Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 548.754
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

dobro si odlucio.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav. Na njuskalu ima Huawei P30 Pro za 3700 kuna kaj je stvarno fer cijena za takav uredaj. O mobitelu znam sve vec, no... strah ne uzimat mobitel zbog cijele fame. Neki dan je bila objava da vise nece biti podrske niti za stare Huawei uredaj pa je to Huawei sve demantirao... sad ti znaj. Uzet mobitel ili ne. Sto vi mislite, hoce i "stariji" uredaji poput P30 Pro dobivat novi Android i sigurnosne zakrpe?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Kod mog brata na P20 PRO se vec ne mogu neke aplikacije skinuti na Google Play, tako da sam i ja odustao od P30 PRO

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Da, mozda bolje da pricekam jos... tnx

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 8:41 (Flas1987).
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ide i ispod 3000 

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
@nedac96 koje to aplikacije???

Sta bulaznis ti, imam P30 i mob je funkcionalan kao prvog dana
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
nedac96 kaže...

Kod mog brata na P20 PRO se vec ne mogu neke aplikacije skinuti na Google Play, tako da sam i ja odustao od P30 PRO

 ne pričaj gluposti

11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Da li je nužno raditi factory reset nakon update sa android 9 na 10? Prije se govorilo kada se prelazi na novi sustav da je dobro raditi factory reset...

Kakva bi iskustva imate? 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Da li je nužno raditi factory reset nakon update sa android 9 na 10? Prije se govorilo kada se prelazi na novi sustav da je dobro raditi factory reset...

Kakva bi iskustva imate? 

 Zasto bi radio reset ako nemas problema? Samo ti nadogradi i uzivaj....

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
nedac96 kaže...

Kod mog brata na P20 PRO se vec ne mogu neke aplikacije skinuti na Google Play, tako da sam i ja odustao od P30 PRO

 Ne mogu se skinut aplikacije zato jer Vam mama nije platila račun za internet. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

duhovit si pravo nema sta

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
nedac96 kaže...

duhovit si pravo nema sta

 A ti pametan nema šta...

 

Provalio si glupost i ostao živ. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Pa znam ali nekak mi je ostala priča u glavi da je nakon promjene sustava za cijeli broj dobro napravit reset...

 

 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Pozeljno je napraviti reset, da se sve poslozi kako spada. Npr. kod mog OP6 kad sam prelazio na A10 imao sam dosta bugova ( gumb od camere nije bio vidljiv iako je radio, dosta je lagirao, itd, sad se ne sjecam vise ) . Nakon factory reseta sve se poslozilo i radilo glatko, nije bilo problema. Tako ako se mene pita u mom slucaju ja bi napravio reset, ako vidim da u necemu steka.

Brat isto na M10P nije napravio reset i bilo mu je Ok, kasnije je vidio da mob lagira, da nije to to. Nakon factory reseta sve mu je radilo glatko. A nije odmah preso na A10 vec nakon par mjeseci, a do onda je A10 trebao vec biti dobrano ispoliran. Ja cu uvijek napraviti FR jer se kroz godinu svasta nakupi, spasim samo slike i to ne sve, muziku, i kontakte. To ti je kao i sa spreslagivanjem ormara za sezonu. 😅 Ostalo by by . Oduzio sam. NHF. 😊✌️


Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 23:25 (veseli007).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Da li je nužno raditi factory reset nakon update sa android 9 na 10? Prije se govorilo kada se prelazi na novi sustav da je dobro raditi factory reset...

Kakva bi iskustva imate? 

 Velikoj većini korisnika nije NUŽNO jer će sve raditi i dalje ok. Ali je dobro napraviti factory reset ako to netko želi. 

Ja sam prešao i s 9 na 10 i s 10 na 10.1 i nisam radio f reset i sve radi jednako dobro. 

13 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pa jel moguće da sad kad je istekla licenza za google neće biti više updatea za P30 pro?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

Update-ovi za google appove idu normalno prije 2-3 dana sam imao sve njihove update-ove i tako malo malo pa se pojave, to uopće nije upitno niti će biti upitno za starije uređaje i koji imaju GSM.

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

 evo upravo mi se updateao google app

prije 3 dana google photos, google drive, chrome, yt...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...
gnomisa kaže...
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

update-ovi za google appove idu normalno prije 2-3 dana sam imao sve njihove update-ove i tako malo malo pa se pojave, to uopće nije upitno niti će biti upitno za starije uređaje i koji imaju GSM.

 Istekla je Huaweiu licenca za google servise još prošli mjesec. To kaj i dalje dobivate google nadogradnje ne znači da će sve raditi stabilno jer google više neće moći garantirati kompatibilnost. A gotovo sigurno ih nećete dobivati često kao vlasnici nekih drugih android mobitela. U svakom slučaju brzo će se vidjeti što će i kako biti. Šteta, jer huawei radi odlične uređaje s vrhunskim kamerama (fotke, ne video).

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 22:56 (gnomisa).
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
MasterOfDisaster kaže...
gnomisa kaže...
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

update-ovi za google appove idu normalno prije 2-3 dana sam imao sve njihove update-ove i tako malo malo pa se pojave, to uopće nije upitno niti će biti upitno za starije uređaje i koji imaju GSM.

 Istekla je Huaweiu licenca za google servise još prošli mjesec. To kaj i dalje dobivate google nadogradnje ne znači da će sve raditi stabilno jer google više neće moći garantirati kompatibilnost. A gotovo sigurno ih nećete dobivati često kao vlasnici nekih drugih android mobitela. U svakom slučaju brzo će se vidjeti što će i kako biti. Šteta, jer huawei radi odlične uređaje s vrhunskim kamerama (fotke, ne video).

stariji uredaji koji su originalno imali sve licence (p30 serija) nemaju veze s tim.

da imaju onda nebi svakodnevno dobivali azuriranja potpuno jednako kao i drugi mobiteli (a licenca istekla), imam jos samsung i xiaomi pa vidim da se u isto vrijeme azuriraju iste google aplikacije

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 0:00 (digitall).
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
MasterOfDisaster kaže...
gnomisa kaže...
digitall kaže...

zašto nebi bilo, android je free.

mate30 i p40 npr nisu nikad ni imali licencu pa imaju update stalno.

 

jedino je moguće da će security patchevi kasniti

 Mislio sam na update za google appove.

update-ovi za google appove idu normalno prije 2-3 dana sam imao sve njihove update-ove i tako malo malo pa se pojave, to uopće nije upitno niti će biti upitno za starije uređaje i koji imaju GSM.

 Istekla je Huaweiu licenca za google servise još prošli mjesec. To kaj i dalje dobivate google nadogradnje ne znači da će sve raditi stabilno jer google više neće moći garantirati kompatibilnost. A gotovo sigurno ih nećete dobivati često kao vlasnici nekih drugih android mobitela. U svakom slučaju brzo će se vidjeti što će i kako biti. Šteta, jer huawei radi odlične uređaje s vrhunskim kamerama (fotke, ne video).

 Danas sam dobio malu nadogradnju. Znaci ilegalna je?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Legalna je ! Sigurnosna zakrpa za 8 mjesec, to je normalno.
Odmori u Istini! :-)
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
To dođe kao cjepivo. Ovaj upgrade ne valja jer nije američki.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Hoces pojasniti zasto ne valja !? 

Odmori u Istini! :-)
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

*sarkazam

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Misli sam da je tako ! Thx.
Odmori u Istini! :-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

*sarkazam

 Vidjet ćemo koliko ćeš biti šaljiv za par mjeseci.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
Dario7 kaže...

*sarkazam

 Vidjet ćemo koliko ćeš biti šaljiv za par mjeseci.

 Gnomisa čitaj malo tko što piše.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice