Prijedlog za forum zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 4.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prijedlog za forum

Gledao sam par tema al nisam naso da itko predlaze ovo.

 

Obicno u forumima kad udjes u temu, automatski si na zadnjoj strani.

Bilo bi puno lakse kad bi to tako radilo i ovdje, jer zna malo ic na zivce kad citam sta je novo u temi i onda skuzim da citam prvu stranu opet iz nova. Sramim se

Ovako bi uso i automatski bi bio na novoj strani, citao "svijeze" postove.

 

 

Sta mislite o tome?

 

Ako ova tema vec negdje postoji, sorry al nisam naso.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za forum

Klikni na zadnju poruku (stupac krajnje lijevo) i odvest će te na zadnju poruku, ujedno i zadnju stranicu teme.


Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za forum

Ima još jedna mogućnost - u gornjem desnom uglu imaš "Promjenu načina sortiranja poruka", koju svaki korisnik podesi za sebe, pa možeš definirati da ti se poruke sortiraju od najnovijih prema starijim, tako da ćeš u svim temama uvijek čitati prvo najnovije poruke, ako ti tako više odgovara...

16 godina
offline
RE: Prijedlog za forum

Hehehehe   izgleda da su Bug-ovci ipak spremni na svaki odgovor dati i po nekoliko rješenja Smijeh

(ipak je to njihov hand-made forum..)


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
Prijedlog za forum

bilo bi glupo da te odmah baci na zadnju stranicu ,pa valjda prvo moram procitati uvod teme i vidjeti o cemu se radi u temi a ne odmah na zadnju stranicu i zadnji post


What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za forum
crozoki kaže...

bilo bi glupo da te odmah baci na zadnju stranicu ,pa valjda prvo moram procitati uvod teme i vidjeti o cemu se radi u temi a ne odmah na zadnju stranicu i zadnji post


 Neka si pregled postavi kako tko voli... Moraš misliti i na to da će jednog dana neke teme imati desetke i desetke stranica, pa će možda biti lakše pratiti ih na drugačiji način...
16 godina
offline
Prijedlog za forum

Domagoj, znaš šta bi bilo fora?----Šta?

 

Kad bi pored moj profil stajala strelica sa padajućim izbornikom na kojem bi bilo ono: teme koje pratim, teme u kojima sudjelujem...bla bla.

A ne da moram svaki put ići prvo na moj profil, ili u root foruma, pa onda na željeni link. Nije baš forumaški, ali čovjeka veseli (mislim na padajuće izbornike).

 

Wooow pa to je stvarno super. To ćemo sad odma napraviti.......reče on. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2008 20:27 (noob007).
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za forum

zaš nebi bilo da svako dobi prazan prostor i upiše svoj html i ispiše svoj način tako da svako ima ono što želi? Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog za forum
albundi kaže...

zaš nebi bilo da svako dobi prazan prostor i upiše svoj html i ispiše svoj način tako da svako ima ono što želi? Cool

 baci pogled na ime podforuma.....
16 godina
offline
Prijedlog za forum

Hvala na odgovorima.

@Miro: Jedno rijesenje je da se sortiraju poruke da tema ide od novije posta pa na starije, ali tako malo cudno izgleda thread.

@Domagoj: Da znam ja kako doc na zadnju stranicu :) Ja samo predlazem pojednostavnjenje foruma tako da kad ti stisnes na temu da se pojavis odma na npr. trecoj stranici, a da nemoras klikat na trecu stranicu kad udjes u temu, nego da se pojavis automatski na najnovijoj stranici.

 

Mislim ovo nije nesto tako jako vazno i sta mi jako smeta, ali tako su gradjeni vecina foruma pa sam se malo na to naviknuo. Belji se

Evo jedan poznatiji primjer: http://www.mmorpg.com/index.cfm?bhcp=1

 

Kuzite? Kliknes temu, i na zadnjoj si strani! Smijeh


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za forum
Psiho246 kaže...

Kuzite? Kliknes temu, i na zadnjoj si strani! Smijeh


Hm, pa koliko vidim na forumu MMORPG je upravo tako i riješeno kako sam ti sugerirao - definiraš novije poruke gore i onda kada dođeš u novu temu, koja ima više stranica - vidjet ćeš prvo stranicu s najnovijim porukama.
16 godina
offline
RE: Prijedlog za forum
Miro kaže...
Psiho246 kaže...

Kuzite? Kliknes temu, i na zadnjoj si strani! Smijeh


Hm, pa koliko vidim na forumu MMORPG je upravo tako i riješeno kako sam ti sugerirao - definiraš novije poruke gore i onda kada dođeš u novu temu, koja ima više stranica - vidjet ćeš prvo stranicu s najnovijim porukama.
 Ma kuzim da, sam kazem onda cudno izgleda, ono sve naopako kad su novije poruke gore.
Al nema veze to je samo minoran prijedlog, ako se adminima il vama modovima svidi vise takav nacin, implementirajte to u nekoj novijoj verziji foruma.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
14 godina
online
RE: Prijedlog za forum

Evo i od mene par prijedloga:

1.Ima puno tema na forumu i puno ljudi,tokom njihovog boravka se vidi u koju vrstu informatike  se razumiju.Da pojasnim npr.Netko se razumije u zaštitne programe i sigurnost računala,netko u PC igre itd...pa bi bilo dobro da se tom korisniku teeme svrstaju po tom kriteriju tj.da vidi teme iz "svog područja" prije onih iz ostalih područja.

2.Kada netko pošalje privatnu poruku bilo bi dobro da se odmah navede pošiljaoc i subjekt poruke tako da znamo o čemu se radi,a ne da moramo kliknuti prvo na "Ima novih privatnih poruka" da bi vidjeli o čemu se radi.

PozdravCool

16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za forum
softwaremaniac kaže...

Evo i od mene par prijedloga:

1.Ima puno tema na forumu i puno ljudi,tokom njihovog boravka se vidi u koju vrstu informatike  se razumiju.Da pojasnim npr.Netko se razumije u zaštitne programe i sigurnost računala,netko u PC igre itd...pa bi bilo dobro da se tom korisniku teeme svrstaju po tom kriteriju tj.da vidi teme iz "svog područja" prije onih iz ostalih područja.

2.Kada netko pošalje privatnu poruku bilo bi dobro da se odmah navede pošiljaoc i subjekt poruke tako da znamo o čemu se radi,a ne da moramo kliknuti prvo na "Ima novih privatnih poruka" da bi vidjeli o čemu se radi.

PozdravCool

Prvo - pišeš u temi staroj dvije godine! To nije dobro, jer zbunjuje...

 

1 - Možeš izdvojiti podforume koje želip pratiti (na prvoj strnici, onaj krug iza naziva poforuma), a ako želiš pratiti neke određene teme imaš opciju (na vrhu svake teme) "prati ovu temu".

 

2 - zar želiš da se forum pretvori u Outlook? Cool

16 godina
offline
Prijedlog za forum

Danas mi je zanimljiva ideja pala na pamet. Evo vidimo da je Danny kupio BC2 server i da većina forumaša igra igru uključujući i modove. E sada sam ja mislio da se u vlastitom profilu može navesti vlastiti xfire, steam itd. Ali ne u obliku potpisa već da je ugrađeno u profil kao primjerice Moj PC.

 

Eto to je moj prijedlog jer sam htio da se forumaši lakše nađu i dogovaraju preko Xfire ili Steama. Nadam se da će moderatori prepoznati ideju.

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Prijedlog za forum

Imam jedan prijedlog:

 

Kako bi se smanjilo spamanje i povećala upotreba gumba ured, moglo bi se uvesti da isti autor ne smije napisati post jedan za drugim u istoj temi unutar nekog prioda (2h, 1 dan i tome slično), tako bi se smanjio spam i povećala preglednost foruma.

 

Što kažete?

BC2 ingame: Dorjan_CRO Mene nije strah drugome stisnuti TU i Hvala, a tebe?
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za forum
imam prijedlog: prekinite pisat u temama starim 2.5 god!
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za forum

Moj prijedlog je da bi bilo odlicno kad bi teme tipa 'overclocking AMD dual,triple,quad' pokrenute od strane administratora kao korisne upute bile boldane ili stavljene u neki podforum tako da ako recimo neko novi dođe na forum i treba mu pomoc oko clockanja,umisto da searcha i kopa,posta nove teme na koje ce odgovor dobit (kao sta to obicno bude);pogledaj *tu i tu* temu,lock,

moze navedene nac odma u rootu,na pocetku foruma pod posebnon oznakon.

Zasto ne,ako postoji 'hardware','software'.'razno'...mozda bi bilo dobro da postoji nekakav posebni odjeljak.

Sitin se one odlicne teme 'lista besplatnog softwarea' koja je jako korisna i njezino isticanje u nekakvom podforumu bi vjerojatno smanjilo broj sastavljanja novih u stilu 'triba mi taj i taj program za to i to,HELP!!?'.

Onako,iz glave :)

Sweettooth
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog za forum

mislim da ovo zadnje baš i nije potrebno. jer za to služe sticky teme

Atomska bubamara
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za forum

Imam i ja jedan prijedlog:

 

Neka se uvijek na vrhu svake stranice nalazi izdvojen skroz prvi post (znači onaj uvodni, od autora koji je otvorio temu)...

Potpis ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Prijedlog za forum
Dodinho kaže...

Imam jedan prijedlog:

 

Kako bi se smanjilo spamanje i povećala upotreba gumba ured, moglo bi se uvesti da isti autor ne smije napisati post jedan za drugim u istoj temi unutar nekog prioda (2h, 1 dan i tome slično), tako bi se smanjio spam i povećala preglednost foruma.

 

Što kažete?

  Definitvino podrzavam...

Operation Flashpoint
14 godina
offline
RE: Prijedlog za forum
Dodinho kaže...

Imam jedan prijedlog:

 

Kako bi se smanjilo spamanje i povećala upotreba gumba ured, moglo bi se uvesti da isti autor ne smije napisati post jedan za drugim u istoj temi unutar nekog prioda (2h, 1 dan i tome slično), tako bi se smanjio spam i povećala preglednost foruma.

 

Što kažete?

Nisi čuo za multi acc?

 

Korisnije bi bilo, kad ne bi smio poslat sa istog IP-a, ali i to ima mana.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog za forum
EVO kaže...
Dodinho kaže...

Imam jedan prijedlog:

 

Kako bi se smanjilo spamanje i povećala upotreba gumba ured, moglo bi se uvesti da isti autor ne smije napisati post jedan za drugim u istoj temi unutar nekog prioda (2h, 1 dan i tome slično), tako bi se smanjio spam i povećala preglednost foruma.

 

Što kažete?

Nisi čuo za multi acc?

 

Korisnije bi bilo, kad ne bi smio poslat sa istog IP-a, ali i to ima mana.

Ip ograničenje ne bi valjalo. npr. ja i brat smo na forumu i ne možemo pisati oba :)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
14 godina
offline
RE: Prijedlog za forum
APazinjan kaže...
EVO kaže...
Dodinho kaže...

Imam jedan prijedlog:

 

Kako bi se smanjilo spamanje i povećala upotreba gumba ured, moglo bi se uvesti da isti autor ne smije napisati post jedan za drugim u istoj temi unutar nekog prioda (2h, 1 dan i tome slično), tako bi se smanjio spam i povećala preglednost foruma.

 

Što kažete?

Nisi čuo za multi acc?

 

Korisnije bi bilo, kad ne bi smio poslat sa istog IP-a, ali i to ima mana.

Ip ograničenje ne bi valjalo. npr. ja i brat smo na forumu i ne možemo pisati oba :)

Na tu manu sam i mislio.

 

Hebiga ne postoji obrana bez mane.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
offline
RE: Prijedlog za forum

mislim da bi forumu jako dobro došlo jedno veče čišćenje...da se obrišu sve lockane teme, i one na kojima nije pisano ništa zadnjih 6mj...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
14 godina
offline
RE: Prijedlog za forum

Ijedan valjani razlog zašto bi se to napravilo?

1. Za to treba vremena

2. Zbog čega?? U lockanim temama drugi ljudi koji pretražuju net u potrazi za rješenjem nekog problema mogu naći odgovor.

3. Ostale bi rupe po forumu (arhiva poruka, broj hvala/TU, broj poruka/tema foruma itd.)..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za forum

po meni je dovoljno " skok na nepročitano ".

tko rano rani , zajebo je kokota
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za forum

Na mnogim forumima postoji opcija za ne prikazivanje avatara. Ta opcija je korisna posjetiteljima foruma koji imaju sporu brzinu ili ih kao ja ne žele vidjeti. Ako nije neki problem molio bih vas da je uvrstite u svoje planove za iduću nadogradnju foruma.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice