3D Contest-Lutak

poruka: 6
|
čitano: 4.036
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
3D Contest - Lutak

Pozdrav! Evo jedan moj contest, kao što sam i rekao... Primjetio sam kako su Contesti večinom bazirani na modeliranju, dok ostali dio nije pokriven. Pa evo jedan ''inovativni'' :D

Naime, sjetio sam se jednoga jednostavnoga lutka, kojega mi je poslao Denis, nadam se da nema ništa protiv što koristimo njegovoga lutka :D

Prije 1-2 dana vidim ponovo rad tony-a na 3Dhr-u, sa sličnim lutkom i sjetim se natjecanja...

Dakle cilj natjecanja je: Osmisliti naj originalniju scenu sa ovim lutkom... Dopušteno je SVE, želite li napraviti kamasutru ili slikovnicu vaš izbor, glavno da je u toj svoj prići lutak... Lutka možete donekle modificirati, samo neka ostane ''lutak'' ;) 

Molim da glasači dodjele svoje glasove TU i dodaju pokoju kritiku. Broj dozvoljenih TU budem odredio nakon što vidim koliko ljudi sudjeluje...

Molim da glasači se osvrću za ovim segmentima :)

-Modeling

-Rendering

-Rigg

-Teksture/Materijali

-Animacija

-Ideja 

Svaka rubrika može nositi 5 bodova... 

Vaš izbor želite li animirati/rigg-ati i sl., ali znajte da rigg i animacije će donesti bodove :) 

I evo vidim da se jedan početnik žalio da je preteško, napominjem scena može biti bilo što, nije važno... Tako da je prilagođeno svakome... U ostalom, uvijek možete pitati za savjet...  Nadam se da je tema dobra, stvarno možete pustiti maštu na volju... 

I to je to :) Model budem uskoro stavio, moram pronaći na disku... 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 17:11 (Izbjeglica_02).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
3D Contest-Lutak

Ovo je odlično za promjenu. Rado ću sudjelovati, a ako mogu i pomoći početnicima, za MSN kontaktirajte me na PM.

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contest-Lutak
Minoza kaže...

Ovo je odlično za promjenu. Rado ću sudjelovati, a ako mogu i pomoći početnicima, za MSN kontaktirajte me na PM.

Drago mi je da ti se sviđa :) Pomozi pa budi u žiriju :-P 

Također, možete me dodati na MSN danodano0@gmail.com mogu pomoći ako zapnete, ili imate pitanje oko contesta... 

 

14 godina
offline
3D Contest-Lutak

Eh, to oko žirija, ok ali i dalje bi bilo dobro da se uzimaju u obzir i glasovi forumaša, nekako bi bilo bezveze to maknuti... Također ne bi bilo loše definirati ograničenja ako postoje, tipa dali se mogu koristiti mocap sekvence i tako neke stvari...

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 20:46 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contest-Lutak
Minoza kaže...

Eh, to oko žirija, ok ali i dalje bi bilo dobro da se uzimaju u obzir i glasovi forumaša, nekako bi bilo bezveze to maknuti... Također ne bi bilo loše definirati ograničenja ako postoje, tipa dali se mogu koristiti mocap sekvence i tako neke stvari...

Oke, budem maknuo tu stvar sa ocjenjivanjem...

To sam pokupio sa 3Dhr-a {#} 

Budem definirao, što se može raditi sa lutkom, kakve promjene... 

BTW, koliko bi trajao cont?

0 1 tjedan
1 2 tjedna
2 3 tjedna
10 4 tjedna
13 godina
neaktivan
offline
3D Contest-Lutak

Contest traje 4 tjedna...  

Sretno svima, evo lutke :)

http://www.megafileupload.com/en/file/295741/lutka-obj.html 

Contest može krenuti, lutki smijete dodati MoCap, Hair And Fur, Cloth i sl. 

Samo lutka mora ostati lutka ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 17:18 (Izbjeglica_02).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice