Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 352.595
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
d666sermek kaže...
neznam koji je tebi problem,ali ne vidim ni jedne crte u dizajnu koja bi bila slicna ovoj dvojici...

 Od ajfona su ukrali zub(kao i većina nažalost) i edge ekran kao samsung modeli.A sad i novi model Sonija kolko vidim

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
d666sermek kaže...
neznam koji je tebi problem,ali ne vidim ni jedne crte u dizajnu koja bi bila slicna ovoj dvojici...

 Od ajfona su ukrali zub(kao i većina nažalost) i edge ekran kao samsung modeli.A sad i novi model Sonija kolko vidim

 kad se već praviš pametan get your facts right jer ovako ukopavaš sam sebe

 

prvi mobitel sa zubom je bio essential phone

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...
DuMe kaže...
d666sermek kaže...
neznam koji je tebi problem,ali ne vidim ni jedne crte u dizajnu koja bi bila slicna ovoj dvojici...

 Od ajfona su ukrali zub(kao i većina nažalost) i edge ekran kao samsung modeli.A sad i novi model Sonija kolko vidim

 kad se već praviš pametan get your facts right jer ovako ukopavaš sam sebe

 

prvi mobitel sa zubom je bio essential phone

 Koliko ljudi zna za tu marku? 

Ajfon je proširio "revoluciju" stim i 99 posto ljudi zna da svi brendovi sa zubom se furaju na njega.Kao što se huawei sada fura na edge zaslone i svi znaju da je to samsung prvi počeo stime.(Mada je možda neki lijevi noname kinez počeo ali who cares).

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Ne opravdavam tako visoke cijene uredjaja,ali huawei se gura na mjesto ajfona i samsunga kopirajuci njihov dizajn i dizanjem cijene.Jos nije toliko poseban brend kod kupaca da bi se ovako puhao sa cijenom.

 
Logika ti steka i to jako. Kao prvo, vise manje, svi nesto kopiraju ili uzimaju od drugih, netko vise,

netko manje. A kao drugo, znaci huawei se ne smije puihati sa cijenama samo zato sto (po tebi),

nije neki brend kao Samsung ili apple. Znaci nije vazno sto huawei pravi jednako kvalitetne, uredaje
sa istom ili i boljeom tehnologijom od applea ili samsunga. nema veze sto Huawei razvija i pravi svoje procesore,

sto je prije samsunga cak izbacio 7nm chip, sto ima jednake ili kvalitetnije tehnologije. To ocito nie vazno, i on ne

smije kostati kao samsung, jer eto nije ime kao samsung. Huawei ima svako pravo da puse cijene, i ako stoje

iza svojih uredaja imaju to pravo kapo i samsung i apple. Zasto bi oni recimo jednako kvalitetan uredaj i nabrijan prodavali

jeftiinije od konkurenata?? Na kupcima je da reagiraju da li ce to prihvatiti ili nece, ali huawei ima to pravo.

A to o posebnosti brenda zakaci macku o rep. Huawei i te kako svoje ime promice i gura prema samom vrhu, 

uostalom nisu li prestigli i applea na drugom mjestu prodanih uredaja. A cinjenica da razvijaju i svoje procesore koji su jako dobri, 

govori da misle ozbiljno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 17:50 (danny_2).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Svaka cast na odgovoru svaka ti dala
😀😀😀😀😀
Samsung S8+
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...

meni je ovako u hr telekomu:

 

199kn pretplata, najbolja L, mjesecno

 

160kn uredaj, mjesecno

 

 

ovo je cijena sa produljenjem mobilne usluge na 2 godine, sa ukupnim popustom od 280kn koji dobijem na fiksne usluge, optika, telefon i tv, trajni nalog i webshop popust.

 

moj savjet je da ako narucujujete u hr telekomu, ne radite narudzbu preko weba, vec nazovite korisnicku sluzbu i trazite odjel web prodaje, pa porazgovarajte sa agentom, on ce vam dati vise opcija nego sto ima na webshopu i mozete dobiti bolju cijenu, nego sto sam webshop nudi, naravno zavisno od usluge koje trebate/odaberete i slicno.

 

 

 

R36 kaže...
Timo kaže...

meni je ovako u hr telekomu:

 

...

 

 

 160kn na 36mj??

 

Jednokratno 0kn??

 

Timo kaže...
R36 kaže...

 

 

 160kn na 36mj??

 

Jednokratno 0kn??

24 mjeseca

 

da jednokratno 0 kuna

 

R36 kaže...
...

da jednokratno 0 kuna

 Jel vidim da piše na njihovoj stranici 36mj po 160kn.

 

Timo kaže...
R36 kaže...

..

 Jel vidim da piše na njihovoj stranici 36mj po 160kn.

to je njihova web ponuda, mozes to promjeniti u 24 mj. ako hoces

 

kao sto sam napisao ne narucivati sa weba vec zvati, jer se jedino tako mogu ostvariti dodatni popusti za koje niti ne znas da imas, bar ja nisam znao dok nisam razgovarao sa agentom

 

zaboravih napomenuti da sam dobio dodatno 80 kn jer koristim njihove fiksne usluge, a to se isto ne vidi u webshopu, meni je ukupni popust 280kn, dok je na webshopu kada sam gledao bio 200kn

 

Timo kaže...
miki1981 kaže...

Šta si dobio 1920 kn dodatnog popusta za koji nisi znao da gamožeš dobit samo zato jer si zvao SZK?

 kakvih 1920kn popusta? 

 

dobio sam 280kn ukupnog popusta na ponudu koju imaju na webu.

 

nesto ti krivo gledas

 Nešto ti krivo govoriš, jer si više puta ponovio da ti je uređaj 160kn mjesečno na 24 mj i 0 kn jednokratne uplate.

I još si i potvrdio da je na webu 160 kn na 36 mj, ali tebi je 160 kn na 24 mj, jer "možeš to promijeniti ako hoćeš" i da samo trebaš zva SZK i da  dobiješ popuste za koje ni ne znaš da ih možeš dobit.

S obzirom da je 24 mj po 160 kn za 1920 kn manje nego 36 mj po 160 kn onda je logičan zaključak da si dobio 1920 kn popusta. A to očito nije točno.

 

Ti možeš promijeniti duljinu otplate sa 36 na bilo koliko mjeseci želiš na kraće, ali ti se naravno i diže mjesečna otplatna rata, ili ako ostaje ista onda ide jednokratna uplata u nekom iznosu.

 

Tako da ako si ti uvjeren da ćeš ga dobit po 160 kn na 24 mjeseca i bez jednokratne uplate, s L tarifom - onda ti savjetujem da ih zoveš i provjeriš jer to nije točno.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

I od jučer Hrvatski telekom više ne daje Giftbox-ove .... Barem su mi tako jučer rekli kad sam zvao.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
miki1981 kaže...

 Nešto ti krivo govoriš, jer si više puta ponovio da ti je uređaj 160kn mjesečno na 24 mj i 0 kn jednokratne uplate.

I još si i potvrdio da je na webu 160 kn na 36 mj, ali tebi je 160 kn na 24 mj, jer "možeš to promijeniti ako hoćeš" i da samo trebaš zva SZK i da  dobiješ popuste za koje ni ne znaš da ih možeš dobit.

S obzirom da je 24 mj po 160 kn za 1920 kn manje nego 36 mj po 160 kn onda je logičan zaključak da si dobio 1920 kn popusta. A to očito nije točno.

 

Ti možeš promijeniti duljinu otplate sa 36 na bilo koliko mjeseci želiš na kraće, ali ti se naravno i diže mjesečna otplatna rata, ili ako ostaje ista onda ide jednokratna uplata u nekom iznosu.

 

Tako da ako si ti uvjeren da ćeš ga dobit po 160 kn na 24 mjeseca i bez jednokratne uplate, s L tarifom - onda ti savjetujem da ih zoveš i provjeriš jer to nije točno.

ne radi im stranica pa ti ne mogu screen shot napravit

 

na webu im je za M20P "default" ponuda ovako: ne znam tocan iznos mislim da je oko 5900kn uredaj, 200 kn web popust na uredaj, 199kn pretplata L na 24 mj i uredaj 160kn na 36 mj  sa 0 kuna odmah

 

onda odes na "promjeni" i prebacis sa 36 mj. uredaj na 24. mj uredaj i dobijes 5900kn uredaj, 200kn web popust, 199kn pretplata L na 24 mj i uredaj 240kn na 24 mj sa 0 kn odmah

 

i posto imam jos 80kn popusta na uredaj zbog Magenta 1 jer imam triple play fiksnu uslugu, popust na uredaj je 280 umjesto 200, i onda se ovih 240kn za uredaj smanjuje za 80kn na 160kn sa 24 mj i 0 kn odmah

 

uglavnom tako je meni bilo, kada sam gledao na webu, nakon sto sam zvao agenta jer sam gledao ponudu i od A1 koja je bila bolja, isao sam pitati da li mogu ponuditi isto, pa mi je agent rekao za ovih 80 kn popusta

 

da nisam offtopic, M20P je stigao na kucnu adresu prije 10 min, tako da oni koji su ga narucivali preko hr telekoma, a napravili su preorder prosli tjedan, ocekujte ga danas ili u petak 

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...
miki1981 kaže...

 

 

uglavnom tako je meni bilo, kada sam gledao na webu, nakon sto sam zvao agenta jer sam gledao ponudu i od A1 koja je bila bolja, isao sam pitati da li mogu ponuditi isto, pa mi je agent rekao za ovih 80 kn popusta

 

da nisam offtopic, M20P je stigao na kucnu adresu prije 10 min, tako da oni koji su ga narucivali preko hr telekoma, a napravili su preorder prosli tjedan, ocekujte ga danas ili u petak 

 

 

 

Ajmo dojmovi! 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 Po ovome koliko kazes to je dosta jeftina cijena.Znaci mate10 i p20pro kad je izasao je bio skuplji u tarifama od ovog sada

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
1samek kaže...

 

 

 

Ajmo dojmovi! 

na poslu sam, tek posljepodne kad dodem doma :)

 

hr telekom paket se sastoji od bezicnog punjaca i nano SD kartice

 

A1 jos dodatno daje sat, tako da im je ponuda puno bolja nego u hr telekomu, s obzirom da je i jeftinija kombinacija cijene pretplate i uredaja

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nije toliko jeftino, nisi uracunao 100kn koje im preplacujes za tarifu tih 24mj.  to je plus 2400kn.

 

 

ukupno 6739kn. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 10:17 (user3468).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
user3468 kaže...

Nije toliko jeftino, nisi uracunao 100kn koje im preplacujes za tarifu tih 24mj.  to je plus 2400kn.

 

 

ukupno 6739kn. 

govorimo o cijenu uredaja koju on placa iskljucivo za uredaj

 

i ako bas hoces ukljucivati tarifu, opet je jeftinije nego da odem u ducan, platim 7500kn uredaj i jebem se sa bonom od 25kn mjesecno, ukupno se jebem za 8100kn, a ovako se jebem za 6739kn

 

i jos prodav ove pizdarije, ako mi to ne treba, tako da su ove telekom ponude odlicne

 

i da imam gotovine 7500kn, ne bih je se nikada odrekao, gotovina je bog

 

radije uzmem na rate sve zivo, dok god je beskamatno, a sa gotovinom mogu raditi sta hocu, i na njoj zaraditi u te 2 godine vise nego sto cu platiti na rate bilo kakav kombo

 

ne ide ovo tebe, govorim opcenito za sve one koji stalno seruckaju po bilo kakvoj kupovini na rate, a pogotovo telekom pretplate

 

Odlican mob momci, javite svakako dojmove, uzeo bih ga i osobno da nisam Samsung fanboj i da ne cekam S10 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 A tarifa je gratis? A optika njihova je isto gratis? Naplate oni sebe i debelo preko tih 1000 eurića kroz 2 godine... Al ko ga hebe, ko živ ko mrtav dok ugovor istekne, bitno da je novi mob u ruci odmah, sada...

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bukowski kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 A tarifa je gratis? A optika njihova je isto gratis? Naplate oni sebe i debelo preko tih 1000 eurića kroz 2 godine... Al ko ga hebe, ko živ ko mrtav dok ugovor istekne, bitno da je novi mob u ruci odmah, sada...

Ja ne kužim takve poput tebe. Najbolje je da nemam optiku, struju,vodu i ko mu jebe m.... Kupat ću se na kišnici kako bi uštedio 300kn mj na vodi., struja mi ne treba jer ću sve radit na dnevnom svjetlu. Njabolje da auto prodam, jer jebi ga nafta skaće iznad 10kn

 

U današnje vrijeme postoje čovjekove osnovne potrebe. Frende ja ne želim u ovoj državi potratit život na način da nemam ništa. Jer da si ne mogu neke stvari priuštit, budi siguran da me ova država ne bi vidjela.

 

Zašto bi plačao kod Iskona adsl s brzinom do 23mb za 200kn, kad mogu dobit kod Vip-a optiku za 170kn s brzinama 350/500mbps.

 

Ja sam rekao da je gratis sat, punjać i sd kartica. Mobitel nije gratis, niti je internet kod bilo kojeg operater bio ikad gratis. Ako mene mob dođe 4339kn. Ništa nije debelo preko 1000 eura. Matematika je vrlo jasna.

 

 

Da nisam uzeo Vip i dalje bi bio na Iskon i bonbonu i morao bi isto plačat., a ti kolega sebi sve ukini i boli te patka. Ja da imamo takvo razmišljanje, preselio bi se u šumu, hrani šumski plodovima, živio u kolibi i bolila bi me patka za troškove.

 

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

@R36, ekipa ti je samo htjela ukazati da si vjerojatno uzeo neku "jaču" tarifu i da je zato cijena mobitela takva kakva je. Da li ti treba ta tarifa, tvoja odluka. Nekad su skoro poklanjali mobitele uz veće tarife...

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bukowski kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 A tarifa je gratis? A optika njihova je isto gratis? Naplate oni sebe i debelo preko tih 1000 eurića kroz 2 godine... Al ko ga hebe, ko živ ko mrtav dok ugovor istekne, bitno da je novi mob u ruci odmah, sada...

 U kojem ti svemiru zivis? Pa nekakvu tarifu mora imati takionak... 100-150kn je realno za ocekivati samo za tarifu. 

 

I kaj tebe briga ako netko zeli imati novi telefon? Jesi mu ga ti kupio?

 

PSN:Tomislav025
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sil kaže...

@R36, ekipa ti je samo htjela ukazati da si vjerojatno uzeo neku "jaču" tarifu i da je zato cijena mobitela takva kakva je. Da li ti treba ta tarifa, tvoja odluka. Nekad su skoro poklanjali mobitele uz veće tarife...

nebitno koju je tarifu uzeo i da li mu treba ili ne

 

on je, kao i svi pametni ljudi, uzeo olovku u ruke i izracunao da mu je pun k. jeftinije 

 

isto tako je nebitno koliko kosta koji mobitel, jer se na isti nacim moze izracunati usteda i za telefon od 1000kn i onaj od 1000 EUR

 

matematiku boli dupe za brand, fanboje, cijene, standarde, place

 

i zasto pricamo o tome, oni koji to ne razumiju i ne znaju racunati, ionako nece shvatiti

 

ajmo se maknuti od offtopica i vratiti na temu

 

saljite slike i prve dojmove odma

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
X3M kaže...
user3468 kaže...

Nije toliko jeftino, nisi uracunao 100kn koje im preplacujes za tarifu tih 24mj.  to je plus 2400kn.

 

 

ukupno 6739kn. 

govorimo o cijenu uredaja koju on placa iskljucivo za uredaj

 

i ako bas hoces ukljucivati tarifu, opet je jeftinije nego da odem u ducan, platim 7500kn uredaj i jebem se sa bonom od 25kn mjesecno, ukupno se jebem za 8100kn, a ovako se jebem za 6739kn

 

i jos prodav ove pizdarije, ako mi to ne treba, tako da su ove telekom ponude odlicne

 

i da imam gotovine 7500kn, ne bih je se nikada odrekao, gotovina je bog

 

radije uzmem na rate sve zivo, dok god je beskamatno, a sa gotovinom mogu raditi sta hocu, i na njoj zaraditi u te 2 godine vise nego sto cu platiti na rate bilo kakav kombo

 

ne ide ovo tebe, govorim opcenito za sve one koji stalno seruckaju po bilo kakvoj kupovini na rate, a pogotovo telekom pretplate

 

Odlican mob momci, javite svakako dojmove, uzeo bih ga i osobno da nisam Samsung fanboj i da ne cekam S10 

 

 

 

 

 

 

 

Moraš ponudu gledati kao cjelokupnu ponudu, nema džabe ni u stare babe, sve to oni naplate kroz druge usluge pa eto u tom slučaju tebi taj mobitel ispadne jeftiniji, nekom drugom ne. Primjerice u t-comu smo plaćali tarife oko 200kn sa svim šugavim popustima i magentom itd...Sad su brojevi na bonbon pretplati, tarife su po 100kn. Od tcoma više nemam ništa(ne računajući bonbon), čak i internet imam preko lokalnog providera koji nudi puno bolje brzine za također duplo manju cifru.

 

Osobno nemam ništa protiv rata itd, svatko radi kako mu odgovara, ali u 30god života nisam kupio ništa na odgodu/rate itd.

U firmi je druga stvar i tamo smo uzimali uređaje i tarife na pretplatu, ali svaki put smo flagshipe preplatili, tarife preplatili. Na kraju smo se odlučili na opciju bonbon pretplata + uređaj iz trgovine jednokratno uz popust.

 

ošli mi u offtopic...

Čini mi se M20 pro vrhunski mobitel, ali opet nije toliko bolji od P20 pro kojem će sada cijena padati. I taj notch mi se nikako ne sviđa, puno mi je bolje ovo riješenje na 6T, čaaak mi je nekako i estetski zgodno. Trenutno sam na S8 i razmišljam si između M20pro i 6T, ali sve nekako čekam taj S10 i najvjerojatnije da ću njega uzeti :)

 

edit:

kao šta kolega gore kaže, nekad su mobiteli išli badave uz dobre tarife, tipa u tele2 smo dobili tada novi Samsung S3 za jednokratno 1kn uz tarifu cca 200kn.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 13:05 (user3468).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sil kaže...

@R36, ekipa ti je samo htjela ukazati da si vjerojatno uzeo neku "jaču" tarifu i da je zato cijena mobitela takva kakva je. Da li ti treba ta tarifa, tvoja odluka. Nekad su skoro poklanjali mobitele uz veće tarife...

 Kolega pojedinac je htio nešto pametno reći a ne ekipa.

 

Nastavno na tarifu - uzeo sam tarifu koja meni potpuno odgovara. Uzimat tarife skuplje od 150kn meni nema smisla. Ja sam uzeo M tarifu za 149kn s 15Gb neta, a imali su i L tarifu za 249kn s 40GB neta. 249kn neda za tarifu.

 

Imao sam prije Bonbon i za 120kn sam imao 1000min,1000 sms i 20GB neta. Minute i sms me nisu zanimali nego samo internet., a 20GB mi je bilo dovoljno. tako da misli da će mi i kod Vipa biti dovoljno

 

Da sam mogao kupit mob u slobnodnoj prodaji s satom i svim dodacima za 4300kn, ne bi uopće uzimao tu tarifu. Inaće sam do sad uvijek uzimao na keš mobitele i prvi put nakon 10 godina imam ponovno pretplatu i neku tarifu.

 

U svakom slučaju ako se za 2god VIP neće pojačat tarifa s 15GB na 30Gb., lako se ja prebacim natrag na bonbon.

 

Kažem da nije A1 imao tako složen paket - ne bi uopće uzimao Mate 20 Pro.

 

Tele 2 nisam uopće uzimao na razmatranje jer im je sve kompletno u k... Bliža rodbina mi ima 2 tarife TELE 2 na pretplatu i jedu sam baš jučer prebacio na Bonbon a drugu ću početkom sljedeće godine.

Zašto - pa zato jer su oba dva broja već 10 godina na pretplati i popusti na mobitele su smiješni. S tim da je na flat internetu nekad brzina 1mbps a nekad 50mps., zavisi gdje si tj u kojem djelu države. Jednostavno takav flet internet me kod Tele 2 ne zanima.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
bukowski kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 A tarifa je gratis? A optika njihova je isto gratis? Naplate oni sebe i debelo preko tih 1000 eurića kroz 2 godine... Al ko ga hebe, ko živ ko mrtav dok ugovor istekne, bitno da je novi mob u ruci odmah, sada...

Ja ne kužim takve poput tebe. Najbolje je da nemam optiku, struju,vodu i ko mu jebe m.... Kupat ću se na kišnici kako bi uštedio 300kn mj na vodi., struja mi ne treba jer ću sve radit na dnevnom svjetlu. Njabolje da auto prodam, jer jebi ga nafta skaće iznad 10kn

 

U današnje vrijeme postoje čovjekove osnovne potrebe. Frende ja ne želim u ovoj državi potratit život na način da nemam ništa. Jer da si ne mogu neke stvari priuštit, budi siguran da me ova država ne bi vidjela.

 

Zašto bi plačao kod Iskona adsl s brzinom do 23mb za 200kn, kad mogu dobit kod Vip-a optiku za 170kn s brzinama 350/500mbps.

 

Ja sam rekao da je gratis sat, punjać i sd kartica. Mobitel nije gratis, niti je internet kod bilo kojeg operater bio ikad gratis. Ako mene mob dođe 4339kn. Ništa nije debelo preko 1000 eura. Matematika je vrlo jasna.

 

 

Da nisam uzeo Vip i dalje bi bio na Iskon i bonbonu i morao bi isto plačat., a ti kolega sebi sve ukini i boli te patka. Ja da imamo takvo razmišljanje, preselio bi se u šumu, hrani šumski plodovima, živio u kolibi i bolila bi me patka za troškove.

 

 Polako, smiri se, ne znam što si se uzjogunio. Tvoje pare, radi s njima što želiš, meni ni iz džepa ni u džep. Želim samo reći da stvari nisu tako plastične kako ih želiš prikazati. Naravno da će ti operater dati popust na uređaj kad zna da ćeš mu iduće 2 godine donosit 500 kn mjesečno za cijelu uslugu, bio bi lud da ne da. Matematika je vrlo jasna, kad se uzme samo jedna strana medalje, kada se uzme kompletna slika, postaje drugačija. Privlačenje korisnika davanjem dodanih vrijednosti jedan je od najstarijih alata u marketingu. Ako si ti našao računicu u cijeloj toj priči, odlična stvar, i za tebe i za operatera. Živio!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
bukowski kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei brend još ne vrijedi 1000€. Zato i nudu toliko poklona jer mob ustvari vrijedi nekih 5000kn a možda i manje. To je čista marketinška fora.Divite se jer uz mob još dobijete "gratis" sat i bežićni punjač.Nije gratis ljudi moji,jer mobitel ne vrijedi 1000€ nego sve skupa sa poklonima je toliko.Taj "gratis" ima svoju namjenu ljudi.

 Vidi da ti je večina kolega odgovorila ali samo jedno pitanje. Od kud tebi da ja ili kolega mob plačamo 1000 eura?

 

160x24 = 3840kn + 499kn = 4339kn.

 

Mene će mob na kraju izaći 4339kn + ću dobit sat (vrijednost 200 eura), sd karticu i bežićni punjać. 

 

Znaći 1000 eura neću nikako dat. Ovaj mob mene izađe manje nego da sam kupio OP6T ili sl uređaje.

 A tarifa je gratis? A optika njihova je isto gratis? Naplate oni sebe i debelo preko tih 1000 eurića kroz 2 godine... Al ko ga hebe, ko živ ko mrtav dok ugovor istekne, bitno da je novi mob u ruci odmah, sada...

Ja ne kužim takve poput tebe. Najbolje je da nemam optiku, struju,vodu i ko mu jebe m.... Kupat ću se na kišnici kako bi uštedio 300kn mj na vodi., struja mi ne treba jer ću sve radit na dnevnom svjetlu. Njabolje da auto prodam, jer jebi ga nafta skaće iznad 10kn

 

U današnje vrijeme postoje čovjekove osnovne potrebe. Frende ja ne želim u ovoj državi potratit život na način da nemam ništa. Jer da si ne mogu neke stvari priuštit, budi siguran da me ova država ne bi vidjela.

 

Zašto bi plačao kod Iskona adsl s brzinom do 23mb za 200kn, kad mogu dobit kod Vip-a optiku za 170kn s brzinama 350/500mbps.

 

Ja sam rekao da je gratis sat, punjać i sd kartica. Mobitel nije gratis, niti je internet kod bilo kojeg operater bio ikad gratis. Ako mene mob dođe 4339kn. Ništa nije debelo preko 1000 eura. Matematika je vrlo jasna.

 

 

Da nisam uzeo Vip i dalje bi bio na Iskon i bonbonu i morao bi isto plačat., a ti kolega sebi sve ukini i boli te patka. Ja da imamo takvo razmišljanje, preselio bi se u šumu, hrani šumski plodovima, živio u kolibi i bolila bi me patka za troškove.

 

 @R36 , 

Sviđa mi se tvoj odgovor ... potpisujem sve što si napisao vezano za odluku kako želiš organizirati svoj život i odabrati način kako doći do novog mobitela.

Neko drugi možda nema te mogućnosti .. ok ...on će sebi odabrati drugi način da dođe do novog mobitela.

 Nismo svi jednaki niti imamo svi jednake financijske , tjelesne pa ni umne sposobnosti , također nam svima nije vjerojatno ista životna situacija ( recimo veličina obitelji ,posao i koliko smo plaćeni ,i slično) .

 Uglavnom ne vidim potrebu da se nekoga osuđuje na koji je način došao do mobitela .... na forumu možemo samo iznijeti svoje mišljenje o preplatama ili kupovine vani ( il ti na oglasnicima ) , argumentirano bez osuda drugih.

 

Nekom više odgovara ovako , nekima onako i to je to .. osobno ne volim preplate i kupujem ili vani ili na oglasniku ali tvoj odgovor i argumentirano iznošenje plaćanja mobitela mi se čini logičnim za tebe i dobro si prošao (čak odlično)  … čestitam.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bukowski kaže...

 Polako, smiri se, ne znam što si se uzjogunio. Tvoje pare, radi s njima što želiš, meni ni iz džepa ni u džep. Želim samo reći da stvari nisu tako plastične kako ih želiš prikazati. Naravno da će ti operater dati popust na uređaj kad zna da ćeš mu iduće 2 godine donosit 500 kn mjesečno za cijelu uslugu, bio bi lud da ne da. Matematika je vrlo jasna, kad se uzme samo jedna strana medalje, kada se uzme kompletna slika, postaje drugačija. Privlačenje korisnika davanjem dodanih vrijednosti jedan je od najstarijih alata u marketingu. Ako si ti našao računicu u cijeloj toj priči, odlična stvar, i za tebe i za operatera. Živio!

 

Ja sam ladan kao šprica, nego tvoj prethodni post se kosio s zdravim razumom pa sam ti odgovrio. Nema smisla da se ponavljam. Sve sam rekao.

 

razjaren kaže...

 @R36 , 

Sviđa mi se tvoj odgovor ... potpisujem sve što si napisao vezano za odluku kako želiš organizirati svoj život i odabrati način kako doći do novog mobitela.

Neko drugi možda nema te mogućnosti .. ok ...on će sebi odabrati drugi način da dođe do novog mobitela.

 Nismo svi jednaki niti imamo svi jednake financijske , tjelesne pa ni umne sposobnosti , također nam svima nije vjerojatno ista životna situacija ( recimo veličina obitelji ,posao i koliko smo plaćeni ,i slično) .

 Uglavnom ne vidim potrebu da se nekoga osuđuje na koji je način došao do mobitela .... na forumu možemo samo iznijeti svoje mišljenje o preplatama ili kupovine vani ( il ti na oglasnicima ) , argumentirano bez osuda drugih.

 

Nekom više odgovara ovako , nekima onako i to je to .. osobno ne volim preplate i kupujem ili vani ili na oglasniku ali tvoj odgovor i argumentirano iznošenje plaćanja mobitela mi se čini logičnim za tebe i dobro si prošao (čak odlično)  … čestitam.

Ma kolega nisam ja nikog osuđivao...u mom postu je sve vrlo jasno objašnjeno. 

 

Imao sam interent do sad, imat ću ga i sad. Ništa se puno nije promjenilo osim brzine i cijene., gdje sam dobio veću brzinu po manjoj cijeni.

 

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Još jedan post oko svega ovoga i neću više.

 

Ispada da je 4300kn za mob + svi ostali dodaci odjedamput previše.

 

Jebo ga ja pa ekipa kupuje npr OP6T za 4500-5500kn, S9+, Note 9 za 5500-6000kn (možda sam malo i rekao), iphone XS za 9000-10000kn i sad ovih 4300kn ispada pojedincima previše para.

 

Ne kužim da se tolika drama digla oko A1 ponude.

 

Brate promjenio sam mobitela i mobitela i nikad ništa nisam dobio, a plačao sam mobitele više od 5000-6000kn., tako da je meni ovih 4300kn odlična cijena. Prvi put nakon 10 godina imam ugovornu obvezu. Da je mob došao 6000kn i da nisam dobio ništa ma k... bi ga kupio.

 

Pixel 2 XL me preko e-bay došao 4500kn a dobio sam frišku figu.

 

Normalno da je Huawei išao s takvom ponudom djeljenja punjača i sd kartice jer su i sami svjesni da nekako moraju privuči kupce na ZASIČENOM TRŽIŠTU.

 

Ista priča s A1 - jednostavno se moraju istaknut s nećim da privuku korisnike.

 

Ljudi su postali sve obrazovanija i informiraniji i ne mogu više ljudima prodavat jaja pod bubrege. Ljudi hoće više za svoj novac.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

https://forum.xda-developers.com/mate-20-pro/help/mate-20-pro-greenish-display-screen-t3859268

 

Masa ljudi ima problema sa green light bleedom nakon par dana usagea. Doduše događa se kada je svjetlina na minimumu. Ljepilo možda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...

https://forum.xda-developers.com/mate-20-pro/help/mate-20-pro-greenish-display-screen-t3859268

 

Masa ljudi ima problema sa green light bleedom nakon par dana usagea. Doduše događa se kada je svjetlina na minimumu. Ljepilo možda?

 Zanimljivo. Kažu da je Vodafone dobio kompletnu lošu isporuku...i da čekaju drugu.

 

A kod prvih serija je sve moguće, zato treba pripazit tj dobro istestirat mob.

 

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

R36 ti si neumoran, nije 4300kn mobitel.

Ponuda je skroz OK ali nije 4300, vezali su te ugovorom na dvije godine i malo te grickaju na pretplati i nabrat će se još malo para

 

Ponuda se po meni ovako uspoređuje

Bonbon tarife x 24  plus  cijena mobitela na njuškalu (zapakiran uz račun)

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 14:29 (jomi).
 
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
jomi kaže...

R32 ti si neumoran, nije 4300kn mobitel.

Ponuda je skroz OK ali nije 4300, vezali su te ugovorom na dvije godine i malo te grickaju na pretplati i nabrat će se još malo para

 R32 mi je buraz. Kaže on da nije i slaže se s tobom.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...

https://forum.xda-developers.com/mate-20-pro/help/mate-20-pro-greenish-display-screen-t3859268

 

Masa ljudi ima problema sa green light bleedom nakon par dana usagea. Doduše događa se kada je svjetlina na minimumu. Ljepilo možda?

Uzasno izgleda 

 

nadajmo se da su to proizvodne prve serije koje su poslali na veca trzista, a da su nama slali tek kad su njihove potrebe zadovoljene, pa cemo mi dobiti uredaje bez ovih sranja 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice