Point of View GTX 560 Ti

poruka: 10
|
čitano: 4.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Point of View GTX 560 Ti

Molim vas da mi kažete vaša iskustva i mišljenja o ovoj grafi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Point of View GTX 560 Ti

Za koju cijenu je mislis kupiti, za sto bi ti sluzila graficka?
Graficka kao graficka je dobra, nema nekih znacajnih mana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Point of View GTX 560 Ti

Cjenovna granica mi je 1600-1650 kn, služila bi pretežito za gaming i nemam u planu OC.

 

Ovo pitam zato jer neki kažu da je hladnjak u "banani".

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Point of View GTX 560 Ti

Dobra kartica, samo bi više na Ti modelima volio nekakav aftermarket hladnjak. Znaju otići dosta visoko pod loadom.

Cemetery gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Point of View GTX 560 Ti
FileFicho kaže...

Cjenovna granica mi je 1600-1650 kn, služila bi pretežito za gaming i nemam u planu OC.

 

Ovo pitam zato jer neki kažu da je hladnjak u "banani".

Nije u banani, pogotovo ako nećeš clockati. Da bi mogao biti tiši, mogao bi. Ali onda si parsto kuna kratak, za neki Ti model sa boljim hlađenjem.

 

PoV će ti biti čisto fajn ako nećeš OC-ati, bar ne pretjerano.

Cemetery gates
12 godina
offline
Point of View GTX 560 Ti

Ako ces novo onda jedino imas jos zotac gtx 560 ti amp edition, koja je bucnija, a i temperature su vece, no ima nesto bolje performance.
Moze li polovno? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Point of View GTX 560 Ti

zotakica amp verzija nudi najbolje performanse za 1600kn no kao i pov nema bog zna kakav hladnjak...pa je prisutna i buka.

 

Od "boljih modela" imaš msi koji je također klokan na 950MHz no po meni nije ništa tiši od kartica gore navedenih.

Nakon sapphirke 6950 i prijašnje gigabyte 460 taj msi twin frozr je bučan šta god tko rekao. Al da je kartica avion i da najljepše izgleda to je istina.

 

I onda imaš gigabyte 560ti OC koji ima core na 900MHz i hladnjak ko 460 verzija što je po meni najbolja 560ti grafa trenutno u Hrvatskoj jer ipak ima višu frekvu i najtiši hladnjak.

 

 

Eto to su ti neka moja zapažanja u zadnjih nekoliko tjedana u kojima sam izmjenio nekoliko grafa...

 

 

A što se tiče rabljenog teško je biti pametan jer je trenutno suša što se tiče 560ti grafikanera i konkurenta 6950...

 

 

Ako ti je tišina bitna kao meni rađe uštedi još nekaj love pa si uzmi sapphire 6950 ili gigabyte 560ti...

 

Eto to ti je moj savjet ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Point of View GTX 560 Ti
13 godina
protjeran
offline
Point of View GTX 560 Ti

IMa gigabytica u admu (provjereno) za 1824kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Point of View GTX 560 Ti

To sam na nabavi net. gledao pa sam link od najjeftinije dao, 1765kn

Ja imam Gainward gtx 560(non ti) Phantom i ventovi su gotovo nečujni tako da bi ja nju preporučio, makar nisam imao sreće i dobio sam primjerak kojem digitalna regulacija cvrči.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice