Radeon R9 270X Club

poruka: 917
|
čitano: 126.199
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

dajte mi neki program gdje mogu pratiti te podatke na desktopu i da ostane tijekom igranja

dakle cpu gpu ram - sto vise podataka to bolje...

npr. ovaj (neznam ime)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club
MSI afterburner i namjesti si sta zelis pratiti u njemu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

skinuo i unutra mi sve opcije sive, tj nemogu klikati...

neznam sta napraviti i kako iskonfigurirati -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Radeon R9 270X Club

Moras svaki zeljeni parametar ukljucit tj stavit kvačicu ,  i dolje ispod na  " show on OSD "  da  bi ga pokazivalo u OSD-u ( vidi sliku )

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 21:25 (error_666).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

ok, nesto sam poshvacao, ali mi svejedno na glavnom ekranu msi-a ne daje da dizem, spustam voltazu, clock i slicno...

i volio bi mrvicu pomaknuti OSD jer mi taman zauzima 1. pixel u 1. redu i u 1. stupcu, pa cisto radi preglednosti...i nemogu povecati font nikako, idem tmao u opcije text-a stavim na 100% umjesto ponudenog i jednostavno se ne povecava...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club
RuskeGTT kaže...

ok, nesto sam poshvacao, ali mi svejedno na glavnom ekranu msi-a ne daje da dizem, spustam voltazu, clock i slicno...

i volio bi mrvicu pomaknuti OSD jer mi taman zauzima 1. pixel u 1. redu i u 1. stupcu, pa cisto radi preglednosti...i nemogu povecati font nikako, idem tmao u opcije text-a stavim na 100% umjesto ponudenog i jednostavno se ne povecava...

OSD se premjestava preko RivaTuner programa sta ti radi u pozadini, tamo isto imas za povecat/smanjit i naravno premjestit OSD na bilo koju stranu ekrana. Ovako sam ja sebi stavio tak da mi nista ne smeta.

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 9:59 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

nije mi jasno, vidi kako meni, isto kao tebi, nisam nista dirao nakon instalacije, a brojke ful male u kutu na primjeru dolje...a i u igri

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Radeon R9 270X Club

Pod "raster 3D " odaberi font " unispace" , stil  "bold"  i velicina 12 , mislim da  ces bit zadovoljan .

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

pomogli ste mi puno i naucio sam puno!

jos samo ovo: zasto nemogu stelati nista ovdje zaokruzeno?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club
Dobar ti je to krug 😂
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Radeon R9 270X Club

Yo, da ne otvaram novu temu

Naime imam, R9 270x već neko vrijeme i bez drivera kartica daje sliku, ali čim instaliram drivere, bam, blackscreen.

Nisam nikad prčkao po biosima grafe, ali isto tako nikad nisam prčkao po kompu 2014-e pa sad kopam po njima kad stignem.

 

Ima li smisla ulagati vrijeme i živce ili je to za otpis?

Model je XFX DD

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Radeon R9 270X Club
Pisi za opad, krepala je! Jedino da je ide peci u pecnici...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club

Thx, ma otkinuti ću hlađenje, a ostatak u koš

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Radeon R9 270X Club

To bi značilo da kartica radi dok se ne upogoni na određeni takt i napon, onda se zblesira.

Čip nije više stabilan, ako to radi u 3D loadu pokušaj sniziti takt, ako je tako stalno skini cooler i to je to.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club
maks0806 kaže...

Yo, da ne otvaram novu temu

Naime imam, R9 270x već neko vrijeme i bez drivera kartica daje sliku, ali čim instaliram drivere, bam, blackscreen.

Nisam nikad prčkao po biosima grafe, ali isto tako nikad nisam prčkao po kompu 2014-e pa sad kopam po njima kad stignem.

 

Ima li smisla ulagati vrijeme i živce ili je to za otpis?

Model je XFX DD

 Imam isti problem s istom grafičkom. Jel se pojavilo kakvo rješenje ili je grafička za smeće?

12 godina
offline
Re: Radeon R9 270X Club
Probao sam sve, čak i pećnicu. Ništa to. Cooler skinuo, nabavio istu sa polomljenim ventilatorom..... profits
Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
offline
Radeon R9 270X Club

Imam korozije na kapacitetima ispod grafičkog čipa. Bi li se isplatio reflow ili bolje da ne diram ništa pa dok radi? Usput, planiram kupit RX 580 ili gtx 1660 super...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice