Preporuka programa za izradu logoa zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 13.043
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Molim pomoć oko preporuke programa.

Pozdrav svim forumašina,

trebao bih jednu preporuku. Koji je najbolji program ili neka mi neto pojasni sljedeće: Trebam napraviti logo, ali da kada ga smanjim i povećam da on bude jednako uočljiv (npr. kada treba smanjiti za neki prilog, povećati za transparament ili za majicu) i vidljive sve njegove neznam kako bih se izrazio crte i pojedinosti.

Ako je netko zainteresiran ili ima viška vremena pa da mi malo objasni ili pomogne napraviti.

 

Unaprijed, hvala. Pozdrav!{#} 

Ivan V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Molim pomoć oko preporuke programa.

Pogledaj ovu temu, objašnjena je većina onoga što te zanima.

15 godina
neaktivan
offline
Molim pomoć oko preporuke programa.

Corel Draw, Adobe Illustrator ili freehand. Eto, ali ako nemaš iskustva u radu morat ćeš se odrediti za jedan program i njega usavršavati i onda postepeno prelaziti na druge stvari i ja radim već 8 godina profesionalno i počeo sam s corelom, on je nekako "najednostavniji" za crtanje svi imaju mane i prednosti ali to ti nije bitno, bitno ti je a kreneš s nečim.

 

Inače to su ti vektorski programi, photoshop ti je piksel i on ti je za obradu fotografije, ali to i ptice na grani znaju

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Molim pomoć oko preporuke programa.

Bilo koji program koji radi sa vektorima.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim pomoć oko preporuke programa.
Alken23 kaže...

Corel Draw, Adobe Illustrator ili freehand. Eto, ali ako nemaš iskustva u radu morat ćeš se odrediti za jedan program i njega usavršavati i onda postepeno prelaziti na druge stvari i ja radim već 8 godina profesionalno i počeo sam s corelom, on je nekako "najednostavniji" za crtanje svi imaju mane i prednosti ali to ti nije bitno, bitno ti je a kreneš s nečim.

 

Inače to su ti vektorski programi, photoshop ti je piksel i on ti je za obradu fotografije, ali to i ptice na grani znaju

 

Imam nekakvog određenog iskustva, znači da taj logo napravim u corelu i onda će biti sve dobro, zapravo u rasterskom obliku i kada se smanji i poveća biti će isto?

 

Ivan V.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Molim pomoć oko preporuke programa.

Da, bit će sve dobro.

14 godina
neaktivan
offline
Molim pomoć oko preporuke programa.

Još jedno pitanja u vezi nečega...

Rekli ste u Corelu ili s nekakvim program koji radi s vektorima, sve stoji ali kada stavim neku sličicu u logo tipa nešto dolje u privitku ona se isto prikaže u pikselima? Jeli corel utječe i na to ili? 

Ivan V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Molim pomoć oko preporuke programa.
IvanV kaže...

Još jedno pitanja u vezi nečega...

Rekli ste u Corelu ili s nekakvim program koji radi s vektorima, sve stoji ali kada stavim neku sličicu u logo tipa nešto dolje u privitku ona se isto prikaže u pikselima? Jeli corel utječe i na to ili? 

Ova ti je fotka skroz ispikselizirana. Da. Bas se vidi :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
13 godina
offline
Molim pomoć oko preporuke programa.

pozdrav svim prijateljima! zanimame  dali postoji kakav program za skidanje medija tj s orginal cd recimo  glazbe i da ju pretvorim u format koji zelim

za os windows7 ultimate 32bit jer u biti mi treba zbog skidanje zastite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim pomoć oko preporuke programa.
fight kaže...

pozdrav svim prijateljima! zanimame  dali postoji kakav program za skidanje medija tj s orginal cd recimo  glazbe i da ju pretvorim u format koji zelim

za os windows7 ultimate 32bit jer u biti mi treba zbog skidanje zastite.

winamp. Podesi izlazni plugin da ti daje format koji zelis....

http://postica.net/ - Šalje besplatno elektronske čestitke
16 godina
moderator
online
Preporuka programa za izradu logoa

Ovo vise nema smisla s nicim. Prvo katastrofalno los naziv teme, a sad i upad koji nema nikakve veze s grafickim programima. {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice