Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 402.791
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Zašto. Meni je baš dobar. Pregledan brz
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Ne govorim o preglednosti desktopa i launchera. Tu je svaki pregledan i svaki launcher je isti. Sam skin je pun nekonzistentnosti...po meni vizuelno jako nedovršen skin. Evo ti primjer:

 

Notification shade kad ga spusti je razvucen od ivice do ivice ekrana sto je super a notifikacije ispod imaju marginu i box radius sto izgleda jako ruzno. Na vizuelnom dijelu se jos dosta toga ima raditi a mislio sam da miui ima zamrsena podesavanja dok nisam otvorio na podesavanja na emui.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
malina22 kaže...

Notification shade kad ga spusti je razvucen od ivice do ivice ekrana sto je super a notifikacije ispod imaju marginu i box radius sto izgleda jako ruzno. .

 

Meni baš to dobro izgleda...

Ljepota je u oku promatrača.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Da se ne loze toliko na ios bilo bi bolje.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Iron13 kaže...

Meni je sinoc pojeo +20% u idle mode(sve je ugaseno, ne koristim power saving modove uopce vise jer su se pokazali losim)... Fakat ne razumijem kako jednu noc dobro bude, drugu ne bude i tako u krug... I nisam jedini ima na xda forumu par ljudi isti problem ima i negdje drugdje na netu sam isto naisao s ljudim koji dijele isti problem. Neki to rijesavaju tako da stave mobitel u airplane mode, mada bas je idealno to rjesenje. Mozda bi cak manje trosio s upaljenim wifi i mobile data nego s ugasenim sto nema fakat nimalo smisla, ali ocito da cu tako imat manje problema. Das za mobitel 5500kn i takva glupost se na njemu desava. Prethodni vlasnik sam LG G4 i nadao sam se da cu s ovim mobitelom krenuti lijepo bez problema, kad ono nista. Ocito svaki mob koji posujedujem mora imati neku manu.

 

Dapace dok koristim mobitel i sve SOT je odlican, ali ovaj idle nikako ne kuzim kako moze tako los biti. Pogasim sve zive opcije najlosiji idle dobijem...

 

P.S. ova ikonica gore od whatsapp je poruka koja je stigla ujutro nakon sto sam upalio wifi kad sam se probudio.

 

od nas svih tu jedini ti imas ovakav problem, tako da nije to problem telefona, vec ocigledno pojedinih uredaja u pojedinom rezimu koristenja, pojedinih aplikacija i slicno

 

kupis mobitel koji ima NPU, i sve blagodati koje ce ti on donijeti tokom vremena koristenja, a ti ga ides ogranicavati i sam kontrolirati sve zivo i nezivo 

 

preporucujem ti da upalis sve sto koristis na mobitelu, i ostavis to upaljeno jednom zauvijek i zaboravis, nikakvi airplane modovi, paljenje gasenje WiFi, 4G, BT i slicne stvari

 

imas NPU, optereti ga sa svime sto mozes i iskoristavaj ga, i pusti ga da radi za tebe, mobitel je stvarno "smart" i puno bolje upravlja resursima od tebe 

 

od kada ga imam, a to je vec skoro 4.ti mjesec, WiFi, 4G, BT, lokacija, sve je upaljeno i preko noci gubim 1% baterije, nisam niti jednom radio restart, osim pri nadogradnji softvera, niti sam ikada gasio aplikacije u pozadini, sve prepustam NPU da odraduje, i odusevljen sam 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
belami63 kaže...
Zašto. Meni je baš dobar. Pregledan brz

 meni se isto sve vise i vise svida, cak sam maknuo nova launcher i koristim samo EMUI 

14 godina
offline
Huawei Mate 10

dali se može isključiti ono brzo traženje i kako?kad sa prstom želim spustiti notifikaciju a meni se zna spustiti ono pretraživanje aplikacija,kontakta,poruka idr. malo i to ide na živce

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Pa personaliziraj si, pretpostavljam da ima masa drugih tema kao i kod Xiaomia gdje mozes izmjeniti doslovno svaku stavku.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...

od nas svih tu jedini ti imas ovakav problem, tako da nije to problem telefona, vec ocigledno pojedinih uredaja u pojedinom rezimu koristenja, pojedinih aplikacija i slicno

 

kupis mobitel koji ima NPU, i sve blagodati koje ce ti on donijeti tokom vremena koristenja, a ti ga ides ogranicavati i sam kontrolirati sve zivo i nezivo 

 

preporucujem ti da upalis sve sto koristis na mobitelu, i ostavis to upaljeno jednom zauvijek i zaboravis, nikakvi airplane modovi, paljenje gasenje WiFi, 4G, BT i slicne stvari

 

imas NPU, optereti ga sa svime sto mozes i iskoristavaj ga, i pusti ga da radi za tebe, mobitel je stvarno "smart" i puno bolje upravlja resursima od tebe 

 

od kada ga imam, a to je vec skoro 4.ti mjesec, WiFi, 4G, BT, lokacija, sve je upaljeno i preko noci gubim 1% baterije, nisam niti jednom radio restart, osim pri nadogradnji softvera, niti sam ikada gasio aplikacije u pozadini, sve prepustam NPU da odraduje, i odusevljen sam 

Evo poslusao sam tvoj savjet, popalio sam wifi i mobile data ostavio cijelu noc tako upaljeno, pod sekcijom launch sam sve stavio da mobitel automatski upravlja kao si i ti savjetovao. Najgori battery life do sad sam dobio, prek noci ista stvar 20% pocuclao. Dosao na posao, napunio mob na 90%.

Puno bolje mi je bio SOT dok je launch bio na manual jer svi znamo da facebook, messenger i instagram jedu bateriju u pozadini bezveze. 4:30h SOT sam dobio, s 90% na 20%, mostly sam koristio tijekom dana mobile data jer na poslu je wifi koma, messenger, instagram, facebook i whatsapp. A dok je launch bio namjesten na manual i ostavio sam samo na accu battery i whatsapp upaljene sve tri stavke dok ostale sve aplikacije su bile na off, dobivao sam bez problema 6-8h SOT od 90% do 20%.

Da vjerojatno ce tom NPU trebat vremena sad dok to "mozda" poboljsa, ali sam skeptican. Evo u prilogu i screenshota battery life.

 

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Ja bi ti savjetovao hard reset uz wipe cash ako ti se da, raditi backup i sve to. Morao bi dobiti rezultate kao i kod ostalih.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Iron13 kaže...
X3M kaže...

od nas svih tu jedini ti imas ovakav problem, tako da nije to problem telefona, vec ocigledno pojedinih uredaja u pojedinom rezimu koristenja, pojedinih aplikacija i slicno

 

kupis mobitel koji ima NPU, i sve blagodati koje ce ti on donijeti tokom vremena koristenja, a ti ga ides ogranicavati i sam kontrolirati sve zivo i nezivo 

 

preporucujem ti da upalis sve sto koristis na mobitelu, i ostavis to upaljeno jednom zauvijek i zaboravis, nikakvi airplane modovi, paljenje gasenje WiFi, 4G, BT i slicne stvari

 

imas NPU, optereti ga sa svime sto mozes i iskoristavaj ga, i pusti ga da radi za tebe, mobitel je stvarno "smart" i puno bolje upravlja resursima od tebe 

 

od kada ga imam, a to je vec skoro 4.ti mjesec, WiFi, 4G, BT, lokacija, sve je upaljeno i preko noci gubim 1% baterije, nisam niti jednom radio restart, osim pri nadogradnji softvera, niti sam ikada gasio aplikacije u pozadini, sve prepustam NPU da odraduje, i odusevljen sam 

Evo poslusao sam tvoj savjet, popalio sam wifi i mobile data ostavio cijelu noc tako upaljeno, pod sekcijom launch sam sve stavio da mobitel automatski upravlja kao si i ti savjetovao. Najgori battery life do sad sam dobio, prek noci ista stvar 20% pocuclao. Dosao na posao, napunio mob na 90%.

Puno bolje mi je bio SOT dok je launch bio na manual jer svi znamo da facebook, messenger i instagram jedu bateriju u pozadini bezveze. 4:30h SOT sam dobio, s 90% na 20%, mostly sam koristio tijekom dana mobile data jer na poslu je wifi koma, messenger, instagram, facebook i whatsapp. A dok je launch bio namjesten na manual i ostavio sam samo na accu battery i whatsapp upaljene sve tri stavke dok ostale sve aplikacije su bile na off, dobivao sam bez problema 6-8h SOT od 90% do 20%.

Da vjerojatno ce tom NPU trebat vremena sad dok to "mozda" poboljsa, ali sam skeptican. Evo u prilogu i screenshota battery life.

 

 

Ne koristim mate 10, ali isti problem sam imao sa s8 i napravio hard reset te je nakon toga u redu sve. Ne moze ti 20% potrositi preko noci nikako

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
DzigiBau kaže...
Iron13 kaže...
X3M kaže...

Ne koristim mate 10, ali isti problem sam imao sa s8 i napravio hard reset te je nakon toga u redu sve. Ne moze ti 20% potrositi preko noci nikako

 A vidis da je moguce, na xda forumu se isto povecava broj ljudi gdje imaju isti problem 10-20% im ode preko noci... Jedan covjek je cak i vratio mobitel radi toga. Ali da ne preostaje mi nista nego hard reset, sva sreca pa neam nista vazno na mobitelu jer tek ga koristim 2 i nes tjedna.

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Iron13 kaže...
DzigiBau kaže...
Iron13 kaže...
X3M kaže...

Ne koristim mate 10, ali isti problem sam imao sa s8 i napravio hard reset te je nakon toga u redu sve. Ne moze ti 20% potrositi preko noci nikako

 A vidis da je moguce, na xda forumu se isto povecava broj ljudi gdje imaju isti problem 10-20% im ode preko noci... Jedan covjek je cak i vratio mobitel radi toga. Ali da ne preostaje mi nista nego hard reset, sva sreca pa neam nista vazno na mobitelu jer tek ga koristim 2 i nes tjedna.

 Ali pukni ga iz recovery-a tj napravi, uz wipe cash prije hard reseta.

14 godina
offline
Huawei Mate 10

Baja ja ne znam kaj ti tu brijes evo koristim mata 10 i mobitel je ne znam sta reci,strava u svim segmetima rada od hadvera do baterije napravu reset pa ce ti se vratit nazad ili pitaj bogca gdje si ga kupil.Iskreno sam i korisnik not8 koji je meni po svim sgmetim losiji od mata 10, a o bateriji necu ni pricati.jer mi baterija na njemu uz stednju i da nista ne radim.do jutra bude na 30%.dok recimo matu 10 pro bude baterij do tri dana, a nema sto ne rdim na njemu, od igri,rzgovora, i surfanja po netu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Iron13 kaže...

 A vidis da je moguce, na xda forumu se isto povecava broj ljudi gdje imaju isti problem 10-20% im ode preko noci... Jedan covjek je cak i vratio mobitel radi toga. Ali da ne preostaje mi nista nego hard reset, sva sreca pa neam nista vazno na mobitelu jer tek ga koristim 2 i nes tjedna.

 Jedina opcija ti je Hard reset pa onda vidi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Zadnjih par dana sam malo pratio potrosnju baterije i nekako mi se cini da je na v129 losija baterija nego na v127. Jučer mi ispao mob s 2 metra visine na beton i nista mu nije bilo. Spasila ga spigen Rugged Armor maska.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ljudi, zamolio bi ako zna netko neki dobar auto punjac za Matu da predlozi. za dash charge znam al je malo skup.
imam neki punjac od prije ali nula bodova, puni mob kao da ovaj radi na nuklearni pogon, spooooooooro.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Niti jedan punjač osim originalnog ti nece brzo puniti mate 10 pro jer huawei ima svoj standard brzog punjenja. (Huawei SuperCharger)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Najveca glupost ikad pas mater, ne moze kabel od dva metra naci za kupiti.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
a kolko vrijede ovi QC3.0 auto punjaci sam Alliexpress-a do nekih 10usd?
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Baterija ja impresivna evo današnju potrošnn.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
kakav ti je ovo Samsung internet?
ja imam sad 3h SOT i jos 73% baterije sa 4G, 2 SIM kartice i voznje cijeli dan
jesus_tm1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
drakula789 kaže...
Najveca glupost ikad pas mater, ne moze kabel od dva metra naci za kupiti.

 Ja narucio s ebaya ugreen kabel, dosao mi za 2 tjedna iz Kine, ali podrzava max 3A i kabel je 2m, ima od njih 5A kabel al je max 1m duljina sta imaju u prodaji. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
MATE PRO 10 kaže...
R36 kaže...
Iron13 kaže...

 A vidis da je moguce, na xda forumu se isto povecava broj ljudi gdje imaju isti problem 10-20% im ode preko noci... Jedan covjek je cak i vratio mobitel radi toga. Ali da ne preostaje mi nista nego hard reset, sva sreca pa neam nista vazno na mobitelu jer tek ga koristim 2 i nes tjedna.

 Jedina opcija ti je Hard reset pa onda vidi.

jedna za gosp.r36 hvala ti baja a sad cu ti reci da su ovo najveci proseri svjeta, a imam dokaz da i ne lazem posjedujem oba uredaja a not je iskreno nula spram mata pro 10...hahahhahah..a dok sam ja imao nota ti jos nisi bio ni u jajima.....😉

Prvo sam sebe diskreditira s 4-5 profila koliko ih ovdje imaš tako da te nitko više ozbiljno ne shvaća.

A pod drugo : Vrati frendu Note 8 i ne blamiraj se vise.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
d666sermek kaže...
kakav ti je ovo Samsung internet?

Samsungov browser. Dosta solidan, podržava i adblocker.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
robogo kaže...

Samsungov browser. Dosta solidan, podržava i adblocker.

Nisam znao da moze na druge mobitele, on mi je najbolji browser, i jedna od najboljih stvari na samsungu.

 

7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Djozaa kaže...

Nisam znao da moze na druge mobitele, on mi je najbolji browser, i jedna od najboljih stvari na samsungu.

Može, može, ima na Play Storeu. Meni je na Honor 8 malo kašljucao u radu, ali je vrlo dobar.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
R36 ja zaista ne znam koji moron treba čovjek da bude da se javlja i piše nekakve kritike i savjete o telefonu kog ne posjeduje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
belami63 kaže...
R36 ja zaista ne znam koji moron treba čovjek da bude da se javlja i piše nekakve kritike i savjete o telefonu kog ne posjeduje.

A iskreno ne znam koja mu je fora pljuvati po Note 8 ili po bilo kojem mobu.Svaki mob ima svojih prednosti i mana a do nas je koliko smo spremni na kompromis.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Da li koristite straznju kameru na 12mpx ili na 20mpx? Da li se vidi neka razlika u kvaliteti slike?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice