Huawei P40

poruka: 880
|
čitano: 165.856
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Huawei P40
Imam pitanje, kupio bih P40 Pro, osoba koristi Gmaps, Youtube i Gmail od Google aplikacija, jel to ide preko Gsuite pa se normalno koristi?

0 0 hvala 0
9 godina

Moze i ovako, stvar funkcionira u praksi, samo nisam siguran kako podesavati notifikacije

0 0 hvala 0
11 godina
mile59 kaže...

Moze i ovako, stvar funkcionira u praksi, samo nisam siguran kako podesavati notifikacije

Prije nekih 2 tjedna nakon updatea izgubio google servise  na P40 lite.

Posto stari nacini vise ne funkcioniraju a Gspace mi je oduran , kupio 1+ Nord CE 5G  za iste pare i prezadovoljan sam.

Sorry Huawei , ceka se Harmony OS 2.0

Eire
7 godina
Huawei P40

Nabavio opet p40, u zamjenu za mate 20 pro. 

Hardverski je telefon savrsen, vrhunske kamere, kompaktan, vrhunske performanse i nevjerojatna baterija.

Malo sam namucio dok nisam sve poslozio, ali sam ga sredio da fukncionira kao savrsen "daily driver".

Prva stvar je iskombinirat gspace sa shortcut makerom:

1) skinit gspace sa app gallery, instalirat ga i prijavit se sa svojim google racunom u njega.

2) skinit i instalirat shortcut maker https://www.apkmirror.com/apk/android_rk/shortcut-maker/shortcut-maker-3-2-1-release/shortcut-maker-3-2-1-android-apk-download/

3) skinit ovaj file koji sam uploadao 

https://drive.google.com/file/d/10mb_E7P4PNty0GFzF-DdDxYNFk3IXi_f/view?usp=sharing

4) uci u file manager, odabrat ovaj skinuti file, kad pita s cime ga zelite otvorit na dnu imate "other" i tu odaberite shorcut maker. 

Sad imate shortcut na play store s kojim najnormanije skidate aplikacije. Bilo google ili sve ostale.

Skinio sam recimo ove dvi glupe igre koje igram, skino play games i sve fino radi i prenjelo mi je levele s starog moba. Photos, maps, sve radi.

Predlazem da whatsapp ne instalirate preko gspacea, nego da na starom mobu napravite backup, zipate cijeli whatsapp folder, prebacite na novi mob, otpakirate.

Instalirate whatsapp aplikaciju i sad ono bitno PRIJE NEGO POKRENETE WHATSAPP, ajdete u postavke, aplikacije, whatsapp i tu mu odobrite sva dopustenja.

Gboard se moze instalirat preko gspace, ali telefon je " ne vidi ". Tako da je skinite s apk mirror ili slicno.

Jedina google aplikacija koja ne radi je keep, al tu sam napravio desktop shortcut na link i dobro je.

U svakom slucaju, sve funkcionira odlicno, prezadovoljan sam.

Cak bi rekao da ovu metodu preferiram vise nego onu staru, jer GMS nije aktivan u sistemu i dobivam redovno 5H SOT sa jos oko 50% baterije, a doslovce sve mi je popaljeno i ne izlazim iz kamere :D

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
thebatman kaže...

.............

Cak bi rekao da ovu metodu preferiram vise nego onu staru, jer GMS nije aktivan u sistemu i dobivam redovno 5H SOT sa jos oko 50% baterije, a doslovce sve mi je popaljeno i ne izlazim iz kamere :D

Koja verzija androida? Ja sam još uvijek na 131, pa da vidim da li se isplati update pa ova metoda..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
7 godina
majdo kaže...
thebatman kaže...

.............

Koja verzija androida? Ja sam još uvijek na 131, pa da vidim da li se isplati update pa ova metoda..

6 godina
Huawei P40

Nabavio sam P40 Lite za 600kn (prakticki nov) kolko bi me kostao popravak starog mobitela koji je ionak bio usporen i star. 
Za te novce sam prihvatio tu zezanciju sa google-om

Uglavnom slozio sam si skoro sve sto trebam, a ne trebam puno. 
Gmail preko K-9
Sigal radi normalno, Protonmail, OsmAnd, Flickr...  jedino bi za google maps morao koristi onaj gspace koji je gore naveden no malo me nervira kaj baci reklamu svaki put kad pokrenem preko njega aplikaciju. Jel moguce maknut te reklame ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 17:03 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Santana kaže...

Jel moguce maknut te reklame ?

Jeste. Platis ,mislim ,15 eura ..

Eire
9 godina
Sta se ne moze google maps skinuti preko onog petal searcha? Neces se moc prijaviti al ce ti geokodiranje raditi

1 0 hvala 1
6 godina
mile59 kaže...
Sta se ne moze google maps skinuti preko onog petal searcha? Neces se moc prijaviti al ce ti geokodiranje raditi

Nisam nit probao. Mislio sam odma da nece radit...

Uglavnom instalirano je i radi :) Hvala

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice