NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 586.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Mjesec dana bez posta ovdje, osvježimo temu malo...

 

Što vi mislite kolege..?

 

pcgamer.com/ray-tracing-has-failed-to-deliver-on-its-promise/

 

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
metallic kaže...

Mjesec dana bez posta ovdje, osvježimo temu malo...

 

Što vi mislite kolege..?

 

pcgamer.com/ray-tracing-has-failed-to-deliver-on-its-promise/

 

 Uzevsi u obzir da sad novi Radeoni imaju RT, PS5, XSX.....da definitivno nisu pokrenuli lavinu 😑

Vecina prikazanih AAA PS5 igara na onoj presici ima implementiran raytrace, iz Nvidie su izjavili da su ubrzali dolazak RTa za cjelu jednu generaciju konzola....umjesto sa PS6 stigao je sa PS5.

Sinoc pokrenuo Wolfenstain sa ultra postavkama/dlss quality/raytrace/4k i average framerate oko 80fps ❤️

 

Btw iza tog clanka su izbacili iduci

https://www.pcgamer.com/actually-ray-tracing-is-just-getting-started/

 

Jucer objavljeno da Crysis remaster podrzava RTX i DLSS ❤️

11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ova raytracana voda izgleda.... Crysis 😁

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Pa od početka se znalo da je rtx 2xxx serija test hardver za novu tehnologiju i da ta tehnologija neće samo tako lako biti implementirana jer se ne radi o nečemu poput taa što je lako za ubaciti. Upravo zato je dlss 2.0 i budući daleko značajnija stvar za vlasnike rtx grafa, jer se lako implementira i mogu očekivati besplatni boost og najmanje 50%, sad već neovisno o rezoluciji i bez ray tracinga.
A ray tracing tek treba naveliko zaživjet, možda će i vlasnici nadolazećih ampere kartica biti razočarani jer će igara koje to podržavaju i za života njihovih grafa biti relativno malo
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...
metallic kaže...

Mjesec dana bez posta ovdje, osvježimo temu malo...

 

Što vi mislite kolege..?

 

pcgamer.com/ray-tracing-has-failed-to-deliver-on-its-promise/

 

 Uzevsi u obzir da sad novi Radeoni imaju RT, PS5, XSX.....da definitivno nisu pokrenuli lavinu 😑

Vecina prikazanih AAA PS5 igara na onoj presici ima implementiran raytrace, iz Nvidie su izjavili da su ubrzali dolazak RTa za cjelu jednu generaciju konzola....umjesto sa PS6 stigao je sa PS5.

Sinoc pokrenuo Wolfenstain sa ultra postavkama/dlss quality/raytrace/4k i average framerate oko 80fps ❤️

 

Btw iza tog clanka su izbacili iduci

https://www.pcgamer.com/actually-ray-tracing-is-just-getting-started/

 

Jucer objavljeno da Crysis remaster podrzava RTX i DLSS ❤️

Fulao si poantu, nije da je RT loš, i u tome je naravno budućnost, ali na ovoj prvoj seriji RT kartica imao si veoma malo RT igara za odigrati, a još manje onih koje su imale dobru implementaciju. 

11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Je to možda future proof, samo je pitanje koliko je rtx 2xxx serija future proof dok se to razvije kako spada. I sama nvidija je najavila da će 3xxx serija imati nekoliko puta bolje rt perfomanse, što znači da ćeš sa 2xxx serijom biti poprilično ograničen u budućim rt naslovima
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
picajzla0707 kaže...
Je to možda future proof, samo je pitanje koliko je rtx 2xxx serija future proof dok se to razvije kako spada. I sama nvidija je najavila da će 3xxx serija imati nekoliko puta bolje rt perfomanse, što znači da ćeš sa 2xxx serijom biti poprilično ograničen u budućim rt naslovima

Naravno da tehnologija ide naprijed....sjeti se VOODOO 1 naspram VOODOO 2 i skoka koji je donio ali to ne znaci da sa ovom rtx2080 neces moc igrat te nove raytrace igre.....poanta je da neces moci sa nicim drugim sto postoji danas osim RTX serije.

Kao sto sam naveo za Wolfa meni sve na max siba oko 80fps a sa rtx 3080 ces mozda moc 144fps.....ogroman skok ali to ne znaci da ce na rtx2080 radi toga bit banana.

Control ima 5 RT tehnologija i na ultra/1440p imam lock 60fps naravno dlss 2.0

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Otkud ti podatak da ćeš sa 3080 imati skok sa 80 na 140? Možda u igrama bez ray tracinga, ali s rt-om će skok svakako biti veći ako je za vjerovat nevidijinim najavama.
Treba biti realan, 2xxx serija je vani već dvije godine i na prste jedne ruke možeš izbrojat rt igre vrijedne pažnje, a za budeće ćeš morat gadno kresat rt opcije. One najjače će bit rezervirane za 3090, 2080ti će to teško pratit, a kamo li neka slabija poput 2080 i 2070
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
picajzla0707 kaže...
Otkud ti podatak da ćeš sa 3080 imati skok sa 80 na 140? Možda u igrama bez ray tracinga, ali s rt-om će skok svakako biti veći ako je za vjerovat nevidijinim najavama.
Treba biti realan, 2xxx serija je vani već dvije godine i na prste jedne ruke možeš izbrojat rt igre vrijedne pažnje, a za budeće ćeš morat gadno kresat rt opcije. One najjače će bit rezervirane za 3090, 2080ti će to teško pratit, a kamo li neka slabija poput 2080 i 2070

Ma to sam naveo cisto kao teoretski primjer a ne cinjenicu.

Takodjer sam naveo Control kao primjer igre koja je natrpana sa RT tehnologijama a vrti se odlicno na ovoj rtx2080 tako da ne ocekujem da ce neke nove igre bit puno zahtijevnije sa RT strane od Controla....naprimjer.

Uskoro stize Crysis sa RT i dlss pa cemo vidjet kako se on vrti na RTX seriji.... 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Ako su točne najave nevidije da je upravo na rt perfomansama najveći pomak sa 2xxx na 3xxx, itekako se planira još zahtjevniji ray tracing. Inače, čemu trošit lovu na nekoliko puta više rt jezgri.
Dlss je meni daleko zanimljiviji fičr za vlasnike 2xxx serije, jer će im dati fini boost u idućih par godina, taman dok se ray tracing razvije kako spada i da mogu preskočit bar jednu seriju za upgrade.
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...
picajzla0707 kaže...
Otkud ti podatak da ćeš sa 3080 imati skok sa 80 na 140? Možda u igrama bez ray tracinga, ali s rt-om će skok svakako biti veći ako je za vjerovat nevidijinim najavama.
Treba biti realan, 2xxx serija je vani već dvije godine i na prste jedne ruke možeš izbrojat rt igre vrijedne pažnje, a za budeće ćeš morat gadno kresat rt opcije. One najjače će bit rezervirane za 3090, 2080ti će to teško pratit, a kamo li neka slabija poput 2080 i 2070

Ma to sam naveo cisto kao teoretski primjer a ne cinjenicu.

Takodjer sam naveo Control kao primjer igre koja je natrpana sa RT tehnologijama a vrti se odlicno na ovoj rtx2080 tako da ne ocekujem da ce neke nove igre bit puno zahtijevnije sa RT strane od Controla....naprimjer.

Uskoro stize Crysis sa RT i dlss pa cemo vidjet kako se on vrti na RTX seriji.... 

Malo smo pretjerali, tvoj primjer je skok od 80%, inace Control se i ne vrtio kak spada na 2080 kad je igra isprazna, ravne plohe s pokojom stolicom i vratima, zali boze kolicine poligona, hvala za Crysis nisam znao da izlazi remastered s 8k teksturama i svim ostalim fičrima

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

 Fulao si sa 2000 serijom kao i svi mi koji smo ju kupili. Turing je beta testing novih tehnologija, i kada te tehnologije budu standardne Turing ce davno biti u legacy modu bez aktivne podrske drivera, i jednostavno preslabe za bilo koji ozbiljniji RT AAA naslov. Ampere ce biti prva prava RT arhitektura sa velikim boostom u RT performansama zbog koje ce se moci nositi s buducim AAA naslovima, dok ce od trenutne generacije jedino 2080 TI to moci, ali na 1080p rezoluciji i smanjenim detaljima. Ja sam vec nasao kupca za svoju karticu i pripremam se za migraciju na Ampere, necu prepustati nista slucaju i cekati da DLSS 2.0 zazivi u masivnijoj uporabi, nego cu igrati na nativnoj rezoluciji.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

Fulao si, ja ti ne pričam o tome kako su oni Turingom pokrenuli RT u industriji, nego kako na tom Turningu nemaš bog zna kaj odigrati s RT-om. A ja sigurno neću biti early adopter za jednu ogromnu firmu kao što je Nvidia, kako bi se ta tehnologija 'pokrenula'. 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Riot kaže...
MEGATAMA kaže...

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

 Fulao si sa 2000 serijom kao i svi mi koji smo ju kupili. Turing je beta testing novih tehnologija, i kada te tehnologije budu standardne Turing ce davno biti u legacy modu bez aktivne podrske drivera, i jednostavno preslabe za bilo koji ozbiljniji RT AAA naslov. Ampere ce biti prva prava RT arhitektura sa velikim boostom u RT performansama zbog koje ce se moci nositi s buducim AAA naslovima, dok ce od trenutne generacije jedino 2080 TI to moci, ali na 1080p rezoluciji i smanjenim detaljima. Ja sam vec nasao kupca za svoju karticu i pripremam se za migraciju na Ampere, necu prepustati nista slucaju i cekati da DLSS 2.0 zazivi u masivnijoj uporabi, nego cu igrati na nativnoj rezoluciji.

Po toj svojoj logici nikako nemoj uzet Ampere,serija iza njega ce bit puno bolja.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

Fulao si, ja ti ne pričam o tome kako su oni Turingom pokrenuli RT u industriji, nego kako na tom Turningu nemaš bog zna kaj odigrati s RT-om. A ja sigurno neću biti early adopter za jednu ogromnu firmu kao što je Nvidia, kako bi se ta tehnologija 'pokrenula'. 

Da je ekipa tako prihvatila voodoo 1 ti bi jos vrtio 3d igre u softver modu.

9 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Riot kaže...
MEGATAMA kaže...

Nisam nista fulao,prije RTXa komercijalni real time raytrace nije postojao u igrama...moralo se krenut od nule.

Poanta je da RTX serija podrzava sve sto ce tek podrzavat RDNA2 i nextgen konzole a Nvidija je to izdala 2018,uzevsi i obzir kakav ogroman boost donosi DLSS ova moja rtx2080 bi me mogla sluzit jos dosta dugo sa naslovima koji donose RT/dlss kombo ali druga je stvar sto ja zelim rtx 3080/ti.

Zakljucak....RTX je daleko vise future proof nego ista drugo na trzistu od grafickog hardvera. 

 Fulao si sa 2000 serijom kao i svi mi koji smo ju kupili. Turing je beta testing novih tehnologija, i kada te tehnologije budu standardne Turing ce davno biti u legacy modu bez aktivne podrske drivera, i jednostavno preslabe za bilo koji ozbiljniji RT AAA naslov. Ampere ce biti prva prava RT arhitektura sa velikim boostom u RT performansama zbog koje ce se moci nositi s buducim AAA naslovima, dok ce od trenutne generacije jedino 2080 TI to moci, ali na 1080p rezoluciji i smanjenim detaljima. Ja sam vec nasao kupca za svoju karticu i pripremam se za migraciju na Ampere, necu prepustati nista slucaju i cekati da DLSS 2.0 zazivi u masivnijoj uporabi, nego cu igrati na nativnoj rezoluciji.

 Rijedak primjer objektivnog mišljenja o subjektivnoj stvari 

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...

Po toj svojoj logici nikako nemoj uzet Ampere,serija iza njega ce bit puno bolja.

Prvi mačići se u vodu bacaju... usporedio bi to s low end grafama koje imaju dx 12 podršku, kakve benefite te kartice imaju od toga? Nvidia je implementirala nešto daleko ispred svog vremena, ali onako samo da se može pohvaliti da im kartice to podržavaju i naravno kako bi mogli podignuti dodatno cijene. No te kartice su jednostavno preslabe za praktičnu primjenu i vrijeme će ih brzo pregaziti. Masno smo platili sve te featurese koje 99% vremena ni ne koristimo, prošlo je 2 godine i možeš li nabrojati koliko si igara dosad igrao? Ampere korisnici će od prvog dana imati barem malo veci broj RT igara i znatno bolje performanse ili kako bi to rekli future proof. Turing je proglašen i od hardcore fanboysa kao fail i velik broj korisnika ce preći na Ampere bez puno čekanja. A pouzdati se u DLSS 2.0 kao magično rješenje je smiješno, od 20 RT igara mozda će 2 koristiti DLSS, zar si čekao 4 godine na 6 DLSS igara? I sam Nvidia CEO je priznao da je Turing podbacio i sa Ampere će nam isprati taj gorak okus u ustima.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Riot kaže...
MEGATAMA kaže...

Po toj svojoj logici nikako nemoj uzet Ampere,serija iza njega ce bit puno bolja.

Prvi mačići se u vodu bacaju... usporedio bi to s low end grafama koje imaju dx 12 podršku, kakve benefite te kartice imaju od toga? Nvidia je implementirala nešto daleko ispred svog vremena, ali onako samo da se može pohvaliti da im kartice to podržavaju i naravno kako bi mogli podignuti dodatno cijene. No te kartice su jednostavno preslabe za praktičnu primjenu i vrijeme će ih brzo pregaziti. Masno smo platili sve te featurese koje 99% vremena ni ne koristimo, prošlo je 2 godine i možeš li nabrojati koliko si igara dosad igrao? Ampere korisnici će od prvog dana imati barem malo veci broj RT igara i znatno bolje performanse ili kako bi to rekli future proof. Turing je proglašen i od hardcore fanboysa kao fail i velik broj korisnika ce preći na Ampere bez puno čekanja. A pouzdati se u DLSS 2.0 kao magično rješenje je smiješno, od 20 RT igara mozda će 2 koristiti DLSS, zar si čekao 4 godine na 6 DLSS igara? I sam Nvidia CEO je priznao da je Turing podbacio i sa Ampere će nam isprati taj gorak okus u ustima.

RTX su izasle 2018.....4 godine? Stavi link na tu izjavu gdje je Nvidia CEO to izjavio....

Velik broj hardcore korisnika uvjek prelazi na novu seriju, to nije nista novo. 

5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Mislim na još 2 godine čekanja na taj broj DLSS igara.... ok ako imas potrebu pravdati svoju investiciju, no ja ne moram, prodat cu je i kupiti novu, kao i vecina Turing (ne samo hardcore) korisnika. Skok u RT performansama ce biti velik, i necemo se morati pouzdati u taj DLSS koji ce puzevim koracima skupljati naslove, ako uopce i dozivi toliki vijek.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 15:52 (Riot).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Dlss bi se trebao brže integrirati u nove naslove, jer je to sad puno jednostavnije nego prije, a i ne treba mu više period 'uigravanja' za svaku pojedinu igru kao s prvom verzijom. Rt je pak drukčija priča i to zahtijeva puno posla, tako da će dlss biti taj koji će brzo biti u širokoj upotrebi
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Mene je bas ugodno iznenadilo da ce Crysis podrzavat raytrace i dlss, kada su pokazali onaj svoj raytrace demo rekli su da bi RTX to mogao ubrzat par puta....sad cemo imat priliku vidjet kakav su posao odradili. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
picajzla0707 kaže...
Dlss bi se trebao brže integrirati u nove naslove, jer je to sad puno jednostavnije nego prije, a i ne treba mu više period 'uigravanja' za svaku pojedinu igru kao s prvom verzijom. Rt je pak drukčija priča i to zahtijeva puno posla, tako da će dlss biti taj koji će brzo biti u širokoj upotrebi

 Slusali smo slicne price i za razne druge feature pa se u praksi pokazalo..... Sumnjam da ce DLSS podrzavati velik broj igara, mislim hoce ali nakon 500 izdanih naslova, mozda ce 30 podrzavati DLSS . Developeri su ionako prezaposleni s dx 12 ultimate i RT podrskom zbog konzola, pa jos implementirati i taj DLSS kojeg samo PC koristi, i još je zatvorena tehnologija. Mislim da ce izaci neka open verzija alternative DLSS-u kojeg ce podrzavati i konzole. Kako god necu se pouzdati u taj DLSS nego migrirati na bolju platformu i igrati se na nativnoj rezoluciji bez tih s*anja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 17:24 (Riot).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
picajzla0707 kaže...
Dlss bi se trebao brže integrirati u nove naslove, jer je to sad puno jednostavnije nego prije, a i ne treba mu više period 'uigravanja' za svaku pojedinu igru kao s prvom verzijom. Rt je pak drukčija priča i to zahtijeva puno posla, tako da će dlss biti taj koji će brzo biti u širokoj upotrebi

Zasigurno hoce, Crysis, Watch Dogs 3,Cyberpunk...... 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Riot kaže...

 Slusali smo slicne price i za razne druge feature pa se u praksi pokazalo..... Sumnjam da ce DLSS podrzavati velik broj igara, mislim hoce ali nakon 500 izdanih naslova, mozda ce 30 podrzavati DLSS . Developeri su ionako prezaposleni s dx 12 ultimate i RT podrskom zbog konzola, pa jos implementirati i taj DLSS kojeg samo PC koristi, i još je zatvorena tehnologija. Mislim da ce izaci neka open verzija alternative DLSS-u kojeg ce podrzavati i konzole. Kako god necu se pouzdati u taj DLSS nego migrirati na bolju platformu i igrati se na nativnoj rezoluciji bez tih s*anja.

 ima onih koji se time bave profesionalno i imaju drukčije mišljenje - link

ako je stvarno tako lako implementirati tu tehnologiju, sumnjam da će biti puno developera koji će svoje igre lišiti toga, pogotovo jer nevidija još uvijek drži većinu pc gaming tržišta

 

dlss nema alternativu, jer radi na svim rezolucijama, konačni rezultat nije ništa lošiji od native slike, a boost je od 50-90%

 

EDIT

dapače, trebamo se nadati da će nvidia uspjeti ubaciti to u što više igara, jer ćemo za iste pare dobiti puno jače grafe i ako to postane standard, intel i amd neće imati druge nego napraviti isto 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 18:33 (picajzla0707).
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Sony je na Ps4 Pro ugradio hardverski checkerboard, rezultati su dobri ali ne kao DLSS 2.0

MS ima svoju verziju za XSX ali koliko sam vidio to je softverska verzija na shaderima iliti ono sto je bio DLSS 1.0

AMD ima onaj sharpening kojim su odgovorili na DLSS od Nvidie ali ni to nije konkurentno rijesenje. 

 

Koliko znam u RDNA2 arhitekturi nema nesto poput Tensor jezgri nego se sve oslanja na softver/shadere ali mozda nas iznenade. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Jos jedan naslov sa DLSS podrskom, boost je itekako vidljiv. 

 

https://wccftech.com/f1-2020-nvidia-dlss-support/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Volim i cijenim objektivni entuzijazam, ali cemu toliko duplih postova?

Malo bode u oci, ili sam ja lud...

 

Sori, nekad koristi edit ili sacekas..?

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
metallic kaže...

Volim i cijenim objektivni entuzijazam, ali cemu toliko duplih postova?

Malo bode u oci, ili sam ja lud...

 

Sori, nekad koristi edit ili sacekas..?

 Dupli post sa sat vremena razmaka?.....

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ne brojim ti sate i minute covice!

 

Slucajno vidim da samo na ovoj strani imas 3 dupla posta!

Kad sam davno citao upute foruma, nije bilo cool.

Survivor - eye of the tiger
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice