Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 266.802
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Evo nabavio i ja jedan p20 (ne pro). Vrlo zanimljiv telefoncic, kamera mi pari bas dodobra, pogasio sam sva ona ai govna.

 

Moram priznat da samo sucelje kamere daje dojam kao korak nazad u odnosu na kameru na prijasnjim verzijama emui-a. Kao manje je pregledna, svaka rasnja zahtjeva par koraka vise. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

GPU turbo update za p20, jutros ga dobio.

Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Sto se tice mobitela sve je to odlicno jako mi se svida sto ima doze tajanje baterije nego kao samsung galaxy s9 plus i ihone x ali treba napomenuti da je zvuk puno bilji nego drugih mobitela u svom cijenovnom rangu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Demozz kaže...
Jel se mozda zna kada ce Huawei napraviti update za ikone,flagship mobitel 2018 a ikone im izgledaju tako staromodno...😑

 Meni su bolje ove ikone nego recimo ikone kod Samsunga koje su mi kao iz crtića

14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
Nakon 3 tjedna korištenja mogu reći da je automatika sa ili bez AI na P20 Pro jad i bijeda. Nema šanse da pogodi svjetlinu u zatvorenom prostoru. Ima tendenciju da sve posvjetljuje. Plus kamera okida sporo do bola. Pritisnem okidač, a nećakinja već iza ugla. Voice okidanje uz cheese radi totalno jadno. Nema šanse da radi.
Face recognition totalno nepouzdan. Nosim naočale i ne prepoznaje me vani pri savršenom svjetlu. Sve u svemu ništa posebno pogotovo u odnosu na cijenu. Još jedna tužna priča u kojoj Kinezi nemaju pojma o fotografiji na mobitelima.

Da budem pošten i komentiram da je sa updatom od prije mjesec i nešto dana kamera puno bolja. Brže okida. Slike su mi bolje. Selfiji su isto bolji.

Face recognition slabo koristim.

10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Kakav je HONOR 10 u odnosu na ova 2? Nekako su mi ovi preskupi pa mi se HONOR 10 čini kao odlična alternativa. Ali, jel puno lošiji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ikone mozes promjeniti pa to nebi uzeo pod manu nijednom.
13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Kupio ja P20, zasad zadovljan, baterija bi mogla i bolje ali dobro,wifi + bilo koja bolja igrica i brzo iscuri.

Prvi put sam se susreo s EMUI-em i čini se ok, nema čak ni toliko bloatware-a, osim nekih standardnih poput wallet-a i app gallery koje nemogu maknut.

Najveći minus mi je ZOOM na kameri, dosta loše, jako zrnato i neda zoom na 20 MP,pa kad stavim na 20 a želim zumirati moram ić u setting i vraćati na 12. Dosta frustrirajuće.

I EMUI se dosta kolje sa FB messengerom, par bug-ova sam učio a NAJVEĆI i NAJGORI mi je to što drawing over apps ne pali, uvijek mi iskaču poruke od messengera kad sam u nekoj drugoj aplikaciji.

 

Ja mu dajem 8/10 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Došao i meni update... Vidim samo u igrama bi se trebao osjetiti gpu turbo, a nažalost, igrica nemam :-)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Mislim da taj GPU turbo uopce nije potreban koliko je mobitel lag free. To je više u korak s vremenom za tu gaming zajednicu koja pegla PUBG i uskoro fortnite, da izvuku najviše. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel zna netko jel se gubi root OTA updateom? Trenutno sam na 8.1.0.107.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:11 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Generalno OTA ne mozes dobiti ni instalirati ako si rootan...?
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Evo jedna dobra i detaljna recenzija kamere p20 pro i kako popraviti njezine nedostatke u postprocesingu...

https://pocketnow.com/huawei-p20-pro-photographers-guide
 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozz ekipa. Planiram kupiti P20 pa me zanima kakva su vasa iskustva s njim. Da li se isplati ili da uzmem neke druge opcije u ozbir?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

malo iznad imaš moj osvrt

16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozz ekipa, juce sam uzeo P20 pro pa ako netko ima neka iskustva da podijeli u vidu nekih bitnijih podesavanja, savjeti pri koristenju kamere i sl.

 

Za sada sam zadovoljan mobitelom, fotke su mi dobre, nemam nekih zamjerki, jedino me pogadja nedostatak 3.5 mm utora za slusalice 

 

Presao sa S7 edge.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja sam takodjer presao sa s7 edge, i godina koristenja samsung telefona. Ovako na prvu sto mi pada na pamet jeste da probas aktivirati da navigacijskim tipkama upravljas preko fingerprint citaca. To mi je xtra fora i ja sam se jako brzo navikao. I takodjer prebaci, mislim da je pod opcijama za bateriju, sa bijelog menija na crni, ljepse izgleda, lakse koristiti po noci posebno, a i stedis bateriju. Telefon je zaista odlican, nek je sa srecom :)
PSN Tokioplastic292
5 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dr. Vicko kaže...

Pozz ekipa, juce sam uzeo P20 pro pa ako netko ima neka iskustva da podijeli u vidu nekih bitnijih podesavanja, savjeti pri koristenju kamere i sl.

 

Za sada sam zadovoljan mobitelom, fotke su mi dobre, nemam nekih zamjerki, jedino me pogadja nedostatak 3.5 mm utora za slusalice 

 

Presao sa S7 edge.

 Tip: Eye comfort mode je adaptivan bez obzira na ostale postavke te se temperatura ekrana mijenja ovisno o okolini. Znači, ne govorim o opciji koja to i treba radit (Huaweijev truetone) nego specifično o eye comfortu/night shiftu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 3:10 (8ax).
10 godina
online
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dr. Vicko kaže...

Pozz ekipa, juce sam uzeo P20 pro pa ako netko ima neka iskustva da podijeli u vidu nekih bitnijih podesavanja, savjeti pri koristenju kamere i sl.

 

Za sada sam zadovoljan mobitelom, fotke su mi dobre, nemam nekih zamjerki, jedino me pogadja nedostatak 3.5 mm utora za slusalice 

 

Presao sa S7 edge.

 - Iskljuci AI u kameri

- otkljucavanje licem je vrhunski

- ja sam stavio pixel 2 launcher jer jenovaj huaweiev blag uzas

- izuzmi aplikacije koje trebaju radit u pozadini od battery savera(narocito google Photos)

 

13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

jao što bi dao da P20 ima dark mode kao i P20 pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P20/P20 PRO
john_ryder kaže...

jao što bi dao da P20 ima dark mode kao i P20 pro

 Pa stavi temu? Moj p20 obicni sa dark temom 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav ekipa! Par dana sam vlasnica p 20 pro uređaja, zadovoljna sam s njime za sad jedino sta me izluđuje notifikacija na ovom uređaju. Naime nikako nastimati da viber poruke zvone prepoznatljivim viber zvukom a ostale notifikacije drugačije ! Može mi tko pomoći? Hvala 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

To nešta novo opet? 

AMD Ryzen™ R7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Piše security update za kolovoz 👍
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

...i ono jos bitnije, po defaultu vise nije upaljen AI vec ga treba rucno aktivirati.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozz ekipa. Prije par dana sam kupila P20 i primijetila sam da mi kada maknem obavijest iz statusne trake makne i tocku s ikone aplikacije. Dali postoji mogućnost da se to promijeni? I jel ima nacin da se promijeni tocka s ikona aplikacije u broj. Nasla sam samo opciju da se u statusnoj traci promijene ikone u broj ali ovo ne.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Moram priznati da me Huawei baš ugodno iznendaio sa redovitošću nadogradnji. Uzeo sam mob u 6-tom mj., odmah mi je bio updatean, od tada sam dobio nadogradnju u 7, 8 i sada 9 mjesecu. moguce da je bila i još neka nadogradnja između.

Istina, ova trenutna nadogradnja je sa 01.08. security patchom, ali svejedno, uspoređujući sa S7e i s8+ koji sam imao prije i gdje bi dobivao nadogradnje svakih 6 mjeseci, ako i tako, ovo je stvarno ugodno iznenađenje. Bravo za Huawei!

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...

Moram priznati da me Huawei baš ugodno iznendaio sa redovitošću nadogradnji. Uzeo sam mob u 6-tom mj., odmah mi je bio updatean, od tada sam dobio nadogradnju u 7, 8 i sada 9 mjesecu. moguce da je bila i još neka nadogradnja između.

Istina, ova trenutna nadogradnja je sa 01.08. security patchom, ali svejedno, uspoređujući sa S7e i s8+ koji sam imao prije i gdje bi dobivao nadogradnje svakih 6 mjeseci, ako i tako, ovo je stvarno ugodno iznenađenje. Bravo za Huawei!

 Veselje zbog sigurnosnih nadogradnji.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice