TVZ-općenito-pitanja i odgovori

poruka: 401
|
čitano: 136.570
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina

brisati

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 13:15 (Exsomaniac121).

0 0 hvala 0
8 godina

Kolka je razlika u težini između računarstva i informatike (oiu)? Vidim da ima cak i dosta istih predmeta, jel se ti zajednicki kolegiji rade po istom programu (tipa mat ili fiz, programiranje 1,2)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Dovoljno ti govori da se s računarstva može prebaciti na info, dok obratno nije moguce. Studiram računarstvo i ne znam kakav je studij info, al sam čuo da je dosta lakši. Znam za C da dođu do pelji ili 1d nizova nisam siguran dok mi se na kraju semestra igramo s binarnim i txt datotekama. Ali ako te zanima odi all in u to i moći ćeš naći jako dobar posao. Sve zavisi od tebe

4 godine
Equi kaže...

Znam za C da dođu do pelji ili 1d nizova nisam siguran dok mi se na kraju semestra igramo s binarnim i txt datotekama. Ali ako te zanima odi all in u to i moći ćeš naći jako dobar posao. Sve zavisi od tebe

Na informatici se rade 1d i 2d nizovi isto kao i petlje i binarne datoteke. Znači kompletan C jezik. U prvom semestru u pythonu, a u drugom u Cu. Ne pričaj ako nisi siguran.

2 godine

My bad tak su mi rekli, al laksi je C na informatici nego na računarstvu.

0 0 hvala 0
8 godina

A razlika redovno-vanredno? Kakva je razlika ako je ima, sto se tice predavanja/labosa i kvalitete istih i opterećenje? Mogu li vanredni ici po programu redovnih, tipa da se za svaki kolegij moze birati po kojem ces programu kao sto je to slucaj na nekim drugim faxevima?

Pitam jer sam najvjerojatnije osuden na vanredno..

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 18:17 (RaZeR GaMeR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
RaZeR GaMeR kaže...

A razlika redovno-vanredno? Kakva je razlika ako je ima, sto se tice predavanja/labosa i kvalitete istih i opterećenje? Mogu li vanredni ici po programu redovnih, tipa da se za svaki kolegij moze birati po kojem ces programu kao sto je to slucaj na nekim drugim faxevima?

Pitam jer sam najvjerojatnije osuden na vanredno..

Osim matke meni je sve isto bilo, možeš se s profesorima dogovoriti šta se tiče predavanja. Labosi se biraju ko prvi njegovo tak da tu moraš paziti s time da redovni ne uzimaju termine iza 16h. Vanredni sam student

8 godina
Equi kaže...
.....

Osim matke meni je sve isto bilo, možeš se s profesorima dogovoriti šta se tiče predavanja. Labosi se biraju ko prvi njegovo tak da tu moraš paziti s time da redovni ne uzimaju termine iza 16h. Vanredni sam student

Zasto bas matka? Kad su obicno predavanja za vanredne, pretpostavljam poslije 16h sve? Ima li movinga među lokacijama ili je sve u istoj zgradi (predavanja, labosi..)? Kako funkcionira TZK?

hvala sto odgovaras

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 21:57 (RaZeR GaMeR).
2 godine
RaZeR GaMeR kaže...
Equi kaže...
.....

Zasto bas matka? Kad su obicno predavanja za vanredne, pretpostavljam poslije 16h sve? Ima li movinga među lokacijama ili je sve u istoj zgradi (predavanja, labosi..)? Kako funkcionira TZK?

hvala sto odgovaras

Redovni malo brze prolaze gradivo iz matke, al na kraju imamo skoro iste kolokvije. Iza 16h, al nama je rečeno da je sve spremno za online godinu tak da možda i ne budete trebali ići na predavanja. Sve ti je na 200m razlike od fsb-a do zgrade tvz-a. Ako si vanredni nemas tzk.

22 mjeseca

pozdrav, kolike su sanse upasti na diplomski informatike ako nisam studirao prve 3god na tvz? Dal se gleda tocno po kvotama ili upisuju i malo vise (mislim plaća se pa im nije lose:D).

recimo neki plan je upisati informatiku pa kasnije se opredijeliti za modul racunarski sustavi pa onda usmjerenje racunalne mreze i stustavi. Upisivao bi varedno. Takoder dal ima razlike ako se upisuje na 12 ili 24mj, mislim dal su sanse vece za upasti ako upisujem na 8 semestara?

0 0 hvala 0
2 godine

Raspored 1. semestra računarstvo

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice