Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.645
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ako nekome treba Nillkin Nature maskica za Mate20p.

Stigla mi nakon 4 mjeseca.

 

Cijena koliko sam i platio - 50kn

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Jesam, gledao sam.nova 5t, ne znam zasto al mobitel.uopce ne drzi cijenu. Kamere su losije od p30/m20pro

Mobitel je odlican, jedina je zamjerka onaj fingerprint senzor sa strane. Ima ga supruga i nikako se na to.proviknuti. Em.je mali, em ga u masli tesko pogoditi.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Danas sletio 10.1.0.278.

Btw., može mi netko objasnit kako se isključuje Huawei Hi Touch, na 10.1 ne nalazim nigdje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Baterija je otisla koliko vidim?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Sa kamerama i FP senzorom se ne mogu složiti. Ženi sam nabavio Nova 5T i ne samo da je zadovoljna, nego pre zadovoljna.

FP joj radi brže nego na mom starom P10 i apsolutno nikada ga nije promašila nego se nije naviknula da je dovoljno samo prosloniti brst, nego je stalno stiskala i čudila se kako ju ne traži šifru hahah.

 

To sa FP je savladala, a sa kamerama je očarana. Fakat puno slika što po danu, što po noći i slike ispadaju perfektne. Možda ne kao na P30p, ali je prezadovoljna. Nekoliko ažuriranja dobio, nadogradnje EMUI sučelja, i dobit će ih još i sama kaže da je sad mirna jos minimalno 2godine.

 

EDIT: jbg, tek sada vidim datum kada je to napisano

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 11:37 (Nocio).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nek si napiso jer ja namjeravam kupit novu5t. . Ocu manji mb a ovaj ima sve,fingerprint da nije na ekranu,156mm visinu,nfc.. bateriju cu valjda prezivit..
konto sam pixel 4a 5g. Al cemu? dodje mi s novom na isto..
R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Vjeruj mi da neces pogrijesiti sa tim mobitelom. Zeni baterija traje po 2 dana sa cca 7h SOT-a, a bome ga zna maltretirati. Tu i tamo koja igrica, dosta cesto navigacija itd itd. Uglavnom varira joj upotreba uredaja, ali je rijetko kada ispod 2 dana od punjenja do punjenja i prosjek joj je 7h SOT-a

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 16:38 (Nocio).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nocio kaže...

Vjeruj mi da neces pogrijesiti sa tim mobitelom. Zeni baterija traje po 2 dana sa cca 7h SOT-a, a bome ga zna maltretirati. Tu i tamo koja igrica, dosta cesto navigacija itd itd. Uglavnom varira joj upotreba uredaja, ali je rijetko kada ispod 2 dana od punjenja do punjenja i prosjek joj je 7h SOT-a

 Odlicno!!Po meni pixel 4a 5g nista ne nudi vise da bi vrijedilo dat 200+ eura za njega.. 

R33mba#2892
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nova baterija pod jamstvom. 

2k stalno aktivan + AOD

Prezadovoljan. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

gledao sam uzeti novi mob, ali ocito cu isto promijeniti bateriju

sto ce tice ekrana, imam onaj burn, vidim google maps u pozadini posto ga koristim za navigaciju, da li se isplati i to promijeniti isto? posto imam jamstvo jos 8-9 mjeseci mislim

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
JuXo kaže...

gledao sam uzeti novi mob, ali ocito cu isto promijeniti bateriju

sto ce tice ekrana, imam onaj burn, vidim google maps u pozadini posto ga koristim za navigaciju, da li se isplati i to promijeniti isto? posto imam jamstvo jos 8-9 mjeseci mislim

 Naravno, ja sam svoj odnio na jamstvo sa opisom: baterija traje kratko, ugoren ekran.

Promjenilo mi bateriju i cijeli prednji komplet.

A ovi novi display ima 5x bolji otisak prsta nego stari. 99/100 slucajevao instant otkljuca.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
thebatman kaže...

Nova baterija pod jamstvom. 

2k stalno aktivan + AOD

Prezadovoljan. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 8:20 (Kregol).
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

328 update sletio jucer

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

koliko se ceka otprilike za zamjenu ekrana i baterije? znajuci Irce 2 mjeseca koliki su debili

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
JuXo kaže...

koliko se ceka otprilike za zamjenu ekrana i baterije? znajuci Irce 2 mjeseca koliki su debili

 3 radna dana. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
3 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dost oke baterija. Napominjem da ga punim većinom do 90%, čim ledica pozeleni.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

dao ga na popravak, nova baterija i ekran, ekran zanimijenili i kazu da ima dead pixel, sad cekam drugi da dode....

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nakon kaj sam ženi kupi Matu i vidio kako je dobar mob kao cijelina, odlucio sam i sebi uzet. Batman koliko još dana dok ti ne dosadi? Imas kupca

10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

EMUI 11 sletio.

Kamera dodatno unaprijeđena, pogotovo high res mode i dinamicki raspon.

S ovim mobitelom se moze komodno jos godinu dana bez brige.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo da se i ja javim

Kupio sam prije par mj od kolege sa posla rabljeni oštećeni mate 20 pro, kolegi je ispao i razbilo se prednje staklo, kupio je P30 pro, a meni prodao matu za 300Kn, kad sam vidio da kod nas nema rezervnog stakla ispod 1000Kn (bez ugradnje), mislio sam si da ga neću ni popravljat, koristi ću ga kao sekundarni mob tako oštećen...
I slučajno naletim na ebay-u iz njemačke ponuda komplet touch+display+okvir ->samo crni za cca 525Kn (69€) i još gratis daju polovnu bateriju i mislim si vrh, odma kupim, stiglo danas, primim se posla, prebacim sve komponente iz jednog okvira u drugi, palim makinu, testiram sve funkcije prije nego zatvorim zadnji poklopac, sve radi, eto sredio sam si mate 20 pro za cca 825Kn+nova dvostruka samoljepiva poklopca 35Kn, znači sve skupa 860Kn

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Inaće sam zagriženi fan nokije, pa kak su oni "propali" onda sam postao fan htc-a, pa kak su i oni "propali" sam dugo godina bio na htc-u m8, ali s obzirom da mi je mate 20 pro jeftino uletio, ovo mi je idealna prilika maknuti se sa m8ce
Mete 20 pro me oduševio, od vrhunske kamere, dugotrajne baterije do fluidnosti
Kada usporedim specke mate 20 pro i m8ce, nije ni čudo haha

EDIT:
BTW: zaboravio sam napisati, nisam dobio brzi punjač sa huawei-em, pa sam si nabavio ovaj 65W u mall.hr-u, vrhusnki brzo puni, preporuka ak ko treba

 

I može preporuka, di nabavit, a da nije pre skupa ova nano memorijska kartica?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 20:37 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Bome nisi falio, koristio sam matu do unazad dva mjeseca, pa malo p40 i p40 pro i za koji dan se vracam na matu.

Idealan telefon.

 

- i dalje dovoljno brz sa dovoljno radne i interne memorije

- kamera je i dalje ako ne u vrhu, onda poprilicno blizu vrha, za sve prigode i uvjete dobra

- gabariti i težina po meni idealni

- ip certifikat, brzo punjenje, baterija za 6+ sati ekrana, vrhunski ekran itd.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Na koji nacin si uklonio/skinio ovaj straznji dio (masku)?

Vidio sam da ljudi koriste onaj heat gun pa karticom prolazi kroz spoj i uklanja ljepilo. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
AmonZero kaže...

Na koji nacin si uklonio/skinio ovaj straznji dio (masku)?

Vidio sam da ljudi koriste onaj heat gun pa karticom prolazi kroz spoj i uklanja ljepilo. 

 haha to je muka, da

Al može se, najteže je započeti, tj penetrirati karticom silikon i uć unutra, kad uđeš, samo kružiš, tj režeš silikon i ide.
Ja sam prvo zagrijao fenom za kosu, ali imam malo jači fen, kao u frizerskom salonu, te sam plastificiranu karticu gurao između i rezao silikon (možeš i vizitke koristit, bitno da je tanko i savitljivo, 0.3mm debljine idealno), sa time da bi prije zagrijao silikon i onda ga išao rezati, znači grijanje rezanje, grijanje, zeraznje i tako 10-ak puta mic po mic uz strpljenje, skoro sam više vremena potrošio na otvaranje tog poklopca, nego na preseljenje svih komponenti...

Nije mi se dalo ljepilom kasnije packat taj poklopac, pa sam si naručio već izrezanu dvostruku samoljepivu, počistio stari silikon i naljepio, drži odlično

 
Samo strpljivo i grijat dobro fenom, ak u jednom trenu popizdiš, rađe pauziraj, otvori pivu i poslje pive nastavi

EDIT:
Da se pohvalim, stigla mi je danas maskica za Matu, naručena iz italije:
 
 
 
Ima platneni uzorak na stražnjoj strani, kao namještaj, ugodna je u ruci i ne sklize se LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 18:54 (1BIT).
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ma Mate je top mob i dan danas.

Da nisam osposobio P40 PRO da mi sve radi sto se GMS tice i ja bi bio ponovo na Mate...ovako mi nema smisla jer je i P40 PRO dovoljno jeftin i Mate mi ne opravdava nesto nizu cijenu.

Ovaj tvoj deal je ispao odlican...Mate za cca 900 kn.😄

Meni zena ima Mate 20 Pro u mint stanju sa novom baterijom.😎

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

 

Nema do mate :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Sletio emui 12

Pod sletio mislim flashan preko hi suitea

Sve je pravo zdravo. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
thebatman kaže...

 

Nema do mate :D

 Mate je uvijek bio bolji od P serijala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice