Prijedlog: BOL Sidebar neprocitanih tema

poruka: 4
|
čitano: 2.248
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prijedlog: BOL Sidebar neprocitanih tema

Evo napismeno prijedlog za dodatnu funkcionalnost Bug Forum-a:

 

Sidebar box koji bi se na forumu nalazio ispod ili iznad "Aktualne vijesti" box-a, a u njemu bi se prikazivale sve teme koje imaju neprocitanu poruku a spadaju u jednu od dvije kategorije: 1.) Teme u kojima sudjelujem i 2.) Teme koje pratim

 

Vjerujem da su mnogi koristili iznimno koristan dodatak BOL Sidebar autora drnde (kako to izgleda pogledajte ovdje). Zadnjom promjenom na forumu (vezanom za mobilni dio Bug weba), funkcionalnost na koju se BOL Sidebar dodatak oslanjao je uklonjena (server sada baca error umjesto da vrati konkretne podatke) pa dodatak vise ne funkcionira. Zato ovdje pisem prijedlog da se ili

 

1.) Vrati funkcionalnost na koju se dodatak uklanjao (konkretno http://www.bug.hr/forum/tasks/?n=connect),

 

ili

 

 

2.) Uvede ista ili slicna funkcionalnost u sami forum koji ce biti dostupan svim forumasima bez potrebe za instaliranjem dodataka.

 

Smatram (a i dosta drugih forumasa kojima je dodatak bio vrlo koristan) da ova promjena ima smisla i korak je naprijed u smislu user interface-a, i omogucava brze kretanje po forumu.

 

Toliko od mene.

WordPress ❤
 
15 0 hvala 7
15 godina
offline
Prijedlog: BOL Sidebar neprocitanih tema

Podržavam prijedlog kolege OriginalEXE

Idealno bi bilo kada bi se takva funkcionalost ubacila u sam forum, a ako ništa, onda barem vratiti funkcionalnost skripti kolege drnde.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Prijedlog: BOL Sidebar neprocitanih tema

Da barem više ljudi ovo podržava. Gotovo je neophodno za olakšanu funkcionalnost.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
3 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Prijedlog: BOL Sidebar neprocitanih tema

http://www.bug.hr/forum/tasks/?n=connect je popravljen, tako da bi dodatak trebao ponovo radit.

Domagoj
 
4 0 hvala 7
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice