Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 547.027
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
online
Huawei P30/P30 Pro

Na A1 je update došao prije nekih 10ak dana,  preko Settings ,system & update mi se nije pojavljivao a preko HiCare-a je ponudio update.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

sramota za neku veliku firmu na glasu kao sto je tcom... debili ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
je i vama ovako kad ulazite u hicare
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni isto brandirani T-Com fw 8/256 verzija i dalje ništa prije par dana dobio onaj update od 100-ak mb tek

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
je i vama ovako kad ulazite u hicare

 To smo ti ja mislim već odgovorili...meni je bilo tako na 9ki. Ali nakon updatea na 10 je drukčije.

Ali to ionako nema nike veze.

Eto javio se i drugi kolega sa P30 od HT-a i ni on nije dobio update. Znači nema šta nego čekat, ako ti neće preko HiCare, ako ti neće ni preko HiSuite, ako ti neće preko settings-a...onda ne znam što drugo možeš nego čekat. Dobro, možeš čekat i bit lud i nervozan, ali to nije baš neka sreća, samo će ti vrijeme sporije prolazit.

 

EDIT: a i nije da su neke lude razlike...da nema dark modea ja nebi ni skužio da se nešto promijenilo...asam dark mode je ono...šta ja znam, nije da je to nešto wow...da se nije sam uključio kod updatea vjerujem da ga ja ni nebi uključivao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 12:07 (miki1981).
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
je i vama ovako kad ulazite u hicare

Ne, drugi je izgled, tj. nova i zadnja verzija, nema te poruke da dolazi novi izgled i verzija.

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

hvala! bitno da nisam jedini crni petar :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
cim sam ih popljuvo na fejs stranici odmah su se uozbilji.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja iman p30 od tcoma i doša mi je jučer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sam na tele 2 sretno odjebao A1 doduse nije ni tele 2 nes ekstra, al vidjet cemo za 2 god kad prode pretplata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Evo i meni T-Com poslao poklon, napokon stigao 10 danas popodne. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Oj ljudi. Kada dolazi emui 10 na p30? Meni jos uvjek stara verzija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Isto jučer dobio 10 preko HiCare aplikacije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ako je nekom dosadio p30 pro i mijenjao bi za op 7 pro, neka se javi na pp. 😀
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jel vama radi volte T-Com android 10

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
jes
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Meni ne, nije mi radio ni na 9, ne radi mi sada na 10, ne znam u čemu je problem, ne vjerujem da je baš do toga što imam broj kao poslovni korisnik

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Da, upravo ti je do toga. Ja imam tmobile poslovni, i bonbon privatni. Bonbon radi, a tmobile poslovni ne, provjeria sam sa operaterom
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ja ne mogu vjerovati, pa oni zbilja nisu normalni, što su poslovni korisnici manje vrijedni ili?! Prejadno, mislim nije da meni taj volte nešto toliko znači u životu nego mi je ovo jedna od najglupljih stvari koje sam čuo u zadnje vrijeme

5 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Koristim P30 Pro par dana, nakon sto sam 3 godine imao S7, i ovo su prvi utisci:

 

- lako se naviknut na vece gabarite mobitela jer veci ekran jednostavno nudi puno vecu preglednost, posebice zbog velikog body to screen ratio-a

- kad se skroz priblizis ekranu moze se uociti da S7 ima vise Piksela po incu, ali u normalnom koristenju to se apsolutno ne moze uociti i sama kvaliteta ekrana je bolja na P30 Pro

- baterija odlicna

- fali mi malo notification LED lampica, ali always on je adekvatna zamjena i trosi malo baterije, takodjer ako je mob kraj mene okrenem ga naopacke pa se AOD ugasi

- fingerprint scanner radi full oke i ne mogu rec da je losiji od onog na S7 (koji radi super)

- kamera vrh, jucer sam bio na adventu i nikad nisam fotkao tak dobre slike, mislim da ce mi to bit gust

- punjenje je takodjer ultra brzo

- dobio sam mob s EMUI 9, koristio 1 dan, azurirao na EMUI 10 i user experience mi je takodjer sad bolji, nekak se sustav cini kompletnijim

 

Razmisljao sam o S10 ili o P30 Pro pri kupnji, ali gledajuci svoje prioritete - bolja autonomija i kamera, odlucio sam se za P30 Pro. 3.5 mm jack na S7 nisam koristio vec godinu i pol valjda i stvarno mi ne treba (prednost ga je imati svakako, ali za moje potrebe mi je dovoljan konverter s Ebaya). Vjerujem da je ekran na S10 bolji, ali gledajuci recenzije sve je to tu negdje.

 

Kupio sam ga prek njuske, novog zapakiranog 6/128 GB crni, za 3700. Kaj se tice cijene mislim da sam dobro prosao.

 

Ovaj tvornicki screen protector je predobar, tj. filing koji imam pod prstom, jel zna netko di se mogu ubuduce nabaviti i jel preferirate kaljeno staklo?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 15:55 (Tkozna).
 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

i ja se digao za stepenicu više na P30 PRO jer sam prešao sa P30 pa će potonji na udomljavanje preko oglasa.

Imam ga tek drugi dan tako da mi je rano o nekim dojmovima, ali kamera je svakako dosta bolja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Budimo realni ovo je i dalje najbolji ili barem najkompletniji uređaj na tržištu.

- najbolje fotografije u svim uvjetima

- najraznovrsnija kamera

- dovoljno dobar video, iako ne najbolji, ali opet flagship level

- najbolja baterija od svih flagshipova

- otisak prsta najbrzi od svih ud otisaka

- jedne od najboljih performansi

 

Cak se sada i EMUI10 ne moze nista prigovorit, fino radi.

Realno ovo je mobitel u kojem se još dvije godine može uživati. 

Nekako mi je i drago što nema mate 30 ali vjerojatno i p40 na EU tržištu. Znaci da ce fokus prodaje i marketinga i dalje bit na p30, a i softverske nadogradnje i novi featuri itd.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nisam izdržao dugo na OP7 Pro i zamijenio sam za P30 Pro.

Kamera, nedostatak AOD-a i čudno ponašanje čim bi prislonio mobitel između ramena i lica su mi dojadili. Malo me počela i smetati sama masa mobitela, doslovno me znala boljeti ruka pri dužem korištenju.

Za sada baterija i kamera mrak, u biti sve ono što očekujem od moba, skoro sam prešao na IPhone, ali cijenu od skoro 11k kuna nikako ne mogu prožvakati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 20:26 (HAL).
5 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Primjetio sam da mi je stalno upaljen onaj download indikator na wifi ikonici, gore u lijevom cosku. Jel zna netko jel to normalno, kak je vama?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Istekao mi je ugovor, i  sada mogu produžiti ugovor sa opcijom uređaja i jedina mi je dilema uzeti P30 pro 6/128 (plus neki bezveze mobitel) ili p30 pro 8/256.

Trenutno sam na Mate 20 light koji me je nakon serija HW mobitela razočarao sa procesorom tj multi taskingom , tako da on ide na njušku a uzimam jedan od ova dva.

Dali mi se isplati , kao običnom korisniku , uzimati jači model, po memoriji jači?

Ako da zašto.

Hvala

 

7 P30 pro 6/128 +Y6
3 P30 pro 8/256
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zna li neko kako snimiti razgovor na P30? Nijedna aplikacija ne radi???
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Stega kaže...
Zna li neko kako snimiti razgovor na P30? Nijedna aplikacija ne radi???

 Vjerovatno nece ni raditi jer andorid ne  dozvoljava pristup.....

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ja koristim acw call recorder sa kupljenom licencom, radi bez greske. Prije sam ga koristio i na s10+
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Na androidu 9 radi njihow nativni apk kojeg samo treba instalirati. Ako se onda s 9ke updatea na 10ku radi i dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Tkozna kaže...

Primjetio sam da mi je stalno upaljen onaj download indikator na wifi ikonici, gore u lijevom cosku. Jel zna netko jel to normalno, kak je vama?

 Ja sam jako rijetko na wifi, ali evo isprobao sam sad i pratio namjerno, i od recimo 2 minute što sam bio na wifi recimo da pol minute nije bilo tog indikatora a minutu i pol ga je bilo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice