Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 395.788
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

 

Nabavio novi p40 pro s kojim se planiram dulje druziti, pa sam odlucio "nativni" google staviti na njega.

Pratite ovaj gore video i to je to.

 Kad se odradi restore na stariju verziju sw da bi ovo funkcioniralo, smije li se azurirati softwer onda ponovo na emui 11?

10 godina
online
Huawei P40

Naravno ja sam na 11.0.0 230, najnoviji doatupan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

 

Nabavio novi p40 pro s kojim se planiram dulje druziti, pa sam odlucio "nativni" google staviti na njega.

Pratite ovaj gore video i to je to.

 Napravio prvi korak i vec mi nece nista kako treba.. Dozvolim hdb, upisem lozinku i na mobitelu bi trebao iskociti prozorcic u kojem me pita jel dozvoljavam, ne iskace mi nista..

To je starija verzija hi suite, jesi mozda azurirao program na novije? 

8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Platio GSpace mjesec dana, PRO verziju za probu.

 

Sve uredno radi, osim čudnog bug-a - naime dnevno mi par puta u Gmailu se isključi automatsko ažuriranje mailova, tj mailovi ne dolaze.

Čim uđem u aplikaciju, kaže mi napomena da mi je to isključeno. Kad uključim, dobijem sve zaostale mailove i notifikacije uredno radi.

 

Za kalendar koristim neku Bussines calendar iz App storea, on prikazuje i događaje od googla itd, i uredno radi.

 

Da li postoji ikakav mail klijent koji će ulazne mailove soritrati po logici kao i gmail, tj da "čita" strukturu foldera (inbox, social, promotions itd) kompletno kao gmail?

 

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
thebatman kaže...

 

Nabavio novi p40 pro s kojim se planiram dulje druziti, pa sam odlucio "nativni" google staviti na njega.

Pratite ovaj gore video i to je to.

 Napravio prvi korak i vec mi nece nista kako treba.. Dozvolim hdb, upisem lozinku i na mobitelu bi trebao iskociti prozorcic u kojem me pita jel dozvoljavam, ne iskace mi nista..

To je starija verzija hi suite, jesi mozda azurirao program na novije? 

 Nisam koristio sam njegovu aplikaciju, ako ti hisuite vidi mob onda si ok

15 godina
offline
Huawei P40

Pozdrav ekipa. Ne znam da li se vec pisalo o tome ali zanima me sto koristite kao zastitu za ekran, foliju, kaljeno staklo ili nesto trece i ako mozete preporucit sto je najbolje. Radi se o huawei p40 pro.

 

Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P40
ivan7 kaže...

Pozdrav ekipa. Ne znam da li se vec pisalo o tome ali zanima me sto koristite kao zastitu za ekran, foliju, kaljeno staklo ili nesto trece i ako mozete preporucit sto je najbolje. Radi se o huawei p40 pro.

 

Zahvaljujem

 Najbolje foliju zalipit

13 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...
domac5 kaže...
thebatman kaže...

 

Nabavio novi p40 pro s kojim se planiram dulje druziti, pa sam odlucio "nativni" google staviti na njega.

Pratite ovaj gore video i to je to.

 Napravio prvi korak i vec mi nece nista kako treba.. Dozvolim hdb, upisem lozinku i na mobitelu bi trebao iskociti prozorcic u kojem me pita jel dozvoljavam, ne iskace mi nista..

To je starija verzija hi suite, jesi mozda azurirao program na novije? 

 Nisam koristio sam njegovu aplikaciju, ako ti hisuite vidi mob onda si ok

 Ne vidi mi mob, probao sam i drivere bas za p40 instalirat ali ista stvar.. Mislim da mi je problem u portovima za usb u windowsima.. Imao sam tih problema i s prošlim mobitelom

 

Drivere kakve god stavim pise 2015 godina

 

Jesi imao hisuite apk instaliran na mobu? Probao sam i to instalirati no nikako da mi mob izbaci prozorcic di mogu dozvolit pc-u za hdb

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 20:53 (domac5).
2 godine
protjeran
offline
Huawei P40

Može pojašnjenje?

 

Zašto bi netko pobogu htio vratiti Google servise na HUAWEI.?

 

 

 

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
File32 kaže...

Može pojašnjenje?

 

Zašto bi netko pobogu htio vratiti Google servise na HUAWEI.?

 

 

 

 

 Zato sto gspace nije rijesenje, neke aplikacije ne rade koje su meni bitne(certilia, poweramp unlocker, my petrol).. Jednostavno moras imat prave google servise da bi to sve radilo kako treba a sve ostalo je kompromis...

 

I jebe me takva glupost da je to strasno, na cijelom internetu ne mogu nac jebeno rijesenje zasto meni moj mobitel ne zeli izbaciti poruku za hdb da odobrim pc-u.. Nema sta nisam probao od drivera, drugih verzija hisuite programa, instalacije hisuite apk na mobitel, davanje dozvole za usb ispravljanje gresaka u razvojnim opcijama.. Ama bas nikakvu poruku ne izbacuje ni za adb ni za hdb.. Dajem jebenih 100 kuna onome ko mi to uspije rijesit

 

Ne znam jel bi prije bacio laptop kroz prozor ili mobitel.. Mobitel bi bio savrsen samo da rijesim prave google servise u njega a ne ovo wannabe google sranje

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 20:59 (domac5).
2 godine
protjeran
offline
Huawei P40

Power amp imaš na appgallery.

Moj petrol isto

Ovo drugo je neka lokalna aplikacija, ako može cijeli svijet bez nje što nebi mogao i ti, hahaha.

 

Za gspace nikad čuo, što je to?

 


# Gspace provides the function that you can easily use one phone to log in multiple accounts and keep them all online at the same time! Data from different accounts will not interfere with each other.

 

Kakve to ima veze s Google servisima?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 22:00 (File32).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
File32 kaže...

Power amp imaš na appgallery.

Ovo drugo su neke lokalne aplikacije, ako može cijeli svijet bez njih što nebi mogao i ti, hahaha.

 

Za gspace nikad čuo, što je to?

 Imas da i kupljeno je preko google play trgovine znaci morao bih kupiti ono sto sam vec platio, ne prepoznaje me kao premium korisnika..

Zasto bih morao bez njih? Nisam lijen odradit si to ali naravno da meni ne funkcionira nesto kako treba ili u laptopu ili u mobitelu.

G space je wannabe google play, super lako za postaviti no nije to to

 

Evo bas gledam za moj petrol app preko huawei app gallery i opet nije to to, em je na slovenskom i ne postoji hrvatski jezik niti hrvatska verzija, em uopce u tome nema opcije za placanje preko qr koda na samoj pumpi bez da ulazim unutra i cekam guzvu zbog cega sam i koristio tu app.. Znaci beskorisno

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 22:01 (domac5).
2 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
File32 kaže...

Power amp imaš na appgallery.

Ovo drugo su neke lokalne aplikacije, ako može cijeli svijet bez njih što nebi mogao i ti, hahaha.

 

Za gspace nikad čuo, što je to?

 Imas da i kupljeno je preko google play trgovine znaci morao bih kupiti ono sto sam vec platio, ne prepoznaje me kao premium korisnika..

Zasto bih morao bez njih? Nisam lijen odradit si to ali naravno da meni ne funkcionira nesto kako treba ili u laptopu ili u mobitelu.

G space je wannabe google play, super lako za postaviti no nije to to

 

Evo bas gledam za moj petrol app preko huawei app gallery i opet nije to to, em je na slovenskom i ne postoji hrvatski jezik niti hrvatska verzija, em uopce u tome nema opcije za placanje preko qr koda na samoj pumpi bez da ulazim unutra i cekam guzvu zbog cega sam i koristio tu app.. Znaci beskorisno

 

Ako aplikacija zahtjeva Google servise,  ne treba ti.

To znači da su jadni i nemaju za svoju infrastrukturu.

 

Hahaha.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 22:35 (File32).
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Pa nije da su baš toliko jadni, nego ajmo reći "škrtaroši". Ako netko (gugl) nudi jeftin cloud za pohranu loginova, baze podataka itd - logično da će svi to upotrijebiti.

 

Koliko sam ja shvatio:

 

- ako aplikacija koristi mail od gmaila samo radi prijave (identifikacija), ona će raditi na P40

- ako ista koristi google (cloud ili slično) radi spremanja podataka, onda neće raditi na P40 i sličnim

 

Evo ja sam uzeo 30 dana Gspace bez reklama, ali neću dalje plaćati. Previše "loše" radi da bi zadovoljilo tu cijenu. Trenutno koristim samo dvije aplikacije, MyFitnessWorkout radi svog programa vježbanja ( i to ću uskoro zamjeniti) i jedan horti program za rasadnik - koji će isto biti zamjenjen u skoro vrijeme.

Oba sam morao klonirati u GSpace

 

Maps rijetko koristim, Petal ili nešto treće će poslužiti.

Mail koristim u Outlooku, iako iskreno nedostaje mi filter od googla za spam, reklame itd. Jučer sam valjda 20 minuta otvarao mailove i klikao "unsubscribe", samo da što manje sranja dobivam.

Za kalendar koristim sa appstorea "bussines calendar", tako nešto - u njemu mogu uredno otvoriti google kalendar, gledati datume i čak raditi što želim - baš nikakve restrikcije.

Google Keep sam prestao koristiti, koristim tvorničke note od Huaweia.

 

Primjetio sam da mi obe aplikacije znaju imati problem kad izađem iz njih i GSpacea - ostanu otvorene gore u notifikaciji i nekad moram par puta otvoriti/zatvoriti da se ugase.

 

You tube vanced, jedino casting ne radi jer se nemogu prijaviti.

 

E da, također sam primjetio da niti jedna aplikacija za "casting" na android tv - ne radi van GSpacea. Jer očigledno veza što TV ima android (google). Jednostavno ne prepoznaje TV na istoj wifi mreži.

 

I obavezno GSpace treba ubiti u postavkama (ako ti ne trebaju notifikacije za mail) jer voli papati bateriju kad je u pozadini.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
File32 kaže...

Može pojašnjenje?

 

Zašto bi netko pobogu htio vratiti Google servise na HUAWEI.?

 

 

 

 

 Zato sto gspace nije rijesenje, neke aplikacije ne rade koje su meni bitne(certilia, poweramp unlocker, my petrol).. Jednostavno moras imat prave google servise da bi to sve radilo kako treba a sve ostalo je kompromis...

 

I jebe me takva glupost da je to strasno, na cijelom internetu ne mogu nac jebeno rijesenje zasto meni moj mobitel ne zeli izbaciti poruku za hdb da odobrim pc-u.. Nema sta nisam probao od drivera, drugih verzija hisuite programa, instalacije hisuite apk na mobitel, davanje dozvole za usb ispravljanje gresaka u razvojnim opcijama.. Ama bas nikakvu poruku ne izbacuje ni za adb ni za hdb.. Dajem jebenih 100 kuna onome ko mi to uspije rijesit

 

Ne znam jel bi prije bacio laptop kroz prozor ili mobitel.. Mobitel bi bio savrsen samo da rijesim prave google servise u njega a ne ovo wannabe google sranje

 Ako si u ST javi se rjesim ti ja (za đabe ofc)

Ako nisi probaj na neki drugi pc, utor, kabel.

8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Ovaj Appgallery je pun sranja kao i Google Play.

 

Jbt instalirao sam oko 10 aplikacija vezanih uz "to-do" listu, to je strašno koliko je to sranja punih reklama, ili poluproizvoda u dućanu.

 

Dakle trebam widget u obliku liste za šoping, ali koji mogu direktno upravljati preko widgeta, a ne da klikem na listu i tek onda uđe u widget. I da bude praktičan, ništa specijalno.

 

Trenutno koristim TickTick aplikaciju, ali nije to to jer kad klikem na listu u widgetu - otvara aplikaciju i tek onda imam interakciju sa stvarima.

Tvornički Huawei Note NE RADI! Napravim listu, ali nikako da mi na widget išta pokaže, jednostavno sve sam pregledao u opcijama i neće i neće.

 

A Huawei sticki notes (iz Glance, home screen lijevo) je tup jer nije kao šoping lista nego samo bilješke, dok "to-do lista" ima preveliki font i nije uopće praktično.

 

Jadno je sa tim aplikacijama.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...
domac5 kaže...
File32 kaže...

Može pojašnjenje?

 

Zašto bi netko pobogu htio vratiti Google servise na HUAWEI.?

 

 

 

 

 Zato sto gspace nije rijesenje, neke aplikacije ne rade koje su meni bitne(certilia, poweramp unlocker, my petrol).. Jednostavno moras imat prave google servise da bi to sve radilo kako treba a sve ostalo je kompromis...

 

I jebe me takva glupost da je to strasno, na cijelom internetu ne mogu nac jebeno rijesenje zasto meni moj mobitel ne zeli izbaciti poruku za hdb da odobrim pc-u.. Nema sta nisam probao od drivera, drugih verzija hisuite programa, instalacije hisuite apk na mobitel, davanje dozvole za usb ispravljanje gresaka u razvojnim opcijama.. Ama bas nikakvu poruku ne izbacuje ni za adb ni za hdb.. Dajem jebenih 100 kuna onome ko mi to uspije rijesit

 

Ne znam jel bi prije bacio laptop kroz prozor ili mobitel.. Mobitel bi bio savrsen samo da rijesim prave google servise u njega a ne ovo wannabe google sranje

 Ako si u ST javi se rjesim ti ja (za đabe ofc)

Ako nisi probaj na neki drugi pc, utor, kabel.

 Ostaje mi jedino probat drugi pc.. Sve drugo je vec isprobano.. To budem idući tjedan 

8 godina
offline
Re: Huawei P40
Tomina kaže...

Ovaj Appgallery je pun sranja kao i Google Play.

 

Jbt instalirao sam oko 10 aplikacija vezanih uz "to-do" listu, to je strašno koliko je to sranja punih reklama, ili poluproizvoda u dućanu.

 

Dakle trebam widget u obliku liste za šoping, ali koji mogu direktno upravljati preko widgeta, a ne da klikem na listu i tek onda uđe u widget. I da bude praktičan, ništa specijalno.

 

Trenutno koristim TickTick aplikaciju, ali nije to to jer kad klikem na listu u widgetu - otvara aplikaciju i tek onda imam interakciju sa stvarima.

Tvornički Huawei Note NE RADI! Napravim listu, ali nikako da mi na widget išta pokaže, jednostavno sve sam pregledao u opcijama i neće i neće.

 

A Huawei sticki notes (iz Glance, home screen lijevo) je tup jer nije kao šoping lista nego samo bilješke, dok "to-do lista" ima preveliki font i nije uopće praktično.

 

Jadno je sa tim aplikacijama.

 Bas je hrpa smeca je na tim mobitelima opcenito.

Probao sam taj gspace i nije mi se dopalo pa sam si rucno instalirao stvari koje trebam. Sreca moja kaj sve to ide bez google servisa.

 

Openstreet maps i google maps, k-9 mail za gmail,signal, cx file explorer, flickr, google authenticator, openboard i mozda jos par njih. Sva ostala sranja sam maknuo sa ADB i jako sam zadovoljan.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Koji launcher, tvornički ili?

 

Ja godinama koristim Microsoftov, jednostavno volim puno personalizaciju mobitela, a on dosta dopušta i free je.

 

Baš gledao da promjenim izgled ikona, od instaliranih 10-tak ikona - u samo 3 sam mogao ući radi dodatnih postavaka - naravno, "gugl" denied.

Mislim mogu se ikone koristiti, ali recimo ako trebaš nešto promjeniti unutar same app - nema šanse ući unutra.

 

A ove reklame oko par desetaka tisuća aplikacija su gluposti, imam dojam da je pola tih aplikacija isto - kao da su ih radili iz nekim amaterskih developerskih programa sa fiksnim templeteom.

 

Da ne spominjem one gdje nemožeš 10 sekundi raditi da ne dobiješ hrpu reklama.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

Uspio sam stavit prave google servise sa tutoriala na yt.. Problem je bio u mrtvom laptopu, skinuo adb, premjestio u C disk mapa adb i pokrenuo cmd i upisao adb devices, nakon toga je program sam ubio trenutni adb proces i pokrenuo novi, automatski je proradio hi suite i mob me zatrazio dopustenje koje cijelo vrijeme nije htjelo iskociti.

 

Nakon toga sve je bilo pjesma, pratio korak po korak i radi, sad bez problema imam sve kupljene aplikacije od prije, sve radi kako treba i napokon sam zadovoljan sto ga mogu koristit kao normalni mobitel za svaki dan.. Sad azuriram softwer telefona verziju po verziju ota dok ne dode do najnovije emui 11.. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Sada ce eksplodirati prodaja Huaweia ponovo kada ima funkcionalan Google.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2021 23:36 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Da, vrh ljudske gluposti. Osim onih koji radi posla (pod posao mislim novac, a ne kladionica, prodavanje magle itd) nisu mogli koristiti mobitel.

 

Dokaz da je google uopće nebitan u svemu, i valjda za 90% korisnika uopće nije bitan nedostatak googla. A evo ja sam stvarno težak lik, volim puno personalizirati mobitel.

 

Užasno mrzim ljude koji kupuju skupe gluposti, instaliraju samo par aplikacija i onda doslovno godinama koriste mobitel čak sa widgetima koji su bili kad su upalili mobitel.U prijevodu - preseravanje.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Jel vam radi Google Pay s tom metodom instalacije GMS-a?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 9:36 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 

 

Whatsapp ne koristim,  nego neki drugi IM.

Backup razgovora u cloud nema logike, narusava se cijela poanta end to end enkripcije.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 10:28 (File32).
15 godina
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 Da li ti se događa da kod bezkontaktnog plaćanja aplikacija odjednom traži PIN za otključavanje ekrana? Koristim ga već par mjeseci i sve je do sada radilo uredno...

13 godina
offline
Re: Huawei P40
File32 kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 

 

Whatsapp ne koristim,  nego neki drugi IM.

Backup razgovora u cloud nema logike, narusava se cijela poanta end to end enkripcije.  

 Ti si u onih 1% posebnih 

kule kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 Da li ti se događa da kod bezkontaktnog plaćanja aplikacija odjednom traži PIN za otključavanje ekrana? Koristim ga već par mjeseci i sve je do sada radilo uredno...

 Da, al imam na otisak pa mi ta radnja traje sekundu

2 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
File32 kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 

 

Whatsapp ne koristim,  nego neki drugi IM.

Backup razgovora u cloud nema logike, narusava se cijela poanta end to end enkripcije.  

 Ti si u onih 1% posebnih 

kule kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 Da li ti se događa da kod bezkontaktnog plaćanja aplikacija odjednom traži PIN za otključavanje ekrana? Koristim ga već par mjeseci i sve je do sada radilo uredno...

 Da, al imam na otisak pa mi ta radnja traje sekundu

 Imam Viber. Popularan je u istočnoj Europi. Bolje to nego Zukerberg bitch.

 svi ovdje imaju viber.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 11:18 (File32).
15 godina
offline
Re: Huawei P40
domac5 kaže...
File32 kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 

 

Whatsapp ne koristim,  nego neki drugi IM.

Backup razgovora u cloud nema logike, narusava se cijela poanta end to end enkripcije.  

 Ti si u onih 1% posebnih 

kule kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 Da li ti se događa da kod bezkontaktnog plaćanja aplikacija odjednom traži PIN za otključavanje ekrana? Koristim ga već par mjeseci i sve je do sada radilo uredno...

 Da, al imam na otisak pa mi ta radnja traje sekundu

 Da, ali mi to prije nije radio... zatraži PIN i onda prekine transakciju... i onda moram sve ponovno...

13 godina
offline
Re: Huawei P40
kule kaže...
domac5 kaže...
File32 kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 

 

Whatsapp ne koristim,  nego neki drugi IM.

Backup razgovora u cloud nema logike, narusava se cijela poanta end to end enkripcije.  

 Ti si u onih 1% posebnih 

kule kaže...
domac5 kaže...

To da ne treba google u mobitelu mozda prolazi samo kod takvih kaj imaju osnovne aplikacije a i to(whatsapp) ne radi dobro bez google servisa, izgubis backup razgovora koji bi trebao biti vracen automatski.. Tek sam s ovim mobitelom osjetio kolko mi zapravo trebaju google servisi i sreca pa se mogu stavit uz malo truda a gpay koji nema boga da proradi cak ni sa pravim google servisima sam rijesio sa curve pay.. Odlicna alternativa 

 Da li ti se događa da kod bezkontaktnog plaćanja aplikacija odjednom traži PIN za otključavanje ekrana? Koristim ga već par mjeseci i sve je do sada radilo uredno...

 Da, al imam na otisak pa mi ta radnja traje sekundu

 Da, ali mi to prije nije radio... zatraži PIN i onda prekine transakciju... i onda moram sve ponovno...

 Trazilo me dok sam koristio gspace, moram probat kakva je situacija sad kad ima prave google servise, mozda utjece.. Mene samo zanima zasto nemam ispod kartice opciju enable curve pay pa da prislonim na pos uredaj nego moram svaki put ic u postavke pa tamo stisnut curve pay

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice