Simpa opcije - mučke

poruka: 10
|
čitano: 8.641
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Simpa opcije - mučke

Već duže vrijeme nisam bio na Simpinim stranicama i sad vidim da su potpuno promijenili dizajn i dostupne opcije (stranica više nije narančasta i nema svoj logo, već onaj od T-coma).  Nažalost, Simpa je već dugo poznata po tome da ukida dobre opcije i zamijenjuje ih gorima. Sijetimo se samo kako su zamijenili Prejaku opciju Zmajskom. Pa onda Zmajsku sa Glancom. Uglavnom, sve gore od gorega.  I sad mi dođe SMS da se cijene u osnovnoj tarifi povećavaju. Cijena minuta i megabajta će biti 1,29 kn (+ uspostava poziva), a SMS-a 0.59 kn. A vrhunac su nove opcije u kojima moraš uzeti zajedno i internet i minute, a ne možeš odbarati samo jedno od toga. I plus tome, čak ako i imaš minute i dalje će ti naplačivati uspostavu poziva pri svakom pozivu. Tko je tu lud? Jel' to netko trola u T-comu da se ukine Simpa kao tarifa, ili što se to tamo događa?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Simpa opcije - mučke

Primio si SMS o promjeni cijena pa pretpostavljam da si Simpa korisnik. Ako nisi zadovoljan simpom, zašto jednostavno ne preneseš broj kod nekog drugog operatera ??

Operateri se prilagođavaju potrebama korisnika ( iako ih usput i formiraju ) , i kako je korištenje interneta u jakom usponu a glasovni pozivi stagniraju ( ili čak i padaju jer se dio poziva ostvaruje kroz Messenger ili WhatsApp koristeći internet ) normalno da je fokus operatera na data prometu. 5g mreža bu samo pojačala taj trend kad se još gomila auti i frižidera i dronova i sl spoji na net i počne slati i primati gigabajte...

A ako ti se baš ne odlazi iz simpe, te ako imaš puno poziva, imaju ti i oni opciju da ne plaćaš uspostavu poziva za svaki poziv nego kupiš tu opciju.

Ja sam na bonbonu, neplaćamo naknadu za uspostavu poziva, a dobro bi nam došla opcija prebacivanja minuta i GB drugom korisniku ( bonbon nema tu opciju dok Simpa ima tu opciju ). Svaki operater i njihove usluge su daleko od onoga kaj bi mi korisnici htjeli...

11 godina
offline
Simpa opcije - mučke

Fora je u tome što mi se na Simpi nakupilo dosta love kroz godine i sad mi je šteta te novce samo tako bezveze potrošiti, a znam da bi bila velika procedura kad bih tražio povrat novca prije prijenosa broja.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Simpa opcije - mučke

I meni došla poruka na Bonbon o povećanju cijena, tako da i njeg možeš prekrižiti.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Simpa opcije - mučke
CVET2 kaže...

Fora je u tome što mi se na Simpi nakupilo dosta love kroz godine i sad mi je šteta te novce samo tako bezveze potrošiti, a znam da bi bila velika procedura kad bih tražio povrat novca prije prijenosa broja.

hahahha.

 

Samo mi reci kome čuvaš te novce na tarifi?

11 godina
offline
Re: Simpa opcije - mučke

A nakupilo se kroz godine. Tu i tamo kupim malo interneta, jedan ili dva poziva mjesečno jer za sve drugo koristim službeni...

11 godina
offline
Simpa opcije - mučke

Da, sada sam i ja dobio poruku da su podigli cijenu kao i na tomatu.  Ima jos koji operater opciju "internet dan" da platis 10-15 kuna i da dobijes 24h besplatni promet ? Jer sam kod njih na simpi samo radi toga.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Simpa opcije - mučke

Cvet2, novce sa računa možeš prebaciti na bilo koji drugi Simpa broj. Prema tome, ili obraduj nekog člana obitelji, ili prodaj te novce na njuškalu ili FB marketplacu umanjeno za neki postotak ...
16 godina
offline
Re: Simpa opcije - mučke

Kakva ti je brzina? Meni je download dobar, krene sa 100mbita, pa ga spusti na 70-tak mbita, ali upload je loš, bude 3-4-5mbita, nisam nikad vidio preko 10, a pišu da ga limitiraju na 25mbita (a u istom routeru ako ubacim Tele2 karticu, upload ide 50mbita koji je njihov maksimum). Lokacija ZG

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 18:45 (Sasoon).
14 godina
offline
Simpa opcije - mučke

ja sam prije nekoliko dana koristio Simpa 4G u Vukovaru (imam njihov SIM u ultrabooku kojeg ponesem kad idem negdje pa uplatim tu dnevnu opciju) i DL brzina navečer je ispod 15Mbit, ujutro 40-50. Upload je stalno bio 15-20. Istina, signal mi je bio samo 2-3 crtice, ali očito je da im je mreža preopterećena u večernjim satima. No upload ne pati toliko, samo DL. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice