Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da li je netko gledao ovu ponudu iz A1. Uz tarifu mobilna M, ako prenesm broj izađe me 149kn tarifa +160kn mobitel na 24 mjeseca, i 1699 odmah. Dobije se Huawei Watch, bežični punjač i kartica od 128GB.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Meni se to čini turbo isplativo, ispunio sam obrazac za prednarudžbu međutim već danima nema povratne informacije. SZK nema nikakvih informacija, a na face-u su mi rekli da će me netko kontaktirati.

quieter you become the more u are able to hear
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

bome je ponuda odlicna,vidim da je i u tcomu rasprodan. Ako dobite novosti u vezi toga javite,jer se dobi i sat i gift box,hebeno :D Poslao upit jutros,no još ništa.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo i ja sam zagrijan samo zbog poklona.

 

Nikako da dobijem svog prodajnog predstavnika da vidim šta mi može ponudit. Ciljam i na onih 1200kn popusta za novi mob.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo kako Huawei nagrađuje Hrv. trziste, odgodom isporuke sa 30/10 na 06/11.

 

Nigdje u Europi isporuka nije odgođena osim u Hrv., očito su i oni skužili da smo majmuni pa da nas mogu j*****.

 

Prvu stvar koju sam jutros napravio je poništio prednarudžbu i uzeo Note9.

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jel bilo tako hitno da nisi mogao cekat tjedan dana za trenutno bolji uređaj

Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Uređaj je bolji to priznajem.
Ali način na koji ova kompanija posluje je totalni užas i iz principa sam prešao na kompaniju koja barem mrvicu više cijeni svoje kupce.
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo piknuo ga i ja u p...materinu...hahaha. Kolega goranbm me cimnuo kad je stavio ovu ponudu.

 

Dobio sam 1200kn popusta + sat + bezični punjać. Imam ću i njihovu optiku (tražena prije svega ovoga) pa su mi i tarifu M samnjili s 179kn na 149kn + još 5GB neta tj ukupno 15GB. Znaći mob će me odmah izaći 499kn, što mi je ok jer 1699kn nedam.

Uzeo sam online pa imam 14 dana za raskid ako mob + sat neće ispunit moja očekivanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 11:15 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...
Uređaj je bolji to priznajem.
Ali način na koji ova kompanija posluje je totalni užas i iz principa sam prešao na kompaniju koja barem mrvicu više cijeni svoje kupce.

 Budi bez brige,oba dva uređaja su najbolji od najboljih i tu nema dileme.

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Goranbm i R36 jel može neko staviti kratku specifikaciju koliko će vas izaći taj mob u A1 ponudi koju ste uzeli

 

Broj mjeseci: ?????

Mjesečno (tarifa + uređaj): ???????

Jednokratno: ???????

 

Aka sam dobro skužio dobije se:

- Mate 20 pro

- Bežični punjač

- Sat

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
jomi kaže...

Goranbm i R36 jel može neko staviti kratku specifikaciju koliko će vas izaći taj mob u A1 ponudi koju ste uzeli

 

Broj mjeseci: ?????

Mjesečno (tarifa + uređaj): ???????

Jednokratno: ???????

 

Aka sam dobro skužio dobije se:

- Mate 20 pro

- Bežični punjač

- Sat

 

 Bio sam na bonbon do sad pa ajmo : 

 

Broj mjeseci: 24mj 

Mjesečno (tarifa + uređaj): 149kn tarifa +160 uređaj = 309kn. Tarifa je M i dobit ću 15gb neta što mi je dovoljno. Uskoro mi stiže njihova optika tako da su mi dali umjesto 10GB, 15GB neta.

Jednokratno: 499kn. Nažicao 1200kn popusta kod svog prodajnog predstavnika

 

Aka sam dobro skužio dobije se:

- Mate 20 pro - ja sam uzeo crni., poštp će biti u maski, boja mi nije bitna.

- Bežični punjač - da

- Sat - da i cijena sata je 200 eura. Sat sam si i mislio kupit radi sporta i pračenja tih stvari a sad ću ga dobit gratis.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 12:30 (R36).
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

meni je ovako u hr telekomu:

 

199kn pretplata, najbolja L, mjesecno

 

160kn uredaj, mjesecno

 

 

ovo je cijena sa produljenjem mobilne usluge na 2 godine, sa ukupnim popustom od 280kn koji dobijem na fiksne usluge, optika, telefon i tv, trajni nalog i webshop popust.

 

moj savjet je da ako narucujujete u hr telekomu, ne radite narudzbu preko weba, vec nazovite korisnicku sluzbu i trazite odjel web prodaje, pa porazgovarajte sa agentom, on ce vam dati vise opcija nego sto ima na webshopu i mozete dobiti bolju cijenu, nego sto sam webshop nudi, naravno zavisno od usluge koje trebate/odaberete i slicno.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...

meni je ovako u hr telekomu:

 

199kn pretplata, najbolja L, mjesecno

 

160kn uredaj, mjesecno

 

 

ovo je cijena sa produljenjem mobilne usluge na 2 godine, sa ukupnim popustom od 280kn koji dobijem na fiksne usluge, optika, telefon i tv, trajni nalog i webshop popust.

 

moj savjet je da ako narucujujete u hr telekomu, ne radite narudzbu preko weba, vec nazovite korisnicku sluzbu i trazite odjel web prodaje, pa porazgovarajte sa agentom, on ce vam dati vise opcija nego sto ima na webshopu i mozete dobiti bolju cijenu, nego sto sam webshop nudi, naravno zavisno od usluge koje trebate/odaberete i slicno.

 

 

 160kn na 36mj??

 

Jednokratno 0kn??

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 

 

 160kn na 36mj??

 

Jednokratno 0kn??

24 mjeseca

 

da jednokratno 0 kuna

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...
R36 kaže...

 

 

 160kn na 36mj??

 

Jednokratno 0kn??

24 mjeseca

 

da jednokratno 0 kuna

 Jel vidim da piše na njihovoj stranici 36mj po 160kn.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

24 mjeseca

 

da jednokratno 0 kuna

 Jel vidim da piše na njihovoj stranici 36mj po 160kn.

to je njihova web ponuda, mozes to promjeniti u 24 mj. ako hoces

 

kao sto sam napisao ne narucivati sa weba vec zvati, jer se jedino tako mogu ostvariti dodatni popusti za koje niti ne znas da imas, bar ja nisam znao dok nisam razgovarao sa agentom

 

zaboravih napomenuti da sam dobio dodatno 80 kn jer koristim njihove fiksne usluge, a to se isto ne vidi u webshopu, meni je ukupni popust 280kn, dok je na webshopu kada sam gledao bio 200kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 12:47 (Timo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Šta si dobio 1920 kn dodatnog popusta za koji nisi znao da gamožeš dobit samo zato jer si zvao SZK?

10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Sve je to lijepo i zvuci dobro sto se poklona tice, ali samo 10 odnosno 15GB...takav mobitel i onda ogranicenja.

Pa ja nekada na Netflixu "sprasim" 5GB u sat-dva...tipa cekam zenu u autu ispred trgovine...znate zene, a vrijeme brze prodje uz neki sadrzaj.

 

Meni Note 9, Mate 20 i sl. uredjaji imaju smisla jedino uz neograniceni internet, a ovi lihvari iz A1 i T-Mobile i dan danas ne nude nista tako.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja sam trenutno na Tomatu. Nemam nikakve druge A1 usluge i maloprije me zvao lik.

 

Kaže mi da ako želim otplatu uređaja na rate, da maksimalno može ići 100kn mjesečno, što bi onda značilo da jednokratno moram dati 3100kn. Tarifa bi mi bila 149kn ako sam dobro skužio za prijenos broja.

 

Hmmmm, očekivao sam ponudu kao sa stranice da mogu uzeti za 1700kn i 160 mjesečno .....

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
miki1981 kaže...

Šta si dobio 1920 kn dodatnog popusta za koji nisi znao da gamožeš dobit samo zato jer si zvao SZK?

 kakvih 1920kn popusta? 

 

dobio sam 280kn ukupnog popusta na ponudu koju imaju na webu.

 

nesto ti krivo gledas

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
gledam mobitel, gledam ponude i cijene, plačem....
trenutno imam Mate10 Pro i ne vidim toliki napredak da iskesiram 1000€ (manje ono sto bi dobio za svog).
usporedio sam uredaje u trgovini i nisam narocito imresioniran... Mate20 Pro je puuuuuuuuuuno ljepsi uredaj, malo je duzi ali je zato uzi.
moj i danas nakon godinu dana radi bez zastajkivanja, a to ocekujem i nakon update na Pie.
napredak bi osjetio u kamerama i nesto brzem ucitavanju aplikacija.
zudim za novim Matom, ali ne mogu si predstaviti dovoljno argumenata za kupit ga.
Mate10 Pro je bio upgrade sa Xiaomi Note 4x, tak da ovdje ne vidim neki skok vrijedan 1000€... mozda kad mu cijena padne na nekih 4000kn
jesus_tm1
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kolega, nijedan "brend" NE VRIJEDI te novce. prosla generacija topend uredaja je bila jos po ok cijeni izuzev Apple-a.
sve je to otislo u PM !!!

a sad, sto se tice kvalitete izrade, ja mislim da ti nisi u ruci imao Mate 10 pa ni P20 seriju. ja itekako mislim da izrada zaslizuje i top cijenu. ali isto tako mislim da su te cijene opcenito prenapuhane...
a ovi pokloni su vjerujem samo za prednarudzbu
jesus_tm1
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...

Sve je to lijepo i zvuci dobro sto se poklona tice, ali samo 10 odnosno 15GB...takav mobitel i onda ogranicenja.

Pa ja nekada na Netflixu "sprasim" 5GB u sat-dva...tipa cekam zenu u autu ispred trgovine...znate zene, a vrijeme brze prodje uz neki sadrzaj.

 

Meni Note 9, Mate 20 i sl. uredjaji imaju smisla jedino uz neograniceni internet, a ovi lihvari iz A1 i T-Mobile i dan danas ne nude nista tako.

 Imam na bonbonu 20 GB... i meni je dovoljno.

 

Kod Tele 2 ne uzimam ništa jer sam na pokučnom vidio da muljaju s brzinom, tako da me flat s lošom brzinom ne zanima.

DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

I šta je pisac htio reći. Bolje da su dali nešto, nego ništa a platio istu cijenu.

 

Normalno da je sve marketing da se privuku kupci., kao što je marketing da Samsung daje u Note i S seriju gratis tablet. 

 

Bolje da daju nego da ne daju.

 

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...

Evo kako Huawei nagrađuje Hrv. trziste, odgodom isporuke sa 30/10 na 06/11.

 

Nigdje u Europi isporuka nije odgođena osim u Hrv., očito su i oni skužili da smo majmuni pa da nas mogu j*****.

 

Prvu stvar koju sam jutros napravio je poništio prednarudžbu i uzeo Note9.

 

Diazz72 kaže...
Uređaj je bolji to priznajem.
Ali način na koji ova kompanija posluje je totalni užas i iz principa sam prešao na kompaniju koja barem mrvicu više cijeni svoje kupce.

 

Ja ne znam o čemu ti pričaš, nakon službenog predstavljanja Mate 20 Pro, na svim telekom operaterima (A1, T com, tele2..) je pisalo da se prve isporuke očekuju od 6.ili7.11. Ja ne vidim gdje si ti vidio da da se trebao isporučiti 30.10. Tu Huawei ništa nije uskratio niti odgodio. 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mislim da lik trola...
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Imam na bonbonu 20 GB... i meni je dovoljno.

 

Kod Tele 2 ne uzimam ništa jer sam na pokučnom vidio da muljaju s brzinom, tako da me flat s lošom brzinom ne zanima.

 

 

Cinjenica je da tele 2 nije najbrzi i ja uglavnom dobivam izmedju 20-30 mb/s brzine, ali i takva brzina mi omogucava nesmetani streaming video sadrzaja u 4K, a za obicno surfanje po netu ti je dovoljno i 4 mb/s.

Meni vise ne dolazi u obzir nikakvo ogranicenje interneta.

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ne opravdavam tako visoke cijene uredjaja,ali huawei se gura na mjesto ajfona i samsunga kopirajuci njihov dizajn i dizanjem cijene.Jos nije toliko poseban brend kod kupaca da bi se ovako puhao sa cijenom.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
neznam koji je tebi problem,ali ne vidim ni jedne crte u dizajnu koja bi bila slicna ovoj dvojici...
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ovi Tele2 su izgleda najveći lopovi :

 

"Prednaruči se za vrhunski novi uređaj i zgrabi poklon!Od 18.10.2018. do 6.11.2018. prednaruči novi Huawei Mate 20 Pro, a prvih 100 kupaca na poklon će dobiti najbrži bežični punjač i memorijsku karticu od 128 GB!"

 

Hahahahahahahahahahaha

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice