Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.027
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Hvala puno. Ne znam zasto su maknuli ikonu Preuzimanja :) Na verziji 10.180 sam. 

I am spoderman
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
zabranjeniples kaže...

Taman stigao 10.0.0.180

 Sad je izgleda službeno da sam ja zadnji sa devetkom

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Vurky kaže...
zabranjeniples kaže...

Taman stigao 10.0.0.180

 Sad je izgleda službeno da sam ja zadnji sa devetkom

 Jesi probao gore navedene postupke više puta? Meni je iz drugog puta upalilo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nisi, ni kod mene službeno još nema updatea.

Neko na pcekspert forumu je napisao da je skinuo zadnju verziju hicarea sa neta, a ne preko google playa i onda je dobio update na android pa isprobaj tak
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Vurky kaže...
zabranjeniples kaže...

Taman stigao 10.0.0.180

 Sad je izgleda službeno da sam ja zadnji sa devetkom

 Ja sam na 10-ki ohoho, ovo je novi update za emui10.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ovako na prvu, v180 mi je vratio bateriju na stare staze, odnosno dignuo je autonomiju.

Svakako me interesira dali ce ovako dobro izgledat i nakon par dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ni ja jos nisam na 10-ki,nikako da dode.

 

Usput,sad imam jedan problem koji se pojavljuje od pred par dana. Kada se maknem od kuce ili iz firme s wifija i on se prebaci na mobilnu mrezu,mobilna mreza nece raditi. Pomaze jedino reset mobitela i onda radi do sljedeceg odspajanja.

Probao sam paliti gasiti mobilne podatke al ne pomaze,samo reset.

 

Sam jedini s tim problemom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
izvone kaže...

Ni ja jos nisam na 10-ki,nikako da dode.

 

Usput,sad imam jedan problem koji se pojavljuje od pred par dana. Kada se maknem od kuce ili iz firme s wifija i on se prebaci na mobilnu mrezu,mobilna mreza nece raditi. Pomaze jedino reset mobitela i onda radi do sljedeceg odspajanja.

Probao sam paliti gasiti mobilne podatke al ne pomaze,samo reset.

 

Sam jedini s tim problemom?

 Nemam slicnih problema.

Kad sam doma, onda sam na wifi, a sve ostalo 4g i sve radi uredno.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kakav je nano premaz, dal vrijedi to cemu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Meni se updejta na desetku i radi fino,baterija imam osjecaj da traje duze posto nisam bas obraca paznju na to prije nego zna li netko dobar 
Call recorder koji bi radio na desetki proba par ali niti jedan ne radi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
zabranjeniples kaže...

Kakav je nano premaz, dal vrijedi to cemu ?

 TOP SHOP prevara

iPhone is a smartphone for dumb people
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Evo maloprije se odlučio obrisat hicare i skinut zadnju verziju s neta ručno, reko možda mi ponudi update na desetku. Naravno, ništ od toga, probao promijeniti regiju, ništa.

Ne kužim kakve to veze ima koji uređaj kad dobiva update...znam da je do operatera, ali nekoliko ljudi je napisalo da su dobili update na tele2, a kod mene još uvijek ne nudi
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 9:36 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo meni stigao prije cca mjesec dana (Tele2). Verzija 10.0.0.181 (C432E7R1P5) GPU Turbo.

EMUI 10.0.0.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo maloprije i meni sletio i emui 10 i android 10. Kaj to sve u jednom se instalira? Nekak mi je to prebrzo bilo gotovo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja ga na p30 imam vec stoljecima a tebi je sad prebrzo, sa novim androidom 10 je isao i novi emui 10
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja ga na p30 imam vec stoljecima a tebi je sad prebrzo, sa novim androidom 10 je isao i novi emui 10
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Pod prebrzo sam mislio da je instalacija bila prebrza, niti 5 min.

Btw imao sam i ja na pixelu android 10 tisućljećima.
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da malo osvježimo temu....

 

Obzirom na situaciju na tržištu, ponudu i cijene dolazećih modela, a i vrlo vjerovatno nerješivu situaciju sa novim Huawei modelima na tržištu, odlučio sam ostavit ovog macana, moguće i do kraja godine.

Danas sam uzeo org bežični punjač (+ 40w adapter varijanta) za 319kn u SvijetMedija, čisto da ga malo rasteretim punjenja direktno na 40w.

Odmah prepoznalo brzo bežično punjenje, ja zadovoljan.

 

Sve u svemu, nakon cca 8 mjeseci korištenja, moram priznat da sam onako baš zadovoljan uređajem.

Za moje potrebe kamera izvanredna, jako dobra baterija i ekstra brzo punjenje, fluidno sučelje, EMUI ima sve što mi treba, IC port radi kako treba, evo sad upogonio i bežično punjenje, dobar display, ledica.....

Ukratko ima sve što mi treba i za sada ne vidim smisao zamjene ovog uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 18:10 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

može se koristit i sljedeće 2 god bez beda, osim ak nemaš fetiš na  preloši 100 ili 50x zoom

 

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Hornet_93 kaže...

može se koristit i sljedeće 2 god bez beda, osim ak nemaš fetiš na  preloši 100 ili 50x zoom

 

Meni osobno kamera nije nešto što mi je presudno kod kupovine uređaja, jer uglavnom za sebe kupujem flagship.

Tako da za moje potrebe, praktički svaki od uređaja ima jako dobru kameru.

 

Huawei i OP su mi trenutno uređaji, koji za moje potrebe nude najbolje iskustvo.

Mate 20 PRO mi zaista zadovoljava potrebe na svakom polju i obzirom na trenutno stanje s novim Huawei modelima, svakako ovaj ostaje još neko vrijeme kod mene.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ni meni kamera nije presudna kod kupnje. Mobitel mijenjam ako mi krene štekat ili degradacije baterije. Ostalo mi nije bitno.

 

Mate me iznenadio i oduševio,prije imao Htc-ove mobitele i prešao na huawei p10 plus,sa njega na mate 20 PRO. Imam ga skoro od početka,uzeo ga kad se smirila ona situacija sa zelenim ekranom.

Odonda ni jednom zastekao,baterija i dalje 100% , nije da se na 8% pocne gasiti mobitel,fluidan,nemogu naci zamjerku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Stigao danas 10.0.0.188 , a s njim je automatski došla nadogradnja na Conslcon_PixelUi temu, koja mi zaista paše i osobno ju koristim.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Bome dobra tema, fala na informaciji
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo stiglo još kedno ažuriranje, drugo u sedam dana.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kako vam se svima svida P40 serija?

Ja sam trenutno na Mate 20 Pro modelu i gledao sam predstavljanje, dosta dobro se cini. Dosta bolja kamera, dizajn mi je odlican, siva boja pogotovo. Ispocetka sam se brinuo za sve ovo sto nema Google servise, ali ima vec dosta domacih portala koji su pisali o nacinima na koje se moze sve skinuti. Izmedu ostalog vec ima nekolicina ljudi koji imaju mate30 uredaje iako nisu sluzbeno u prodaji kod nas. Jedino je cijena malo na visoj strani, ali treba pricekati jos recenzije makar sam siguran da ce biti opravdana. I jos se u preorderu dobije Watch GT2 na poklon, makar ga vec imam ali je super ponuda.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Koji icon pack koristite iz Themes appa? Tražim nešto novo s obzirom da ne mogu koristit icon packove s Play Storea u Huaweijevom launcheru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav kolege,

 

jutros mi puklo staklo na ekranu pa rekoh idem pitati dali je tko od vas mijenjao staklo u servisu i koliko ga je kostao taj pothvat?? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 17:40 (mudantos).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Zadnjih par dana koristim mob bez maske i mogu reći da je zakrivljeni ekran najveća glupost u povijesti smartphonea. Koliko sam samo puta nešto slučajno dodirnuo na zakrivljenom dijelu. Najviše mi se to dešava kod pisanja poruka, a dosta često kad gledam video u full screenu i onda slučajno stisnem pauzu i onda gledam okolo koji k se događa

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 12:43 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Jel moguće ikako isključit pozive na viberu i whatsappu? Odem u postavke telefona, odnosno aplikacija i isključim pozive, ali i dalje prolaze.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

ekipa, najeftiniji Mate u dućanu je u Smartsonu?

Snižen sa 5999 na 3899 kn.

 

Planiram povratak na android, prije iphone-a sam imao P30p i bio mi je najbolji uređaj ikad.

Ali mi se full svidio ovaj face unlock pa planiram Mate uzet.

 

Svi zadovoljni sa njim?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice