Huawei P50/PRO

poruka: 12
|
čitano: 7.101
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
Huawei P50/PRO

Da neme teme za nadolazeći flagšip, to mi pak nije jasno, opet ste prespavali događanja

https://www.gsmarena.com/huawei_p50_and_p50_pro_unveiled_s888_kirin_9000_chipsets_in_4g_upgraded_cameras-news-50298.php

Ajmo ljudi, iznesite svoje mišljenje o nadolazećim flagšipima, zainteresiranih će sigurno biti za kupnju.. Napokon 90Hz na slabijem modelu i napokon stereo zvučnici kao i napokon SD proc..

Dal sam spomenuo kameru koja bi trebala bit poboljšana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2021 8:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Huawei P50/PRO

nisu mi nešto napeti, praktički su DOA za prosječnog korinsnika svugdje osim u kini. ima tih zaobilaženja koja funkcionira mjesec dva dok ih huawei ne ugasi/pokrpa.

kolko sam shvatio, taj harmonyos je i dalje android, tj. baziran na AOSP - ni tu ništa novo.

šteta, ubiše ih američani da očuvaju svoje brendove.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!

2 0 hvala 0
8 godina
Huawei P50/PRO

Od Huaweia me zanima samo do P30 i Mate 20 serije, ovo ostalo je puno previse kompromisa za moj ukus.

0 0 hvala 0
11 mjeseci
Huawei P50/PRO

Svakako kamera će bit najbolje što se nudi na tržištu a i sam mob će bit vrh... 

0 0 hvala 0
13 godina
Re: Huawei P50/PRO
Apachy kaže...

nisu mi nešto napeti, praktički su DOA za prosječnog korinsnika svugdje osim u kini. ima tih zaobilaženja koja funkcionira mjesec dva dok ih huawei ne ugasi/pokrpa.

kolko sam shvatio, taj harmonyos je i dalje android, tj. baziran na AOSP - ni tu ništa novo.

šteta, ubiše ih američani da očuvaju svoje brendove.

Baš suprotno. Za prosječnog korisnika nije nikakav problem. Za korisnike koji trebaju neke specifične stvari tu da.
Koristia sam mate 30pro bez gmsa, 40pro bez gmsa a i matu 50pro cu koristit bez tih šljamova.
Prije mate40 sam iša isprobat s21 ultra, bože sačuva. najosnovnije ne radi. FP reader svaki 3i put a face da ne spominjem koliko je to

jadno kad dođeš sa mate30pro.
Na kraju priče ce ameri vise sjebat sebe nego huawei

iPhone is a smartphone for dumb people
9 godina
Cijena Za P50 Pro 8999kn..
Imam osjecaj da ce 2022.godina biti fail sto se tice mobitela.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Moram priznati da sam malo iznenaden s Huaweiem. Nisam iznenaden za cijenu nego sto nisu dali nista uz telefon u prednarudzbi.

Kad sam uzimao p40 pro+ dobio sam bezicni punjac i sat a kostao je 9500kn. To je sad cijena po kojoj se prodaje konkurnski flagship s slusalicama.

Bas sam bio spreman da piknem p50 pro ali idem sad u drugom smjeru i ako je netko zaiteresiran za p40 pro+ bit ce dostupan za cca 2 tjedna..

Pozdrav svima

5 godina
Huawei P50/PRO

bok,

jel mozda netko ima p50 pro i ako ima kakva vam je kamera opcenito? 

ne znam ima li mi smisla s p40 pro prijeci na p50 pro, ne vjerujem da je toliko bolja kamera...ili je?

0 0 hvala 0
6 godina
ivrabec985 kaže...

bok,

jel mozda netko ima p50 pro i ako ima kakva vam je kamera opcenito? 

ne znam ima li mi smisla s p40 pro prijeci na p50 pro, ne vjerujem da je toliko bolja kamera...ili je?

nema neke velike razlike

14 godina
Da li radi Teams na Huawei? Hvala.

0 0 hvala 0
11 godina
Sil kaže...
Da li radi Teams na Huawei? Hvala.

Radi normalno

9 godina
Huawei P50/PRO

Zadnji Huawei mi je bio P20 Pro,fantastican mob.

Jucer bas gledam P50 Pro u shopu....1060eu ili tako nesto ovdje u De....nisu normalni uzevsi u obzir da mob nije "kompatibilan" sa svijetom.

Nije moja krivica kao kupca sto su oni u toj situaciji,zar ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice