Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.437
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Ovo stvarno ne vidim kao manu.
Pa jedna te ista aplikacija se tri puta tjedno zna update-at.

Osobno uletim ponekad na app store, vidim aplikacije za koje nudi update i par njih update-am.
14 godina
offline
Huawei P40

Ja isto uvijek držim na ručno, ne volim da mi sam update-a sve, pogotovo ako neke apk ne koristim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Ovo stvarno ne vidim kao manu.
Pa jedna te ista aplikacija se tri puta tjedno zna update-at.

Osobno uletim ponekad na app store, vidim aplikacije za koje nudi update i par njih update-am.

 Kao i većina normalne ekipe.

zabranjeniples kaže...

Ja isto uvijek držim na ručno, ne volim da mi sam update-a sve, pogotovo ako neke apk ne koristim.

Kolege a šta mi znamo kad imamo tu doktore mobilne tehnologije thebatman i ovog lika koji je izašao iz rupe ansha 

 

Nastavno na tvoj post 

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

 Ma njemu je svaki bug zapravo feature, svaka mana prednost. Ti ne razumjes da  je nedostatak GMS-a najbolja stvar koja se desila huaweiu u zadnjih 20 godina.

Sama pomisao da mogu na Xiaomi stavit Gcam mi olakšava odlazak na wc. Da ti znaš koja je to tek prednost.

 

Pa kad toliko voliš automatiku., šta na Xiaomiu namještate aplikacije na manualni rad u pozadini da možete dobit obavijesti.

 

Nešto vam automatika dobro ne radi.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 11:36 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Mar kaže...

Automatic update na play store radi bez problema meni na P40 Pro. Naravno, ako to omogućiš s Googlefierom (play store), ako koristite stock onda ovisite o appgallery ili nekim 3rd party storeovima.

Trenutno je situacija s gmsom skroz ok ako vam ne smeta što par aplikacija ne pushaju notifikacije.

 

Po meni to je mala žrtva za vrhunski mobitel koji košta dosta manje od Samsung flagshipa, a ima puno bolje kamere, bateriju i brže radi.

Kolega prijateljski ti kažem da nema smisla objašnjavati pojedinim forumašima bilo kakve prednosti P40 Pro ili bilo kojeg Huawei. Gubljenje vremena.

 

Nastavno na tvoje 50mpix AI slike. Iznenađen. Odlične. 

 

Ima toliko detalja da ni na Gcam-u ne bi bile bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 11:41 (R36).
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
Mar kaže...

Automatic update na play store radi bez problema meni na P40 Pro. Naravno, ako to omogućiš s Googlefierom (play store), ako koristite stock onda ovisite o appgallery ili nekim 3rd party storeovima.

Trenutno je situacija s gmsom skroz ok ako vam ne smeta što par aplikacija ne pushaju notifikacije.

 

Po meni to je mala žrtva za vrhunski mobitel koji košta dosta manje od Samsung flagshipa, a ima puno bolje kamere, bateriju i brže radi.

Kolega prijateljski ti kažem da nema smisla objašnjavati pojedinim forumašima bilo kakve prednosti P40 Pro ili bilo kojeg Huawei. Gubljenje vremena.

 

Nastavno na tvoje 50mpix AI slike. Iznenađen. Odlične. 

 

Ima toliko detalja da ni na Gcam-u ne bi bile bolje.

Safete smiri se, nisi lijek uzeo.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...
R36 kaže...
Mar kaže...

Automatic update na play store radi bez problema meni na P40 Pro. Naravno, ako to omogućiš s Googlefierom (play store), ako koristite stock onda ovisite o appgallery ili nekim 3rd party storeovima.

Trenutno je situacija s gmsom skroz ok ako vam ne smeta što par aplikacija ne pushaju notifikacije.

 

Po meni to je mala žrtva za vrhunski mobitel koji košta dosta manje od Samsung flagshipa, a ima puno bolje kamere, bateriju i brže radi.

Kolega prijateljski ti kažem da nema smisla objašnjavati pojedinim forumašima bilo kakve prednosti P40 Pro ili bilo kojeg Huawei. Gubljenje vremena.

 

Nastavno na tvoje 50mpix AI slike. Iznenađen. Odlične. 

 

Ima toliko detalja da ni na Gcam-u ne bi bile bolje.

Safete smiri se, nisi lijek uzeo.

 

10 godina
offline
Huawei P40

R36 ukratko bmk za tebe i za huawei, al konstantno govorit da je nešto dobro, a realno nije, nije baš normlano. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

R36 ukratko bmk za tebe i za huawei, al konstantno govorit da je nešto dobro, a realno nije, nije baš normlano. 

Čemu ljutnja. 

 

To je tvoje mišljenje. A mišljenje je kao šupak, svatko ga ima.

 

Uskaćeš u svaku temu gdje se prića o Huawei i konstantno nešto podjeb...a onda se nemoj ljutii kad se spomenu mane Xiaomia. Ma ok si ti lik  samo ne znaš primit zajebanciju na svoj račun.

 

Na kraju krajeva vidim da je tebi Huawei tiha patnja. Samo da Huawei dobije GMS nakon pada Trumpa, ako radi nikog drugo onda radi tebe.

 

 

 

 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
thebatman kaže...

R36 ukratko bmk za tebe i za huawei, al konstantno govorit da je nešto dobro, a realno nije, nije baš normlano. 

Čemu ljutnja. 

 

To je tvoje mišljenje. A mišljenje je kao šupak, svatko ga ima.

 

Uskaćeš u svaku temu gdje se prića o Huawei i konstantno nešto podjeb...a onda se nemoj ljutii kad se spomenu mane Xiaomia. Ma ok si ti lik  samo ne znaš primit zajebanciju na svoj račun.

 

Na kraju krajeva vidim da je tebi Huawei tiha patnja. Samo da Huawei dobije GMS nakon pada Trumpa, ako radi nikog drugo onda radi tebe.

 

 

 

 

 

 

 Trenutno imam mate 20 pro, da huawei ima gms imao bi mste 30 pro ili 40 pro. A pošto nema jbms. Za xiaomi me također boli kiki isto kso i za huawei. 

 

Ali gurat konstantno p40 seriju kao bogom dani blagoslov, samo zato što je ti imaš, je blesavo. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...
R36 kaže...
thebatman kaže...

R36 ukratko bmk za tebe i za huawei, al konstantno govorit da je nešto dobro, a realno nije, nije baš normlano. 

Čemu ljutnja. 

 

To je tvoje mišljenje. A mišljenje je kao šupak, svatko ga ima.

 

Uskaćeš u svaku temu gdje se prića o Huawei i konstantno nešto podjeb...a onda se nemoj ljutii kad se spomenu mane Xiaomia. Ma ok si ti lik  samo ne znaš primit zajebanciju na svoj račun.

 

Na kraju krajeva vidim da je tebi Huawei tiha patnja. Samo da Huawei dobije GMS nakon pada Trumpa, ako radi nikog drugo onda radi tebe.

 

 

 

 

 

 

 Trenutno imam mate 20 pro, da huawei ima gms imao bi mste 30 pro ili 40 pro. A pošto nema jbms. Za xiaomi me također boli kiki isto kso i za huawei. 

 

Ali gurat konstantno p40 seriju kao bogom dani blagoslov, samo zato što je ti imaš, je blesavo. 

Vidis da mu je nabavka tog mobitela zivotno postignuce, a ljude dijeli na one koji imaju huawei mobitele i one koji tiho pate za njima 

Svasta danas hoda slobodno i ima internete... 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...  

 Trenutno imam mate 20 pro, da huawei ima gms imao bi mste 30 pro ili 40 pro. A pošto nema jbms. Za xiaomi me također boli kiki isto kso i za huawei. 

 

Ali gurat konstantno p40 seriju kao bogom dani blagoslov, samo zato što je ti imaš, je blesavo. 

Kolega da riješimo neke zablude.

 

Gdje sam ja to gurao P40 seriju kao bogom dan. Kupio mobitel, rekao svoja iskustva i ne vidim gdje je problem. Pa šta ne radimo svi isto? Kupimo mob i napravimo recenziju. Gdje sam ja nekog tjerao da mora kupit Huawei bez gms-a.

 

Da li i kolega @Mar gura P40 Pro zato jer je na prethodnoj stranici napravio recenziju?

 

Ajmo se vratit na "prepucavanje" mene i vas pojedinaca. Navedeno se odnosilo na kameru a ne na mobitel kao cijelinu. Ja tvrdi da P40 Pro ima kompletnu kameru - mislim na prednju i zadnju. Reci molim te mobitel u 2020 koji ima AF na prednjoj kameri, i 4K u 60fps? To je moje mišljenje da ima kompletnu prednju i zadnju kameru. Hoćeš se ti složit s tim ili ne, koga boli ona stvar. Na kraju krajeva po ćemu je tvoje mišljenje relevantnije od moga.

 

Da li se slažemo da je za većinu ekipe problem nedostatak GMS. Slažemo se. Za nas koji smo "frikovi" GMS nije problem. Na kraju krajeva pa sad imam GMS na P40 Pro zbog Google fotografija. 

Nisam instalirao GMS zbog navigacije (waze, here maps, tomtom) ili G-maila (bilo koji e-mail klijent) ili ćega već. Za sve ostalo postoji dovoljno dobra zamjena. Za Google fotografije nema zamjene...tj ima - ali nije free.

 

Tu se provukla prića da EMUI zaostaje za bilo kojim UI-om. Šta nisam kolegi na temi o MI10 odgovorio da MIUI i EMUI imaju 99% ista sranja, tu mogu nadodat i Samsungov UI. Sve je to isto kao jaje jajetu.

Onda si se tu javio kad smo nas trojca komentirali da ne radim automatski update aplikacija. Eto ti bolje znaš od nas, šta mi trebamo radit.

 

Na kraju krajeva si na svim temama kao lonac poklpcu kao vegeta koja se miješa u sve. Naprotiv - nemam ništa protiv toga, al nemoj se ljutit kao djete kad ti se argumentirano odgovori., i na kraju krajeva kreneš vrijeđat bezpotrebno.

 

Kafanske priće bez argumenata me ne zanimaju.

 

U svakom slučaju 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 22:01 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

         ansha i thebatman isti oni čangrizavi dedeki sa balkona iz muppet showa.

 

 

 

Kad nemaju šta onda stavljaju ljudima izjave u usta kako im ćefne.

mislim da je svaki put pti komentiranju bilo koje stavke obavezno navedeno koji nedostaci čekaju  potencijalnog  budućeg vlasnika.

To šta ste vas dvojica  reagirate na način koji reagirate je isto tako vaše pravo iako mi je svakako relevantniji 

jer ga koristi neko duže vrijeme a iskreno ne znam jeli ijedan od vas dvojice ikako koristio mob.

   

sta se sw tiče, svakako mi je  emui bolji od miuia, dok damsung opet nekako kaska za njima.

Da nadodam da je htcov sense puno bolji od svih gore navedenih.

Svakih par dana mi se zna mate 30 p restartat sam što mi se nije desilo nijednom u 2

godine korištenja u12+.

Pošto mi ne smeta toliko taj gms čim postane dostupan mate 40 uzimam ga.

ne kažem da ne bi bilo bolje sa njim ali nije smak svijeta ako ga nema.

 

PS

Vidi vraga, i ja sam ugasio automarsko ažuriranje

jeli se sad trebam zamislit ili šta

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 10:49 (karlanal).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Zanimljive cijene 

 

P40 Pro se nađe za 3500kn, a P40 Pro + za 4700kn - polovni - njuskalo. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 0:38 (R36).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Zanimljive cijene 

 

P40 Pro se nađe za 3500kn, a P40 Pro + za 4700kn - polovni - njuskalo. 

 Obicni P40 za ispo 3000kn, realno dobar i kompaktan kameraphone za ok novce.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Zanimljive cijene 

 

P40 Pro se nađe za 3500kn, a P40 Pro + za 4700kn - polovni - njuskalo. 

 

 

To su realne cijene za mob sa hendikepom.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Zanimljive cijene 

 

P40 Pro se nađe za 3500kn, a P40 Pro + za 4700kn - polovni - njuskalo. 

 

 

To su realne cijene za mob sa hendikepom.

Slažem se i nadam se da će takve cijene biti i za Mate 40 Pro sljedeće godine.

 

Hendikep u mobilnom svijetu. 

Huawei - GMS

Samsung - baterija, zagrijavanje, AF

Xiaomi - obavijesti, pokretanje aplikacije na manual umjesto na Auto, gcam je must have.

 

Naucis živjet s hendikepom.

 

P40 Pro za 3500kn - ja ne znam da li ima što bolje iskreno za tu cijenu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 20:55 (R36).
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Slažem se i nadam se da će takve cijene biti i za Mate 40 Pro sljedeće godine.

 

Hendikep u mobilnom svijetu. 

Huawei - GMS

Samsung - baterija, zagrijavanje, AF

Xiaomi - obavijesti, pokretanje aplikacije na manual umjesto na Auto, gcam je must have.

 

Naucis živjet s hendikepom.

 

P40 Pro za 3500kn - ja ne znam da li ima što bolje iskreno za tu cijenu. 

 

 

Nista od ovoga nisam primjetio, a Gcam je samo jedna od blagodati koja savrseno funkcionira.

 

Meni je recimo i 3500 Kn previse za P40 PRO, razmislio bih dva puta i da je 2500.

12 godina
offline
Huawei P40

Priča se da bi Mate 40 serija trebala doći u HR...samo ne znaju kad. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Slažem se i nadam se da će takve cijene biti i za Mate 40 Pro sljedeće godine.

 

Hendikep u mobilnom svijetu. 

Huawei - GMS

Samsung - baterija, zagrijavanje, AF

Xiaomi - obavijesti, pokretanje aplikacije na manual umjesto na Auto, gcam je must have.

 

Naucis živjet s hendikepom.

 

P40 Pro za 3500kn - ja ne znam da li ima što bolje iskreno za tu cijenu. 

 

 

Nista od ovoga nisam primjetio, a Gcam je samo jedna od blagodati koja savrseno funkcionira.

 

Meni je recimo i 3500 Kn previse za P40 PRO, razmislio bih dva puta i da je 2500.

 Za tebe znam da nisi...ali čitam na ovom forumu da drugi jesu. Na kraju krajeva citirao sam pojedine kolege koji imaju Mi 10...

 

Ista priča za MIUI 12 - netko zadovoljan, netko ne. Na starijim modelima se pogoršala baterija nakon update na MIUI 12.

 

A nije ni čudo kad imaju milijun modela pa treba složit za sve da radi ok što je skoro pa nemoguće.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:05 (R36).
12 godina
offline
Huawei P40

Da se ne kaže da pljujem Xiaomi... 

Ovaj Mi10 T s 144hz - ludo fluidan mob. 144hz i  UFS 3.1 - najbolja kombinacija za fluidnost i brzinu rada.

 

Nakon 144hz koje sam probao, 90hz mi sad izgleda smiješno. Očito je stvar navike al tako je kako je. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:10 (R36).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Ekipo, 

Imam p40 pro na 154. s instaliranim Gms preko googlefiera.

Dosao mi je update na 176? Oce mi update zeznut google servise?

pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
toyota rav4 kaže...

Ekipo, 

Imam p40 pro na 154. s instaliranim Gms preko googlefiera.

Dosao mi je update na 176? Oce mi update zeznut google servise?

 Nece....

 

11 godina
offline
Huawei P40

Zna netko možda neku aplikaciju sa app galery-a koja streama hrvatske tv programe? Prije stari gledao preko hrti koji treba Gms,promjenio mobitel,a ja mu nikako nemogu namjestit gms(stoji na deinstalaciji backupa).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Na amazonu.de P40 Pro 740 eura, a P40 Pro +  999 eura.

 

Također Oppo Find X2 Pro 795 eura.

 

Note 20 Ultra 1000 eura.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Huawei P40

Pozdrav, 

Kako ste zadovoljni sa baterijom na P40 pro? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Tpro40 123 kaže...

Pozdrav, 

Kako ste zadovoljni sa baterijom na P40 pro? 

 Zadovoljan sam.

16 godina
offline
Huawei P40

Trazim nasljednika svom P20+ i u ovoj sadasnjoj ponudi mobitela P40+ mi je nekako najlogicniji izbor. Dvoumim se samo jos zbog tog GMS-a.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
dejo kaže...

Trazim nasljednika svom P20+ i u ovoj sadasnjoj ponudi mobitela P40+ mi je nekako najlogicniji izbor. Dvoumim se samo jos zbog tog GMS-a.

Taj najlogičniji izbor ne postoji.

 

Postoji P40 Pro +.

 

Ako se malo potrudiš i pročitaš 2 prethodne stranice vidit ćeš da GMS instaliras bez problema. 

16 godina
offline
Re: Huawei P40
A nije baš da se instalira u par klikova i nije da baš sve radi kako treba (notifikacije). Treba dobro proučiti koje aplikacije su potrebne i vidjeti da li sve radi ok s tim aplikacijama.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice