Ukidanje opcija i povećanje naknade

poruka: 105
|
čitano: 30.855
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Kako misliš da ti se "duplaju"?

U normalnoj ponudi je 20GB i 2500min i 300 sms, pa kako dođeš do 40GB, 5000 min i 600 SMS?

7 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Ihush, broj djelatnika je određen sistematizacijom radnih mjesta, a ona je pak određena temeljem planiranih sredstava iz proračuna...

Prekovremene sate baš nevole da radiš jer su i plaće ograničene planiranim sredstvima, tako da u tih 40 sati tjedno se napravi i obradi možda svega par postotaka od zaprimljenih prijava.... I nije to zauzimanje ničije strane nego realnost. Koliko pješaka danas u hrvatskoj prođe na crveno na semaforu ? Koliko tisuća dodatnih policajaca bi danas trebalo raditi a da bi se svi ti prekršaji uočili i napisale prijave prekršajne ? Koliko dodatnih sudaca bi trebalo raditi na prekršajnim sudovima pa di bi prije zastare uspijeli osuditi i izvršiti sankciju za sve te nove tisuće prijava...?

Sve ti je to ograničeno budžetom... Kolko para toliko muzike, pa i u hakomu....
Bunker
15 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

-jadno.. kao i besmisleno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
online
Ukidanje opcija i povećanje naknade

Malo je offtopic, ali prije nego prolijemo koju suzu sa tu siročad iz državnih agencija i raznih ministarstava za istraživanje ruda i gubljenje vremena, da li negdje postoji neki normativ koliko bi to oni slučajeva trebali rješiti dnevno, mjesečno ili godišnje ?

Po iskustvima iz arhitektonske branše (nadležni uredi o kojima ovise) njihova efikasnot je otprilike 3-4 puta manja od one u privatnim projektnim uredima a mitologiju ne moram ni spominjati.

 

Iz vlastitog iskustva sa Hakomom, mogu zamisliti jedino kako se zajedno sa HT-ovcima, na istoj adresi, na nekoj dvosatnoj kavici svi skupa dobro zabavljaju kako su uspjeli prevariti još jednog potrošača.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade
Mladen kaže...

 

 

Iz vlastitog iskustva sa Hakomom, mogu zamisliti jedino kako se zajedno sa HT-ovcima, na istoj adresi, na nekoj dvosatnoj kavici svi skupa dobro zabavljaju kako su uspjeli prevariti još jednog potrošača.

 

meni su 2015 za 148 kn riješili problem s t-com u roku mjesec dana.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
7 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Mladen, ima pravilnik koji za svaku agenciju/ministarstvo propisuje što moraš napraviti a da bi dobio prolaznu godišnju ocjenu ( negativna ocjena dvije godine zaredom znači otkaz osim ako podastreš medicinske papirne i sl...) .


No za tu minimalnu godišnju prolaznu ocjenu su kriteriji toliko niski da nemreš bolivit. Meni je npr bio uvjet mjesečno napisati tri prijave ( a jednu prijavu napišeš u 15 minuta ) i proći na godišnjoj tjelesnoj provjeri ( pretrčat 400 m, par sklekova i trbušnjaka, ili donesti papir od doktora da si trenutno bolestan baš kad ti je zakazana godišnja tjelesna provjera )...

Svi ti djelatnici vežu konja gdje gazda kaže, a zna se tko i kako postavlja te gazde u državne agencije i ministarstva...
Bunker
15 godina
offline
Ukidanje opcija i povećanje naknade

.. a tema je? zakon, pravila, ugovori i tko što-kako provodi, odnosno sve u suprotnosti se kažnjava barem penalima.. no naravno kad bunker želi nešto drugo tad diverzija, eto jadni hakom i sud, podkapacitirani.. a to mijenja što u temi? odgovor je i dalje isti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Neiskorištene jedinice se prenose u idući mjesec do maximalno duplo...

2 godine
neaktivan
offline
Ukidanje opcija i povećanje naknade

Čitala sam jutros da od 1.7. operateri dižu cijene pretplate na mobilne pretplatničke pakete ,kontaktiram agenta HT putem chata on mi odgovara da su te cijene promijenjene 1.6. no moja unlimited tarifa nema promjene cijene dakle ostala je ista.No što ako su te vijesti da od 1.7.cijene skaču istinite ovaj agent mi to baš i nije bio voljan naglasiti.Što vi forumaši mislite o tome

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade
LYKKE kaže...

Čitala sam jutros da od 1.7. operateri dižu cijene pretplate na mobilne pretplatničke pakete ,kontaktiram agenta HT putem chata on mi odgovara da su te cijene promijenjene 1.6. no moja unlimited tarifa nema promjene cijene dakle ostala je ista.No što ako su te vijesti da od 1.7.cijene skaču istinite ovaj agent mi to baš i nije bio voljan naglasiti.Što vi forumaši mislite o tome

 -ne miješati tekući cjenik (promjena cjenika 30 dana s objavom hakomu i korisnicima, kao što to može svaki trgovac robom-uslugom) i ugovor-ugovornu na 24mj..

-ako si pod ugovornom, tad imaš postojeći uvogor-iznos .. ako to operater želi promijeniti tad imaš pravo raskida, već apsolvirano-potvrđeno u temi..

-ako nisi pod ugovornom, tad to naprosto nema veze.. cijena je cijena, gorivo, ulje, .. pa i usluge.

 

edit: .. ili zato je ugovorna obveza 'dobra' tj daje obostrano sigurnost u ugovornom roku, operateru da će imati korisnika, korisniku da će za ugovoreni iznos dobiti uslugu.

-bez dodatne ugovorne obveze nema tarife.. tj cjenik se može mijenjati teoretski 12 puta godišnje (rokovi-obavijest).. kad cijena raste to je korisniku 'loše' kad pada tad mu je 'dobro'.. cijena može ići gore ili dolje.

-ugovorna, svaki raskid bez zakonske osnove, prava snosi i posljedice-penale.. kad postoji zakonski razlog, koji postoji promjenom operatera-tarife, tad korisnik ima pravo neškodljivog raskida (+na trošak operatera tj trošak snosi onaj tko je kriv za raskid).. u ovom slučaju kad operater podiže cijenu jasno da je korisnik pod ugovornom u boljoj poziciji, tj ima pravo raskida ili se naprosto njegov ugovor nastavlja i plaća ugovoreni (stari-niži) iznos do isteka. .. tek po isteku tog ugovora treba razmišljati o raskidu-pormjeni usluge ako je recimo preskupo (ili mjesec pred istek).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2022 9:02 (ihush).
16 godina
offline
Ukidanje opcija i povećanje naknade

Ekipa, čisto da znate ako već nije spomenuto, a s obzirom da imaju razni popusti na uređaje u HT web-shopu, možete dobiti dodatnih 500kn popusta na apsolutni svaki uređaj (nevažna tarifa), samo spomenete da želite dodatnih 500kn popusta zbog promjena cijena tarifa.

I tko ima Croatia karticu, imate u aplikaciji opciju za još 200kn popusta i sve se zbraja, upravo potvrđeno od agenta.

 

Znači 500kn popusta za sve, 700kn popusta za sve koji imaju Croatia karticu. I to se zbraja sa ovim popustima koje vidite na webu. Npr na iPhone je popust 1080kn plus svi ovi navedeni :)

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade
Kakva je to croatia kartica ?
Bunker
13 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Da ne misli možda na onu CRO karticu za turizam?

12 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Vjerojatno misli na karticu od Croatia osiguranja.

Tko registrira auto kod njih dobije tu karticu i ima neke pogodnosti kao npr 30 lipa jeftinije gorivo na Croduxu i tak...

https://www.uni-rent.net/wp-content/uploads/2019/12/CO_Dobra_prilika_vizualizacija.jpg

16 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povećanje naknade

Tako je

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice