Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.831
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

Evo jedan moj amaterski tutorial downgradeanja na emui 10 i stavljanja googlea.

 

 

 

 

 

 

 

 Hvala. Sa P40lite nebi trebo ima problema ak radim isto (tj. slicno) kao ti ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Huawei P40

Ma da samo pazi da upišes sve brojeve kako triba dok biras fw

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Huawei P40

Stigao emui 12 ali necu nista azurirati, vjv ce riknut nativni google servisi na mobitelu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...

Stigao emui 12 ali necu nista azurirati, vjv ce riknut nativni google servisi na mobitelu 

 Meni je još na 230, koliko citam po ruskim forumima emui12 ne sjebe nativni google, ne bi trebalo bit problema. 

13 godina
offline
Huawei P40

Potvrdujem, nema nikakvih problema sa google servisima nakon nadogradnje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

je li netko ovo probao? Je li moguće preko toga instalirati android auto?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Jutros instalirao EMUI 12, nista se nije poremetilo od Google servisa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

Jel zna netko zasto ne radi smart lock otkljucavanje preko pametnog sata? Dodao sam sat ali svejedno on trazi ili face id ili otisak

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...

Jel zna netko zasto ne radi smart lock otkljucavanje preko pametnog sata? Dodao sam sat ali svejedno on trazi ili face id ili otisak

 

Face id mu toliko dobro i brzo radi da ne vidim potrebu za tim.

To je bilo korisno na Mate 20 PRO koji nije imao bas pouzdan face id.

14 godina
offline
Re: Huawei P40

Meni je na Mate 20 PRO face ID radio savršeno i bez greške.

Ako me pamćenje dobro služi, a vjerujem da služi, obzirom da mi je Mate 20 PRO telefon kojeg sam najdulje koristio.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 18:41 (zabranjeniples).
10 godina
offline
Huawei P40

Ja sam Mate 20 PRO koristio sve skupa preko 2 godine i imao sam ih sigurno 4-5 komada razlicitih i nikako ne mogu reci da je to bilo 100% pouzdano kao na P40 PRO.

Zena mi ima također M20P i ista stvar.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

EMUI 10 na EMUI 12 - da li servisi ubačeni putem Googlefiera ili kako se već piše - ostaju ili ih update skine?

 

Inače koristim plaćeni GSpace, sve mi oke radi - ali imam jedan folder na Google Driveu na koji tjedno radim upload nekih stvari vezanih za posao (da da, i privatnik te koristi da privatni drive koristiš za posao jbg, ali barem dobro plati).

 

Problem je što nekad dodam te dokumente u Google Drive - međutim neke digne, a neke beskonačno vrti. Pa moram ponoviti radnju da krene.

Tj nije to problem, nego je problem što ti dokumenti koji se nisu digli od prve - ostanu trajno na mobilnom Google drive kao da se "vrte", tj upload u tijeku.

Imam dokumenata starih par tjedana - kad otvorim Drive - piše da se "dižu". Međutim ništa se ne događa.

 

Čak ti dokumenti niti ne zauzimaju prostor, i na PC-u uopće ne postoje - samo na Google Driveu od GSpacea.

 

Tj čak i ručna web adresa u mobitelu za Google Drive ne pokazuje te dokumente.

Probao se odjaviti, očistiti cashe, ništa ne pomaže.

 

Pa me to psihički nervira, da vidim neke dokumente koji uopće ne postoje. Razmišljam o očajničkom potezu, vraćanje na EMUI 10, gore Google i nazad na 12.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P40
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Tomina kaže...

EMUI 10 na EMUI 12 - da li servisi ubačeni putem Googlefiera ili kako se već piše - ostaju ili ih update skine?

 

Inače koristim plaćeni GSpace, sve mi oke radi - ali imam jedan folder na Google Driveu na koji tjedno radim upload nekih stvari vezanih za posao (da da, i privatnik te koristi da privatni drive koristiš za posao jbg, ali barem dobro plati).

 

Problem je što nekad dodam te dokumente u Google Drive - međutim neke digne, a neke beskonačno vrti. Pa moram ponoviti radnju da krene.

Tj nije to problem, nego je problem što ti dokumenti koji se nisu digli od prve - ostanu trajno na mobilnom Google drive kao da se "vrte", tj upload u tijeku.

Imam dokumenata starih par tjedana - kad otvorim Drive - piše da se "dižu". Međutim ništa se ne događa.

 

Čak ti dokumenti niti ne zauzimaju prostor, i na PC-u uopće ne postoje - samo na Google Driveu od GSpacea.

 

Tj čak i ručna web adresa u mobitelu za Google Drive ne pokazuje te dokumente.

Probao se odjaviti, očistiti cashe, ništa ne pomaže.

 

Pa me to psihički nervira, da vidim neke dokumente koji uopće ne postoje. Razmišljam o očajničkom potezu, vraćanje na EMUI 10, gore Google i nazad na 12.

 

struja1911 kaže...
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.

 

EMUI 12 google radi normalno.

8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

jbg, ti veliš tako, ovaj iznad tebe onako - znači treba provjeriti vani. Ništa, idem guglat po stranim forumima.

 

Nemam baš ništa protiv GSpacea, ali mrzim kad nešto ne radi kako treba, a još je plaćeno.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei P40

I kod mene google radi normalno na emui 12. P40 pro je u pitanju

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

u svakom slucaju ako i ode google u pm radnom, poprati se jedan kratak video i fixa se u 10 min

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Tomina kaže...

jbg, ti veliš tako, ovaj iznad tebe onako - znači treba provjeriti vani. Ništa, idem guglat po stranim forumima.

 

Nemam baš ništa protiv GSpacea, ali mrzim kad nešto ne radi kako treba, a još je plaćeno.

 

 

Meni isto sve normalno radi... Huawei P40 PRO, imam GMS i EMUI 12...ne koristim Gspace.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
struja1911 kaže...
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.

 Potvrđeno - šogorici je riknuo google play. Ima tko neku alternativu instaliranja, da joj to riješim?

12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
Tomina kaže...

jbg, ti veliš tako, ovaj iznad tebe onako - znači treba provjeriti vani. Ništa, idem guglat po stranim forumima.

 

Nemam baš ništa protiv GSpacea, ali mrzim kad nešto ne radi kako treba, a još je plaćeno.

 

 

Meni isto sve normalno radi... Huawei P40 PRO, imam GMS i EMUI 12...ne koristim Gspace.

 Daj mi šibni video preko čega si riješio GP. 

 

Ne pratim više aktulnosti oko toga pa ne znam koji naćin je pouzdan.

13 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
struja1911 kaže...
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.

 Potvrđeno - šogorici je riknuo google play. Ima tko neku alternativu instaliranja, da joj to riješim?

 Ja koristim aurora store već mjesecima, nisam ni znao da je krepala google trgovina

12 godina
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
R36 kaže...
struja1911 kaže...
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.

 Potvrđeno - šogorici je riknuo google play. Ima tko neku alternativu instaliranja, da joj to riješim?

 Ja koristim aurora store već mjesecima, nisam ni znao da je krepala google trgovina

 Nije do trgovine...

 

Treba gms zbog google fotorafija i ostalog.

13 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
domac5 kaže...
R36 kaže...
struja1911 kaže...
Odnedavno sam vlasnik P40 pro pa aktivno pratim forume o ovom mobitelu i vidim da se dosta ljudi na benchmark.rs forumu, kao i na XDA developers forumu zali na istu stvar. Imali su nativne Google servise putem Googlefier-a i nadogradili su na EMUI 12 i sve im je uredno radilo donedavno i odjednom paf, vise ne radi. Ja osobno koristim Gspace kao i ti pa ti ne mogu ni potvrditi ni demantirati jel sve preko Googlefier-a i dalje radi ili ne.

 Potvrđeno - šogorici je riknuo google play. Ima tko neku alternativu instaliranja, da joj to riješim?

 Ja koristim aurora store već mjesecima, nisam ni znao da je krepala google trgovina

 Nije do trgovine...

 

Treba gms zbog google fotorafija i ostalog.

 Aha, naravno da se moze rijesit.. Ja sam koristio ovu metodu

10 godina
offline
Huawei P40

R36, evo Domac je stavio metodu, to je metoda kojom sam i ja rijesio gms i sve uredno radi vec mjesecima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P40
Stigao jutros security patch za veljaču 12.0.0.228 za P40 pro.

Čudno da je samo security patch u pitanju, a da nema nikakvih drugih ispravaka bug-ova, s obzirom da je prošli mjesec došao Emui 12. Ili su pokrpali bugove ali nisu navodili ništa u changelog-u.

https://consumer.huawei.com/hr/support/bulletin/2022/2/
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2022 12:15 (struja1911).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Ajmo dalje, svaki tjedan novo sranje.

 

Isteklo mi 30 dana za Curve plaćanje, dobio sam čak fizičku karticu koja uredno funkcionira.

 

Tj ipak ne funkcionira. Preko aplikacije moram poslikati osobnu (vozačku iz EU ne priznaju) i moram poslikati sebe da mi dalje odobre karticu.

 

Međutim sudeći po kvalitete RH osobnih iskaznica, ovo si (barem ja) mogu baciti u smeće. Slika je blijeda, loše kvalitete, i nema teoretske šanse da mi prepozna lice sa osobne.

 

Jel postoji još neki način da se aktivira Curve ili vraćam im nazad u mail pun psovki?

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P40
Tomina kaže...

Ajmo dalje, svaki tjedan novo sranje.

 

Isteklo mi 30 dana za Curve plaćanje, dobio sam čak fizičku karticu koja uredno funkcionira.

 

Tj ipak ne funkcionira. Preko aplikacije moram poslikati osobnu (vozačku iz EU ne priznaju) i moram poslikati sebe da mi dalje odobre karticu.

 

Međutim sudeći po kvalitete RH osobnih iskaznica, ovo si (barem ja) mogu baciti u smeće. Slika je blijeda, loše kvalitete, i nema teoretske šanse da mi prepozna lice sa osobne.

 

Jel postoji još neki način da se aktivira Curve ili vraćam im nazad u mail pun psovki?

 Meni je isto aplikacija pravila problem oko osobne ali je prošlo nakon nekoliko puta pokušaja...

13 godina
offline
Huawei P40

Meni je proslo bez problema 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Javili se iz korisničke podrške, pošalju ti link gdje možeš dostaviti sliku osobne i svoju sliku, van Curve aplikacije.

 

Užas kako su to mutavo izmislili, kao da država ima tonera pa rade kvalitetne slike hahaha

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

Imam P40 Pro i PBZ aplikaciju sa AppGallery... Da li vi ostali koji koristite PBZ na P40 dobivate notifikacije za PBZ app?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice