Max tv to go

poruka: 65
|
čitano: 86.975
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Max tv to go

Eo sad je maxtv to go 25 kn u cijenu ukljucen HBO sto je super ponuda po meni...

 

Ako kupim neki android tv box jel mogu ja aktivirat tu opciju da gledam na telki max tv to go?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Max tv to go
GSP kaže...

Eo sad je maxtv to go 25 kn u cijenu ukljucen HBO sto je super ponuda po meni...

 

Ako kupim neki android tv box jel mogu ja aktivirat tu opciju da gledam na telki max tv to go?

 Jes of kors.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Max tv to go

Evo ja sam uzeo čisto da vidim kak to šljaka, onak nije loše al imam jednu veeeliku zamjerku, na smartphoneu se može podesiti kvaliteta slike, dok je to nemoguće na računalu na njihovom playeru i onda kad gledam prek kompa slika je grob jer nisu stavili da si izaberem veću kvalitetu! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Max tv to go
Da li je Maxtv to go usluga uključena u paket za poslovne korisnike (telefon+internet+tv) ili se mora zasebno aktivirati i platiti? Pokušavam se logirati sa poslovnim telekom ID korisničkim imenom i lozinkom i stalno mi izbacuje pogrešku. Jedan agent iz tehničke podrške lupeta da trebam ponovno obaviti telekom ID registraciju što je nemoguće budući da je već registrirano, a druga agentica tvrdi da je Max tv to go dostupan samo ukoliko se koriste i mobilne usluge.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go
2.tvrdnja je tocna
A i MAXtv to go je besplatan u sklopu novih Max2 i Max3 paketa.
Poslano sa Lenovo Vibe K5
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Baš nešto čitam o maxtv to go i pročitam da se može koristit istodobno na 2 uređaja, a općenito na 4 uređaja. Sad pokušavam odgonetnut, ako gledam putem browsera kako oni znaju sa kojeg ja uređaja gledam? Tipa da li je moj laptop ili stolni komp? Kako su to sa tehničke strane izveli?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Max tv to go

login..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Šta login? Logirat se mogu sa 20 različitih uređaja ali kako oni znaju sa kojih točno sam se logirao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Max tv to go

istovremenih spojenih juzera (ako postoji bilo kakva baza, koja kontrolira tko ima/nema pravo, kao sam login.. + izbor programa i sl.) nije važan sam uređaj-pc (osim ako pamte id/mac) nego user-login i ako su ograničili na 2, tad je to ograničenje kod njih (ne na korisničkoj strani), .. osim mogućeg problema same brzine-propustnosti linije (za gledanje više kanala na više uređaja istovremeno..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go
Zoko kaže...

Baš nešto čitam o maxtv to go i pročitam da se može koristit istodobno na 2 uređaja, a općenito na 4 uređaja. Sad pokušavam odgonetnut, ako gledam putem browsera kako oni znaju sa kojeg ja uređaja gledam? Tipa da li je moj laptop ili stolni komp? Kako su to sa tehničke strane izveli?

 

MAC s mrežne kartice?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go
wAlpha kaže...

 

MAC s mrežne kartice?

 

To bi moglo kad gledam sa aplikacijom ali preko browsera ne može. 

12 godina
offline
Max tv to go

Imam jedan problem sa Max Tv2go aplikacijom na mobitelu. Imam opciju sa svim paketima koje imam na kučnom Max Tv-u.

E sad mobitel mi je bio rootan i svi programi mi rade osim Hbo on demand i Pickbox usluge. Izbacuje mi da je mob rootan.

 

Mob sam rooto sa aplikacijom KingRoot . Deinstalirao sam aplikaciju i automatski se napravio unroot uređaja.

Na aplikaciji Root Checker mi izbacuje da uređaj nije rootan.

 

Problem je što još uvjek nemogu otvoriti uslugu Hbo i PickBox i izbacuje mi uređaj je rootam.

Ako netko zna kako ovo riješiti bio bih mu zahvalan

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Da li je moguce, koristiti max tv to go iz slovenije?

Ako je moguce samo na prostorima Hrvatske, da li je moguce promijeniti IP adresu, da namjestim  da mi je IP iz HR, a ne SLO.

Hvala :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Max tv to go

meni je ovaj novi maxtv to go preko chrome plugina uzasan, slabasni laptop sa celeron 3050 ga vise nemoze nikako pokrenut, zamrzne se nakon minutu.

njihova aplikacija za windows je takodjer neupotrebljiva.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Max tv to go

Meni nije proradio na par kompova kako treba, sve se instalira onda nema slike.

 

Na webu niše da radi u Chromeu ali nisu nigdje biseri napisali da to samo radi na Windowsima, tek kada malo dublje počneš kopati po njihovom sajtu.

 

Dakle, Linux nula bodova. Šteta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Max tv to go

Jel radi Max TV To Go i ako sam van države? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Max tv to go
Radi u EU.
7 godina
offline
Max tv to go

Max TV Go za mobitel gledanje sa druge mreže ,interesira me samo tarifa Sport zbog Arenasport i SK , i koliko je to mjesečno i jel ova njihova aplikacija OK.

Kako se plaća ako nije na ugovornu obavezu.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

pitanjce :)

Imam njihovu MaxTv app na Android TV-u Sony instaliranu. Razlika u slici od programa do programa varira. Recimo trenutno SportKlub 4 Man utd slika je OČAJNA, gore nego ona vulgaris antena i gledanje HRT-a... Majke mi , sve prepuno pixela... Ko desetorazredni stream. Nemreš to gledati. Dok npr SportKlub HD je dobra slika, ali nije to HD. Dok recimo BBC earth HD je slika VRH. Pravi pravcati HD. Rzlika nebo i zemlja.

U čemu je caka?! Milim kada se prebaci na program treba 15-20 sec da se stabilizira slika, ali onda je to to.

 

A na kompu, ne da šteka, nego šteka bolesno! Nekada ni program ne želi pokrenuti. 

Jao majko moja, što mi je taj nesretni t-com trebao :(

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 17:53 (cocamarkoo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max tv to go

Aplikacija za windowse od zadnje nadogradnje (aplikacije) više ne radi! Ili krešira ili zamrzava.

"In space no one can hear you scream, unless it's a battlecry of a ..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Max tv to go

Meni radi,bez problema.

Max Tv To Go A4 Max Tv To Go A4
8 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Imam max tv to go od prije par dana, i ne mogu se ulogirati niti na mobitelu, niti na PC-u. Samo izbacuje greška, došlo je do pogreške.

Zvao sam ih već 3 puta i nitko ništa ne poduzima, kažu aktivirano je i to je to, a ja ga uopće ne mogu koristiti.

Ima li tko da zna što napraviti ?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Pozdrav, jel imao itko slican problem gdje ne mogu gledati arene na maxtv2go i pise mi uredaj je rootan, gledanje sadrzaja nece raditi.?

Radi se o android boxu MXQ PRO

Poslano sa Huawei P20 lite
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Max tv to go

meni na mobu radi ok, instlairao apk na lg tv (webos) i logirao se ali kad pokusam nesto pokrenuti baci gresku da nemam pretplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Max tv to go
#xXTheLuka1998xX
Da, box ti je tornički rootan. Ja sam to riješio tako da sam instalirao Magisk root, pa preko Magisk Managera sakrio root za apikaciju MaxTv to Go...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 8:03 (Darko150).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go

unrootao sam box al ponovo cu ga rootat  i magisk cu instalirat

 

edit:ipak mi se ned zezat s tim imam arene i hrvatske i srpske na kodiju

Poslano sa Huawei P20 lite
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 9:19 (xXTheLuka1998xX).
14 godina
offline
Max tv to go

Jel još ovaj smijeh od Max tv to go-a radi samo na Windowsima? Koliko vidim na Linuxu se ne mogu logirati jer kaže da moj uređaj nije podržan.

Recimo HRTi i RTL play mogu gledati na Linuxu sasvim normalno dok jedino Max tv to go još ništa. Stvarno ne znaju isprogramirati bez onog dodatka koji traži admin ovlasti u Windowsima?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Max tv to go

koliko znam samo sa chromom i ekstenzijom radi podržano u win 10 tako i na njihovim stranicama piše i gledao tako jedno mjesec dana tu i tamo neke utakmice nije baš sretno rješenje,uzeo sam amazon fire tv stick basic i sad puno fluidnije preko toga radi aplikacija i vrti programe svemirskom brzinom u odnosu na win i chrome

6 godina
protjeran
offline
Max tv to go

logirao sam se na Windowsima a gledam i na tv-u i Androidu ...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Max tv to go
Od kuda si skinuo aplikaciju za fire tv, meni je na 4k sticku skroz razvuceno i ne rade komande
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice