Tcom koji router dijele?

poruka: 8
|
čitano: 3.542
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tcom koji router dijele?

Narucio max 2 int+tel, zna li tko koji router dolazi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Tcom koji router dijele?

Ja nedavno dobio onaj huawei hibrid (sa sim karticom)

14 godina
offline
Re: Tcom koji router dijele?

Koje brzine je ethernet? Bitno mi je za mrezu u kuci.. 

9 godina
online
Re: Tcom koji router dijele?

Wifi je 300 Mbps

 

Tu imašmanual

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 15:29 (miki_the_pirat).
12 godina
offline
Tcom koji router dijele?

Da li mi moze netko reci ili dati link kako na tom hibridnom kontrolirati ovih 100GB sto dobijem svaki mjesec po brzini do 30MBps? Odnosno da li on to automatski odmah koristi 100GB pa se prebaci na fiksni ili se moze to ukljucivati i iskljucivati, tako da si cuvam tih 100GB kad npr skidam neke vece stvari, kao sto sam sada skidao update za novi COD od skoro 50GB. BOlje da mi skida po 30 nego 10 koliki mi je fiksni

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tcom koji router dijele?

Zdravo

 

Promet po mobilnoj mreži na hibridnom routeru se Ne može nikako regulirati na "pristojan način"

Jedini savjet koji mogu dati je da jednostavno izvučete SIM karticu iz routera kada želite sačuvati tih 100gb prometa ili se možda ulogirati u router i provjeriti ima li di u postavkama za izgasiti mobilni dio!

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tcom koji router dijele?
RedHill kaže...

Da li mi moze netko reci ili dati link kako na tom hibridnom kontrolirati ovih 100GB sto dobijem svaki mjesec po brzini do 30MBps? Odnosno da li on to automatski odmah koristi 100GB pa se prebaci na fiksni ili se moze to ukljucivati i iskljucivati, tako da si cuvam tih 100GB kad npr skidam neke vece stvari, kao sto sam sada skidao update za novi COD od skoro 50GB. BOlje da mi skida po 30 nego 10 koliki mi je fiksni

 

 

crostriker kaže...

Zdravo

 

Promet po mobilnoj mreži na hibridnom routeru se Ne može nikako regulirati na "pristojan način"

Jedini savjet koji mogu dati je da jednostavno izvučete SIM karticu iz routera kada želite sačuvati tih 100gb prometa ili se možda ulogirati u router i provjeriti ima li di u postavkama za izgasiti mobilni dio!

 

Pozdrav

 https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-hybrid-huawei-ha35-surfanje-bez-4g/272591.aspx

9 godina
neaktivan
offline
Tcom koji router dijele?

Bravo kolega, ispričavam se na širenju krivih informacija, mada kad sam zadnji put gledao u to čudo to je bilo prije jedno 5-6 FW updatea, tako da iskreno nisam primjetio tu opciju, postoji mogučnost da je nije ni bilo.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice