Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.802
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Jesu te naknadno zvali ili?
Taman u utorka će bit tjedan dana od kako sam naručio, taman zadnji bio sa GT2

06.02 je krenula isporuka i ja sam njih isao zvati da pitam kad mogu očekivati isporuku.

Njihova djelatnica je rekla da će me nazvat njihov djelatnik koji je zadužen za web shop.

Taj djelatnik me nazvao i rekao da nema sivih i da moram čekati ili da li zelim možda bijeli ili crni. 

Ja sam uzeo crni. Isti dan poslali i sljedeći dan 07.02 došao mob sa satom.

 

Gle T-com je druga priča i kod njih to traje malo duže nego kad kupiš u slobodnoj prodaji. 

Posto si uzeo sivi... zato čekaš. Da si uzeo drugu boju...dosao bi ti već ovaj tjedan. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 13:01 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Ma znam, tako sam uzimao Samsung s9 kad je izlazio. Onda ću ih nazvati pa ću vidjeti šta će i kako biti. Hvala ti na informacijama. Sretan Usrks! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40

Ako koga zanima za p40 seriju posto nema you tube i nemoze se instalirati postoji app you tube vanced bez reklama logirati se mozete normalno podrzava dark mode i ima nekih naprednih opcija rad s zakljucanim zaslonom sviranje u pozadini itd itd. Instalirao na p40 lite bez problema... LINK

Black Spider
14 godina
offline
Re: Huawei P40
Kupio bi P40 da je cijena razumna s obzirim da nema gms. Das tolke pare i onda slican problem kao sa WM10.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Šta vas toliko pati taj GMS?? Tko se malo razumije, neće mu bit problem.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 21:21 (crash_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P40

Bogmeč vrlo detaljan test, i još na kak ti domačem jeziku "ipak svima ne ide englezarenje kao popit čašu vode".

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Memphis kaže...
Kupio bi P40 da je cijena razumna s obzirim da nema gms. Das tolke pare i onda slican problem kao sa WM10.

Imaš moju recenziju na prvoj stranici...procitaj pa da si bolje informiran.

 

Imao GMS ili HMS...ako meni sve bitne aplikacije rade, onda mi se j...kako se sustav zove.

 

Šta dat tolike pare, misliš 1000 eura?? Šta ti znaš jel to mene malo ili puno. Misliš da mene zanima stanje tvog džepa. Što se mene tiče, daj 2500 eura za mob ako imaš. 

 

Problem je što 99% ljudi filozofira oko HMS, a nisu ga probali koristiti. 

 

Normalno da nitko normalna ne bi koristio Huawei da ne rade ove bitne globalne aplikacije kao što su What's app, Instagram, Facebook i sl. 

Sad da li meni ne radi HAK, u pregledniku upisem HAK i vidim stanje na cestama ili aplikacija HR Telekoma.

 

Evo jučer instalirao Zoom aplikaciju - video chat za više sugovornika...preko Facebooka se spojio jer ne radi Gmail. Sve normalno radi. Znači gdje ne radi Gmail account radit Facebook account. 

 

 

8 godina
protjeran
offline
Huawei P40

Meh, nije lose, ali plasiranje takvog poluproizvoda i to po takvoj cijeni, ne znam sto su ocekivali... jos kad uzmes u obzir da nemas googleove servise, ajme meni...

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

poluproizvod ti je u glavi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
Memphis kaže...
Kupio bi P40 da je cijena razumna s obzirim da nema gms. Das tolke pare i onda slican problem kao sa WM10.

Imaš moju recenziju na prvoj stranici...procitaj pa da si bolje informiran.

 

Imao GMS ili HMS...ako meni sve bitne aplikacije rade, onda mi se j...kako se sustav zove.

 

Šta dat tolike pare, misliš 1000 eura?? Šta ti znaš jel to mene malo ili puno. Misliš da mene zanima stanje tvog džepa. Što se mene tiče, daj 2500 eura za mob ako imaš. 

 

Problem je što 99% ljudi filozofira oko HMS, a nisu ga probali koristiti. 

 

Normalno da nitko normalna ne bi koristio Huawei da ne rade ove bitne globalne aplikacije kao što su What's app, Instagram, Facebook i sl. 

Sad da li meni ne radi HAK, u pregledniku upisem HAK i vidim stanje na cestama ili aplikacija HR Telekoma.

 

Evo jučer instalirao Zoom aplikaciju - video chat za više sugovornika...preko Facebooka se spojio jer ne radi Gmail. Sve normalno radi. Znači gdje ne radi Gmail account radit Facebook account. 

 

 

 Sinek, jako sam dobro informiran pogotvo kad si odredim budget od 1000 eura za mobitel. Ti sa svojim parama filozofiraj i kupuj kaj hoćeš. Ja ću za svoje ono kaj meni paše.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Pozdrav svima! Naručio sam P40 pro preko HT-a 6.4., prema svemu sudeći nije ni blizu dolaska? Ima li netko a da je u sličnoj situaciji? Sjećam se dok su još bile prednarudžbe kako je pisalo da isporuke kreću 6.4., no sada preko chata doznajem da uopće još nije bilo nikakvih isporuka, a čitam ovdje kako neki već koriste svoje primjerke, koji su doduše kupljeni u slobodnoj prodaji...Jesu li se iz HT-a malo preračunali? Hvala na svakom odgovoru ako ih bude :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 9:30 (mkovnet).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Jesu rjesili netflix?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

Jesu rjesili netflix?

 Osobno ne gledam Netflix tako da ne znam.

 

Ekipa s xda koja je instalirala GMS koristi Netflix verziju 7.5

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 9:56 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Jučer sam ih kontaktirao i kaže da trenutno nemaju niti jedan na stanju i da se ne zna kad će ponovno krenuti isporuka.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Očito su podcijenili potražnju, još kada se uzme u obzir opća situacija, mogli bi se načekati. Najgore mi je što ponekad od tri agenta u tri dana možeš dobiti isto toliko različitih odgovora :)

12 godina
offline
Huawei P40

Očito da ih je T-com premalo uzeo...znam da je u T-comu prvih 50 dobilo GT2.

 

Zanimljivo kako ljudima ne smeta nedostatak GMS-a...ocito su se ljudi dobro informirali kako, šta...

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Istina...ali, vidim uredno se i dalje nudi na njihovoj stranici pa se onda valjda očekuje dolazak robe?

12 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Očito da ih je T-com premalo uzeo...znam da je u T-comu prvih 50 dobilo GT2.

 

Zanimljivo kako ljudima ne smeta nedostatak GMS-a...ocito su se ljudi dobro informirali kako, šta...

 

 

 ja bi prije rekao da nisu, a onda kad skuze da im ne radi jutub, gmail i ostalo out of the box će bit kukanja i plakanja po fejsu i forumima

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
MEDO11 kaže...
R36 kaže...

Očito da ih je T-com premalo uzeo...znam da je u T-comu prvih 50 dobilo GT2.

 

Zanimljivo kako ljudima ne smeta nedostatak GMS-a...ocito su se ljudi dobro informirali kako, šta...

 

 

 ja bi prije rekao da nisu, a onda kad skuze da im ne radi jutub, gmail i ostalo out of the box će bit kukanja i plakanja po fejsu i forumima

 Da, biti će svega. Ja sam se pripremio, sada još samo ta formalnost da uređaj stigne :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Ja sam ga naručio 07.04 i dobio sat uz njega. Sad samo da stigne uređaj i to je to. Danas će me kontaktirati jer sam rekao da mi boja nije bitna, pa da će mi poslat prvi koji bude dostupan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Ja sam ga naručio 07.04 i dobio sat uz njega. Sad samo da stigne uređaj i to je to. Danas će me kontaktirati jer sam rekao da mi boja nije bitna, pa da će mi poslat prvi koji bude dostupan.

 Sad sam na chatu HT-a, kaže imaju na stanju silver 6 komada a white 7...."na stanju"...ja naručio crni 6.4

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 13:23 (mkovnet).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Ne znaš tko tu koga khm... jučer mi je tako lik rekao da nema niti jedan na stanju. Reko ako nema sivi neka bude bilo koji, samo neka dođe :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Ne znaš tko tu koga khm... jučer mi je tako lik rekao da nema niti jedan na stanju. Reko ako nema sivi neka bude bilo koji, samo neka dođe :D

 Mislim da ni oni često nemaju sve podatke... Evo prošlog tjedna kolegici s posla rekli da se mobitel čeka 10 dana, da bi došao idući dan :) 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Dobio sam info da su im stigle nove količine na skladište i da od sutra kreću dostave 🙂

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Nadam se. Zvali su me danas i kažu da su došli novi uređaji, ali da će isporuka biti idući tjedan. Bitno da ga sad imaju na stanju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Dostupan u puno više webshopova nego ranije, svakako dobar znak da su došle na tržište znatnije količine pa i za nas koji smo uzeli preko HT-a.. 😁

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Još su mi kao ponudili da mogu uzeti uređaj, ali bez sata, tako da dobijem mobitel prije. Reko neću, čekam ja da dođe sa satom 😄
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 8:07 (crash_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Jos mi nije dosao p40 (dobivam ga na test) ali gledam ovaj clanak

 

https://www.androidpolice.com/2020/04/09/sorry-huawei-the-p40-pro-without-google-apps-is-just-too-broken-to-live-with/

 

I stvarno mislim da se ne isplati, ima tu previše kompromisa. 

 

Najkomicnije je što su nakon ovog članka iz huaweia zatrazili da im android police vrati sve telefone što su im ikad poslali. Jadno. 

Pogledao par reviowa kamere. Inkozistantna, a hdr i dalje na razini p30 pro, dakle loš. 

 

Naravno, kad dobijem ovih dan dva uređaj, sve cu testirat kako treba, ali mislim da nije pametna kupnja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Još su mi kao ponudili da mogu uzeti uređaj, ali bez sata, tako da dobijem mobitel prije. Reko neću, čekam ja da dođe sa satom 😄

 Ha ha...vidjeti ćemo što će na kraju biti. Samo nam javi kad stigne 

14 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

Jos mi nije dosao p40 (dobivam ga na test) ali gledam ovaj clanak

 

https://www.androidpolice.com/2020/04/09/sorry-huawei-the-p40-pro-without-google-apps-is-just-too-broken-to-live-with/

 

I stvarno mislim da se ne isplati, ima tu previše kompromisa. 

 

Najkomicnije je što su nakon ovog članka iz huaweia zatrazili da im android police vrati sve telefone što su im ikad poslali. Jadno. 

Pogledao par reviowa kamere. Inkozistantna, a hdr i dalje na razini p30 pro, dakle loš. 

 

Naravno, kad dobijem ovih dan dva uređaj, sve cu testirat kako treba, ali mislim da nije pametna kupnja. 

 A kaj sam vam ja reko

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice