kako je preko kompa.

Svaki puta kada kliknem na neki link mi se vise ne vraca na forum jer moram recimo 5x kliknuti back.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Pero Dinamit kaže...
Je li kako moguce staviti otvaranje linkova u novom tabu?
Mislim da bi to bilo korisno i prakticno. Barem preko mobitela, ne sjecam se kako je preko kompa.

Svaki puta kada kliknem na neki link mi se vise ne vraca na forum jer moram recimo 5x kliknuti back.

 Pa samo napravi open in new tab, držiš dugo prst na linku i odabereš to.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Miro kaže...
Čitatelj kaže...

" označi forum kao pročitan " ne radi. Ostane uvijek bar 1 tema kao neprocitana.

 Nisam uspio ovo reproducirati, meni u svim pokušajima uredno sve pretvori u pročitano.

 
Meni isto ne radi ta opcija.

Ako sam ja dobro shvatio kako radi? Jel se stavi štrihir na opciji "označi forum kao pročitan kada se odjaviš" ?

Kada se prijavih, sve isto ostane.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 8:14 (Neuk).
7 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Miro kaže...

 Nisam uspio ovo reproducirati, meni u svim pokušajima uredno sve pretvori u pročitano.

 

Meni je zadnja sticky tema "Matematika..." trajno "neprocitana", makar sam sad evo rucno prosao na kraj teme,

i opet isto. Cak i ne pokazuje info od zadnjeg POST-a. Mozda zato?

 

 

15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

-bilo je brisanja, a tad stanje nije usporedivo..

 

a brisanje im je bez ikakvog kriterija na forumu, onako kao otkos kosom... (uopće ne misle na tankoćudnost sudionika) :) ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Čitatelj kaže...
Miro kaže...

 Nisam uspio ovo reproducirati, meni u svim pokušajima uredno sve pretvori u pročitano.

 

Meni je zadnja sticky tema "Matematika..." trajno "neprocitana", makar sam sad evo rucno prosao na kraj teme,

i opet isto. Cak i ne pokazuje info od zadnjeg POST-a. Mozda zato?

 

 

 

Sakrio si zadnji post u temi a to je vidljivo svima. Svoju IP adresu si ostavio vidljivom na screenshotu. Mozes mi malo objasniti logiku iza toga?

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

Ne, nisam nista sakrio, jer tu temu nisam niti jednom citao.

 

Zadnji post mi je ovaj:

 

IP sam ostavio da se vidi, da se provjeri da nije nesto do ogranicenja po IP-u ili ne.


A i nemam sta sakriti - spajam se sa 5 uredjaja sa 5 razlicitih mjesta, i ne sekira me previse.

 

Privatne IP su mi skrivene, a kroz Barracudu ionako neces proci i da zelis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

-naravno.. bilo je brisanja, sad je stanje u bazi nekonzestentno.. napiši novi post i tad će se stanje 'popraviti' tj postojat će novi post, pročitan i njegov status, sad par postova ne postoje jer su obrisani a status je točan jer ga nisi pročitao i ne može biti drugačiji dok ga ne pročitaš.. pošto to ne možeš s obrisanim, možeš tek s novim postom kad se pojavi.. ništa čudno, normalno ponašanje algoritma-relacije-podatka-stanja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

Evo ostavio sam "Test" poruku, i naravno, tema je flicknula gore i sve ispada "procitano".

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

-u čemu je sad problem? pisanjem poruke imaš status pročitano, to je ok ili očekuješ nešto drugo? -nejasno.. ili sredi browser-keš-refrešaj..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

poslije održavanja odmah se primijeti kako je forum prozračan, mirišljiv i nekako eteričan. izglancani postovi blistaju, a posaugano je čak i ispod tepiha. budući da nema tamne teme, sve je nekako svjetlije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Miro kaže...
Marko :D kaže...

Kod mene (za sada) sve radi u redu. 

 Čak i gifovi (kao bonus)?

 http://www.zaslike.com/files/8yz6wwdr7koi68z9zco8.gif

 

Kako?

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 10:36 (boxer).
7 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
boxer kaže...

 

Kako?

 

ovako ovako
ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 11:52 (Louis Pluto).
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

GIF-ove moraš prenijeti na forum. Ne možeš stavljati GIF-ove spremljene negdje drugdje.

7 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
Marko :D kaže...

GIF-ove moraš prenijeti na forum. Ne možeš stavljati GIF-ove spremljene negdje drugdje.

 misliš da ni nacrtano nije dovoljno?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
13 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja

Možda mu se ne učitavaju slike, pa ne može vidjet tvoj odgovor...

7 godina
offline
Problemi s forumom nakon održavanja

Eto, od kad je Miro lupio šakom od sto' i omogućio nam da stavljamo svoje đ(dž)if(p)ove, forum postao tak dobar i popularan da odmah dobivamo i mogućnost uzeti kredit i do par milijuna eura bez kamata, baš smo si kewl 

 

 

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon održavanja
fer-de-lance kaže...

Eto, od kad je Miro lupio šakom od sto' i omogućio nam da stavljamo svoje đ(dž)if(p)ove, forum postao tak dobar i popularan da odmah dobivamo i mogućnost uzeti kredit i do par milijuna eura bez kamata, baš smo si kewl 

 

 

Ti gifovi se mogu stavljati tko zna od kada, čak ni ja ne znam kada su omogućeni, ali eto zahvaljujući Mary i Marku, otkrivena je i ta tajna.

Sad se ti sprdaš s gifovima, a nakon što su ponude za kredite obrisane doći će ihus i reći kako se tu briše ‘bez kriterija’ i opet nitko zadovoljan... 

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice