Online tečajevi

poruka: 4
|
čitano: 3.683
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Online tečajevi

Trebam preporuku stranice sa online tečajevima, besplatnima ako je ikako moguće  . Ono što mi je bitno je da si sam prilagođavam tempo učenja. Znači da lekcije učim tempom koji meni odgovara. Tipa, odem dva tjedna na put, ne odradim nijednu lekciju. Budem na godišnjem, odradim 2 lekcije u istom tjednu. I druga stvar što mi je bitna da se stvarno radi o "vođenju" kroz tematiku. Da se tečaj sastoji stvarno od zadaća, ispita, projekata, a ne da bude 10 videa predavanja i to je to.

 

Ako netko ima iskustava iz prve ruke molio bih ga da podijeli 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Online tečajevi

pogledaj edx.org

16 godina
neaktivan
offline
Online tečajevi

Na courseri ti neki tečajevi/specijalizacije dopuštaju financial aid, odn. oslobađanje plaćanja (bude ti s lijeve strane, ispod tipke Enroll). Moraš jedino priložiti sliku osobne te navesti razloge te malo pričekaš da ti odobre. Primjerice: uzeo sam java specijalizaciju sveučilišta Duke koja se sastoji od 5 tečajeva. Za svaki moraš slati ponovno zahtjev da ti odobre besplatno polaganje, no kad završiš dobiješ certifikat koji možeš priložiti u životopis, linkati u linkedin profil itd. (za razliku od edx gdje ti je tečaj besplatan za polaganje, no ako želiš certifikat moraš platiti 100$).

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Online tečajevi
nikola_st kaže...

pogledaj edx.org

 

Hvala, ovo će biti super!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice