Servis mobitela - T com

poruka: 1
|
čitano: 5.693
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Servis mobitela - T com

Molim pomoć. Početkom godine kupim Iphone 12 kod gospode iz T-coma da bi nakon par mjeseci skužio da mi mobitel gubi mrežu. Nakon nekog vremena odlučim odnijeti mobitel u centar jer naravno imam garanciju.

 

Dana 06.08.2021. odlazim u T centar i predajem mobitel na popravak. Nakon tri tjedna dolazim opet k njima i kažu oni meni molim Vas još malo strpljenja. Ja reko sebi ok, neka bude još 3  tjedna.

Dana 23.09.2021. zovem podršku da pitam u kojem je statusu moj popravak jer mi ovi iz t centra ne znaju ništa reći. Rekli su mi da je mobitel još na popravku, ali da su poslali e-mail u servis. Nakon 4 dana zovu me iz korisničke podrške i kažu mi da je "servis"  (Tech doctor) poslao odgovor  kako ne  mogu otključati moj mobitel jer moram isključiti "find my iphone" i da je najbolje da ja nazovem sam servis i pitam što je točno. Nazovem servis i isključim find my iphone opciju i reklli su mi da bi kroz par dana trebao znati što je sa mobitelom. 

 

Mene zanima sljedeće:

 

Koliko je zakonski rok nakon kojeg mogu tražiti  novi uređaj jer je već prošlo 55 dana?

Što mi činiti dalje jer ovo mi izgleda kao da nije sve po zakonu i redu jer ja moram zvati servis itd. ili?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice