Diplomski online studij - koji odabrati?

poruka: 7
|
čitano: 7.112
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Diplomski online studij - koji odabrati?

Pozdrav!

 

Trenutno završavam preddiplomski studij na FOI-u informatike i nemam volje više putovati za Varaždin pa gledam već neko vrijeme opcije online studiranja diplomskog studija.

Obzirom da sam već zaposlen (i nije mi bitno koji faks i usmjerenje upisujem) htio bih upisati neki diplomski studij na kojem ne treba previše učenja pa mi je prvo na pamet pao Baltazar u Zaprešiću  

Pa me zanima ako ima netko tko ide ili je išao na smjer Menadžment javnog sektora pošto se isti jedini može studirati online na Baltazaru da napiše nekakva osobna iskustva.

Također naravno dobro došao je svaki prijedlog nekog drugog diplomskog online studija.

 

Unaprijed hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 9:49 (Trle96).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diplomski online studij - koji odabrati?
Trle96 kaže...

Pozdrav!

 

Trenutno završavam preddiplomski studij na FOI-u informatike i pošto sam iz Sisačko - moslavačke županije i zaposlen na neodređeno, nemam volje više putovati za Varaždin pa gledam već neko vrijeme opcije online studiranja diplomskog studija.

Obzirom da sam već zaposlen (i nije mi bitno koji faks i usmjerenje upisujem) htio bih upisati neki diplomski studij na kojem ne treba previše učenja pa mi je prvo na pamet pao Baltazar u Zaprešiću  

Pa me zanima ako ima netko tko ide ili je išao na smjer Menadžment javnog sektora pošto se isti jedini može studirati online na Baltazaru da napiše nekakva osobna iskustva.

Također naravno dobro došao je svaki prijedlog nekog drugog diplomskog online studija.

 

Unaprijed hvala svima!

 ako već imaš (neodređen) posao, završi samo preddiplomski i mani se ćorava posla. koji će ti q diplomski studij? uštedi vrijeme, novce i živce. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
offline
Re: Diplomski online studij - koji odabrati?
Ajar kaže...
Trle96 kaže...

Pozdrav!

 

Trenutno završavam preddiplomski studij na FOI-u informatike i pošto sam iz Sisačko - moslavačke županije i zaposlen na neodređeno, nemam volje više putovati za Varaždin pa gledam već neko vrijeme opcije online studiranja diplomskog studija.

Obzirom da sam već zaposlen (i nije mi bitno koji faks i usmjerenje upisujem) htio bih upisati neki diplomski studij na kojem ne treba previše učenja pa mi je prvo na pamet pao Baltazar u Zaprešiću  

Pa me zanima ako ima netko tko ide ili je išao na smjer Menadžment javnog sektora pošto se isti jedini može studirati online na Baltazaru da napiše nekakva osobna iskustva.

Također naravno dobro došao je svaki prijedlog nekog drugog diplomskog online studija.

 

Unaprijed hvala svima!

 ako već imaš (neodređen) posao, završi samo preddiplomski i mani se ćorava posla. koji će ti q diplomski studij? uštedi vrijeme, novce i živce. 

 

 Uvijek je bolje imat VSS pogotovo u poduzećima poput mog (još kad se uzme u obzir nedostatak ljudi na burzi), a još dok nemam djece tih par godina bi htio iskoristiti tu priliku 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 12:38 (Trle96).
4 godine
offline
Diplomski online studij - koji odabrati?

Nema baš nitko nekakve prijedloge ili iskustva? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 14:38 (Trle96).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diplomski online studij - koji odabrati?
Trle96 kaže...

Nema baš nitko nekakve prijedloge ili iskustva? 

 Isto kao što je kolega gore spomenuo, uhvati se posla i nemoj razmisljat o skroz nebitnim fakultetima iskljucivo zbog diplome.

 

Ta titula ti jedino dobro dođe ako ideš radit kroz razno razne drzavne uprave, kroz ministarstva, itd itd itd.. Tamo gledaju to, uz naravno, nezaobilaznu stranacku pripadnost.

4 godine
offline
Re: Diplomski online studij - koji odabrati?
Overflow1984 kaže...
Trle96 kaže...

Nema baš nitko nekakve prijedloge ili iskustva? 

 Isto kao što je kolega gore spomenuo, uhvati se posla i nemoj razmisljat o skroz nebitnim fakultetima iskljucivo zbog diplome.

 

Ta titula ti jedino dobro dođe ako ideš radit kroz razno razne drzavne uprave, kroz ministarstva, itd itd itd.. Tamo gledaju to, uz naravno, nezaobilaznu stranacku pripadnost.

 A kao što sam i ja gore rekao, ta "nebitna" diploma mi može donesti skoro pa automatski duplo bolje radno mjesto nego s VŠS. 
Uostalom tema nije otvorena da se razglaba o tome isplati li se to ili ne već da pomogne ljudima u nedoumici koji isto kao i ja znaju da će ta diploma pomoći u karijeri. 

Nebi otvarao ovu temu a da nisam 100% siguran da će mi donesti plaćenije radno mjesto po završetku istog...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 14:41 (Trle96).
12 godina
offline
Re: Diplomski online studij - koji odabrati?
Ajar kaže...

 ako već imaš (neodređen) posao, završi samo preddiplomski i mani se ćorava posla. koji će ti q diplomski studij? uštedi vrijeme, novce i živce. 

 Salis se, jelda? Kao da ne zivimo u istoj drzavi :)

Radim u IT-u, diplomski studij je itekako dobrodosao jer em znanje nije za bacit i sama cinjenica da si se nagutao jos 2 godine govana s faksa je dobar pokazatelj da si ratnik.

Ako te interesira i imas volje, idi se educiraj jer ti to nitko vise ne moze uzet, a 2 godine (il kolko vec) ulaganja za ostatak zivota mi ne zvuci kao usteda vremena, novaca i zivaca vec kao pametan i inteligentan potez :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 21:53 (BorgMater).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice