Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.841
|
čitano: 309.641
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

Bok ekipa! 

Dali itko zna kad cemo dobiti Android 11, i dali ce ga uopce i biti!? Postoji mogucnost da ce ponuditi opciju prelaska na Harmony OS.🤔

Zna itko sta o tome, jer mi se cini da je P30 serija mrtva u pitanju nadogradnji na Android 11. Biti ce obecanje ludom radovanje, kako se cini! 🙃

A kad je bilo govora da ce Huawei biti na Androidu 11? Nikad. Zadnji je Android 10 koliko ja znam.

6 godina
Blade18 kaže...
Jel netko zamijenio ekran na ovom mobitelu, koliko ga je to koštalo? Jučer sam izlazio iz auta i pao je iz džepa direkt na facu...

Ja baš jučer, slična stvar.. 1500kn novi ekran, baterija i poklopac (sve u paketu). Dok pogledaš da za ni 4000 ne dobiješ takav mob (meni osobno najbitnije odnos trajanja baterija i dimenzija, čak m ije P30 mrvicu prevelik, ali jbg S7 je postao prespor) mi je bilo bez razmišljanja. 

6 godina
Huawei P30/P30 Pro

Pozz, gdje ima za kupit kaljeno staklo za p30 pto

Na gizmu vec duze vrijeme nema na stanju! 

0 0 hvala 0
7 godina
croGOREatia kaže...

Pozz, gdje ima za kupit kaljeno staklo za p30 pto

Na gizmu vec duze vrijeme nema na stanju! 

Pogledaj ovdje mozda nadjes ono sta te zanima! P30pro

Odmori u Istini! :-)
7 godina
Huawei P30/P30 Pro

Pozz! 

Treba mi USB-C na 3.5 jack za P30P jer ovaj od Mate10P ne radi tj ne cuje se nista kad spojim Hayper X slusaluce, dok stare samsung in ear rade normalno! Ima za kupiti Huawei Tayp C za 10€, samo da ne kupim nesto sta mi nece valjati.

Ima itko kakvu preporuku, tj iskustva, hoce valjati taj Huawei za gamimg slusaluce. Da ne kupujem bez veze, a da mi ne koristi. Hvala. ☺️

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
veseli007 kaže...

Pozz! 

Treba mi USB-C na 3.5 jack za P30P jer ovaj od Mate10P ne radi tj ne cuje se nista kad spojim Hayper X slusaluce, dok stare samsung in ear rade normalno! Ima za kupiti Huawei Tayp C za 10€, samo da ne kupim nesto sta mi nece valjati.

Ima itko kakvu preporuku, tj iskustva, hoce valjati taj Huawei za gamimg slusaluce. Da ne kupujem bez veze, a da mi ne koristi. Hvala. ☺️

imas u njihovim ducanima/servisima po 85kn originalni

edit:

89kn

https://insignum.hr/product/huawei-usb-type-c-na-3-5mm-adapter/ 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 11:36 (thebatman).
7 godina
thebatman kaže...
veseli007 kaže...

Pozz! 

imas u njihovim ducanima/servisima po 85kn originalni

edit:

89kn

https://insignum.hr/product/huawei-usb-type-c-na-3-5mm-adapter/ 

Hvala, rijeseno 99kn u A1, nije Huawei ali radi a to mi je naj vaznije. 

7 mjeseci
Pozdrav, molim vas samo ako netko zna da li se moze koristit call recorder na huawei p30?
Vidio sam je postoji apk i uputstvo..
https://www.huaweicentral.com/download-call-recorder-app-for-huawei-emui-11-phones-link/
ali htio sam provjeriti da li se jos uvijek moze prije nego kupim mob..
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 13:51 (tom hanks).

0 0 hvala 0
7 godina
Huawei P30/P30 Pro

Moze

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 mjeseci
Wow hvala! Nisam znao dal da ocekujem odgovor na tako specificno pitanje :D
I pretpostavljamo da mu se softverski nece dogodit nesto sta bi mu onemogucilo korištenje toga u neko dogledno vrijeme?
-Ustvari imam i mogucnost onemogucit mu azuriranje sustava da mi OS uvijek ostane na sadašnjoj verziji (i tako skoro sigurno osiguram da imam taj call recorder)?
Biram mobitel vec mjesecima zbog tog recordera al cini mi se da bi ovo moglo funkcionirati s P30...
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 10:40 (tom hanks).

0 0 hvala 0
7 mjeseci
Huawei P30/P30 Pro

Kupio P30. Sve super osim što je volume tokom poziva jako slab, puno tiši je tokom poziva nego npr kod gledanja youtube. Jel se tko susreo s tim / ima li ideja?  (Kad sam u pozivu, povecam volume do kraja uz pomoc tipke, nije do toga xd)

Edit: očistio alkoholom na cetkici i sad je dobro, 3puta glasnije xd. 

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 23:33 (tom hanks).

2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice