Ne mogu se logirati u Mozilli

poruka: 17
|
čitano: 4.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli/Firefox-u

Od jučer se ne mogu logirati na BUG Forum, javlja mi grešku da e-mail/lozinka nije ispravna.

Mozilla v.3.6.10 na WIN XP

Na IE 7 radi, jer iz njega sad pišem ovaj post, mada mi se neki dijelovi (Pošalji/Resetiraj/Odustani) nekad ne vide, ali ih strelica miša detektira.

Od doma sa drugog računala na Mozilli v. 3.6.10 se mogu normalno logirati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2010 12:11 (Matozan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Meni takodjer ne radi na firefox-u. Reinstall ne pomaze. Trenutno sam na IE8.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Batista kaže...

Meni takodjer ne radi na firefox-u. Reinstall ne pomaze. Trenutno sam na IE8.

 Ni meni nije pomogao. Mršti se

Čudno na jednom stroju radi, a na drugom ne.

15 godina
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
a da probate s nekim drugim browserom e.g. Opera ?
Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli

Pa napisali smo da na IE radi, ali od jučer ne radi na Mozilli i to samo na ovom PC-u, doma mi radi logiranje i u Mozilli.

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Probaj u Chromeu

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 11:38 (Cerina15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli

Alternativni browseri mi nisu napeti, želim riješiti ovaj problem sa logiranjem na Mozilli, jer samo nju koristim.

Do jučer mi je sve radilo OK.

Možda su BUG-ovci što promijenili na postavkama/serveru?

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Postupak: Start -> Svi Pprogrami -> Mozila Firefox i baš tamo pod Siguran način i tamo obrišite sve povijest i također i za lozinku isto obrišite i napravite novi tad će u Mozili Firefox funkcionirati. (obično jer sva stranica natrpana kao arhiva i nema mjesta za dodatne pa onda javlja problem i morate obrisati povijest posjeta na stranici) Ja sam na Firefox bez problema logiram na tu stranicu.

Nenad
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Nello kaže...

Postupak: Start -> Svi Pprogrami -> Mozila Firefox i baš tamo pod Siguran način i tamo obrišite sve povijest i također i za lozinku isto obrišite i napravite novi tad će u Mozili Firefox funkcionirati. (obično jer sva stranica natrpana kao arhiva i nema mjesta za dodatne pa onda javlja problem i morate obrisati povijest posjeta na stranici) Ja sam na Firefox bez problema logiram na tu stranicu.

 Ali pod spremljene lozinke mi je sve prazno?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Matozan kaže...

 Ali pod spremljene lozinke mi je sve prazno?

Ovisi kada pristupa na forumu obično korisnik sam bira dali želi bit zapamćene lozinku ili ne. Kod zapamćene kad se klikom prijava automatski prijavljuješ na forumu. Kod spremanja lozinke u kompu nisu sigurni, ako se sumnjaš da netko zna tvoju lozinku i obavezno promjeni lozinku. Lozinku najsigurnije napisat u teku i spremit. Svaki slučaj kada si zaboravio lozinku a u teci imaš zapisanog.

Nenad
15 godina
odjavljen
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Očistite cache browsera.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Preko C-cleanera je najbolje to izbrisati, jer se to i meni dogodilo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Maamen kaže...

Preko C-cleanera je najbolje to izbrisati, jer se to i meni dogodilo.

Zašto ccleaner kad svaki browser ima opciju brisanja cachea?

 

Ako ni brisanje cachea ne pomaže, treba obrisat profil od FFa (naravno, prvo backup bookmarksa i passworda).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli

Meni se već neko vrijeme sve učestalije pojavljuje "Nedostupne stranice" nakon logiranja na forum.

Također me zna i odjaviti s foruma onako bezveze prilikom refreshanja stranice.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Sum_of_all_fears kaže...
Maamen kaže...

Preko C-cleanera je najbolje to izbrisati, jer se to i meni dogodilo.

Zašto ccleaner kad svaki browser ima opciju brisanja cachea?

 

Ako ni brisanje cachea ne pomaže, treba obrisat profil od FFa (naravno, prvo backup bookmarksa i passworda).

Zato jer uvijek neka glupost ostane, a ccleaner sve obriše. Ja sam stavio sve kvaćice za firefox i uspijelo mi iz prve.

15 godina
odjavljen
offline
RE: Ne mogu se logirati u Mozilli
Maamen kaže...

Zato jer uvijek neka glupost ostane, a ccleaner sve obriše. Ja sam stavio sve kvaćice za firefox i uspijelo mi iz prve.

Meni nikad nije ništ ostalo al ok :/

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Ne mogu se logirati u Mozilli/Firefox-u

Evo ga riješio sam problem.

Brisanje cache-a nije pomoglo, ali CCleaner je počistio sve što je trebalo i sad kao što vidite sam opet logiran na forum sa Mozilla FF. Smijeh

 

THX

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice