Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.702
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Imate na smartphone hrvatska cijeli review o p40 pro nakon 2 tjedna i kaže sam lik da je mobitel odličan. Imate alternativu više manje za sve, čemu tolika hajka oko toga. Naravno da neće biti isto kao i sa googlom, ali na sve se navikne i šta sad. Ja vidim da će samo ići više u korist Huaweia i da će se appgalery sve više širiti. Neka kupi onaj tko hoće, a tko ne nek ne kupuje, a ne da se govori kako je neupotrebljim ili šta god.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Memphis kaže...
thebatman kaže...

Jos mi nije dosao p40 (dobivam ga na test) ali gledam ovaj clanak

 

https://www.androidpolice.com/2020/04/09/sorry-huawei-the-p40-pro-without-google-apps-is-just-too-broken-to-live-with/

 

I stvarno mislim da se ne isplati, ima tu previše kompromisa. 

 

Najkomicnije je što su nakon ovog članka iz huaweia zatrazili da im android police vrati sve telefone što su im ikad poslali. Jadno. 

Pogledao par reviowa kamere. Inkozistantna, a hdr i dalje na razini p30 pro, dakle loš. 

 

Naravno, kad dobijem ovih dan dva uređaj, sve cu testirat kako treba, ali mislim da nije pametna kupnja. 

 A kaj sam vam ja reko

 Imam P30 pro, čekam P40 pro i spreman sam na kompromise. Ali, to što ću morati ići nekim putem kojim inače ne bi išao, znači da ću i dosta toga naučiti. Većina recenzija po internetu su rađene s onim ranim sustavom koji je u međuvremenu ažuriran. Baš nakon toga mnogi kažu da su i video i fotografije puno bolje. Da će biti razočaranih - hoće, ali to će biti većinom oni koji nisu svjesni promjena što ih nedostatak GMS-a donosi..

4 godine
protjeran
offline
Huawei P40

Ne vidim apsolutno nikakav razlog da nadogradim odlicni p30p.

ti mobiteli izlaze prebrzo uz minimalne razlike koje nisu vrijedne bacanja para.

nekako me prosao taj hype da svake godine mora biti sto novije sto bolje.
danas vise nema tolike razlike u nadolazecim generacijama ko unazad 5-7 god.

a i koliko ga koristim i kroz koje app vise je nego predobar za bilo kakvo nadgradivanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bloodborne kaže...

Ne vidim apsolutno nikakav razlog da nadogradim odlicni p30p.

ti mobiteli izlaze prebrzo uz minimalne razlike koje nisu vrijedne bacanja para.

nekako me prosao taj hype da svake godine mora biti sto novije sto bolje.
danas vise nema tolike razlike u nadolazecim generacijama ko unazad 5-7 god.

a i koliko ga koristim i kroz koje app vise je nego predobar za bilo kakvo nadgradivanje.

 Odličan je, i bit će još neko vrijeme, ali...svaka roba ima svoga kupca, tako i P40 pro 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

Jos mi nije dosao p40 (dobivam ga na test) ali gledam ovaj clanak

 

https://www.androidpolice.com/2020/04/09/sorry-huawei-the-p40-pro-without-google-apps-is-just-too-broken-to-live-with/

 

I stvarno mislim da se ne isplati, ima tu previše kompromisa. 

 

Najkomicnije je što su nakon ovog članka iz huaweia zatrazili da im android police vrati sve telefone što su im ikad poslali. Jadno. 

Pogledao par reviowa kamere. Inkozistantna, a hdr i dalje na razini p30 pro, dakle loš. 

 

Naravno, kad dobijem ovih dan dva uređaj, sve cu testirat kako treba, ali mislim da nije pametna kupnja. 

Previeše kompromisa...opet kako za koga. To što je jedan recenzent popljuvao mob zbog GMS to ne znaći ostalim korisnicima potpuno ništa.

 

Lijepo sam napisao...ne koristimo svi iste aplikacije...samim time nekima odgovara P40 Pro, nekima ne. 

 

Moje BITNE aplikacije su - whats app...znaći bez whats app mob mi nema smisla...jer mi je to u razini mob s sim karticom ili bez sim kartice.

Instagram - imaju svi pa imam i ja...ali rijetko nešto stavim. 

Facebook - to je standard. 

 

Bez svega ostaloga mogu ili mogu naći dovljno dobru alternativu. Gmail (Huawei email aplikacija), Keep (Huawei napomene), Google Fotgorafije (Huawei Cloud)...

Kažem - imam 99.9% aplikacija koje sam i imao...samo nemam od T-coma aplikaciju niti joj mogu pristupit online. Ok imam na drugom mobu pa nije problem.

 

A prvo što gledam kod moba je kamera. To mora bit top topova da ja kupim mob. Tek sad vidim šta znaći imat brutalan fokus...pa slika ti ne može ispast loša nema šanse. Pošto imam malo dijete ona mi je uvijek u kadru i baš uvijek slika ispadne savršeno...

Video također savršen. Ja sam jednostavno oduševljen setupom kamere...

 

P30 Pro i P40 Pro nemaju veze s vezom oko kamere. Sam fokus na P40 Pro je godinama unaprijed.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
mkovnet kaže...
Memphis kaže...
thebatman kaže...

Jos mi nije dosao p40 (dobivam ga na test) ali gledam ovaj clanak

 

https://www.androidpolice.com/2020/04/09/sorry-huawei-the-p40-pro-without-google-apps-is-just-too-broken-to-live-with/

 

I stvarno mislim da se ne isplati, ima tu previše kompromisa. 

 

Najkomicnije je što su nakon ovog članka iz huaweia zatrazili da im android police vrati sve telefone što su im ikad poslali. Jadno. 

Pogledao par reviowa kamere. Inkozistantna, a hdr i dalje na razini p30 pro, dakle loš. 

 

Naravno, kad dobijem ovih dan dva uređaj, sve cu testirat kako treba, ali mislim da nije pametna kupnja. 

 A kaj sam vam ja reko

 Imam P30 pro, čekam P40 pro i spreman sam na kompromise. Ali, to što ću morati ići nekim putem kojim inače ne bi išao, znači da ću i dosta toga naučiti. Većina recenzija po internetu su rađene s onim ranim sustavom koji je u međuvremenu ažuriran. Baš nakon toga mnogi kažu da su i video i fotografije puno bolje. Da će biti razočaranih - hoće, ali to će biti većinom oni koji nisu svjesni promjena što ih nedostatak GMS-a donosi..

Tako je kolega...prvi software je bio 109 i odmah sam dobio ažuriranje na 114., i to ne malih 822 MB samo za kameru.

 

Kažem imam malo dijete...nema teorije da fotografija ispadne mutna u bilo kojem trenutku kad se ona kreće, trči i sl... Ima odličan, slobodno mogu reći najnapredniji auto fokus. Meni je kamera najbitnija tako da...

 

Napisao sam post višlje - meni radi 99.9% aplikacija i samo gdje ne mogu naći alternativu je T-com aplikacija - a nadam se da će T-com izbacit aplikaciju za Huawei app store.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Još nije stigao, naručen preko HT-a, ali sada već mogu pratiti status narudžbe preko Moj T aplikacije. Očekujem sutra ili početkom idućeg tjedna 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40
Kad sam rekao da će završiti kao Microsoftov izlet u mobbilne vode, napali ste me. Kinezi će kupovati. Ionako ne koriste google srevise. Ova godina će pokazati koliko će Kinezi kupovati, a pogotovo zapadnjaci. Uvijek postoje hardcore fanovi, kao što je bilo i sa MS Nokiom. Max 10% tržišta na zapadu mogu očekivati ako se ovo sa googleom nastavi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Ja ne mogu još ništa, ali kad se logiram preko njihove stranice, onda i dalje vidim da stoji kao kod njih na skladištu. Bome ovo se sve dosta odužilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Ja ne mogu još ništa, ali kad se logiram preko njihove stranice, onda i dalje vidim da stoji kao kod njih na skladištu. Bome ovo se sve dosta odužilo.

 Meni su jutros rekli da je to već proslijeđeno dalje, no činjenica je da pošta radi smanjenim opsegom a posla realno zbog svega imaju jako puno, a i tek je prošao Uskrs. Sve ćemo to brzo zaboraviti kada stigne 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Istina da, al kažu mi da čak i pošta dosta brzo obavlja. Koliko vidim po paketu, moj još nije ni predan dostavnoj službi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Istina da, al kažu mi da čak i pošta dosta brzo obavlja. Koliko vidim po paketu, moj još nije ni predan dostavnoj službi.

 Meni stoji "vaš paket je u procesu slanja distributeru", i tako od jučer. Očekujem po nekim prethodnim iskustvima da se danas osvježi, ali kada će ići sama dostava? Možemo nagađati, možda sutra ali slijedeći tjedan svakako.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Mislim da će onda doći početkom idućeg tjedna. Ako ti danas predaju dostavnoj službi, onda ga možeš očekivati sutra 😀
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Mislim da će onda doći početkom idućeg tjedna. Ako ti danas predaju dostavnoj službi, onda ga možeš očekivati sutra 😀

 Heh, 6.4. sam naručio, dan kasnije potvrdio suglasnost, tako da bi sutra taman bilo tih nekih 10 dana koje propagiraju...ali dobro, doći će 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Ja sam 7.4, ali mi je odmah sve odobreno i procesuirano. Ma tko će ga znat, samo da se već nešto pomakne, pa da znamo da se nešto pokrenulo.
12 godina
offline
Re: Huawei P40
izzy007 kaže...
Kad sam rekao da će završiti kao Microsoftov izlet u mobbilne vode, napali ste me. Kinezi će kupovati. Ionako ne koriste google srevise. Ova godina će pokazati koliko će Kinezi kupovati, a pogotovo zapadnjaci. Uvijek postoje hardcore fanovi, kao što je bilo i sa MS Nokiom. Max 10% tržišta na zapadu mogu očekivati ako se ovo sa googleom nastavi.

 Sad kad sam pročitao tvoj komentar odmah mi je lakše...neka si ti njima rekao. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Ja sam 7.4, ali mi je odmah sve odobreno i procesuirano. Ma tko će ga znat, samo da se već nešto pomakne, pa da znamo da se nešto pokrenulo.

 Sad gledam na fejsu gdje neki stavljaju da su danas baš dobili od HT-a, i to jedan koji je među zadnjima dobio i sat..dakle, radilo se o prednarudžbi. Kreće se

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Super je to. Ja ne znam kako je meni 7.4 prošla narudžba sa satom. Dakle ispada da sam ga i ja prednaručio. Samo što su mi rekli da te opcije sa satom nema na stanju, dok samog mobitela ima. Ti nisi uzeo sa satom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Super je to. Ja ne znam kako je meni 7.4 prošla narudžba sa satom. Dakle ispada da sam ga i ja prednaručio. Samo što su mi rekli da te opcije sa satom nema na stanju, dok samog mobitela ima. Ti nisi uzeo sa satom?

 Rekli da nema, to je bilo 6.4. Sat, baš takav imam, ali eto...mogao sam ga za koju kunu prodati

12 godina
offline
Huawei P40

Evo da javim da je neki Portugalac uspio složit GMS bez problema koji su se pojavljivali u prošlim metodama...

 

Radi ekipi sve...pa čak i Google pay. 

 

Ja ću iz znatiželje ovih dana ići GMS instalirati...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 11:40 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Evo da javim da je neki Portugalac uspio složit GMS bez problema koji su se pojavljivali u prošlim metodama...

 

Radi ekipi sve...pa čak i Google pay. 

 

Ja ću iz znatiželje ovih dana ići GMS instalirati...

 Dobro zvuči...ali, treba pričekati nekoliko dana pa ako i tada funkcionira...zašto ne probati

12 godina
offline
Re: Huawei P40
Daj link na taj postupak

Uspjevala je ekipa do sad raznim metodama instalirati GMS ali je to google blokirao svaki put u roku par dana

Nije da se ne moze, ali nikad nije potrajalo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Instalirao GMS . Radi sve uredno - Google fotografije, Keep, Google Maps..

 

Ovo je ta metoda...

 

Za vas forumaše...dosta ljudi zapne na 21:38 jer se njemu u video nakon 2 puta pojavi Google play store account a ne greška kao meni. Ali caka je u tome da to zanemarite i da se ponašate kao da se i vama pojavi Google play store i nastavljate dalje po uputama. Na kraju postupka kad sve instalirate...kliknete na Google Play Store i sve savršeno radi kao njemu na videu...

 

Morao sam otkrit takav svoj način koji meni radi., a radit će i vama. Jebi ga ljudi stanu na 21:38 i kažu da ne radi....samo nastavite...nema predaje i sve radi.

 

Eto sad imate sve...

 

ps ljudi koji su radili po ovoj metodi - Google play im radi već par dana., kod prijašnjih metoda Google play stane nakon par sati.

 

Vidjet ćemo koliko će ovo potrajat...u svakom slučaju sam si slike backupirao na Google fotografije 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 16:47 (R36).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P40
Odlično sad neka shady, posrana kineska stranica ima sve tvoj podatke. Odmah bi unio sve kreditne kartice u google pay, da ljudima olakšam.
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dobro ajde malo sad i ti ne pričaj gluposti. Kakve si si ti to podatke stavio da ti uzimaju "kao". Kao prvo i osnovno, i ako kupujem nešto preko neta, uzmem plaćanje pouzećem. Za sve drugo imam neki bezvezni mail sa nekim xy podacima. Ako ćemo tako gledati, šta misliš koliko google ima podataka, a malo malo im napadaju servere, kao i za facebook. Ajde malo prizemljite se....
12 godina
offline
Huawei P40

ma bi se vraga zajebavao 20 min s tim, da ga kupim koristio bi ga bez GMS-a, koji će mi k

 

ajde možda da ovo traje i ne blokira se kroz par sati ili dana, možd, kad bi si uzeo vremena 

 

al svaka čast na zajebancji, javi ako ga blokiraju

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
HAL kaže...
Odlično sad neka shady, posrana kineska stranica ima sve tvoj podatke. Odmah bi unio sve kreditne kartice u google pay, da ljudima olakšam.

Malo si plitak al šta ćeš...

 

Predlažem da se prebacis na Nokiu 3310.

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
mile59 kaže...

ma bi se vraga zajebavao 20 min s tim, da ga kupim koristio bi ga bez GMS-a, koji će mi k

 

ajde možda da ovo traje i ne blokira se kroz par sati ili dana, možd, kad bi si uzeo vremena 

 

al svaka čast na zajebancji, javi ako ga blokiraju

Možeš ga koristiti bez GMS-a, al fora je imat GMS zbog ovih dušebrižnika....

 

A nes ti 20min posla...meni bi sad trebalo 10min kad znam postupak. 

 

Nema veće satisfakcije kad znaš da si uspio u svom naumu.

 

Ako crkne, normalno da ću javit... 

14 godina
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Dobro ajde malo sad i ti ne pričaj gluposti. Kakve si si ti to podatke stavio da ti uzimaju "kao". Kao prvo i osnovno, i ako kupujem nešto preko neta, uzmem plaćanje pouzećem. Za sve drugo imam neki bezvezni mail sa nekim xy podacima. Ako ćemo tako gledati, šta misliš koliko google ima podataka, a malo malo im napadaju servere, kao i za facebook. Ajde malo prizemljite se....

 I ti na forumu 11 godina?! WTF

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Huawei P40
Kakav je to odgovor?

Jer sam nekaj krivo napisao, lagano si retardiran ili kaj?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice