Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.798
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Izgleda da nema pomoći huaweiu i viberu. Zaključao sam ga da stalno bude u backgroundu, ali poruke ne dolaze. Tri puta ponovo instalirao, ni to nije pomoglo. A ne znam ni kak maknut duple kontakte iz vibera, a sve mi je odznačeno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kbenzema kaže...
Izgleda da nema pomoći huaweiu i viberu. Zaključao sam ga da stalno bude u backgroundu, ali poruke ne dolaze. Tri puta ponovo instalirao, ni to nije pomoglo. A ne znam ni kak maknut duple kontakte iz vibera, a sve mi je odznačeno

 Probaj ovako postaviti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 16:51 (x18x05x).
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ako ste u ZG ili ST, svaki petak (ne znam do kad) imate besplatno postavljanje folije na vaš Huawei uređaj u official Huawei servisu.

Meni su stavili neku malo bolju (navodno), jer je na Mate 20 PRO zaobljeni display.

Na dva mjesta su ostali minijaturni balončići (tvornički postavljene folije izgledaju bolje), ali ništa specijalno.

Sve u svemu, poslužit će koliko posluži.

Folija je najnormalnija i sve funkcionira uredno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 12:14 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dal netko koristi bezicni punjac u kombinaciji s ovim telefonom ?

Dal je najoametniji izbor official 15w punjac ili postoji nesto jednako kvalitetno, a jeftinije ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Žena ima M20 Pro i na bonbonu je, nikak da stigne Android 10, ima netko sličan "problem"?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nema ni na tele2 novog emuia, a ni androida
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Žena ima M20 Pro i na bonbonu je, nikak da stigne Android 10, ima netko sličan "problem"?

 

kbenzema kaže...
Nema ni na tele2 novog emuia, a ni androida

 Kako ne, svi na tele2 ga dobili. 

Azurirajte iz trgovine play hi care aplikaciju.

Udite u nju i zatražite ažuriranje i odmah ce vam ga ponudit. 

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ajde baš probam, pa javim.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Pa već sam pisao da mi ne nudi update.

Evo kaj veli hicare kad ga otvorim
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Znaci kad upalis hi care i dobijes taj zaslon "uskoro nova verzija" pricekas malo i uđe ti u aplikaciju? Nakon toga unutar hi care aplikacije zatrazis update softvera (ne iz postavki telefona) i nema ti updatea?
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ne kužim di je nutra uopće software update.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 5:52 (HAL).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Ne kužim di je nutra uopće software update.

 Evo ga.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da, točno to. Odem pod quick services, update i veli da je up to date. Mob kupljen u tele2, na tele2 mreži sam, jedino kaj sam na bonove, možda to ima veze.

Kolega sa drugog foruma koji je isto uzeo mob kad i ja veli da mu isto ne nudi update na desetku. A i zanimljivo, i njemu se baterija prvi put ultra brzo počela praznit
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Probajte unutar hicare promjenit regiju na uk i ponovno pokrenuti telefon.

Meni ovako izgleda hicare

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Sto se tice baterije 29h je bez punjaca, 5h SOT, ostalo jo 30%, sve ukljuceno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Promijenio na UK, ista stvar, up to date. Bit će valjda jednog dana :D

Nakon dva tjedna korištenja konačno sam imao priliku testirat kameru na koncertu. Ja jako zadovoljan, i sa fotkama i videom, iako mislim da bi kod videa mogao bit bolji zvuk
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja sam isto na tele 2 i desetku imam valjda vec mjesec dana.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja na A1 tocno mjesec dana od azuriranja na 10-ku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
A uspio napokon, hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

@zabranjeniples imam oriđiđi i neke ovako od drugih proizvodaca,nema do original,jer s originalom doibis i obicni superpunjac kakav si dobio u kutiji s mobitelom. Puni puno brze nego bilo koji drugi koji jos imam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 22:27 (izvone).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
izvone kaže...

@zabranjeniples imam oriđiđi i neke ovako od drugih proizvodaca,nema do original,jer s originalom doibis i obicni superpunjac kakav si dobio u kutiji s mobitelom. Puni puno brze nego bilo koji drugi koji jos imam.

To za adapter znam, bez njega ne ide na 15w.

Ali konkretno me zanimalo opčenito situacija sa WC.

Hvala ti na odgovoru, tako sam nekako i ja mislio, da je official najpametniji potez.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

imam ih 3-4 komada na svojim najčešćim lokacijama, i puno mi ga lakše staviti na wireless nego u plug. Samo kad mi se zuri i brzinski mi treba da mi napuni ga spojim na kabel,sve ostalo wireless. Relativno brzi,manje se zagrijava,samo treba malo da uhvatis grif,jer hvata najbolje kad ga stavis malo ispod kamere,u pocetku sam ga zna stavit bilokako i nebi punio,al kad skuzis nema vise problemcica. Imam i ankerov,acme i jos neki 3. i ni jedan nije isporucio deklariranih 15W,ni kad je bio spojen na huaweijev zidni punjac.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jel možda nekom treba snorkeling case? Ja dobio sa svojim, meni to ne treba, pa ako je neko zainteresiran možemo se dog za neku normalnu cijenu

 

https://insignum.hr/product/huawei-mate-20-pro-pc-snorkeling-case-plava/

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Baterija mu je stvarno dobra. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja ga svaki dan prije posla nadopunim iako ne bi ni trebao, jer dnevno većinom potrošim 40-ak %. A na desetki androidu je i bolja baterija, kaj ne?
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

I am spoderman
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
lena spody kaže...

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

 Na kojoj si tocno verziji updatea ?

Ovo za ladicu mislis na ladicu s aplikacijama ili ?

Ovo za download pojma nemam, jer sam u datotekama i prije ulazio.

5 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
lena spody kaže...

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

 

Udji u datoteke, oznaci dugim drzanjem folder download, i imas negdje da napravis precac na homeu.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Taman stigao 10.0.0.180

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice