Neažuriranje i zapostavljanje foruma... zaključana tema

poruka: 79
|
čitano: 11.131
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Evo ja imam jednu primjedbu. Primjetio sam da na mnogim podforumuma stoje sticky teme godinama, i ništa se ne mijenja, a trebalo bi. I onda takve teme samo kvare doživljaj i korisnost inače dobrog bug foruma.

 

Recimo podforum "Mobiteli", postoje teme za sve telefone, a u stickijima već godinama stoje teme za nekakav Huawei, Galaxy S i Galaxy S2 koji su de facto zastarjeli uređaji i ne vidim poantu. Imaju i stickey teme Galaxy S3 i S4, mislim da je moderator teški fan Samsunga pa to stavlja {#}

 

Sad ne znam jel moderatori zaborave na to, nije ih briga ili nešto treće, no te teme nemaju što tražiti kao "stickey" već trebaju stajati s ostalim temama mobilnih uređaja.

 

Napominjem da je slična situacija i u mnogim drugim podforumima. Na kraju će doći do toga da sticky teme zauzimaju pola prve stranice podforuma i to nepotrebno, problem je u tome što to stvarno kvari upotrebljivost i preglednost foruma.

 

Eto toliko...

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2013 9:29 (lllnuclearlll).
Moj PC  
38 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
Slazem se!i sto je najgore takvih vise nepotrebnih tema ima po cijelom forumu...
||| Intel Core™ i7 inside |||
14 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Prijavi temu (prvi post) i obrazloži kao što si i sada u postu. Reagiraju 100%.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
lllnuclearlll kaže...
Sad ne znam jel moderatori zaborave na to

Da, zaborave.

DamageHigh je sve objasnio.

DamageHigh kaže...

Prijavi temu (prvi post) i obrazloži kao što si i sada u postu. Reagiraju 100%.

Upravo tako.

 

Prijaviti možete teme koje su sticky a nema potrebe za time, a i teme koje mislite da bi trebale biti sticky.

 

Kome treba 10$ popusta na Banggdod neka se javi na PP.
12 godina
protjeran
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Da ne otvaram novu temu...

 

Zadnjih par dana, teme koje pratim mi se bez razloga označavaju i onda kad ih otvaram skužim da nema ni jednog novog posta. Jako iritantno i taj način ne dovodi do više klikova (ako je u tome stvar), nego jednostavno izbjegavam te teme, i otvaram ih jedan put dnevno.

Bil bi zahvalan, vjerojatno kao i mnoge kolege, da se to riješi.

Moj PC  
25 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Meni također, "nove" poruke su od 15.9. Zadnjih par dana je tako.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Bilo bi lepo da neko od modova/administratora odgovori kad će riješiti problem bespotrebnog označavanja nepročitanih tema.

 

Eto, danas 2 puta u roku od 10 minuta se opet desilo (a i proteklih dana) da ko idiot otvorim označenu temu, a nema novih postova.

Jel to takav problem popraviti, ili nas stvarno držite za budale?

 

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
lllnuclearlll kaže...

Evo ja imam jednu primjedbu. Primjetio sam da na mnogim podforumuma stoje sticky teme godinama, i ništa se ne mijenja, a trebalo bi. I onda takve teme samo kvare doživljaj i korisnost inače dobrog bug foruma.

 

Recimo podforum "Mobiteli", postoje teme za sve telefone, a u stickijima već godinama stoje teme za nekakav Huawei, Galaxy S i Galaxy S2 koji su de facto zastarjeli uređaji i ne vidim poantu. Imaju i stickey teme Galaxy S3 i S4, mislim da je moderator teški fan Samsunga pa to stavlja {#}

 

Sad ne znam jel moderatori zaborave na to, nije ih briga ili nešto treće, no te teme nemaju što tražiti kao "stickey" već trebaju stajati s ostalim temama mobilnih uređaja.

 

Napominjem da je slična situacija i u mnogim drugim podforumima. Na kraju će doći do toga da sticky teme zauzimaju pola prve stranice podforuma i to nepotrebno, problem je u tome što to stvarno kvari upotrebljivost i preglednost foruma.

 

Eto toliko...

nek stave npr općenito samsung sticky (lockan) a u njemu linkovi na temu određenog modela (s1, s2, s3 mini, s3 itd, note..)..

i tak za svaki mobitel/marku za kojom je interes (xperia z recimo)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

I hoće li se mobilni forum ikad rješit?

Sramota je da informatički časopis ima onako loš mobilni portal

Zdravi i veseli bili :)
 
7 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Zadnjih par dana, teme koje pratim mi se bez razloga označavaju i onda kad ih otvaram skužim da nema ni jednog novog posta. Jako iritantno i taj način ne dovodi do više klikova (ako je u tome stvar), nego jednostavno izbjegavam te teme, i otvaram ih jedan put dnevno.

Bil bi zahvalan, vjerojatno kao i mnoge kolege, da se to riješi.

Nemoj brisati kolačiće pa nećeš imati problema...

bradonja_85 kaže...

I hoće li se mobilni forum ikad rješit?

Sramota je da informatički časopis ima onako loš mobilni portal

Istina je da ga treba podosta osvježiti, ali da je "sramota", baš i nije.

 

Svakao će uskoro i to doći na red...

...
12 godina
protjeran
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Ma ne brišem kolacice upravo zbog toga. Danas je sve u redu, eto. Bumo vidli kak bude dalje.

 

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Kad bi se stranice updejtale kao "aktivne teme" ili kao na fejsu...a ne da moramo refreshati cijelu stranicu..

Iron Maiden
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
Miro kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Zadnjih par dana, teme koje pratim mi se bez razloga označavaju i onda kad ih otvaram skužim da nema ni jednog novog posta. Jako iritantno i taj način ne dovodi do više klikova (ako je u tome stvar), nego jednostavno izbjegavam te teme, i otvaram ih jedan put dnevno.

Bil bi zahvalan, vjerojatno kao i mnoge kolege, da se to riješi.

Nemoj brisati kolačiće pa nećeš imati problema...

Ja ne brišem kolačiće i događa mi se to.

Zdravi i veseli bili :)
14 godina
online
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Meni se ista stvar događa i to posljednjih nekoliko dana još češće nego obično. Kolačići nisu brisani. Browser je FF 26.0.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Opet isti vrag, označi kao pročitano, i onda malo kasnije zaboravi. Prije je sve radilo kako treba, u čemu je problem?

Svi smo mi Mentalist.
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Stvarno diže živce...bilo je sve super jedno dugo vrijeme, a sad opet redovito zafrkava...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Istina, već neko vrijeme se događa barem jednom dnevno. Nadam se da ćete srediti to, baš smeta.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
14 godina
odjavljen
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Evo već treći put danas gledam ovu istu temu, kao i još dosta drugih, prestrašno.

Svi smo mi Mentalist.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Meni se isto desava da oznaci kao da ima novih poruka a zapravo nema..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Takodjer, a sigurno ne diram svoje kolacice. Osim onih u frizideru :)

WordPress ❤
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
lllnuclearlll kaže...

Evo ja imam jednu primjedbu. Primjetio sam da na mnogim podforumuma stoje sticky teme godinama, i ništa se ne mijenja, a trebalo bi. I onda takve teme samo kvare doživljaj i korisnost inače dobrog bug foruma.

 

Recimo podforum "Mobiteli", postoje teme za sve telefone, a u stickijima već godinama stoje teme za nekakav Huawei, Galaxy S i Galaxy S2 koji su de facto zastarjeli uređaji i ne vidim poantu. Imaju i stickey teme Galaxy S3 i S4, mislim da je moderator teški fan Samsunga pa to stavlja {#}

 

Sad ne znam jel moderatori zaborave na to, nije ih briga ili nešto treće, no te teme nemaju što tražiti kao "stickey" već trebaju stajati s ostalim temama mobilnih uređaja.

 

Napominjem da je slična situacija i u mnogim drugim podforumima. Na kraju će doći do toga da sticky teme zauzimaju pola prve stranice podforuma i to nepotrebno, problem je u tome što to stvarno kvari upotrebljivost i preglednost foruma.

 

Eto toliko...

Slažem se sa svime, osim da S2 temu treba maknuti iz sticky.

Molim lijepo, najposječenije tema o jednom mobilnom uređaju ikad!
Svojevremeno 2. najčitanija tema na BUG-u.
Sad je na 3. mjestu.
I nije zastarjeli uređaj.
Mnogi dolaze u temu koji su tek sad nabavili S2. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Cijeli dan mi izbaciva nedostupne stranice.

Događa li se još kome?

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Meni ne, ali sam se moral 3-4 put ponovo ulogirati, nekaj zajebava opet.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
bradonja_85 kaže...

I hoće li se mobilni forum ikad rješit?

Sramota je da informatički časopis ima onako loš mobilni portal

Da, ovo bi definitivno trebao biti jedan od prioriteta.

 

Ako ne responzivna/fluidna stranica, onda barem zadržavanje istih url-ova na mobilnoj verziji, pa da mogu jednostavno, ako nešto dobro vidljivo na mobilnoj (npr:citati), samo stavim www, umisto m i poslije se vratim na m.

 

 

Što se nepročitanih tema tiće, meni se jučer stalno događalo, a danas me odlogiralo. Cookie ne brišem i na svim ostalim stranicama sam uredno ostao logiran.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
moderator
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
MrBlc kaže...
bradonja_85 kaže...

I hoće li se mobilni forum ikad rješit?

Sramota je da informatički časopis ima onako loš mobilni portal

Da, ovo bi definitivno trebao biti jedan od prioriteta.

 

Ako ne responzivna/fluidna stranica, onda barem zadržavanje istih url-ova na mobilnoj verziji, pa da mogu jednostavno, ako nešto dobro vidljivo na mobilnoj (npr:citati), samo stavim www, umisto m i poslije se vratim na m.

 

 

Što se nepročitanih tema tiće, meni se jučer stalno događalo, a danas me odlogiralo. Cookie ne brišem i na svim ostalim stranicama sam uredno ostao logiran.

Ovo je posljedica redovnog održavanja, danas popodne su (neki) od servera više puta restartani, tako da se događao problem s odlogiravanjem, no nije baš dugo trajalo...

...
16 godina
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
MrBlc kaže...
bradonja_85 kaže...

I hoće li se mobilni forum ikad rješit?

Sramota je da informatički časopis ima onako loš mobilni portal

Da, ovo bi definitivno trebao biti jedan od prioriteta.

 

Ako ne responzivna/fluidna stranica, onda barem zadržavanje istih url-ova na mobilnoj verziji, pa da mogu jednostavno, ako nešto dobro vidljivo na mobilnoj (npr:citati), samo stavim www, umisto m i poslije se vratim na m.

 

 

Što se nepročitanih tema tiće, meni se jučer stalno događalo, a danas me odlogiralo. Cookie ne brišem i na svim ostalim stranicama sam uredno ostao logiran.

prije točno dvije godine sam to pitao i ništa..

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc-vezi/prijedlog-mobilni-bug-mbughr/135030.aspx

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Problem još uvijek postoji i pojavljuje se više puta dnevno...vraća me na kakti nepročitani post, a 3 posta ispod moj post...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neažuriranje i zapostavljanje foruma...
DamageHigh kaže...

Problem još uvijek postoji i pojavljuje se više puta dnevno...vraća me na kakti nepročitani post, a 3 posta ispod moj post...

Istina, evo već treći put po prvi put čitam tvoj post. Moga bi Bug ovo dobro unovčiti, šta bi sve neke žene dale da im više puta može biti prvi put :-P

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
14 godina
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Ovo je već postalo lagano iritantno, sa pročitanim/nepročitanim temama.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Neažuriranje i zapostavljanje foruma...

Postalo je iritantno davno, sada je već nepodnošljivo.

Svi smo mi Mentalist.
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice