Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.900
|
čitano: 403.350
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav, moze savijet. Posjedujem p30 pro te sam sad na produlje je ugocora uzeo p40 pro i frend me sad pita da mu prodam svog p30 pro. Al ne znam kolikk da pitam za njega!? 

Mob je star 2 godine.... Sve na njega radi tip top! 

0 0 hvala 0
9 godina
Re: Huawei P30/P30 Pro
zee_15 kaže...

Pozdrav, moze savijet. Posjedujem p30 pro te sam sad na produlje je ugocora uzeo p40 pro i frend me sad pita da mu prodam svog p30 pro. Al ne znam kolikk da pitam za njega!? 

Mob je star 2 godine.... Sve na njega radi tip top! 

ovdje na bug oglasniku su išli od 1500 do 2000kn unazad pola godine, ovisno o stanju i opremi... pogledaj malo oglase pod "mobiteli"

9 godina
Huawei P30/P30 Pro

P30 pro nema mirrorlink? Gledam za spajanje u autu.

također, gdje nabaviti kabel Usb-C to Usb-c? Po mogućnosti original.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..

0 0 hvala 0
9 godina
Ocito ni ne misle poslati OTA update za seriju p30/p30 pro na emui 12 😁

1 0 hvala 0
8 godina
Huawei P30/P30 Pro

Ako koga zanima diablo immortal na p30 obicni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Huawei P30/P30 Pro

Igrao se danas sa P30 pro. Imam Huawei, nemam pojma koji model, nije mi pri ruci. Stariji uglavnom, P10 valjda. Nisam znao da na P30 pro moram potvrdit USB spajanje sa računalom, govorim o omogućavanju USB spajanja, sa prijavom na račun. Čovjek kupio, trebalo mu je samo multimedije stavit. Većina ljudi zna kako to je sa nekim manje tehnički potkovanim, pošto je iznimno dobar obiteljski prijatelj u pitanju, sve što mogu napravit, napravit ću. Također ja nisam ni blizu dobar sa time, ali youtube i google rade. Međutim nisam završio, nezgodno vrijeme je bilo kad je došao. Pitanje u vezi ovoga, otkada je tome tako da za neke jednostavne stvari ja moram kopat po internetu kako omogućit, a postoji i profil ili kako se već zove, na tom mobitelu, za poslovne korisnike. Čemu toliki slojevi zaštite, a opet ne valjaju jer ih probe, nađu rupu. Ako želim omogućit .apk instaliranje datoteka iz nepoznatih izvora, sve isto. Prijava na račun. Jesam spomenuo da nema pojma koji mu je račun, netko treći mu je postavljao mobitel... Nadam se da je još netko imao sličnih priča, uglavnom da je meni došao odmah, po dogovoru, za 2 sata bi mu bilo sve kao i na starom, čak imam i datoteku na disku i oblaku sa njegovom multimedijom.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2022 21:01 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 dana
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav svima,

koju masku preporucujete za Huawei P30

0 0 hvala 0
12 godina
Orginal huawei ili od spiegena
10 dana