Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??

poruka: 6
|
čitano: 1.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??

Pozdrav, pratim temperaturu preko OC Guru-a (Gigabyte-ov program) i HW Monitor i po njima trenutno temperatura grafičke iznosti 55°C (Idle)... 
Nije li ovo malo previše?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??
Siky1234 kaže...

Pozdrav, pratim temperaturu preko OC Guru-a (Gigabyte-ov program) i HW Monitor i po njima trenutno temperatura grafičke iznosti 55°C (Idle)... 
Nije li ovo malo previše?

 Ako ti se ventilatori ne vrte to je tu negdje. Meni na Asusici isto tak oko 52 stupnja prije nego se upale ventici. Kad se upale onda se spusti do 30, al' opet ako nema koristenja ventici se ugase i opet se lagano digne. Uglavnom, ako te to nervira napravi si svoj "fan curve" u MSI afterburneru da ti se pale ventici ranije.

Ok, ako nije ovaj slucaj gore onda bi trebao pogledati da li se ventici pale uopce, da li imas previse prasine itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2016 12:12 (ukay1000).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??
ukay1000 kaže...
Siky1234 kaže...

Pozdrav, pratim temperaturu preko OC Guru-a (Gigabyte-ov program) i HW Monitor i po njima trenutno temperatura grafičke iznosti 55°C (Idle)... 
Nije li ovo malo previše?

 Ako ti se ventilatori ne vrte to je tu negdje. Meni na Asusici isto tak oko 52 stupnja prije nego se upale ventici. Kad se upale onda se spusti do 30, al' opet ako nema koristenja ventici se ugase i opet se lagano digne. Uglavnom, ako te to nervira napravi si svoj "fan curve" u MSI afterburneru da ti se pale ventici ranije.

Ok, ako nije ovaj slucaj gore onda bi trebao pogledati da li se ventici pale uopce, da li imas previse prasine itd.

 Meni se ne spušta do 30, al ne ide u igri ni preko 60 hah tako da valjda je to sve ok :D

Siky1234
16 godina
offline
Re: Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??
Siky1234 kaže...

 Meni se ne spušta do 30, al ne ide u igri ni preko 60 hah tako da valjda je to sve ok :D

 Pogledaj na kolko posto ti se vrte ventici u idlu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??

U Idlu oko 14%

Siky1234
11 godina
offline
Re: Pregrijavanje Gigabyte GTX 950 Xtreme Gaming??
Siky1234 kaže...

Pozdrav, pratim temperaturu preko OC Guru-a (Gigabyte-ov program) i HW Monitor i po njima trenutno temperatura grafičke iznosti 55°C (Idle)... 
Nije li ovo malo previše?

Ne zamaraj se time, igraj dok ne krepa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice